lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5751
Čeká na schválení: 231
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » pracovní úřad ostrava

Nejnovější v kategorii otackomer:


MČ Praha 14 - Sociální oblast

MČ Praha 14 - Sociální oblast

Centrum sociálních služeb Praha - Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Poskytuje odbornou poradenskou pomoc v náročných životních situacích, do nichž se může dostat každý díky nečekaným změnám a zvýšeným nárokům života. Konkrétně poskytuje sociálně právní poradenství, psychologické poradenství, konsultace párové, rodinné a individuální, zprostředkování kontaktů na další odborníky pro otázky týkající se rodinného, manželského, partnerského a osobního života (např. právníka, psychiatra, sexuologa). Adresa organizace: Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, Šromova 861, Praha 9 - Černý Most, tel. : 281 912 144, 731 056 735, 731 056 164, 731 063 278, 731 063 413, e-mail: magdalena. strouhalova@csspraha.cz, www. csspraha.cz
Kategorie: pravní poradna mostSeznam zdrojů na téma pracovní úřad ostrava:


Úřad práce České republiky (pobočka Ostrava-Mariánské Hory) - Firmy.cz
Úřad práce Ostrava - volná pracovní místa
Úřad práce ostrava
Úřad práce Ostrava - pracovní úřad
Nabídky práce v oboru Doprava - Úřad práce Ostrava
Úřad práce Ostrava
Nabídka volných pracovních míst a brigád, úřad práce Ostrava - Zábřeh
Úřad práce Ostrava, volná pracovní místa
Detail úřadu práce > Úřad práce v Ostravě
Úřad práce Ostrava 8
Úřad práce Ostrava - zaměstnání, práce, brigády
Volná místa Ostrava - (práce, brigády, zaměstnání)
Nabídky práce Zaměstnání Brigády Kariéra pracovní úřad prace Nabídky práce, Ostrava (101)
PRÁCE OSTRAVA.com - nabídky práce, úřady práce a nové zaměstnání
Úřad práce Ostrava 3
Úřad práce Ostrava
PRÁCE Ostrava - nabídka více jak 8000 míst - Úřad práce Ostrava volná místa na jednom místě
Úřad práce - volná místa MPSV na e-Úřad práce.cz
Úřad práce
Úřady práce - Ostrava-město - Firmy.cz

Slovník cizích slov online - vícejazyčný a výkladový - angličtina, němčina, francouština, slovenština, polština a další (Slovnik.CZIN.eu)

Slovník cizích slov online - vícejazyčný a výkladový - angličtina, němčina, francouština, slovenština, polština a další (Slovnik.CZIN.eu)

Slovnik.czin.eu je vícejazyčný slovník (mnohojazyčný). Překládá z češtiny a do češtiny 24 jazyků (řečí). Mezi jazyky lze najít řeči : EN - angličtina (anglický jazyk USA, VB, Austr. ,...) , afrikánština (afrikánský jazyk JAR, neúřední řeč Namibie,...) , arabština (arabský jazyk islámských zemí), Bg - bulharština (bulharský jazyk Bulharska), čínština (čínský jazyk Číny, Tchaj-wanu,...) , finština (finský jazyk Finska), Fr - francouzština (francouzský jazyk Francie,...) , Cr - chorvatština (chorvatský jazyk Chorvatska), It - italština (italský jazyk Itálie,...) , Jp - japonština (japonský jazyk Japonska), latina (mrtvý jazyk využívaný v lékařštví a křesťanství), Hu - maďarština (maďarský jazyk Maďarska), De - němčina (německý jazyk Německa, Rakouska, Švýcarska), Pl - polština (polský jazyk Polska), portugalština (portugalský jazyk Portugalska, Brazílie), rumunština (rumunský jazyk Rumunska), ruština (ruský jazyk Ruska - cyrilice), Gr - řečtina (řecký jazyk Řecka), srbština (srbský jazyk Srbska), SK- slovenština / slovenčina (slovenský jazyk Slovenska), Es - španělština (španělský jazyk Španělska, Mexika,...) , turečtina (turecký jazyk Turecka), vietnamština (vietnamský jazyk Vietnamu). U mnoha výrazů je k dispozici fonetika (výslovnost) nebo jiná užitečná informace k danému překladu.
Kategorie: překladač do polštiny

Policie pátrá po děkanovi plzeňské právnické fakulty - ČeskéNoviny.cz

Policie pátrá po děkanovi plzeňské právnické fakulty - ČeskéNoviny.cz

Pětašedesátiletý Růžička je podle policie 175 až 180 centimetrů vysoký. Má pleš, po stranách prošedivělé vlasy, má výrazné tmavé obočí. Oblečený byl do sportovní červenobílé bundy, tmavě modrého svetru s šedým vzorem, bílé košile, černých látkových kalhot a na hlavě měl kulich červenomodrobílé barvy. " Není vyloučeno, že odjel z hlavního města a pohybuje se po celé České republice buď pěšky, nebo prostřednictvím hromadné dopravy," uvedla policie. Informace o pohřešovaném mohou svědci předat na lince 158 nebo kterékoliv policejní služebně. Na plzeňských právech, jež kdysi pomáhala zakládat, působí Růžička na Katedře mezinárodního práva, v jejímž čele několik let stál. Děkanem právnické fakulty ZČU byl Růžička zvolen loni v říjnu, kdy nečekaně porazil proděkana pro vědu a výzkum Karla Eliáše. Počátkem letošního listopadu, kdy fakulta ztratila právo udělovat titul JUDr. , Růžičku obvinil ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS) z toho, že za neutěšený stav na škole nese vinu. Podle ministra se Růžička dopustil manažerského selhání, protože se prý nedohodl na spolupráci s Eliášem, jenž stejně jako Růžička patřil k reformnímu křídlu na fakultě.
Kategorie: právnická fakulta v plzni

Počasí Itálie

Počasí Itálie

Počasí v Itálii Máte chuť se zajet podívat do Itálie na dovolenou? Určitě byste chtěli vědět, jaké je tam počasí. Pak jste na správné adrese. Najdete zde obecné informace o počasí, aktuální počási v celé Itálii i v jednotlivých destinacích. Italské podnebí je velmi různorodé. Velké rozdíly jsou mezi severem a jihem. Zatímco střed a jih Itálie se vyznačuje středomořským podnebím, velmi suchým, teplým létem a deštivou zimou, sever je chladnější a hlavně v Alpách to není na opalování. Stále ale převažuje jasná obloha se slunečním svitem, zejména v létě. Průměrné teploty v létě se pohybují od 21°C do 28°C, maximálně se teplota vyšvihne až na 45°C. Zima v Alpách potěší nadšence lyžování, ti, co se raději sluní na pláži by měli zvážit dovolenou v létě.
Kategorie: předpověd počasí itálie

Mezinárodní telefonní předvolby dle států

Mezinárodní telefonní předvolby dle států

HLAVNÍ MENU Homepage ČESKÝ JAZYK Vyjmenovaná slova DĚJEPIS Římské číslice Řecká abeceda FINANCE Inflace v ČR Kódy bank v ČR Kraje ČR - průměrná mzda Kraje ČR - nezaměstnanost Měny států FYZIKA Základní fyzikální jednotky Odvozené fyzikální jednotky INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE Česká hláskovací abeceda Mezinár. telefonní předvolby Mezinár. Před danou předvolbu se místo + může psát také 00.
Kategorie: předvolba do španělska

Procesory Sandy Bridge – nové modely pro notebooky

Procesory Sandy Bridge – nové modely pro notebooky

Zatímco do stolních počítačů lze zasunout externí grafickou kartu, s notebookem to není tak snadné. Protože grafika integrovaná v procesorech pro mobilní zařízení by měla podávat co nejlepší výkon, mají všechny modely této řady své výkonné varianty, např. Intel® HD Graphics HD 3000. Díky tomu je nyní možné hrát na notebooku docela dobře hry, jako je Starcraft II. V závislosti na modelu a produktové řadě (Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5 nebo Intel® Core™ i7) byly všechny důležité procesorové technologie navrženy s ohledem na použití v mobilních zařízeních. Mnoho těchto funkcí – například technologie Intel® Hyper-Threading, Intel® Turbo Boost nebo AVX – disponují efektivní správou napájení a spotřeby energie, což je v noteboocích ještě důležitější. Požadujete-li delší výdrž na baterii a nechcete notebook neustále připojovat do elektrické zásuvky, můžete si pořídit varianty i5-2537M, i7-2617M, i7-2657M, i7-2649M, které jsou speciálně zaměřené na šetření energie. Tyto varianty jsou označeny zkratkou „LV“ (nízké napětí) nebo „ULV“ (velmi nízké napětí). Tweet
Kategorie: přehled procesorů intel

Kategorie: