lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4668
Čeká na schválení: 250
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » otackomer

Nejnovější v kategorii otackomer:


Prášky na hubnutí na předpis (Příspěvek Rodina.cz)

Prášky na hubnutí na předpis (Příspěvek Rodina.cz)

Diskuze : Ostatní : Snaha o zhubnutí Všechny názory Témata Názor 19.5. 2009 10:36:10 zuuzaa-4/06+11/08 Prášky na hubnutí na předpis Včera tu byla diskuze o práškách na hubnutí a poprvé ( ) jsem se tam dočetla o práškách na předpis,vůbec jsem nevěděla,že něco takového je. Můžu se zeptat jak k tomu člověk přijde?? Nebo spíš kdy mi je dr. napíše a jak to s nimi celé vlastně je? Děkuji všem za odpovědi Odpovědět Reklama
Kategorie: prášky na hubnutí na předpisSeznam zdrojů na téma otackomer:


421-2-3211-2200 / 421232112200 calls 2/6
Kdo mi volal? Čí je číslo 1220910000 ? Služba na odtajnění neznámých a podvodných telefonních čísel
Kdo mi volal? Čí je číslo 421240255802 ? Služba na odtajnění neznámých a podvodných telefonních čísel
Střední škola elektrostavební a dřevozpracující Frýdek-Místek, příspěvková organizace - Jmenný abecední seznam pracovníků školy
Vaše Sleva
Telefonní předvolby států a zkratky států
Standardisace telefonního čísla - PostgreSQL
Státy - Slovenská republika
Zapomenutý vstup
Pшedvolba telefonu - slovensko < off-topic < fуrum < skoda-virt.cz
Pravidla pro podnikání na Slovensku - BusinessInfo.cz
421240255811 - who calls me from 421-2-4025-5811? 1/3
Slovensko zaujímavé a dôležité informácie
Základní údaje o Bratislavě
sms zdarma na predvolbu 421
Standardisace telefonního čísla - PostgreSQL
jak volat z Čech na Slovensko | Odpovědi.cz
Předvolby do zahraničí - www.pdz.123abc.cz
Kontakty | atelier-dek.cz
sms zdarma na predvolbu 421

Všeobecné pravopisné cvičení | Pravopisně.cz

Všeobecné pravopisné cvičení | Pravopisně.cz

Všeobecné pravopisné cvičení (23) 17.09. 2011 | 3 084 zhlédnutí Připravujete se na diktát do školy? Vyzkoušejte naše všeobecná pravopisná cvičení, která obsahují celou řadu různých jevů k procvičení.
Kategorie: pravopisné cvičení

Kvalitní Česko -> Slovenský překladač - Lupa.cz

Kvalitní Česko -> Slovenský překladač - Lupa.cz

3 (alebo 8) chyby na 4 vety. :-) Diskuse pokračuje na novém fóru uživatel si přál zůstat v anonymitě 12. 8. 2007 9:33 Re: Dat to na preklad celé vlákno Vývin takového překladače by byl neúměrně drahý a nevyplatil by se, česko-slovensky slovnik je jednoznačně nejméně prodejný slovnik, i na př. holandština, či latina a portugalština je podstatně prodejnější, proto dost pochybuji, ze někdo tento produkt bude vyvíjet. Diskuse pokračuje na novém fóru marx (neregistrovaný) 13. 8. 2007 13:28 Re: Dat to na preklad celé vlákno Česko-slovenský prekladač je problém a vôbec nie malý :) Malý náčrt, čo vlastne treba urobiť. Ak chceš nahradzovať len slovo za slovo, to znamená, že kvalitný preklad z toho nevypadne. * rozdeliť na jednotlivé slová (token) * nájsť k slovu základný tvar (lemma) a určiť gramatické značky (rod, číslo, pád, osoba,..) * nájsť v slovníku ekvivalentný preklad slova (tj. výber z viacerých možností) * previesť gramatické značky z češtiny do slovenčiny (áno aj tie sa líšia) * zo základného tvaru slovenského slova a gramatických značiek vytvoriť vhodný slovný tvar (najjednoduchšie) Všetko závisí od toho, aké to sú texty (žáner, domény, použité typy viet) a ako kvalitný preklad očakávaš.
Kategorie: prekladac do slovenštiny

Svaly - uLékaře.cz

Svaly - uLékaře.cz

Svaly Po růstovém hormonu nerostou jen svaly, ale i nos Medicína začala vyrábět "umělý" růstový hormon, aby pomohla především nemocným dětem k vyššímu vzrůstu. Avšak mocnou sílu této látky, která pozitivně působí i na rozvoj svaloviny, objevili a následně zneužili také sportovci. Je ale užívání tohoto... zobrazit článek Chůze velmi svědčí svalům Nejnovější výzkumy ukazují, že chůze svědčí všem a především starším lidem. Podle vědců dokonce platí, že čím rychleji starší člověk chodí, tím vyššího věku se může dožít. zobrazit článek Bolí vás dlouhodobě svaly? Bolí vás dlouhodobě svaly? Jestliže ano, pak by se u vás mohlo jednat o tzv. syndrom vleklých svalových bolestí. zobrazit článek Svaly kuřáků se unaví rychleji Svaly se kuřákům unaví mnohem rychleji bez ohledu na to, kolik cigaret denně vykouří nebo jak dlouho už kouří.
Kategorie: prasky na svaly

Zemská porodnice u Apolináře | Prague City Line

Zemská porodnice u Apolináře | Prague City Line

(C) 2012 Prague City Line Zemská porodnice u Apolináře V tomto článku společně navštívíme nejznámější pražskou porodnici, která byla v době svého vzniku považována za vůbec největší evropskou porodnici. Budova z červených režných cihel je ojedinělou a dokonale konstruovanou stavbou. Vydejme se tedy společně odhalit její tajemství. VŠE O: nemocnice U Apolináře Počátek stavby Nejprve se pražská porodnice nacházela v budově v blízkosti kostela svatého Apolináře. Zdejší podmínky však nebyly zcela vyhovující a proto bylo potřeba vybudovat zcela novou porodnici. Roku 1863 pověřil Zemský výbor Království českého významného stavitele Josefa Hlávku, aby vypracoval projekt, podle kterého bude nová Zemská porodnice postavena. Inspiraci pro stavbu porodnice, hledal architekt zejména v zahraničních nemocnicích, díky kterým získal přesnou představu, jak by stavba měla vypadat. Předlohou mu byla nemocnice v Bruselu, ve Vídni a také v Paříži. Díky tomu mohla vzniknout stavba, která byla v té době považována za největší porodnici v Evropě. Stavební práce na novogotické porodnici probíhaly v letech 1867 – 1870.
Kategorie: praha nemocnice u apolináře

Přehled cen elektrické energie - TZB-info

Přehled cen elektrické energie - TZB-info

Sazby pro kategorii domácnosti (D) a podnikatelé (C) Plné znění Cenového rozhodnutí ERÚ č. 5/2011 ze dne 21. listopadu 2011, kterým se stanovují ceny regulovaných služeb souvisejících s dodávkou elektřiny Plné znění Cenového rozhodnutí ERÚ č. 6/2011 ze dne 21. listopadu 2011, kterým se stanovují ceny regulovaných služeb souvisejících s dodávkou elektřiny odběratelům ze sítí nízkého napětí Podmínky pro dodávku elektřiny konečným zákazníkům kategorie D ze sítí nízkého napětí Podmínky jednotlivých sazeb Zdrojem pro uvedené ceny jsou příslušná cenová rozhodnutí Energetického regulačního úřadu a ceníky dodavatelů: E.ON, PRE a ČEZ. Ceny jsou uvedeny včetně DPH a zahrnují všechny složky dle cenového rozhodnutí a dle zákona o stabilizaci veřejných rozpočtů (daň z elektřiny): - za dodávku elektřiny (E.ON - ceny produktové řady Elektřina, ČEZ - ceny produktové řady COMFORT) - za distribuci elektřiny - za krytí vícenákladů spojených s podporou elektřiny z obnovitelných zdrojů, kombinované výroby elektřiny a tepla a druhotných zdrojů (503,064 Kč/MWh vč. 20 % DPH) - za systémové služby (172,80 Kč/MWh vč. 20 % DPH) - za činnost zúčtování Operátora trhu s elektřinou, a. s. (8,10 Kč/MWh vč. 20 % DPH) - daň z elektřiny (33,96 Kč/MWh vč.
Kategorie: pre ceník

Kategorie: