lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6126
Čeká na schválení: 32
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » pracovní úřad teplice

Nejnovější v kategorii otackomer:


Předváděcí vozy Nissan, předváděcí auta | HS Auto Staněk

Předváděcí vozy Nissan, předváděcí auta | HS Auto Staněk

KOMPLETNÍ NABÍDKA NOVÉ VOZY RENAULT, DACIA PŘEDVÁDĚCÍ VOZY OJETÉ VOZY VYBERTE SI SVŮJ VŮZ Předváděcí vozy Nissan, předváděcí auta Nabídka předváděcích vozů Nissan. Předváděcí vozy jsou krátkodobě používané vozy k předvádění, prezentacím nebo pronájmu s malým opotřebením a nízkým počtem najetých km. Nabízené vozy jsou ve výborném stavu a prakticky nelze rozeznat zda se jedná o vůz předváděcí nebo nový.
Kategorie: předváděcí vozy nissanSeznam zdrojů na téma pracovní úřad teplice:


Volná pracovní místa Teplice - (nabídka práce, brigády, nabídky zaměstnání)
Úřad práce - Kontaktní pracoviště Teplice - statnisprava.cz
úřad práce teplice nabídka práce - nabidka.name
Úřad práce - Kontaktní pracoviště Teplice - Úřady podle regionů - Portál veřejné správy České republiky
Kontakt na úřad práce Teplice
ÚŘAD PRÁCE Teplice o.s.s., Teplice - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Úřad práce Teplice - nabídky zaměstnání
Úřad práce v Teplicích | PRÁCE TEPLICE.cz
Zaměstnanost
Úřad práce Teplice
Ostatní :: Město Teplice - oficiální stránka
Úřad práce Teplice - volná místa
Úřad práce Teplice - pracovní úřad
Úřad práce Teplice - (práce, brigády, zaměstnání)
Úřad práce
Volná pracovní místa Teplice - Aktuálně leden!
Úřad práce Teplice - volná pracovní místa | Lokola.cz
Úřad práce v Teplicích - Na Pracáku - nabídky práce, volná pracovní místa.
Úřad práce Teplice
Úřad práce Teplice nabídka volných pracovních míst

Katalog Firem - Firmy CZ - Seznam firem - Firmy ČR ::..

Katalog Firem - Firmy CZ - Seznam firem - Firmy ČR ::..

Prodej DVD, CD a VHS. Novinky a méně dostupné tituly. Možnost zasíláni na Slovensko.
Kategorie: přání k svátku pohlednice

Úřad práce v Táboře

Úřad práce v Táboře

JUDr. Vladimír Hort
Kategorie: pracovní úřad v táboře

Pravopisná cvičení online

Pravopisná cvičení online

Diktáty a pravopisná cvičení online Diktáty a pravopisná cvičení Diktáty a pravopisná cvičení - Úvodní stránka > Pravopisná cvičení Pravopisná cvičení Nacházíte se v kategorii pravopisná cvičení online. V podkategoriích můžete vybírat jednotlivá cvičení podle druhu. Štítky
Kategorie: pravopisná cvičení online

Minulý čas prostý - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!

Minulý čas prostý - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!

Minulý čas prostý Vydáno dne 05. 03. 2007 (183865 přečtení ) cz / Gramatika / Slovesa / Časy / minulé Článek o minulém čase prostém, jeho použití, tvoření. Minulý prostý - past simple Minulý čas je většinou první gramatika, u které se studenti setkají s nepravidelnými slovesy, což bývá také jediný problém při tvoření tohoto času, jedná se jinak totiž o poměrně jednoduchý čas jak po stránce použití tak po stránce tvorby. Nejčastěji se s tímto časem setkáme ve vyprávění (tzv. narrative tenses - časech určených pro vyprávění - více v článku Časová souslednost ). Tvoření Minulý čas prostý se od pravidelných sloves tvoří přidáním přípony -ed. U některých sloves (např. končících na -e, -y, jednoslabičných sloves apod.) dochází ke změnám pravopisu, více o tomto jevu v článku Spelling - Pravopisné změny. carry -> carri ed live -> liv ed return -> return ed open -> open ed travel -> travell ed (br.)
Kategorie: predpritomny cas v anglictine

Poradce

Poradce

Poradce Poradce: Pozor na podvodné jednání makléřů některých realitních kanceláří V našem městě Kynšperku nad Ohří, ale nejen zde, se objevilo několik případů podvodného jednání zástupců realitních kanceláří. Již jsme řešili pár případů, kdy jsme pro naše zájemce o prodej nemovitosti zařídili kupce a zjistili jsme, že prodávající již podepsal „nějakou krátkodobou, nazávaznou smlouvu“ s jinou realitní kanceláří. Samozřejmě tito prodávající museli této kanceláři uhradit sankci, aby mohli svoji nemovitost prodat konečně přes naši kancelář. Je pár takových celostátních realitních kanceláří, které nemají sice podvodné úmysly, jejich makléři však ano. Jedná se o makléře s nacvičenými větami a svojí rétorikou Váši pozornost odvedou od rizika, které Vám od podpisu s jejich smlouvou hrozí. Při schůzce s nimi prodávající podlehne iluzi a podepíše prakticky cokoliv. Text smlouvy, kterou tento prodávající podepisuje, však zabere i znalému člověku minimálně hodinu, aby došel k závěru, že se uvazuje a není cesty zpět. Dejte si pozor na to, za jakých podmínek lze ukončit smlouvu. Již jsme pomohli prodat pár nemovitostí, kde bohužel, prodávající měl již něco „nepodstatného“ podepsaného u jiné realitky, která se moc nesnažila. Byli samozřejmě rádi, že jsme jejich nemovitost prodali, ale platili ještě této jiné realitce.
Kategorie: předkupní smlouva na byt

Kategorie: