lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2054
Čeká na schválení: 228
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » překlad z latiny do češtiny

Nejnovější v kategorii otackomer:


Fotograf - Petr Sobek

Fotograf - Petr Sobek

Aktuality 0000-00-00 00:00:00 NOVE FOTO ZDRAVIM VSECHNY, DO NEKOLIKA KATEGORII JSEM DAL NOVE FOTKY. MISS Michaela Salacova A KOCARKY ZNACKY Seed Pli, KONCERT JARKA NOHAVICI, PALENÍ CARODEJNIC A DALSI 2009-05-20 00:00:00 o parizi pred par tydny jsme si s dankou vyrazili na kafe do parize. dobra cena letenek, ubytovani v centru na 3 noci rozhodli o ceste a tak jsme zbalili trochu veci, fotaky a vyrazili. predpoved pocasi nas tyden pred odletem trosku desila, melo prset a ochladit se. nakonec se vycasilo az na to "cerstvo" bylo uzasne. slunecno az kycove modra obloha a viditelnost na spoustu kilometru. je zbytecne popisovat co jsem vsechno videli atd. kdyz je vse na fotkach www. psfoto.cz, ale pro poradek zminim: Eiffelovu věž ze vsech stran a vystoupani pesky do 2. patra; Katedrálu Notre Dame Bazilika Sacré Coeur a okoli plne maliru, umelcu a kavaren Vítězný obloukMuzeum Louvre, nem Monu Lizu a okolni parky Lucemburskou zahradu Moulin Rouge a dalsi za 3 dny se da videt spousta veci a mist a taky dost vynechat na pristi navstevu.
Kategorie: predpoved pocasi parizSeznam zdrojů na téma překlad z latiny do češtiny:


Bibleinfo.com | Bible: Historie ekumenické Bible
Naše řeč – K jazykové stránce, zvláště k ornamentálnosti překladu Vita Caroli
Počátky české literatury - Wikipedie
Nové znění Symbolu víry
Language Shop - Česko-latinský překladač textů a slovník PC Translator V2010 (LAT) + dárek za 1049,-Kč vč. DPH, poštovné a balné zdarma
preklad latina cestina
BIBLE v telefonu, komunikátoru (MDA), Apple iPhone či v kapesním počítači (PDA)
Vývoj staré české literatury od nejstarších dob do konce 14. století
Latinský slovník online - Latinsky .cz
Soudní překlady — Předtím, než si objednáte soudní překlad…
Latinskй originбlnн texty - Latina zdarma - Latina na internetu zdarma
Ronnie.cz - Překlad Latiny do CZ a naopak
Překlad do latiny | Poradte.cz
Písmák.cz | Čočkin: Pokus o volný překlad písně O Fortuna z latiny do češtiny (první píseň ze známého cyklu Carmina Burana)
Překlad z latiny do češtiny | i-Bazar.cz
Soudní překlad z cizího do cizího jazyka
Překlady z latiny do češtiny - United Linguas
Dalimilova kronika - paYí~ský zlomek
Starověké civilizace - STAROVĚKÝ EGYPT
On-line překladové slovníky - Seznam

prameny vlasů - Nejlepší Ceny.cz

prameny vlasů - Nejlepší Ceny.cz

Schwarzkopf Osis Flatliner iron sérum pro žehlení vlasů jsem si koupila od kamarádky kadeřnice, která mi ho doporučila. Používáme ho téměř denně společně s dcerkou a jsme s ním velmi spokojené. Nastříkáte ho do čistých suchých vlasů krátce před žehlením a poté plynule postupně jednotlivé prameny vlasů vyžehlíte do požadovaného tvaru. Já žehlím vlasy do rovna a hladka, dcera ho používá na tvoření přirozených vln. Flatliner chrání vlasy proti vysokým teplotám do 200°C. Vlasy po něm nepoletují a nejsou zelektrizované. Doporučuji spíš na jemné vlasy. Krémové typy ochrany vlasů před žehlením jemné vlasy zatěžují a vlasy pak plihnou a ztrácejí na objemu. Pozor nepoužívejte na stylingové přípravky jako je guma nebo vosk a gel.
Kategorie: prameny vlasů

Překladač z angličtiny do češtiny | Radírna - Internetová online poradna

Překladač z angličtiny do češtiny | Radírna - Internetová online poradna

Překladač z angličtiny do češtiny Rubrika: Software Značky: angličtina, čeština, překladač Pomůcky pro překládání textu z anglického do českého jazyka, které se dají najít k použití na internetu zdarma. Klasické slovníky Protože už řada z vás určitě nemá z angličtinou jako takovou výraznější problém, ale spíš potřebuje občas nějakého slovíčko zjistit, není často ani potřeba sahat po plném překladači, který beztoho většinou úplně lidsky psaný výstup nevygeneruje. slovnik.cz Klasický slovník se slovní databází od společnosti LangMaster, slušná databáze slov, žádné zvláštní funkce navíc. slovnik. seznam.cz Databáze slov totožná, nicméně navíc má namluvenu i výslovnost a disponuje funkcí našeptávače. google.cz/dictionary Povedená pomůcka, která umí navíc najít příbuzná slovní spojení a věty, automaticky také umí rozpoznat, jestli bylo slovo zadáno v češtině nebo angličtině. Překládáme celé strany V dnešní době se dají online překládat jak odstavce a dokumenty, tak i celé weby. Prostředky k tomu jsou k dispozici od dvou velkých internetových rivalů, Googlu a Microsoftu. translate. google.cz Překladač od Googlu si poradí jak s vloženým dokumentem, tak i s textem nebo celou stránku, všechno automaticky rozpozná, ať se jedná o angličtinu nebo jiný jazyk a přeloží vše do češtiny. K dispozici jsou také různé pomůcky na váš web. www. microsofttranslator.com Microsoft Translator, nebo nověji Bing Translator umí to samé jako překladač od Googlu, co se pomůcek týče – k dispozici je překládací pomůcka pro Microsoft Office nebo překládací robot do Live Messengeru, vývojářům je pak k dispozici poměrně robusní SDK.
Kategorie: překladač angličtiny

MobileTran překládaní, překládat, slovník, cell, mobile, finský, bosňácký, překládaní, překládat

MobileTran překládaní, překládat, slovník, cell, mobile, finský, bosňácký, překládaní, překládat

Překladač v mobilním telefonu - MobileTran™ MobileTran™ je překladač a slovník v mobilním telefonu který poskytuje různé způsoby překládání, záležející na tom jak se používá. MobileTran™ je první světská překladová služba na mobilním telefonu která překládá slova, fráze, věty a WWW stránky z jednoho jazyka do druhého. Existuje 676 kombinací jazyku včetně: albánský, bosňácký, brazilská portugalština, bulharský, chorvatský, český, dánský, nizozemský, anglický, portugalština, filipínský/tagalog, finský, flámský, francouzský, německý, řecký, hindský (transliteration), maďarský, islandský, italský, norský, polský, rumunský, srbský, slovinský, španělský, švédský, turecký, ukrajinský a velšský. Využívá pokročilou technologii mobilních telefonů spolu s naší jedinečnou překladovou technologií aby Vám poskytl levnou a jednoduchou překladovou službu na mobilních telefonech. Pro to Váš mobilní telefon nepotřebuje žádný přídavný software ani hardware. Vše co MobileTran™ vyžaduje je telefon s WAP (Wireless Application Protocol). Cena: 3.760,00 CZK / ročně WAP MobileTran MobileTran™ překládá slova, fráze a věty. MobileTran™ je zvláště užitečný kdy jste ve zahraničí protože se může používat a kdy je Váš mobil v roamingu. Pro překládání větších textů kdy nemáte po ruce stolní počítač doporučujeme PalmTran nebo PocketTran pro handheld nástroje a NeuroTran nebo InteractiveTran pro stolní počítače. Kolik slov má MobileTran?
Kategorie: překladač do mobilu

Úřad práce Strakonice nabídka domácí práce, brigády

Úřad práce Strakonice nabídka domácí práce, brigády

Nabídka volných pracovních míst na hlavní a vedlejší pracovní poměr v regionu Strakonice. Naleznete zde nabídky úřadu práce Strakonice a zaměstnavatelů z této oblasti. Založte si agenta a nechte si posílat nejnovější nabídky práce emailem každý den. Rozsáhlá nabídka práce a brigád pro všechny věkové kategorie.
Kategorie: pracovní úřad strakonice

Plzeň

Plzeň

Kontaktní pracoviště je organizační složkou Úřadu práce České republiky - krajské pobočky v Plzni. Kontaktní pracoviště zajišťuje služby v lokalitách Plzeň.
Kategorie: pracovní úřad plzen

Kategorie: