lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11292
Čeká na schválení: 30
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer » praha před 100 lety

Nejnovější v kategorii otackomer:


chleba bloguje

chleba bloguje

Pravý hospodský guláš Březen 19, 2008 Potřebné přísady: 750 g hovězí maso - kližka nebo přední, 300 g cibule (pravidlo kolik masa tolik cibule, ale na objem, nikoli na váhu), sádlo nebo olej, rajský protlak nebo rajče (nemusí být, spíš jen pro barvu), mletá sladká paprika, majoránka, hladká mouka, brambora, 2 stroužky česneku, sůl. Postup přípravy: cibuli nakrájíme nahrubo a osmahneme na sádle nebo oleji - tak dlouho, dokud není opečená skoro dohněda. Udělá v guláši správnou barvu a chuť. Posypeme 2 lžícemi papriky, přidáme rajský protlak nebo rajče bez slupky a semen, a přidáme 2 lžíce hladké mouky na zahuštění. Chvilku ještě osmahneme a trochu podlijeme vodou. Maso nakrájené na větší kousky (cca 3x3x3 cm) nasypeme do základu aby se v něm obalilo. Osolíme, opepříme, přidáme 1 lžíci majoránky. a zalijeme vodou, aby bylo maso ponořené. Dusíme, dokud maso není skoro měkké, cca hodinu. Průběžně přiléváme dle potřeby horkou vodu (nikoli bujón ani vývar), dochucujeme majoránkou.
Kategorie: pravý hospodský gulášSeznam zdrojů na téma praha před 100 lety:


olympic.cz : Český Olympijský Výbor - Před 100 lety se narodil kanoista Vladimír Syrovátka-Rus
Před 100 lety přednášel na Univerzitě Karlově Albert Einstein — Přírodovědecká fakulta UK v Praze
Vítr zhatil opakování letu z Pardubic do Prahy přesně po 100 letech - iDNES.cz
Ve Vysočanech před sto lety - praha9.cz
dpp.cz > Sto let autobusové dopravy v Praze | Dopravní podnik hlavního města Prahy
Světzdravotnictví.cz | Jeden z otců mikrobiologie Robert Koch zemřel před 100 lety
Před sto lety se narodil pan profesor Sokol
Před sto lety zastavila nehoda autobusovou dopravu v Praze na 16 let - www.lidovky.cz
SON
Nové plány pro Prahu? Podívejte se, jak už se proměnila - Grafiky - Domácí - Aktuálně.cz
Praha před sto lety, před deseti lety a dnes (Portál hlavního města Prahy)
Před sto lety se narodil básník Vilém Závada - Radio Praha
Rozhledy: Před sto lety zemřel Adalbert Lanna mladší.
Cestování před sto lety – recenze | Nezařazené - pigula.blog.respekt.ihned.cz
Fotografie BVD Praha před 100 lety - Srovnání cen zboží, porovnání cen na Srovname.cz
Praha před 100 lety - Miloš Heyduk, Karel Sýs | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Praha před 100 lety (Karel Sýs, Miloš Heyduk) | hodnocení, komentáře
IForum - Před 100 lety přednášel na Univerzitě Karlově Albert Einstein
Instinkt | Osudová vůně benzinu: Před sto lety dolétl Jan Kašpar do dějin
ZDENĚK ŠESTÁK: JAK ŽIL ŽIŽKOV PŘED STO LETY

Kontakt na úřad práce Praha 4

Kontakt na úřad práce Praha 4

Úřad práce - kontakty Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královéhradecký Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Středočeský Ústecký Vysočina Zlínský Personální agentury Přehled agentur z celé ČR Nespoléhejte pouze na úřad práce při hledání nové práce. Volná místa najdete také na easy-prace.cz a svůj životopis můžete vložit do databáze Životopisy.cz. Úřad práce může pomoci, ale není zdaleka jedinou cestou. Úvodní strana | Personální agentury | Volná místa | Práce v zahraničí | Kontakt | VOP | Výměna odkazů | Tyto stránky nejsou oficiální stránky úřadu práce. e–úřad práce provozuje společnost RB recruitment s. r. o. Volná místa, která se na e-úřad práce.cz zobrazují jsou převzata prostřednictvím Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a databáze pracovního portálu easy-práce.cz. Nejděte nové zaměstnání prostřednictvím e-úřad práce.cz. Copyright RB recruitment s. r. o. , Všechna práva vyhrazena. Partneři: Personální agentury, pracovní agentury, agentury práce, au-pair, práce v zahraničí | Strukturovaný životopis, vzor ke stažení | www.
Kategorie: pracovní úřad praha

Visio Art Gallery :: novinky

Visio Art Gallery :: novinky

Visio Art Gallery  Tečkovaný svět Emila Šourka VISIO ART GALLERY si vás dovoluje pozvat na zahájení výstavy Tečkovaný svět Emila Šourka ve čtvrtek 5. 1. 2012 v 17.00 výstava potrvá 6. 1. – 27. 1. 2012 O autorovi: Narodil se 29. 1. 1945 v Praze, od roku 2002 bydlí v Senohrabech; - 1963 –1968 - ČVUT, fakulta stavební; - 1965 - přeborník Prahy v desetiboji; - s kresleným humorem začal v roce 1978. Publikoval cca 1200 kreseb - na př. ve Stadiónu, Svobodném slově, Lidové demokracii, KUKu, Škrtu; - zakládající člen České unie karikaturistů. Pracoval jako projektant, stavbyvedoucí, vedoucí stavebního provozu a státní úředník. Do důchodu odešel v roce 2007 poté, co se jako vrchní státní rada na ministerstvu dopravy marně snažil o realizaci stavby jezů na Labské vodní cestě pod Ústím nad Labem a pod Děčínem. Výstavy: 1980 - Malostranská beseda, samostatně 1990 - Malostranská beseda, se synem Pavlem 1992 - Galerie K, s přítelem Kájou Saudkem 2005 - Jindřišská věž - Zrušme komunisty, s Jindřichem Strašnovem 2006 - Jindřichův Hradec - Zrušme komunisty s Jindřichem Strašnovem 2006 - Praha - Modřany - Zrušme komunisty s Jindřichem Strašnovem 2006 - Pražský magistrát - Zrušme komunisty s Jindřichem Strašnovem Účast na četných společných výstavách karikaturistů. Účast v soutěžích karikaturistů tuzemských i cizozemských.
Kategorie: pravěká zvířata plzeň

Mgr. Jana Palečková - Překlady do slovenštiny a korektury slovenštiny

Mgr. Jana Palečková - Překlady do slovenštiny a korektury slovenštiny

HOME // Překlady z češtiny do slovenštiny // Korektury slovenštiny Jsem profesionální překladatelka a zároveň rodilá mluvčí slovenského jazyka. Překlady do slovenštiny se zabývám více jak deset let. Nabízím vám kvalitní překladatelské a korektorské služby v dohodnutém termínu a za dohodnutou cenu. // Korektury * základní (oprava pravopisných chyb, překlepů) * stylistická * odborná * předtisková (součástí je i kontrola typografických chyb) // Překlady Kromě všeobecných textů se specializuji na reklamní kampaně a inzerci. Překládám : * odborné texty * textové lokalizace a www stránky * katalogy * manuály * návody k použití * záruční listy Mám zkušenosti s překlady beletrie, scénářů i jako knižní redaktorka. ABOUT // Mgr. Jana Palečková Slovenský jazyk je mojí profesionální specializací a zároveň i srdeční záležitostí. V Praze žiji od r. 2002, přesto je můj kontakt se Slovenskem a slovenštinou živý. Česko je můj domov, čeština jazykem mé rodiny.
Kategorie: prekladac do slovenštiny

Mumio_biozen.cz

Mumio_biozen.cz

Vnitřní použití Mumio lze zakoupit ve formě tablety či kapsle, popřípadě čípku. V Rusku se dnes ordinuje mumiová kúra ještě před provedním obtížných chirurgických zákroků, za účelem celkového posílení organismu. Jako příklad můžeme uvést, že také bývalý ruský prezident Boris Jelcin před svou první operací srdce použil jako předoperační přípravu právě mumiovou kúru objednanou v Kyrgyzstánu. V Indii se o mumiu hovoří jako o "substanci pramene věčného mládí", protože mumio je zde ceněno především díky svým antioxidačním účinkům proti agresivnímu kyslíku a jeho volným radikálům. Mumio zpomaluje procesy stárnutí, zvyšuje mentální schopnosti, jako např. zvýšení pozornosti. Použití mumia při: - Alergiích - Hemeroidech - Impotenci - Nachlazení - Nedostatečnosti látkové výměny minerálních látek (především železa, selenu, hořčíku, zinku, jódu, draslíku, vápníku, síry, manganu, molybdenu a mědi) - Obtížně se hojících ranách - Onemocnění horních cest dýchacích - Oslabení imunity - Osteoporóze - Paradontóze - Zánětech žil - Zlomeninách kostí - Žaludečních katarech a zánětech střevní sliznice Bronchitidy a onemocnění horních cest dýchacích Mumio napomáhá uvolňování hlenů a rovněž působí protiastmaticky, i když terapie kortikoidy nebo jinými preparáty by neměla být přerušena a nahrazena mumiem. Mumio nejen zvyšuje odolnost proti bakteriálním a virovým onemocněním, ale zároveň také ničí stafylokoky, streptokoky aj. choroboplodné bakterie. Kromě toho mumio trojnásobně urychluje dobu léčby u onemocnění horních cest dýchacích (stabilizační a protizánětlivé účinky na sliznici) a tuberkulózy.
Kategorie: prášky na hemeroidy

NIE, ZDRAVOTNÍ, ÚŘADPRÁCE ( atd) - JÁ A MOJE ŠPANĚLSKO

NIE, ZDRAVOTNÍ, ÚŘADPRÁCE ( atd) - JÁ A MOJE ŠPANĚLSKO

Blogy Lidé. cz Spolužáci.cz Hry.cz Seznam Email Novinky.cz Super.cz JÁ A MOJE ŠPANĚLSKO VIVA ESPAŇA Kategorie: NIE, ZDRAVOTNÍ, ÚŘADPRÁCE ( atd) 08.11. 2010 11:40 - NIE, ZDRAVOTNÍ, ÚŘADPRÁCE ( atd) - trvalý odkaz ČESKÝ DŮCHOD ŠPANĚLSKO DŮCHOD VE ŠPANĚLSKU - ANEB ČESKÝ DŮCHOD Tady berou důchodce po 65 letech. Takže, jestliže je v důchodu ten Čech dřív, má nárok na doktora, ale ne na červené recepty (léky jsou zadarmo), jen na zelené (max 40% doplacení). Když jeden důchodce by rád tady ve Španělsku začal žít, musí si zajít na úřad na trvalé bydliště a udělat si ho tady. Záleží podle toho, kde je, tak to zařizuje i jiný úřad. Jakmile má trvalé bydliště orazítkované (se potřebuje smlouva o nájmu bytu, nebo koupi, fakturu za vodu nebo elektřiku, občanský průkaz a ještě vyplnit takový formulář), s fotkou a s tím dokumentem a občankou zajít na komisařství a tam zažádat o Evropské identifikační číslo. Tohle číslo je cizinecké číslo a tím už může tady pracovat, otevřít účet v bance, zažádat o doktora atpod. Tím dokazuje, žije tady úplně legálně. Doktora tady ve Španělsku (nebo v Andalusii) mají úplně zadarmo, léky taky a asistenci potom, když už nemůžou sami se sebou, tak taky.
Kategorie: předvolba do španělska

Kategorie: