lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13258
Čeká na schválení: 120
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » přehrávače filmu

Nejnovější v kategorii otackomer:


Výuka pravidel českého pravopisu online | HyperStudent.cz

Výuka pravidel českého pravopisu online | HyperStudent.cz

Výuka pravidel českého pravopisu online Vložil admin | Říjen 28th, 2011 Přestože to mnoho Čechů nevidí rádo, tak pravopis je stále důležitým ukazatelem, na který se zaměstnavatelé dívají při pročítání motivačních dopisů či CV. Každý, kdo zná alespoň základní pravidla pravopisu pozná, že člověk s 20 chybami v textu nebude ta správná volba. Jenže – kde se pravopis naučit či spíše procvičit ho? Učit jsme se ho měli na základní škole. Každý však ví, že hodiny českého jazyka nepatřily mezi nejzábavnější předměty. A podle toho to taky v dnešní generaci vypadá. Kromě školy se tedy můžeme vzdělávat v pravopisu díky tištěným pravopisným cvičením, která se dají sehnat v každém lepším knihkupectví. Jenže mají své nevýhody: správné texty jsou vždy až na konci knížky, takže musíte k nim neobratně listovat a kontrolovat políčko po políčku. Také zapisování „íček“ tužkou není ideální, pokud chcete test znovu použít. Můžete sice použít gumu, ale obrys doplněného písmena se vždy otiskne do papíru.
Kategorie: pravopis ceskeho jazyka onlineSeznam zdrojů na téma přehrávače filmu:


Zobrazit téma - Přehrávání filmů z externího disku | Fórum.HDmag.cz
SmartMania.cz • Zobrazit téma - Chyba při přehrávání filmů
přehrávání filmů — SWMag.cz
Zelené čáry při přehrávání filmů, seriálů - PC poradna PCP
AdminXP.cz: Přehrávání a přehrávače DVD a filmů Divx
Přehrávání filmů z flashky v DVD přehrávači
Hučení v notebooku při přehrávání filmů - Diskuze Omlazení.cz
BUZZ Player HD: Zkroťte filmy s titulky ve vašem iPhone a iPad
TV Freak - A.C. Ryan PLAYON!HD a HD Mini: králové multimédií
Přehrávače Filmů | Nejlevnější hd přehrávače a hdd rekordéry
Video přehrávače
Po přeinstalaci Vist špatná kvalita při přehrávání filmu
Stáhněte si ty nejlepší přehrávače na filmy a seriály - iDNES.cz
Přehrávání filmů s titulky | .: NetMania :.
Přehrávání DVD filmů na Wii | WiiHack.cz
Jak vložit titulky do filmu
Jiná alternativa přehrávání filmů. | Gamester.cz
MRSOFT.CZ – Marek Russ » Blog Archive » Jak přehrávat filmy z uloz.to bez čekání až se stáhnou
Přehrávání filmů v Kaffeine - Linux E X P R E S
BSPlayer download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma

Jaký program na přehráváni DVD? (vyřešeno)

Jaký program na přehráváni DVD? (vyřešeno)

Příspěvků: 3 • Stránka 1 z 1 Jaký program na přehráváni DVD? (vyřešeno) od dyne » 25 Úno 2006 11:42 Ahoj vsem ! Potrebovala bych poradit,co delat kdyz pri prehravani DVD v PC je zkreslený zvuk (nejspíš zrychlený). Je nutné nějak nastavit rychlost prehravani? a kde? A ktery software je podle Vas nejlepsi na prehravani DVD? Predem diky za odpoved !
Kategorie: prehravani dvd na pocitaci

Předváděcí vozy na prodej

Předváděcí vozy na prodej

Chcete-li si pořídit vůz ve stavu téměř jako novém zkuste se poohlédnout po autech jako předváděcí vozy na prodej. Předváděcí vozy v prodeji jsou většinou auta, která byla vystavována na autosalonech nebo v prodejnách automobilů. Počet najetých kilomterů těchto automobilů je nízký a stav je v porovnání se stejně starými ojetinami lepší. Cena je nižší než cena nového vozu, ale zároveň můžete počítat s tím, že cena stejně staré ojetiny bude nejspíše nižší. Kdy nejlépe hledat předváděcí vozy na prodej Nejvíce akcí předváděcí vozy prodej můžeme podle logiky očekávat v době nástupu nového modelu auta, faceliftu auta nebo nového modelového roku. Jelikož autosalony chtějí představovat auta, která jsou v aktuální nabídce a pro ty původní předvádějící vozy na prodej jsou nabídnuty. Ovšem záleží na samotném zákazníkovi, zda mu nebude vadit, že má starší model a raději si nepříplatí za novou variantu vozu. A kde tyto auta hledat Můžete navštívit Vám blízké autosalony a poptat se jich, zda Vám nenabídnou předváděcí vůz na prodej nebo jiné auto ve stavu jako nové za výhodnější cenu. Můžete také procházet na internetu inzertní weby a zde při výběru stavu vozidla vyberte nové případně předváděcí nebo referentské. Některé předváděcí vozy na prodej mohou být zařazeny jako nové auta a to buď proto, že inzertní web nemá samostatnou kategorii pro předváděcí nebo jsou nerozeznatelné od nových.
Kategorie: predvadeci auta prodej

Maturanti - Maturitní otázky ITE - Posts tagged by "předchůdci".

Maturanti - Maturitní otázky ITE - Posts tagged by "předchůdci".

Subscribe to RSS feed Posts tagged with " předchůdci " 2) Historie a vývoj počítačů By Jana Vondráková JanisCW. Wednesday, May 6, 2009 5:26:10 PM vývoj, 20. století, předchůdci, Historie 2) HISTORIE A VÝVOJ POČÍTAČŮ Předchůdci, 20. století PŘEDCHŮDCI JEDNODUCHÁ POČÍTADLA Nejsstarší a nejjednoduší počítaldo je ABAKUS ( podobné jako kuličkové počítadlo). Pochází pravděpodobně z Číny a je asi 5000 let starý. Abakus umožňuje základní matematické operace ( sčítání, odečítání, násobení, dělení a také odmocňování nebo řešení úloh se zlomky). Nepotřebuje napájení a jeho výroba je velmi levná. Protože se s ním učí pracovat školáci v Číně, Japonsku a dalších asijských zemích, odhaduje se, že ho dnes používá asi 50% světové populace. LOGARITMICKÉ PRAVÍTKO má svůj původ v Evropě 17. Století a bylo ještě před třiceti lety široce používané pro výpočty násobení, dělení, mocnění ( dvěma a třemi), odmocňování a k hledání hodnot goniometrických funkcí.
Kategorie: předchůdci počítačů

Plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie - Ústav estetické medicíny

Plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie - Ústav estetické medicíny

Ústav Estetické Medicíny - UEM Předoperační vyšetření Je to soubor lékařských vyšetření, která se před operací provádějí proto, aby se prověřilo, zda je organismus klienta před operací schopen zvládnout operační zátěž a pooperační průběh s únosnou mírou rizika. Rozsah tohoto vyšetření je dán rozsahem a povahou operace, věkem a celkovým zdravotním stavem klienta. Předoperační vyšetření provádí obvykle praktický lékař nebo internista, je-li třeba, přidává se ještě vyšetření jiných odborných lékařů. Výsledky těchto vyšetření pak ještě hodnotí chirurg a anesteziolog. Předoperační vyšetření a jeho rozsah určí chirurg při konzultaci dle doporučené operace. Podklady pro tato vyšetření dostanete na naší recepci při sjednání termínu operace. Vyšetření je možno provést na našem pracovišti na interním oddělení, nebo si ho klient zajistí sám u svého lékaře. Na našem pracovišti požadujeme tato vyšetření : Před plánovanou operací v celkové anestezii požadujeme předoperační vyšetření pacienta v tomto rozsahu: podrobná anamnéza, chronická medikace, fyzikální vyšetření, EKG laboratoř: KO, APTT, Quick, urea, kreatinin, Na, K, Cl, bilirubin, jaterní testy, cholesterol, glykemie moč – chemicky + sediment. Závěrem předoperačního vyšetření prosíme o zhodnocení celkového zdravotního stavu a posouzení stupně operačního rizika. Máte-li dotaz, napište nám
Kategorie: předoperační vyšetření

Film-zdarma.cz - Avatar ke stažení, shlédnutí online zdarma

Film-zdarma.cz - Avatar ke stažení, shlédnutí online zdarma

Avatar Ke stažení zdarma doporučujeme film Avatar. Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. Naneštěstí se atmosféra tohoto měsíce nepodobá té naší a člověk v ní nedokáže přežít. Vědcům se tato překážka podaří odstranit, když vytvoří hybrida lidské a mimozemské DNA, do kterého se dá vložit vědomí člověka. Lidská expanze může začít... Hlavním hrdinou je paralyzovaný voják Jake Sully (Sam Worthington), který se pomocí vtělení do uměle vytvořeného hybridního těla noří do světa a kultury Na'vi, původních obyvatel Pandory, a dostává se doprostřed konfliktu dvou kultur, které mají naprosto odlišné cíle. USA, 2009, 166 min Hodnoceni: 94% Spustit
Kategorie: prehravace filmu ke stazeni zdarma

Kategorie: