lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6126
Čeká na schválení: 57
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » překlad z angličtiny do češtiny

Nejnovější v kategorii otackomer:


Právník specialista na obchodní správní právo, komerční právník - detail pracovního místa

Právník specialista na obchodní správní právo, komerční právník - detail pracovního místa

29.06. 2009, Úřad práce v Domažlicích, ref. : DOA91003U volná místa v kraji Plzeňský kraj | volná místa v okresu Domažlice copyright © 2009 - 2012 nabidka-prace-zamestnani.cz | webmaster | Dnes má svátek Liběna | Parfémy na Cosmo.cz | | Zásady ochrany osobních údajů
Kategorie: právník volná místaSeznam zdrojů na téma překlad z angličtiny do češtiny:


PŘEKLADY DO ANGLIČTINY, PŘEKLADY ANGLIČTINA, PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY
On-line slovníky - Seznam
Překlad profesionálně – překlady a tlumočení MEDIA MARKET
Odborné překlady
Překlady do angličtiny i zpět od E-anglicky
Polština - Překlady | Překlady - polština | Polština online, Překlad z polštiny do angličtiny, Překlad z angličtiny do polštiny
302 Found
Překladatel : angličtina překlad : kvalitní překlady
Úřední překlady němčiny
EKO Překlady - překladatelská agentura - překlady - angličtina, němčina, francouzština, ruština, dánština, slovenština, soudní překlady, překladatelské služby, korektury textů, překlad
Překlad právních textů z angličtiny do češtiny : Czech : TranslatorsCafe.com Forums
Překladač z angličtiny do češtiny - Jask.cz
Seznam Slovník - on-line překlad z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak
Překlad – Necyklopedie
Překlady angličtiny do češtiny
Meriva-Preklady.cz - Překlady do angličtiny
Mgr. Martina Kučerová, překlad, soudní překlad
Meriva-Preklady.cz - Překlady z angličtiny
Překlady polština, Překlady do polštiny, polština online
Čeština Online Překladatel: Angličtina Španělština Překlad

Kdo mi volal? Čí je číslo 421220910560 ? Služba na odtajnění neznámých a podvodných telefonních čísel

Kdo mi volal? Čí je číslo 421220910560 ? Služba na odtajnění neznámých a podvodných telefonních čísel

Beze jména|17.01. 2011 17:01 taky mi tohle číslo dnes volalo, nebrala jsem, ale jinak +421 je předvolba Slovenska, takže do Ameriky to má opravdu daleko :).
Kategorie: předvolba slovensko

Telefonne Predvolby

Telefonne Predvolby

Poznate mobilne predvolby? 0901 - mob. sieť - T-Mobile Slovensko 0902 - mob. sieť - T-Mobile Slovensko 0903 - mob. sieť - T-Mobile Slovensko 0904 - mob. sieť - T-Mobile Slovensko 0905 - mob. sieť - Orange 0906 - VPN - Orange 0907 - mob. sieť - Orange 0908 - mob. sieť - Orange 09090 - paging - ST,a. s. 0910 - mob.
Kategorie: předvolby na slovensko

Osobní bankrot - oddlužení fyzických osob - nepodnikatelů | BANKROT - ODDLUŽENÍ.cz

Osobní bankrot - oddlužení fyzických osob - nepodnikatelů | BANKROT - ODDLUŽENÍ.cz

Osobní bankrot - oddlužení fyzických osob - nepodnikatelů Oddlužení (tzv. osobní bankrot) je způsob řešení zadlužení fyzické osoby, kdy tento dlužník může v rámci oddlužení snížit své dluhy až o 70%. Oddlužení - osobní bankrot umožní dlužníkovi klidnější život bez strachu z exekutorů a věřitelů. Oddlužení - osobní bankrot umožní dlužníkovi "nový start" v životě bez dluhů. Oddlužení - osobní bankrot je jediným legálním způsobem, jak s naší pomocí můžete snadno vyřešit těžkou životní situaci. ... jen u nás máte vše ZDARMA, ušetříte až desetitisíce Kontaktujte naše pracovníky na INFOLINCE BEZPLATNÉ PRÁVNÍ PORADNY, každý den i o víkendech a svátcích v době 8.00-21.00 hod. Naši pracovníci Vám kdykoliv bezplatně poradí a zašlou veškeré potřebné dokumenty. Ušetříte tím mnohatisícové částky za vypracování žádosti a dalších dokumentů ze strany zprostředkovatelů nebo právníků. V některých složitějších případech můžete ušetřit až desítky tisíc Kč. Zpracování žádosti o oddlužení a nutných příloh (vše Vám na požádání ZDARMA zašleme včetně návodu a vzoru vyplnění) hravě zvládně každá průmětně inteligentní osoba bez znalostí zákonů.
Kategorie: právní poradna zdarma olomouc

Technické překlady z NJ - Technické překlady z/do němčiny

Technické překlady z NJ - Technické překlady z/do němčiny

Poslední změny Výměna odkazů Máte-li zájem o vzájemnou výměnu odkazů a zlepšení SEO, určitě nás kontaktujte! Novinky QR kód: navštivte naše mobilní stránky V listopadu 2011 jsme lokalizovali do němčiny stránky e-shopu Legendární zbraně. Od 18.01. do 22.02. 2011 jsme vyzkoušeli reklamní kampaň prostřednictvím Bluetooth. Tuto unikátní službu CoolBoom provozuje v Brně společnost FLACO Group s. r. o. Jak to funguje. Chcete vědět o této efektivní reklamě ještě více? Potom navštivte stránku CoolBoom na Faceboku. Více o QR kódech, k čemu jsou dobré a jak si je můžete vygenerovat se dočtete zde. Společnost Seznam.cz umožňuje na své stránce zdarma stažení QR čtečky fungující skvěle i v těch typech mobilních telefonů, které nejsou ostatními (často i placenými čtečkami) podporovány. K 24.10. 2010 jsme první překladatelský subjekt v ČR, který začíná ke své propagaci využívat QR kód!
Kategorie: překlad do němčiny

Překladače textu zdarma? - Jazyky.Studium.Práce

Překladače textu zdarma? - Jazyky.Studium.Práce

Na rozdíl od nejrůznějšího software pro překladatele (CAT nástroje), který slouží jako podpora při překladech, na internetu lze najít i programy, které slibují automatický překlad zdarma. Jsou však opravdu zdarma ? Překlad provedený překladatelem vs. strojový překlad Překladače textu mají různou úroveň zpracování, je však nutno počítat s tím, že se jedná o strojový překlad, který nenahradí kvalitní překlad provedený překladatelem. Strojové překlady jsou vhodné pokud potřebujete přeložit soukromou korespondenci a další osobní doklady či chcete-li získat rámcovou představu o obsahu textu. V případě, že jsou překládané dokumenty určeny pro veřejnou prezentaci či jen vnitropodnikovou brožuru, která vyžaduje zachování terminologie a kvalitu překladu, pak se obraťe na kvalifikovaného překladatele nebo překladatelskou agenturu. Překladače textu zdarma po omezenou dobu (trial) Překladačů textu existuje několik druhů, ale většina z nich má nějaké omezení (obvykle časové či funkční). Často se s jejich omezenou verzí dá pracovat jen krátkou dobu (2 hodiny) - jsou zkrátka určeny pro vyzkoušení. Největší výběr programů je samozřejmě pro angličtinu. Eurotran - vhodný pro překlad internetových stránek (použít se však dá i pro překlad jiných dokumentů - jen je třeba uložit tyto dokumenty s příponou html).
Kategorie: překladač angličtiny

Kategorie: