lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10412
Čeká na schválení: 251
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » předvolba na slovensko

Nejnovější v kategorii otackomer:


Předvolby mobilních operátorů | Miloš Němec, www.milosnemec.cz

Předvolby mobilních operátorů | Miloš Němec, www.milosnemec.cz

Miloš Němec Re: Předvolby mobilních operátorů 10.11. 2010 07:22
Kategorie: předvolby slovenskoSeznam zdrojů na téma předvolba na slovensko:


Kdo mi volal? Čí je číslo 421220910560 ? Služba na odtajnění neznámých a podvodných telefonních čísel
Telefonní předvolba Slovensko, Slovensko předvolba
Zdravotnictví - důležitá telefonní čísla | Ministerstvo zahraničních věcí České republiky
Seznam mezinárodních směrových čísel - Wikipedie
Virtuální předvolby pro slovenské televize - česká programová nabídka - Články | satCentrum
Slovensko - praktickГ© rady a informace | ДЊedok a.s.
Stop calls from 421-2-3211-2230 4/5
Volání na Slovensko: Volejte levně za 0,55 Kč za minutu! Levné volání přes Internet
poslání SMS na Slovensko
Telefonní čísla a předvolby - Seznam
Památky lidové architektury
jak volat z Čech na Slovensko | Odpovědi.cz
Cestujeme po Evropě – Komunikace
předvolba francie - slovensko.cz.cc
T-Mobile - Volání a SMS do zahraničí
Mobilní Operátoři, telefony, komunikace, technologie
Inzertní noviny Pardon
T-Mobile - Mezinárodní předvolby
Mezinárodní a zahraniční předvolby | Předvolby.info
Mezinárodní telefonní předvolby dle států

Akademická pravidla českého pravopisu - knihozrout.cz

Akademická pravidla českého pravopisu - knihozrout.cz

KOUPIT TUTO KNIHU: Pravidla českého pravopisu přinášejí úpravy zásad týkajících se především psaní velkých písmen, psaní s a z v přejatých slovech, označování délky (kvantity) samohlásek v přejatých slovech, psaní složených přídavných jmen a též interpunkce. Komentáře Žádný čtenář zatím nepřidal svůj komentář, buďte první! Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři. Pokud ještě nemáte vytvořený účet, zaregistrujte se, prosím. Ohodnoťte knihy i autory Knihožrout.cz – víme, co je dobré! Projekt knihožrout.cz sleduje, co lidé čtou, co se jim líbí a proč. A tak má možnost Vám doporučit, co si přečíst nového, když Vám dojde inspirace nebo zásoba knih od Vašich oblíbených autorů. Pozvěte své přátele, získejte nové sousedy a prohlédněte si jejich knihovny. Třeba tam najdete vaši příští nejoblíbenější knihu. ISSN 1805-0204 Nahoru Nápověda Kontakty Sledujte nás Facebook Twitter RSS jak se stát partnerem knihožrout.cz jak se stát partnerem knihožrout.cz jak se stát partnerem knihožrout.cz © 2010 knihožrout.cz
Kategorie: pravidla českeho pravopisu

Letní pobytové intenzivní kurzy angličtiny

Letní pobytové intenzivní kurzy angličtiny

Dovolená s angličtinou v Jeseníkách Pro Vás ve věku od 15 do 65 let, kdo potřebujete svou angličtinu rozšířit, prohloubit, procvičit, rozmluvit se, dostat poslech „do ucha“ nebo prostě strávit týden v příjemném prostředí čisté přírody Jeseníků na horské chatě spolu s partou lidí s podobnými cíly, je tady ideální příležitost zúčastnit se letošního (již třináctého) ročníku letního intenzivního kurzu angličtiny, nazvaného „ Čertovy kameny 2011 “. Uzávěrka přihlášek je 10. 6. 2011, ale chcete-li si bez problémů vybrat pro Vás vhodnou úroveň a turnus, přihlaste se co nejdříve. Jsou již k dispozici podrobné informace, přihláška a prohlášení rodičů (pro účastníky mladší 18 let).
Kategorie: prázdninové kurzy angličtiny

Šamanovo doupě: Pravda šmejdu vítězí

Šamanovo doupě: Pravda šmejdu vítězí

skip to main | skip to sidebar Šamanovo doupě Hospůdka u hřbitova úterý, 26. dubna 2011 Pravda šmejdu vítězí To je ta země zaslíbená, troubů a hejlů plná, penězi oplývající, země po naší vůli: Česko Přišel mi dopis. Z „Českého mincovního obchodu“, P. O. Box Vejprnice. Adresa: Důležitá informace pro všechny občany České republiky. Obsah: Nabídka šmejdu. Šmejd stojí 998 Kč, ovšem dostal jsem osobní poukázku R39 na 799 Kč, takže zaplatím jen 199 Kč. Další výhoda: Neplatím poštovné! Ale musím si pospíšit, nabídka trvá jen 10 dní. Šmejd je již nyní vyhledávanou sběratelskou perličkou a je limitován v celosvětovém měřítku na pouhých 9999 „kompletních vydání“.
Kategorie: pravda v ceskych zemich

AЕҐ ЕѕijГ­ duchovГ©! (1977) - Pramen zdravГ­ z PosГЎzavГ­ - YouTube

AЕҐ ЕѕijГ­ duchovГ©! (1977) - Pramen zdravГ­ z PosГЎzavГ­ - YouTube

Ať žijí duchové! (1977) - Pramen zdraví z Posázaví stttepp Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 2,199 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 382,926 Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантажено користувачем stttepp 5 лют. 2009 písnička z dětského filmu Filmového studia Barrandov z roku 1977 scénář: Zdeněk Svěrák, Jiří Melíšek (spolupráce na scénáři: Oldřich Lipský) dramaturgie: Jana Knitlová hudba: Jaroslav Uhlíř (texty písní: Zdeněk Svěrák) režie: Oldřich Lipský hráli: Dana Vávrová (Leontýnka), Jiří Procházka (Jenda Dlouhý), Jiří Sovák (rytíř Vilém Brtník z Brtníku), Vlastimil Brodský (ředitel školy), Lubomír Lipský (vedoucí samoobsluhy Jouza), Věra Tichánková (Pilátová, řečená Černá kronika), Petr Starý (Boháček), Igor Nachtigall (zrzek), David Vlček (Adámek), Tomáš Holý (Vendelín Nademlejnský ml.) , Karel Vítek st.
Kategorie: pramen zdraví

Angličtina - Předpřítomný čas prostý

Angličtina - Předpřítomný čas prostý

Úvod » Předpřítomný čas prostý Předpřítomný čas prostý Tvoření: podmět + have/has + příčestí minulé I have bought it. She has bougth it. They have bought it. *** Příčestí minulé u pravidelných sloves se tvoří přidáním koncovky -ed k infinitivu slovesa jako to je u minulého času prostého. U nepravidelných sloves je potřeba se naučit tvoření příčestí minulého. (viz. třetí sloupeček nepravidelná slovesa) *** Zápor: podmět + have/has + not + příčestí minulé I have not bought it. She has not bought it. The have not bought it. Otázka: otázka se tvoří inverzí podmětu s pomocným slovesem have/has Have I bought it? Has she bought it?
Kategorie: predpritomny cas v anglictine

Kategorie: