lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11483
Čeká na schválení: 29
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » predpritomny cas v anglictine

Nejnovější v kategorii otackomer:


Google Překladač podporuje už i slovenštinu - Lupa.cz

Google Překladač podporuje už i slovenštinu - Lupa.cz

Twitter Jagg Delicious karl (neregistrovaný) 29. 9. 2008 11:02 zajímavé celé vlákno Vypadá to docela dobře: http://translate.google.com/translate? u=http%3A%2F%2Fwww.lupa.cz%2Fzpravicky%2Fgoogle-prekladac-podporuje-uz-i-slovenstinu%2F&hl=cs&ie=UTF-8&sl=cs&tl=sk - Hodnotit: To snad ne… + Hodnotit: Výborně! Odpovědět amazon (neregistrovaný) 29. 9. 2008 16:25 super celé vlákno Ono to vypadá jako blbost, ale lokalizovat weby do Slovenštiny je běžné zadání a člověk byť měl pár hodin Slovenštiny všechno neví. Tím musel posílat výrazy na překlad, protože online žádný pořádný slovník nebyl (něco ano, ale dost slabý). Fakt dobrý počin! - Hodnotit: To snad ne… + Hodnotit: Výborně! Odpovědět VfB (neregistrovaný) 29. 9. 2008 20:29 Re: super celé vlákno slovenština je ze všech asijských jazyků nejjednoduší na strojový překlad, protože používá téměř stejnou abecedu jako čeština, například u korejštiny už byl překlad o dost slabší (zkusil jsem překlad textu písně Gloomy Sunday od MC Snipera), některá slova byla vynechána u nějteré dokonce zůstaly v hangulu - Hodnotit: To snad ne… + Hodnotit: Výborně!
Kategorie: prekladac do slovenštinySeznam zdrojů na téma predpritomny cas v anglictine:


PЕ™edpЕ™Г­tomnГЅ ДЌas – present perfect | ENglish & ICT.cz
Minulý čas sloves - Testpark.cz, online testy zdarma
Předpřítomný čas
Minulé časy | anglicky a rychle
Slovesné časy na English online - výklady
předpřítomný - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Předpřítomný čas v češtině? (Present perfect in the Czech language?)
Cvičení: Předpřítomný a minulý čas - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Angličtina - Předpřítomný čas prostý
Minulý čas prostý - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
AnglickГЎ nepravidelnГЎ slovesa - pЕ™ehled
Angličtina - Minulý čas prostý
Perfektum - Wikipedie
Angličtina-MINULÝ PROSTÝ ČAS | Icecream
Čas (mluvnice) - Wikipedie
Předpřítomný čas : angličtina online : učebnice angličtiny na internetu zdarma
Předpřítomný čas prostý - present perfect - Galaktis
Předpřítomný čas #1: Úvod a tvoření - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Anglicky a rychle | anglicky a rychle
Minulэ иas jednoduchэ - Љpanмlљtina - zdarma - љpanмlљtina na internetu zdarma

PRASE a GRIL, JANSO COMMERCE

PRASE a GRIL, JANSO COMMERCE

www. namiste.cz Anketa Jak jste se o nás dozvěděli?
Kategorie: prase na grilu

RE: Preklad PDF + chybna diakritika

RE: Preklad PDF + chybna diakritika

Diskuze PDF / Funkce: • Seznam příspěvků • Nové téma • Vyhledávání • Přihlášení • Help Preklad PDF + chybna diakritika Vloženo uživatelem: Neregistrovaný uživatel: Peter Pohly (---. 84-47-74. telecom.sk) Datum: 05. 03. 2006 14:24 Pri preklade PDF-ka z nemciny do slovenciny mi nepise č,ť,ď,ť,ň,ľ,ĺ,ŕ Moj postup : oznacim nemecky text a zmenim ho na Times New Roman ( povodny nemecky text je pisany fontom,kt. nemam ) pritom š ž ý á pise v poriadku. pouzivam Adobe Acrobat Pro 7 CZ. Možnosti: Odpovědět • Citovat příspěvek • Nahlásit moderátorům Re: Preklad PDF + chybna diakritika Vloženo uživatelem: garth (Pavel Roman? ík) - uživatel již zaslal 21 příspěvků (192.169. 1. ---) Datum: 05. 03. 2006 14:53 Ted netusim, zda prepis textu delate primo v AC (ackoli o tom silne pochybuji), ci v nejakem sazecim programu a pod WinXP ci Win2K. Vzhledem k vypadku akcentu typuji, ze sazite v QuarkXPressu.
Kategorie: preklad pdf

Lékařská knihovna Nemocnice Na Homolce - Praha - Medical Library

Lékařská knihovna Nemocnice Na Homolce - Praha - Medical Library

Contacts: Roentgenova 37/2 150 00 Praha (Prague 5-Motol) Phone number: +420 257 272 345 Email adress: WWW pages: http://www.homolka.cz/cz/lekarska_knihovna Is the adress/any contact/filled description/cathegory wrong? Click here, please
Kategorie: praha nemocnice na homolce

Intel Core i3: levný základ ve srovnání | ExtraNotebook

Intel Core i3: levný základ ve srovnání | ExtraNotebook

Přehled procesorů Core i3 Výsledky benchmarků Dále přináším výsledky procesorů Intel Core i3, tak jak je otestoval web notebookcheck.net. Vzal jsem výsledky tří benchmarků (3D Mark 06 Cinebench R10 a Cinebench R11.5) u šesti procesorů řady Core i3, jmenovitě modelů 330M, 350M, 370M, 380M, 330UM a 380UM. reklama
Kategorie: přehled procesorů intel

Právnická fakulta ZČU Plzeň - Diskusní fórum: testy studijních předpokladů, Brno

Právnická fakulta ZČU Plzeň - Diskusní fórum: testy studijních předpokladů, Brno

# Zasláno: 5 Úno 2008 13:45 Koukám, že sem píší hlavně ti, co o Plzni ví kulový. Přijímací testy do Plzně jsou jiné, protože nejsou od debilního unifikovaného Scia, u něhož jde v podstatě o prachy - máte možnost za spoustu peněz si asi čtyřikrát zkusit testy a pak jde o vaši paměť. V Plzni si testy dělají sami (teda aspoň pan Pruner tvrdil, že se podílel nebo možná sám vytvářel psychologickou část). Skládá se v podstatě ze tří částí a samotné "vyplňování" papíru s odpověďmi je testem inteligence (když jsem se na přijímačkách rozhlídl kolem, většina to vyplňovala blbě, i když bylo vysvětleno fakt jak pro blbý jak se to vyplňovat má). Test se skládá z částí: "dějepis" - přičemž co si tam pamatuju byl v tom zakomponován vlastně obecný rozhled, ale hlavně dějepis - za maximum 30 bodů, dále logická část za max 20 bodů a psychologická část za max 40 bodů. Dohromady 90 bodů, hranice pro přijetí byla 28. Hlásilo se něco přes 3200 lidí, brali 250, přičemž ale musíte vzít v úvahu, že spousta lidí co se hlásí do Plzně se hlásí také do Prahy a Brna a tam mají větší kapacity, tedy berou mnohem více lidí. Lidi, kteří se dostanou zároveň do Prahy i Plzně (a jsou to většinou pražáci) samozřejmě půjdou do Prahy a tato chybějící místa pak Plzeň zaplňuje těmi, co se odvolávají. Proto většinou bere dost lidí na odvolání, pokud vím, bývá to v řádech desítek. Jinak podle mého (opravdu jen mého) názoru tento test Plzeňský je konstruován tak, aby zjistil schopnost logického myšlení a optimálního vypořádání se se stresovou situací.
Kategorie: právnická fakulta v plzni

Kategorie: