lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6071
Čeká na schválení: 165
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » pravopisná cvičení

Nejnovější v kategorii otackomer:


Jazykové kurzy o prázdninách? Možností je stále celá řada | HyperStudent.cz

Jazykové kurzy o prázdninách? Možností je stále celá řada | HyperStudent.cz

Jazykové kurzy o prázdninách? Možností je stále celá řada Vložil admin | Srpen 9th, 2011 Léto je v plném proudu a i přesto spousta lidí usedá do školních lavic a dohání, co přes rok zameškali, na co neměli čas, nebo si jen udržují znalosti jazyků na určité úrovni. Možností, jak pilovat cizí jazyky ještě do konce prázdnin je celá řada, v článku najdete jejich stručný souhrn. I když jsou prázdniny v plném proudu, rozhodně to neznamená, že by se nevratně zavřely dveře jednotlivých škol a zájemci o vzdělání přišli v letních měsících zkrátka. Drtivá většina prázdninových studií se zaměřuje na rozvoj jazykových kompetencí. „ Podobné kurzy nejen pro naše studenty, ale také pro veřejnost, připravujeme pravidelně, “ vysvětluje kvestor pražské Vysoké školy manažerské informatiky a ekonomiky Radek Řechka. „ I když je konkurence v podobě dalších škol, nebo lákavých studijních pobytů výrazná, sledujeme vzrůstající zájem o naše kurzy. Velká část z nich se rekrutuje z řad našich současných i budoucích studentů. “ Možností, jak si v létě doplnit jazykové vzdělání, je celá řada. Ne všechny jsou ale vhodné pro každého.
Kategorie: prázdninové jazykové pobytySeznam zdrojů na téma pravopisná cvičení:


Diktáty a pravopisná cvičení pro 2. ročník ZŠ Ludmila Konopková (ceny od 54 do 69 Kč) - Zboží.cz
Český jazyk - Pravopisná cvičení ke stažení ON-LINE
Kontrolní diktáty pro 6.-9. ročník ZŠ nv - Sedláček Bohumil - Knihy.ABZ.cz
Kontrolní diktáty a pravopisná cvičení pro 6.7.8. a 9. ročník ZŠ | Petr Blumentritt - nakladatelství BLUG | eknizky.cz
FORTUNA :: Diktáty a pravopisná cvičení s klíčem pro 2.-5. r.
diktaty.cz > český jazyk > diktáty > pravopisná cvičení
Kontrolní diktáty a pravopisná cvičení pro 2.3.4. a 5. ročník ZŠ - Naučná literatura (do 10 let) - Knihy-Hudba.cz
Knížka Kontrolní diktáty a pravopisná cvičení pro 6.7.8. a 9. ročník ZŠ (Blechová,Hlaváčová,Sedláček) - Seznamzboží.cz
Diktáty a pravopisná cvičení pro 4. ročník ZŠ - Ludmila Konopková kniha, ceny - ShopMania
Diktáty a pravopisná cvičení - Pravopisně.cz
Pravopisné cvičení – Čeština — testy.nanic.cz, online testy
Diktáty a pravopisná cvičení pro 6. ročník ZŠ (Kniha)
Kontrolní diktáty a pravopisná cvičení 2.-5. roční ZŠ | Knihkupectví Elim
Diktáty a pravopisná cvičení online
Pravopisná Cvičení | Pravopisně.cz
PravopisnГЎ cviДЌenГ­
TS Český jazyk 4 – Pravopisná cvičení - multi
www.pripravy.estranky.cz - JAZYK ČESKÝ - PRAVOPISNÁ CVIČENÍ S KONTROLOU
Kontrolní diktáty a pravopisná cvičení 2.-5. roční ZŠ | Knihkupectví Naděje - knihy online
Kniha Pravopisná Cvičení S Vysvětlením II Praha Česko, Koupím, Cena, Foto : ALL.BIZ: Česko

ElektronickГ© Pohlednice, PЕ™ГЎnГ­ДЌka, SMS PЕ™ГЎnГ­

ElektronickГ© Pohlednice, PЕ™ГЎnГ­ДЌka, SMS PЕ™ГЎnГ­

ElektronickГ© Pohlednice, PЕ™ГЎnГ­ДЌka, SMS PЕ™ГЎnГ­ LevГЅ sloupek - navigace Menu PЕ™ГЎnГ­ Pohlednice Vtipy Romantika DoporuДЌujeme BГЎsniДЌky a BГЎsnД› CitГЎty SluЕѕby PodpoЕ™te nГЎs HledГЎme pomoc Reklama Kontakt Elektronické Pohlednice, PЕ™áníДЌka, SMS PЕ™ání VГ­tГЎme VГЎs na strГЎnce nabГ­zejГ­cГ­ texty pЕ™ГЎnГ­, pozdravy a elektronickГ© pohlednice. JedinД› u nГЎs naleznete nejЕЎirЕЎГ­ vГЅbД›r z rЕЇznГЅch druhЕЇ pЕ™ГЎnГ­ДЌek a pohlednic. PЕ™ej.cz je nejvД›tЕЎГ­ server tohoto druhu u nГЎs, kde mЕЇЕѕete zasГ­lat textovГЎ pЕ™ГЎnГ­ДЌka na email nebo SMS. UrДЌitД› jste dostali nД›kolik pЕ™ГЎnГ­, pohledЕЇ nebo dopisЕЇ od svГЅch blГ­zkГЅch, pЕ™Г­buznГЅch, kolegЕЇ, kamarГЎdЕЇ a kamarГЎdek k rЕЇznГЅm pЕ™Г­leЕѕitostem. MyslГ­te, Еѕe jejich text byl zajГ­mavГЅ nebo legraДЌnГ­? A my ho v databГЎzi nemГЎme? PЕ™idejte ho. DД›kujeme. StruДЌnД› obsah: vГЎnoДЌnГ­ pЕ™ГЎnГ­, pЕ™ГЎnГ­ k narozeninГЎm, pЕ™ГЎnГ­ k svГЎtku, novoroДЌnГ­ pЕ™ГЎnГ­, svatebnГ­ pЕ™ГЎnГ­, sms pЕ™ГЎnГ­, velikonoДЌnГ­ pЕ™ГЎnГ­, elektronickГ© pohlednice, internetovГ© pohlednice, vГЎnoДЌnГ­ pohlednice, animovanГ© pohlednice, velikonoДЌnГ­ pohlednice. PravГЅ sloupek UЕѕivatel
Kategorie: přání k svátku pohlednice

Počasí Egypt, aktuální počasí a předpověď na 5 dní

Počasí Egypt, aktuální počasí a předpověď na 5 dní

Hlavní stránka :: Last minute :: Dovolená :: Počasí navigace: hlavní stránka > Počasí Egypt Počasí Egypt Denně aktualizované počasí Egypt můžete sledovat na stránkách LastMinuteEgypt.eu. Aktuální stav počasí Egypt v dané lokalitě je doplněn ikonkou a teplotou, zároveň je uvedena předpověď počasí na 5 dní. Zajímá vás více lokalit v Egyptě? Podívejte se na kompletní počasí Egypt i s předpovědí počasí. Aktuální předpověď počasí pro oblasti Egypta - Hurghada Egypt, Marsa Alam, Sharm El Sheikh. Žhavá nabídka zájezdů do Egypta! Aktuální počasí Egypt Hurghada Egypt 17°C (16.11. 2011, 22:00:00) Marsa Alam 16°C (16.11. 2011, 22:00:00) Sharm El Sheikh 17°C (16.11. 2011, 22:00:00) Weather data provided by weather.com® Předpověď počasí Egypt Předpověď počasí Egypt na 5 dní pro turisticky oblíbené lokality.
Kategorie: předpověd počasí egypt taba

AngliДЌtina: pЕ™edpЕ™Г­tomnГЅ ДЌas prostГЅ, pЕ™edpЕ™Г­tomnГЅ ДЌas prЕЇbД›hovГЅ - test 3

AngliДЌtina: pЕ™edpЕ™Г­tomnГЅ ДЌas prostГЅ, pЕ™edpЕ™Г­tomnГЅ ДЌas prЕЇbД›hovГЅ - test 3

Tento pЕ™ehled si mЕЇЕѕete zdarma stГЎhnout jako PDF. AngliДЌtina na e-gramatica.com : AnglickГЎ gramatika s pЕ™ehledy pro samouky je ke staЕѕenГ­ zdarma v pdf na AngliДЌtina online. Obsahuje vЕЎechny anglickГ© ДЌasy (ДЌas pЕ™Г­tomnГЅ, minulГЅ, pЕ™edpЕ™Г­tomnГЅ, pЕ™edminulГЅ, budoucГ­ a pЕ™edbudoucГ­), modГЎlnГ­ a nepravidelnГЎ slovesa, trpnГЅ rod, anglickГЅ zpЕЇsob rozkazovacГ­ a podmiЕ€ovacГ­, vД›ty podmГ­nkovГ©, ДЌasovГ© a vztaЕѕnГ© a dalЕЎГ­ jevy v angliДЌtinД› (viz menu). VeЕЎkerГЎ gramatika je procviДЌena testy. Pro dalЕЎГ­ nabГ­dky klikejte na ЕЎipky: vytvoЕ™il ondrejhanak.cz a STUDIO VIRTUALIS
Kategorie: předpřítomný čas angličtina

Motejlek.com

Motejlek.com

Letiště Václav Havel Praha není špatný nápad. Co když ho ale v budoucnu koupí Rusové nebo Číňané 26. 12. 2011 – 22:23 Letiště nesoucí jména po státnících jsou ve světě běžnou věcí – Atatürk Uluslararası Havalimanı, Forudgāhe beynalmellaliye Imam Khomeini, John F. Kennedy International Airport, Aéroport Paris-Charles de Gaulle, Flughafen München „Franz Josef Strauß“, Ronald Reagan Washington National Airport, Indira Gandhi International Airport nebo Benazir Bhutto International Airport. Někde dávají přednost hercům – John Wayne Airport, hudebníkům více Politici říkají, že veřejné nemocnice budou bez peněz. Proč něco podobného o svých nemocnicích neříkají Chrenek s Polachem 26. 12. 2011 – 22:11 Veřejné nemocnice nebudou mít peníze, říkají politici a děsí už tak vystresované, zadlužené a v drtivé většině bez peněz se nacházející občany České republiky. Volení politici, kteří je mají spravovat, přihlížejí jejich rozkrádání, někteří se na něm případně i podílejí. Tomáš Chrenek s Martinem Polachem, kteří spoustu nemocnic provozují, si nestěžují. Proč asi?
Kategorie: prcani com

Vozy - Sedadlo .cz

Vozy - Sedadlo .cz

Automobil snů Vyberte si automobil, po kterém už dlouho toužíte. Super ceny! Mitsubishi-Motors.cz NejlevnejsiPneu.cz - Pneu 700 000 spokojených zákazníků v ČR. Garantujeme nízké ceny. Neváhejte! NejlevnejsiPneu.cz Nová Kia Přijďte se k nám podívat na Váš nový vůz se 7-letou zárukou! Realcentrum.kia.cz Nová auta značky Škoda Rozhodněte se pro kvalitu za skvělou cenu. Vybírejte ještě dnes! www. skoda-auto.cz TruckStore Najděte ideální vozidlo pro Vás kdekoliv v Evropě. www. truckstore.com Ford Kuga Inteligentní vůz, geniální design. Ford Kuga - úplně jiný automobil.
Kategorie: předváděcí vozy nissan

Kategorie: