lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2447
Čeká na schválení: 134
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce v prostějově

Nejnovější v kategorii oceli:


Nabídky práce v lokalitД› ostrava | Monster.cz

Nabídky práce v lokalitД› ostrava | Monster.cz

UloЕѕené nabídky práce UloЕѕená hledání v nabídkách práce UpozornД›ní e-mailem PЕ™ihlaste se prosím Pro vyuЕѕití této funkcionality se musíte pЕ™ihlásit. PЕ™ihláЕЎení nebo Registrace ABAP developer (nové projekty!) PERSPEKTIVA CZ, s. r. o. - Ostrava, MoravskoslezskГЅ kraj - ZveЕ™ejnД›no pЕ™ed 1 dny Obsah prГЎce: - vГЅvoj programЕЇ a aplikacГ­ v ABAPu v mezinГЎrodnГ­ch tГЅmech - analГЅzy, konsolidace a implementace novГЅch SAP modulЕЇ podle poЕѕadavkЕЇ zГЎkaznГ­kЕЇ - nГЎvrh implementaДЌnГ­ho konceptu (detailnГ­ design) - identifikace, zajiЕЎtД›nГ­ a realizace potЕ™ebnГ©ho vГЅvoje ДЌi zmД›novГЅch poЕѕadavkЕЇ v SW modulech - tvorba odhadЕЇ pracnosti a technickГЅch analГЅz - tvorba testЕЇ pro kГіdy a komponenty - poskytovГЎnГ­ podp SAP Consultant (nové projekty!) PERSPEKTIVA CZ, s. r. o. - Ostrava, MoravskoslezskГЅ kraj - ZveЕ™ejnД›no pЕ™ed 1 dny Obsah prГЎce: - poskytovГЎnГ­ zГЎkaznickГЅch/business konzultacГ­ - analГЅza business procesЕЇ (technickГ© zamД›Е™enГ­) - tvorba blueprintЕЇ a zmД›novГЅch poЕѕadavkЕЇ - spoluprГЎce na analГЅzГЎch s jednotlivГЅmi business oddД›lenГ­mi zГЎkaznГ­ka - customizace - pЕ™edГЎvГЎnГ­ implementaДЌnГ­ch poЕѕadavkЕЇ do vГЅvoje nebo k testovГЎnГ­ - identifikace a smД›rovГЎnГ­ potЕ™eb v souvislosti s jinГЅmi moduly - tvorba technickГ© dokumentace - pod Distributor/ka zákaznických novin Kaufland ДЊeskГЎ republika v. o. s. - Ostrava - ZveЕ™ejnД›no pЕ™ed 1 dny Oblast, ve kterГ© budete pracovat: Ostrava – MoravskГЎ Ostrava, VГ­tkovice Гљkoly, kterГ© na VГЎs ДЌekajГ­: - pravidelnГЎ roznГЎЕЎka naЕЎich zГЎkaznickГЅch novin PoЕѕadavky na pozici: - bydliЕЎtД› v uvedenГ© oblasti - je VГЎm mezi 15 - 99 lety - mГЎte ukonДЌenou pravidelnou ЕЎkolnГ­ dochГЎzku - ve stЕ™edu nД›kolik hodin ДЌasu NabГ­zГ­me VГЎm: - odpovГ­dajГ­cГ­ mzdovГ© ohodnocenГ­ -. Distributor/ka zГЎkaznickГЅch novin – Ostrava Oblas VЕЎeobecní administrativní pracovníci ГљЕ™ady prГЎce - Ostrava, 70200 - ZveЕ™ejnД›no pЕ™ed 1 dny ГљP ДЊR - kontaktnГ­ pracoviЕЎtД› Ostrava nabГ­zГ­ pracovnГ­ pozici: VЕЎeobecnГ­ administrativnГ­ pracovnГ­ci PoznГЎmka k volnГ©mu mГ­stu: ЕЅivotopis zasГ­lejte na e-mail: autodoprava.jpm@seznam.cz; PoЕѕadujeme: SЕ  s maturitou, prГЎce na PC, podmГ­nkou ŘP sk. B, praxe nenГ­ nutnГЎ. VhodnГ© i pro absolventy\tky. ГљP ДЊR - kontaktnГ­ pracoviЕЎtД› Ostrava nabГ­zГ­ pracovnГ­ pozici: VЕЎeobecnГ­ administrativnГ­ pracovnГ­ci (Asistent/ka Zedníci ГљЕ™ady prГЎce - Ostrava - ZveЕ™ejnД›no pЕ™ed 1 dny ГљP ДЊR - kontaktnГ­ pracoviЕЎtД› Ostrava nabГ­zГ­ pracovnГ­ pozici: ZednГ­ci PoznГЎmka k volnГ©mu mГ­stu: Kontakt: Ing. KateЕ™ina HrdГЎ, tel.
Kategorie: práce ostravaSeznam zdrojů na téma práce v prostějově:


Zemní práce Prostějov - hodnocené firmy zajišťující zemní práce v Prostějově - sluzby.cz
Prostějov - nabídky práce | careerjet.cz
Úřad práce Prostějov - volná místa
Úřad práce Prostějov - nabídka volných pracovních míst
Brigády: prostejov
Nabídka práce Prostějov
Prostějov - práce v Prostějově, nabídka
Úřad práce Prostějov - pracemax.cz
Nabídka práce Prostějov - Inzerce zacatek.cz
Úřad práce v Prostějově - Rekvalifikační kurzy • iKatalogy - Adresáře organizací
Úřad práce Prostějov | nabídka volných pracovních míst a brigád
Volná místa Prostějov - (práce, brigády, zaměstnání)
Volná místa - Úřad práce v Prostějově - stránka 1
ÚŘAD PRÁCE V Prostějově (Prostějov) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz
Zemní a výkopové práce - Prostějov - Firmy.cz
Vývoj nezaměstnanosti v PV - Prostějovský deník
Úřad práce v Prostějově
Prostějov - nabídka práce
Úřad práce Prostějov - volná pracovní místa
Úřad práce v Prostějově | PRÁCE PROSTĚJOV.com

FASHION STYLE – POSTFORMING ELEMENTE, spol. s r.o. | Pracovní desky - FASHION STYLE – POSTFORMING ELEMENTE, spol. s r.o.

FASHION STYLE – POSTFORMING ELEMENTE, spol. s r.o. | Pracovní desky - FASHION STYLE – POSTFORMING ELEMENTE, spol. s r.o.

Kuchyňské pracovní desky vyrábíme v tloušťkách 28, 38 a 50 mm. Profil hrany je tvaru U. Desky vyrábíme i s profilem 2 x U, určené pro použití do prostoru. U všech pracovních desek se vyrábí radius R3. Dále do tohoto sortimentu patří polisované desky. Ty se vyrábějí v tloušťkách 10, 18, 28, 38, 50 mm, kde je laminát nalisován na horní ( nebo horní i spodní ( 2 x HPL ) ) stranu DTD desky a hrany zůstavají bez laminátu. U všech těchto pracovních nebo polisovaných desek je zespoda lisována protitažná impregnovaná fólie, protitažný laminát ( GGZ ), nebo laminát stejného dekoru jako vrchní strana ( 2x HPL ). Desky jsou délky 4100 mm a šířky od 150 mm do 1200 mm ( u zálisů až 1300 mm ). Standartní šířkou je 600 mm. Řez deskou
Kategorie: pracovní desky polyform

Poštovní doručovatel - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ

Poštovní doručovatel - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ

Poštovní doručovatel v Mediaservis s. r. o. Společnost Mediaservis s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Poštovní doručovatel - doručovatelé tisku pro obce: napajedla, tečovice, vizovice. Jedná se o práci na zkrácený úvazek, jednosměnný provoz. před 3 dny Mediaservis s. r. o. Zlín 1 Od 3 500,- Kč
Kategorie: práce na zkrácený úvazek

Úřad práce Opava - (práce, brigády, zaměstnání)

Úřad práce Opava - (práce, brigády, zaměstnání)

Úřad práce Opava - kontaktní pracoviště Telefon: 950 142 111 FAX: 950 142 302 E-mail: posta.up@op.mpsv.cz Adresa: Bochenkova 2712/4, Předměstí, 746 01 Opava 1 Zobrazit volná místa na úřadu práce Opava » Úřední hodiny - Úřední doba Pondělí 08:00 - 17:00 Úterý 08:00 - 13:00 Středa 08:00 - 17:00 Čtvrtek 08:00 - 13:00 Pátek 08:00 - 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání Úřední hodiny - Úřední hodiny pro zprostředkování Pondělí 08:00 - 17:00 Úterý 08:00 - 13:00 Středa 08:00 - 17:00 Čtvrtek 08:00 - 13:00 Pátek 08:00 - 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání Kontaktní osoby Ředitel: Ing. Jarmila Mateřanková tel. : 553 608 101 e-mail: jarmila. materankova@op.mpsv.cz Sekretariát ředitele: Bc. Monika Luzarová tel. : 950 142 301 e-mail: monika. luzarova@op.mpsv.cz Podpora a evidence: Mgr. Věra Nešutová tel. : 950 142 316 e-mail: vera. nesutova@op.mpsv.cz Poradenství: Mgr.
Kategorie: práce opava a okolí

living.cz - vše pro bydlení, dům a byt • Zobrazit téma - Pracovní deska Kaindl

living.cz - vše pro bydlení, dům a byt • Zobrazit téma - Pracovní deska Kaindl

Pracovní deska Kaindl Moderátor: Living Odeslat odpověď Příspěvek: 1 • Stránka 1 z 1 Pracovní deska Kaindl od Piotra v Úte 06. Čer 2006 9:07:34 Nevíte, kde bych sehnala menší prodejné odřezky této pracovní desky? Konkrétně je to Grainy grau, PE 4969, tloušťka 38 mm, hloubka 60 cm. Potřebovala bych na doplnění linky jen kolem 0,5 m. Pokud sem na living chodí výrobci kuchyní a náhodou vám zbyl kus této desky, tak se mi prosím ozvěte.
Kategorie: pracovní deska kaindl

Jedinečná nabídka práce v zahraničí - Řidič 7,5 tuny - Práce Jobs Zaměstnání Nabídky, Volná pracovní místa, Jobset

Jedinečná nabídka práce v zahraničí - Řidič 7,5 tuny - Práce Jobs Zaměstnání Nabídky, Volná pracovní místa, Jobset

Staňte se prvními účastníky tohoto projektu, který velmi dobře pracuje v USA, Německu, Dánsku, Maďarsku, Rusku, Polsku nebo ve Slovinsku. Vím jak, vím kde, ale nevím s kým - nemusím se s Vámi setkat - všem registrovaným poskytnu POMOC - SKYPE kontakt pro komunikaci On-line, případně přes Chat ne této stránce. Více info zde
Kategorie: prace ridice v zahranici

Kategorie: