lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11956
Čeká na schválení: 307
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » praktičtí lékaři praha

Nejnovější v kategorii otackomer:


Praha před 100 lety | www.pemic.cz

Praha před 100 lety | www.pemic.cz

Popis: Praha před 100 lety Proti spirále času se vydává unikátní publikace autorů Miloše Heyduka a Karla Sýse PRAHA PŘED 100 LETY. Prostřednictvím 220 fotografií z období 1905 -1910 a více než šedesáti stran textu navštěvujeme nejznámnější místa společenského a kulturního života města tak, jak žilo před sto lety. Zajímavě výtvarně i obsahově pojatá kniha nám přibližuje atmosféru prudce se rozvíjející a životem kypící metropole, která už před první světovou válkou patřila ze společenského, kulturního i hospodářského hlediska mezi atraktivní střediska evropské civilizace počátku dvacátého století. vV publikaci Praha před 100 lety najdeme nejen dobovou podobu míst, která známe, ale i mnoho pohledů na město, které už patří minulosti. Publikaci obohacuje i řada dokumentů, které nám přibližují infrastrukturu města na počátku minulého století, včetně plánku tehdejší městské hromadné dopravy nebo výčtu středisek společenského života oné doby. Parametry produktu Praha před 100 lety Název Karel Sýs; Miloš Heyduk Autoři Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk Karel Sýs, Miloš Heyduk Autor BVD Nakladatel 02.04. 2007 V prodeji od 2007 Rok vydání 1. vydání Pořadí vydání 215 x 305 x 15 mm Formát Pevná s přebalem lesklá Vazba 216 Počet stran 9788090375475 EAN 80-903754-7-2 ISBN 0072679 Interní kód Jana Matějová (jana. matejova@pemic.cz) Produktový manažer
Kategorie: praha před 100 letySeznam zdrojů na téma praktičtí lékaři praha:


Praktičtí lékaři pro dospělé - Praha - Katalog firem Vybereme.cz
Praha 11 | Praha | Praktičtí lékaři | Ordinace | Seznamy zařízení | Moje lékárna
Praktický lékař - Praha 4, 10 (Příspěvek Rodina.cz)
Oficiální stránky městské části Praha 20 - Horní Počernice
praktičtí lékaři praha - Google Maps
Fórum - praktický lékař Praha 4 (celostní medicína) - BABY-CAFE.CZ
MČ Praha 13: Praktičtí lékaři pro dospělé
Praktičtí lékaři
Praktický lékař, Praha 6,7 ??? | Doktorka.cz
Praktický lékař Praha 7
Praktičtí lékaři pro dospělé: Praktičtí lékaři: Praha 12
Ústav všeobecného lékařství 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy - Přednášející
Praktický lékař Praha zajistí nadstandard výhodně | Canadian Medical Care
Praktičtí lékaři pro dospělé - Instituce a organizace - Praha - Info-Praha.cz
Praktičtí lékaři pro dospělé - Česká republika - Firmy.cz
Zubař a praktický lékař - Praha 12 - Diskuse - eMimino.cz
Praktičtí lékaři - okres Praha 10  -  Najisto
MUDr. Cyril Mucha praktický lékař Praha 6 Dejvice
MUDr. Adriana Vokřálová | Úvod
Praktický lékař - praha » Mámavpráci.cz

Španělsko - informace pro turisty - ŠpanělskéKralovstvi.cz

Španělsko - informace pro turisty - ŠpanělskéKralovstvi.cz

Bezpečnost Španělsko patří mezi země bezpečné, ale i přes to se doporučuje schovat peníze na víc míst. Ale sami víme, že se krade všude. Doklady Co se týká dokladů, tak pro vstup na území Španělska musíte mít platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Pokud však pobýváte na území Španělska více jak 90 dnů je nutné se přihlásit na cizineckou policii. Telefonní čísla 112 - na tomto čísle budete přepojeni buď na policii, hasiče nebo záchranou službu. Velvyslanectví Velvyslanectví České republiky najdete v Madridu – Embajada de la República Checa najdete na adrese: Avenida Pío XII, 22 – 24 28 016 Madrid Další kontaktní informace Tel. : (+ 34) 91 353 18 80 Fax: (+ 34) 91 353 18 85 Konzulární oddělení Tel.
Kategorie: předvolba do španělska

BEZPLATNÁ PRÁVNÍ PORADNA

BEZPLATNÁ PRÁVNÍ PORADNA

Dobrý den, poradna je neformální, bezplatná. Korespondence není nikde zveřejňována, na těchto stránkách uvádím pouze stručná zobecnění nejčastějších dotazů a odpovědí. V otázkách daní porady neposkytuji. Čekací doba na odpověď v současné době bohužel překračuje 1 rok. Poradna v současnosti prochází organizačními změnami, aby byla schopna odpovídat rychleji. Mgr. Jan Plšek mail pro dotazy: bezplatnapravniporadna@seznam.cz pátek, 30. prosince 2011 Dotaz: Výživné stanoveno na dohodu, ne soudně. Dítě plnoleté, udělalo výuční list a následně maturitu v jednom oboru. Ale začalo si dělat další výuční list. Dítě je ale připraveno na budoucí povolání a samostatně se živit (má výuční list a maturitu v jednom oboru), nezvyšuje kvalifikaci ve stejném oboru - vysoká škola.
Kategorie: pravní poradna most

On-line o češtině - On-line rozhovor - iDNES.cz

On-line o češtině - On-line rozhovor - iDNES.cz

Zodpovězené otázky OTÁZKA (02.11. 2007 12:38) Eva Rakova Jak se píše oslovení? Čerství absolventi tvrdí, že se už nemusí skloňovat, a že se ve škole učili oslovovat, např. v dopise: Pane Bek, místo pańe Beku, Došlo opravdu k takové změně pravidel? ODPOVĚĎ (05.11. 2007 10:35) Paní Raková, k takové změně nedošlo. V kultivovaných projevech nadále platí, že oslovujeme pátým pádem. Úbytek vokativů v mluvených projevech patrně souvisí s úbytkem prestiže korektního vyjadřování a oblibou spontánního, méně formálního až familiárního vyjadřování. V dopisech bychom však 5. pádem oslovovat měli.
Kategorie: pravidla pravopisu online

Prášky na hubnutí | Hubnutí.org

Prášky na hubnutí | Hubnutí.org

Wellnessia - Hubnutí. org Hubnutí, dieta – úvod / Prášky na hubnutí Prášky na hubnutí Na trhu je k dostání již opravdu velké množství podpůrných doplňků na hubnutí. Prášky na hubnutí v pravém slova smyslu jsou však většinou (naštěstí) na předpis. Výsledkem užívání těchto prášků je většinou pocit nasycení a snížení chuti k jídlu. Jiné způsobují odvodnění organismu (tedy zdánlivý úbytek na váze). Žádné prášky na hubnutí však nejsou samospasné! Proto určitě od svého ošetřujícího lékaře, který jako jediný může v současné době prášky na hubnutí předepsat, uslyšíte, že je potřeba začít se více hýbat, pohlídat si jídelníček a zvýšit pitný režim. Takové prášky se většinou předepisují pacientům, kteří jsou obézní ( BMI 30 a více) nebo těm, kteří mají vážné zdravotní problémy spojené s obezitou. Důležitým faktorem při rozhodování, zda prášky na hubnutí zařadit do vašeho dietního režimu by měla být skutečnost, že většina těchto léků má negativní účinky na kardiovaskulární systém. Evropská léková agentura již dokonce pozastavila prodej některých leků – rizika totiž převyšovala léčebné účinky.
Kategorie: prášky na hubnutí

Video přehrávače - eDownload.cz

Video přehrávače - eDownload.cz

Magazín Swmag.cz | Hernimag.cz Youtube – Nový vzhled a funkce Určitě ani vaši pozornosti neunikla poměrně velká změna designu celo… Dokumenty Office Open XML – Co… Před čtyřmi lety na trh přišel kancelářský balík Microsoft Office 20… Moodle - Open-source vzdělávac… Řada vysokých, středních a základních škol dnes používá tzv. e-learn… Návody: Jak zviditelním svůj w… Přiznejme si, že současná doba je dobou internetu a internetových te… Android v průběhu věků Z archivu: Vážení čtenáři, dovolujeme si Vám oznámit, že dnes, 5. li… Microsoft Office vs. OpenOffic… Kancelářský balíček je základní programovou výbavou každého počítače… Vánoce v internetových obchodech Vánoce už netrpělivě klepou na dveře, a ač to počasí nechce přiznat,… Inkscape – Vektorová grafika p… Programů pro pohodlnou práci s vektorovou grafiku je jako šafránu a … Operační systém ReactOS – Má c… Nejrozšířenější systémy jsou po dlouhá léta ty se značkou Windows. U… Google ruší několik neúspěšnýc… Google Inc. je obrovská a velice prosperující společnost. Ale i tako… Další články TOP 10 Nový software Skype 12363 × DirectX 9.0c / 10 / 11 6487 × Counter Strike 1.6 5207 × avast! Free Antivirus 2164 × Counter Strike Source 1942 × Microsoft Office 2007 Professional 1727 × Adobe Photoshop CS5 1431 × BS Player 977 × Windows Movie Maker 924 × Call of Duty 2 921 × GEN-E-SHOP 01.01. 2012 Process Manager 01.01. 2012 BatchPhoto 01.01.
Kategorie: prehravace filmu ke stazeni

Kategorie: