lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3644
Čeká na schválení: 282
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » prace vyskov

Nejnovější v kategorii oceli:


Specialista na kamenné pracovní desky do kuchyní : GranitHolec.cz

Specialista na kamenné pracovní desky do kuchyní : GranitHolec.cz

Vítejte na úvodní stránce Výrobce kamenných kuchyňských desek a ostatních výrobků Vítejte ve společnosti Granit Holec který je specialistou na kamenné pracovní desky do kuchyní Naší rodinné firmy Granit Holec byla založen v roce 1936. Na našich webových stránkách naleznete ucelenou nabídku veškerých našich služeb a výrobků z přírodního a umělého kamene. Naší specialitou jsou kamenné kuchyňské desky. Záleží jen na vás, pro jaký druh kamene se rozhodnete. Na výběr máte materiály z přírodního a umělého kamene. Přírodní kámen: žula, mramor, travertin a quarzit Umělý kámen: Silestone, Technistone a Trafficstone Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete. Záruka 10 let Na všechny naše výrobky ze žuly a umělého kamene poskytujeme 10letou záruku nejen na materiál, zpracování, ale i na montáž. Více zde >>> Impregnace VIVA Vakuová impregnace VIVA se již při výrobě automaticky stává součástí všech našich výrobků ze žuly a umělého kamene. Více zde >>> Antic Castel Kuchyňské desky z mramoru a travertinu v patinovém provedení dodáváme vždy s ochranným povrchem Antic Castel. Více zde >>> Novinky Granit Holec Ukončení prodeje žuly Padang Light a Dark.
Kategorie: pracovní desky do kuchyně vzorníkSeznam zdrojů na téma prace vyskov:


Zednické práce - Vyškov - Firmy.cz
Úřad práce Vyškov volná místa
Úřad práce Vyškov
Stavební práce Vyškov
Práce, Pracovní: Kuchař - Vyškov | Indeed.com

living.cz - vše pro bydlení, dům a byt • Zobrazit téma - Pracovní deska Kaindl

living.cz - vše pro bydlení, dům a byt • Zobrazit téma - Pracovní deska Kaindl

Pracovní deska Kaindl Moderátor: Living Odeslat odpověď Příspěvek: 1 • Stránka 1 z 1 Pracovní deska Kaindl od Piotra v Úte 06. Čer 2006 9:07:34 Nevíte, kde bych sehnala menší prodejné odřezky této pracovní desky? Konkrétně je to Grainy grau, PE 4969, tloušťka 38 mm, hloubka 60 cm. Potřebovala bych na doplnění linky jen kolem 0,5 m. Pokud sem na living chodí výrobci kuchyní a náhodou vám zbyl kus této desky, tak se mi prosím ozvěte.
Kategorie: pracovní deska kaindl

Práce v Řecku

Práce v Řecku

Administrativní požadavky Pro práci v Řecku se nevyžaduje pracovní povolení. Při pobytu do tří měsíců (plus další tři v případě hledání práce) není třeba žádat ani o povolení k pobytu. Při delším pobytu vydává povolení k pobytu místní cizinecká policie. K žádosti se přikládá potvrzení o zaměstnání, nebo o tom, že máte dostatečné finanční prostředky na pobyt, tři fotografie a doklad o zaplaceném zdravotním pojištění. Po registraci obdrží žadatel osobní registrační číslo (AFM) pro daňové účely a registrační číslo pro sociální zabezpečení. Zaměstnavatel by vás dále přihlásit měl přihlásit do systému sociálního pojištění IKA. Ubytování Při práci v hotelech nebo v hostelech je obvyklé, že vám zaměstnavatel bydlení zajistí. Hledání práce Pokud hledáte práci v Řecku pouze na léto, vyjeďte co možná nejdříve. V průběhu turistické sezóny se totiž místa rychle zaplní. Práci si můžete najít na internetu, pomocí zprostředkovatelské agentury, nebo až přímo na místě.
Kategorie: práce v řecku

Stavební a zednické práce - Prostějov :: Katalog řemeslníků a služeb

Stavební a zednické práce - Prostějov :: Katalog řemeslníků a služeb

Reklama: Celá ČR > Olomoucký kraj > Prostějov Reklama: PROJEKTY LM, Prostějov Vaši novostavbu, nebo rekonstrukci domu, střechy provedeme dle Vašich potřeb a přání, s ohledem na specifika navržených materiálů a montážní postupy dané jejich výrobci. V případě nutnosti pro Vás zpracujeme projektovou dokumentaci, vč. možnosti... www. projektylm.cz - Prostějov - Vrahovice, Husitská 351/5 ELEKTROMONTÁŽE - HROMOSVODY PORTEŠ Ptení, Ptení 48 ZEDNICTVÍ OBKLADAČSTVÍ ZAHRADA Prostějov, Šafaříkova 3074/11 ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE ŠEVČÍK PAVEL Lipová, Lipová 114 OBKLADAČSKÉ A DROBNÉ ZEDNICKÉ PRÁCE-KORHOŇ JAROSLAV Prostějov - Vrahovice, Čs. armádního sboru 41/84 OBKLADAČSKÉ A DROBNÉ ZEDNICKÉ PRÁCE - KORHOŇ JAROSLAV Prostějov - Vrahovice, Čs. armádního sboru 41/84 ZEMPRA - VLACH MICHAL Dětkovice, Dětkovice 100 PRESTO PV s. r. o. Prostějov, Drozdovice 1044/34 GEODETICKÁ KANCELÁŘ - Ing. Zdeněk Sedláček Prostějov - Vrahovice, Otakara Ostrčila 770/26 PozGeo, s. r. o. www.
Kategorie: práce prostějov

ADIP - Pracovně-právní poradna

ADIP - Pracovně-právní poradna

0d října 2007 jsem částečně invalidní, dle pracovní rekomandace nemohu kromě jiného pracovat v prašném prostředí a nemohu déle stát. Pracoval jsem jako soustružník; i přes prac. rekomandaci mi firma nabízí původní zařazení jako soustružník. Jak postupovat Vážený pane, bohužel, nový ZP, který vstoupil v platnost v lednu 2007, má ve svých ustanoveních menší ochranu zdr. postižených osob. Pokud zaměstnavatel nemá práci vám vyhovující, kterou by vám nabídl, sdělí tuto skutečnost Úřadu práce, jinak nemusí učinit nic jiného. V takovém případě skutečně dochází ke skončení pracovního poměru, tato situace se řeší obvykle dohodou o ukončení pracovního poměru. Pokud byste chtěl odejít ze zdravotních důvodů na základě jiných důvodů, muselo by o tom rozhodnout zařízení pracovně lékařské péče, případně by se odchod ze zaměstnání musel opírat o posudek o vašem zdravotním stavu příslušného orgánu, které by zmíněné zařízení prac. lék. péče přezkoumalo/ § 52 písm,d/. Zde se jedná o případy zejména prac.
Kategorie: pracovní smlouva důchodce

Vyhodili ji z práce, a tak si otevřela kavárnu - iDNES.cz

Vyhodili ji z práce, a tak si otevřela kavárnu - iDNES.cz

I když podnikání může být jednou z alternativ pro ty, kdo o práci přišli, ekonom David Marek je zastáncem jistoty zaměstnání. Mít práci je jistota "Ještě nepřišla úplně vhodná doba na to rozbíhat podnikání ve větším, začínat s vlastní živností v podstatě na zelené louce," upozorňuje Marek. "Být zaměstnancem je rozhodně jistější než podnikat a sám lidi zaměstnávat," dodává. A stejně to vidí i čerstvá podnikatelka Blanka Dolanská. Připouští, že kdyby ji nepropustili, nad podnikáním by nepřemýšlela. "Sama bych z práce neodešla. Bála bych se, je to risk," říká Dolanská. "Navíc vím, že zhruba osmdesát procent restaurací do roka zkrachuje," doplňuje. A co plánuje, pokud se jí v podnikání dařit nebude? "Vždycky se ty prostory dají prodat.
Kategorie: práce v kavárně

Kategorie: