lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4018
Čeká na schválení: 96
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce v zahraničí svářeč

Nejnovější v kategorii oceli:


Nabídka práce v Brně

Nabídka práce v Brně

19. Vánoce na brněnské radnici se uskuteční, program bude v den státního smutku upraven NOVOROČNÍ BRNO 1. 1. 2012 NAROZENINY FLÉDY více článků
Kategorie: prace ridic brnoSeznam zdrojů na téma práce v zahraničí svářeč:


Nabídka práce, nabídky práce brigády v zahraničí, Anglii, Řecku, Itálii, EU, UK - SVÁŘEČ
Poptávka - svářeč hledá práci v zahraničí | Práce a brigády v zahraničí
Svářeč - Palič | BiL.cz
Ponuka práce v ČR, práca v zahraničí - hĺadám prácu, zamestanie, profesia, volné pracovné miesta, brigády - Eurec-prace.cz
Dobrá práce - Svářeč MAG ve strojírenství - /20.000Kč/
Svářeči SVÁŘEČ NEREZ - WIG - OCHRANNÁ ATMOSFÉRA - Inzerce zacatek.cz
PRÁCE V ZAHRANIČÍ: SVÁŘEČ, ZÁMEČNÍK, MONTÉR , Půjčky na směnku, půjčka směnky, půjcka bez registru ihned, půjcky online
Poptávka - Svářeč Tig EN 287-1 141 | Práce a brigády v zahraničí
Práce v Zahraničí: svářeč hliníku
Robotický svářeč - Anglie, nabídka, Praha - inzerce, bazar - ČeskýPortál.eu
Nabídka práce svářeč - | Najdijob.cz
Nabídka práce: svařeč - v zahraničí | OSIX
Práce ve strojírenství a průmyslu zahraničí hledám
Práce v Norsku
Svářeč - zámečník, hledám práci v Praze nebo - inzerát (W86RWK) | inzerce na ANNONCE.cz
X Brigády | Svářeč
Práce v zahraničí - Služby a řemesla - Karlovy Vary - Info-Vary.cz
Práce v zahraničí - svarec, inzerce
nabídka práce v zahraničí pozice svářeč - motivycviky.info
Personální agentury.cz - Práce v zahraničí – Německo - Personální agentury.cz – Au-pair – Pracovní agentury – Agentury práce

MI-NA nábytek - zakázková výroba kuchyní,vestavných skříní,koupelnových skříněk

MI-NA nábytek - zakázková výroba kuchyní,vestavných skříní,koupelnových skříněk

MI-NA nábytek, Lomnice nad Popelkou Ivo Mizera, Lomnice nad Popelkou, truhlářství Úvod Galerie Kontakt Naše firma se zaměřuje na zakázkovou výrobu kuchyňských linek a vestavných skříní z lamina. Našim zákazníkům nabízíme realizaci kompletních kuchyní a nábytku, včetně zaměření, 3D návrhu, dovozu a montáže. Nabízíme výběr nejrůznějších materiálů, tvarů dvířek, úchytek, pracovních desek, drátěného programu, ramp včetně osvětlení, dřezů i vodovodních baterií, různých doplňků atd. V případě zájmu jsme schopni kuchyň dodat včetně vestavných spotřebičů různých značek. Kromě výroby kuchyní se dále zabýváme výrobou koupelnového nábytku, podrobnosti naleznete na webu www. kandy.cz.
Kategorie: pracovní desky kaindl

Pracovní právo poradna dotaz

Pracovní právo poradna dotaz

Právní poradna - Jak zadat pracovně právní dotaz Jak postupovat Máte problém v oblasti pracovního práva? Máte problémy se zaměstnancem či zaměstnavatelem? Domníváte se, že Váš zaměstnanec nebo zaměstnavatel postupuje v rozporu se Zákoníkem práce? Potřebujete poradit v oblasti pracovně právní legislativy?
Kategorie: pracovně právní poradna

Mateřská dovolená s druhým dítětem aneb na co má rodič nárok? | Baby on line

Mateřská dovolená s druhým dítětem aneb na co má rodič nárok? | Baby on line

1. Co znamenají zkratky použité v textu PPM = peněžitá pomoc v mateřství – dávka vyplácená po 28 týdnů z nemocenského pojištění RP = rodičovský příspěvek – sociální dávka pro rodiče OSVČ = osoba samostatně výdělečně činná HPP = hlavní pracovní poměr VPP = vedlejší pracovní poměr OSSZ = Okresní správa sociálního zabezpečení Do účasti na nemocenském pojištění (270 kalendářních dnů) se započítávají všechny odpracované dny, dny nemoci, doba pobírání PPM i RP, dovolená. Obecně platí, že nárok na PPM vzniká, byl-li rodič alespoň těchto 270 dnů plátcem nepovinného Nemocenského pojištění. Výpočet se provádí s denního vyměřovacího základu za posledních cca 12 měsíců. Výjimkou je pouze tzv. řetězový porod – narodí-li se druhé dítě do 3 let věku dítěte prvního – v takovém případě se PPM vypočítává stejně jako u prvního dítěte podle právě platných zákonů. Od ledna 2012 mají na volbu vyplácené měsíční výše RP nárok i matky, jejichž partner/otec dítěte byl v době narození dítěte plátcem nemocenského pojištění. 2. Zaměstnankyně s pracovní smlouvou na dobu neurčitou. S prvním dítětem měla nárok na PPM. V době, kdy se narodí druhé dítě, bude ještě pobírat RP.
Kategorie: pracovní smlouva na dobu určitou

Hledáme řidiče, řidiči volná pracovní místa, nabídka práce řidič (poptávky)

Hledáme řidiče, řidiči volná pracovní místa, nabídka práce řidič (poptávky)

C+E hledám práci Poptávka | Dnes Hledám práci,řidič CE,praxe přes 10 let v mezinárodní dopravě,celá Eu. S... dohodou Rozvoz peciva Poptávka | 30.12. 2011 Hledam praci rozvoz prodej sklad nebo se zviraty mam ziv list dekuji 1 Kč Hledám práci pro dodávku Poptávka | 30.12. 2011 Nábízím přepravu nákladní i přepravu osob. dohodou HLEDAM PRACI Poptávka | 29.12. 2011 Hledam praci jako řidíč kamionu. MKD. ADR mam. Praxe 11let. nabídněte Hledám práci jako řidič sk. B Poptávka | 29.12.
Kategorie: prace ridic sk b

Opava - práce v Opavě, nabídka

Opava - práce v Opavě, nabídka

Brigáda a práce v okolí Opavy Brigády a nabídka práce Ostrava - volná místa v okrese Brigády a nabídka práce Bruntál - volná místa v okrese Brigády a nabídka práce Frýdek-Místek - volná místa v okrese Brigády a nabídka práce Karviná - volná místa v okrese Brigády a nabídka práce Nový Jičín - volná místa v okrese Brigády a nabídka práce Olomouc - volná místa v okrese Volná místa Opava - další možnosti Protože významná průmyslová odvětví v regionu a také regionálně významné podniky nabízejí volná pracovní místa v Opavě (ale nejen tam) v mnohem větším rozsahu, vyplatí se začít právě u nich. Prohlédnout si webové stránky firem. Pracovní nabídky a další informace ohledně ucházení se o zaměstnání v konkrétní firmě najdete na jejich webu v sekci nejčastěji označené “Pracovní příležitosti”, nebo “Kariéra”. Velké firmy často nabízejí dlouhodobé zaměstnání a uplatnit se u nich můžou pracovníci různých profesí. Některé výrobní podniky využívají na nábor, ale i zaměstnání personální agentury. Možnosti práce v Opavě: V Opavě sídlí hned několik velkých podniků. K těm největším opavským výrobním závodům můžeme zařadit například farmaceutickou firmu s bohatou historií Teva Czech Industries s. r. o. , která vyrábí léčivé přípravky, strojírenský podnik OSTROJ a. s. , zaměřený na výrobu důlních zařízení, nakládacích hydraulických jeřábů a také firmu Model Obaly a. s. , působící v papírenském průmyslu vyrábějící obaly z vlnité lepenky.
Kategorie: práce v opavě

Kategorie: