lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5451
Čeká na schválení: 101
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce v kolíně

Nejnovější v kategorii oceli:


Souběh funkcí

Souběh funkcí

daňový poradce ing. Pavel Běhounek č. 601 Ing Pavel Běhounek daňový poradce > Souběh funkcí statutárních orgánů – aktuální legislativní změny Souběh funkcí statutárních orgánů – aktuální legislativní změny 20.12. 2011 21:07 V návaznosti na diskuse na téma souběhu výkonu funkce jednatelů a členů představenstev (vyvolané rozhodnutím Nejvyššího správního soudu 3 Ads 119/2010 - 58 z 9.12. 2010) byly od počátku roku 2011 připravovány legislativní změny, které uvedeným osobám od 1.1. 2012 umožňují účast na důchodovém a nemocenském pojištění, odstraňují zásadní rozdíly mezi jednotlivými typy odměn (mzda, odměna jednatele nebo odměna člena představenstva) a také umožňují výkon obchodního vedení společností v pracovněprávním vztahu i pro jednatele či členy představenstva. Změny v sociálním zabezpečení jsou součástí novely zákona o nemocenském pojištění (její součástí je i novelizace zákona o daních z příjmů odstraňující daňovou neuznatelnost odměn členů statutárních a dalších orgánů právnických osob). Možnost uzavření platného pracovního poměru na výkon funkce ředitele apod. s osobami, které jsou jednateli či členy představenstev, umožňuje novela obchodního zákoníku, která byla 29.11. 2011 vyhlášena ve Sbírce zákonů pod č.
Kategorie: pracovní smlouva pro jednateleSeznam zdrojů na téma práce v kolíně:


Nabídka úřadu práce Kolín | volná místa, nabídka, práce v Kolíně
Práce, agentury Kolín - hodnocen agentury práce v Kolíně - sluzby.cz
Kolín - nabídka práce
Úřad práce Kolín
Nabídka práce Kolín- formulář
Nabídka práce - Kolín okres | Najdijob.cz
Nabídka zaměstnání: Kolín | středočeská kariéra
Volná místa - Úřad práce v Kolíně - stránka 1
Přehled práce - volná místa, nabídky práce - Úřad práce v Kolíně
Tvorba www stránek, internetový marketing a grafické práce - Kolín, Kutná Hora a Poděbrady | JAMSolutions.cz
Nabídka úřadu práce Kolín | volná místa, nabídka, práce v Kolíně
Nabídka úřadu práce Kolín | volná místa, nabídka, práce v Kolíně
Úřad práce Kolín
Práce Kolín - nabídky zaměstnání
Volná pracovní místa Kolín - (nabídka práce, brigády, nabídky zaměstnání)
Kolín - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ
Brigády: kolin
Úřad práce Kolín - nabídky zaměstnání
Úřad práce v Kolíně | PRÁCE KOLÍN.cz
ÚŘAD PRÁCE V KOLÍNĚ (Kolín) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

Úřad práce Frýdek-Místek - volná pracovní místa

Úřad práce Frýdek-Místek - volná pracovní místa

Úřad práce Frýdek-Místek, nabídka práce prostřednictvím Úřadu práce Frýdek-Místek V současné době Úřad práce Frýdek-Místek, nabízí 220 pracovních míst Hlavní strana: Úřad práce Technolog výroby Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: Medi-Globe s. r. o. Strategický nákupčí Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: Medi-Globe s. r. o. PRÁCE DOMA - již první měsíc až 35000,- Kč Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: Petr Kozák DNS Teacher Training CollegeType of employment relationship Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: The Nessesary Teacher Training College Marketingový poradce Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: AZ Media KUCHAŘ-KA Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: EUREST, spol. s r. o. Obchodní zástupci Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: Petr Berčík LISAŘ Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: HOLUB zámečnictví s. r. o. STOLAŘ - TRUHLÁŘ Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: Miroslav Šebesta LINUXOVÝ SPECIALISTA Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: ABM Morava, s. r. o. LAKÝRNÍK VE STOLÁRNĚ Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: Miroslav Šebesta OBSLUHA DŘEVOOBRÁBĚCÍCH CNC STROJŮ Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: Miroslav Šebesta MALÍŘ-NATĚRAČ Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: Stanislav Dužík HORNÍK Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: Č. U. d. , spol. s r. o. HORNÍK Úřad práce Frýdek-Místek zaměstnavatel: OKD, a. s. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>> Celkem nalezeno: 220 Copyright © 2012 Nabídky práce s. r. o. Všechna práva vyhrazena. , Nabídky práce
Kategorie: prace ve frydku mistku

Petr Fejk: V New Yorku jsem se vyléčil ze zoo - Aktuálně.cz

Petr Fejk: V New Yorku jsem se vyléčil ze zoo - Aktuálně.cz

A.cz: Už dříve jste kritizoval poměry v Českých centrech - že jste neměl dostatečné pravomoce. Neměl jste se ale líp předem informovat o realitě v české diplomacii a o svých kompetencích? To na vaši adresu řekl ministr zahraničí Karel Schwarzenberg. S panem ministrem jsem mluvil v červnu, žádný hodnotící soud toho typu mi neřekl. Já se přeci nebudu ptát, jestli jako ředitel budu moct řídit nebo ovlivňovat program Českého centra, to jsem považoval za samozřejmost. Po třech čtyřech měsících přišla změna, přišla také nová programová náměstkyně Českých center a já zjistil, že mám za ni odpovědnost, ale nemám pravomoc ji řídit. Dal jsem návrh na personální obměnu centra, ale ani jeden můj návrh neprošel. Moje práce v ZOO byla osudová, říká Petr Fejk. Autor: Ludvík Hradilek větší obrázek » A.cz: Také jste mluvil o přehnaně přísných předpisech ohledně rozpočtu, vaši kritiku ale vedení Českých center spíš odmítala. Moje rozpočtová pravomoc byla omezena už od 500 dolarů.
Kategorie: práce v zoo

Práca v Norsku, i bez znalosti jazyka

Práca v Norsku, i bez znalosti jazyka

Komentáre Štítky ceny v norsku zájazdy do nórska volne pracovne miesta norsko zájazdy nórsko norsko hlavne mesto norsko atrakcie ponuky práce nórsko norsko letecky letenky do norska pocasie v Norsku norsko fauna jazyk v norsku praca masiar norsko praca na stavbe v zahranici ubytovanie v norsku pracovne miesta zahranicie norsko doprava norsko informace norsko ceny norsko autobusy Práca v Nórsku ihneď Publikované 13. Júl 2011 od admin Aj keď Nórsko nepatrí medzi krajiny Európskej únie, je vďaka svojej vyspelej ekonomike a množstvu pracovných príležitostí častým cieľom Slovákov, ktorí tu hľadajú dobre platenú prácu. Nájsť si prácu v Nórsku skutočne nie je žiadny problém. Pracovný trh je otvorený a na prácu v Nórsku nepotrebujete žiadne pracovné povolenia. Ak váš pobyt nepresiahne obdobie 3 mesiacov, nemusíte sa ani prihlasovať k pobytu. V prípade, že ste registrovaný ako žiadateľ o prácu na nórskom úrade práce, nemusíte sa prihlasovať k pobytu až 6 mesiacov. Ponuka pracovných pozícií je skutočne veľmi široká. Môžete sa uchádzať o prácu v rôznych odvetviach priemyslu, poľnohospodárstva, ale aj služieb. Prácechtiví slovenskí občania nájdu v Nórsku uplatnenie v zdravotníctve, gastronómii, lodiarenskom priemysle, hotelierstve, ale aj v poľnohospodárstve, či v oblasti stavebníctva a strojárenstva. Ponuka je skrátka naozaj bohatá, je však treba počítať s tým, že sa budete musieť naučiť nórsky jazyk.
Kategorie: prace v zahraničí bez znalosti jazyka

Práce Odborných Masérů, volná místa, nabídky práce | Renego.cz

Práce Odborných Masérů, volná místa, nabídky práce | Renego.cz

1 - 10 od 18 nabídek práce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Písek / Plný úvazek Písek, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Poznámka k volnému místu: PD 17-23 hod. , práce o sobotách a nedělích, znalost filipinských, thajských,relaxačních a klasických masáží, výborná znal. AJ ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Pracoviště a kontakty Firma: KRA (více) Nalezeno v monster.cz před 3 měsíce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Kostelec nad Orlicí / Plný úvazek Kostelec nad Orlicí, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Poznámka k volnému místu: - vhodné i na dotaci SÚPM - zaučený s praxí v oboru výhodou - i absolvent - vhodné i pro OZP - pružná pracovní doba - pracovní poměr na dobu neurčitou - pracovní úvazek plný Kontakt telefonicky p. Vozihnoj tel. ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad (více) Nalezeno v monster.cz před 3 měsíce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Prachatice / Plný úvazek Prachatice, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Poznámka k volnému místu: Směny 8,00 - 16,00, a 12,00 - 22,00 hod Informace pí. Romana Louženská 777 790 786. Provádění originálních filipínských masáží. ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Pracoviště a kontakt (více) Nalezeno v monster.cz před 3 měsíce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Opava / Plný úvazek Opava, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Poznámka k volnému místu: ZŠ, vhodné i pro cizince, praxe 3 roky, masérský certifikát na thajské masáže podmínkou, mzda od 10 000 Kč, dvousměnný provoz, nástup ihned, KO: Kneblová Monika, tel. : 605 178 025, e-mail: kneblovamonika@seznam.cz, nahlášeno. ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava nabíz (více) Nalezeno v monster.cz před 3 měsíce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Karlovy Vary / Plný úvazek Karlovy Vary, Úřad práce v Karlových Varechnabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) (Masér/ka)Pracoviště a kontaktyFirma:Hotel Promenáda s.
Kategorie: práce pro maséry

Práci ve Španělsku podvodnice nikomu nezajistila - Denik.cz

Práci ve Španělsku podvodnice nikomu nezajistila - Denik.cz

http://www.denik.cz/ostatni_sport/nejuspesnejsi-sportovec-roku-20111230.html Nejúspěšnější sportovec roku 2011 Je tu mimořádný projekt, jehož cílem je ocenění sportovců a nejlepších výsledků dosažených v jednotlivých okresech a krajích ČR. http://www.denik.cz/z_domova/regionalni-zpravy-deniku-pro-iphone20110701.html Deník v iPhone Aplikace zdarma Aplikaci Deník pro iPhone můžete stáhnout z AppStore - oficiálního obchodu společnosti Apple. Aplikace i obsah v ní je zdarma. http://www.denik.cz/nazory/hoffmanuv_denik/ Hoffmanův deník Komentáře Ivana Hoffmana Známý publicista komentuje důležité události. http://www.denik.cz/ekonomika/pecet-kvality-ziskali-projekty-leonardo-da-vinci.html Vzdělávání Leonardo da Vinci Nejkvalitnější vzdělávací projekty a instituce získaly certifikát Pečeť kvality. http://www.denik.cz/z_domova/udelejte-si-radost-a-zarove-pomozte20111129.html Imana.cz Charitativní e-shop Nákupem šperků a doplňků z Keni a Zambie v charitivním e-shopu projekty nadačního fondu Lejly Abbasové Asante Kenya v Keni a partnerské neziskové organizace Njovu o. p. s. v Zambii. http://www.denik.cz/souteze/vyhrajte-kavu-a-kavovar-s-douwe-egberts20111130.html Vyhrajte Kávu a kávovar Zúčastněte se soutěže s regionálním Deníkem a kávou Douwe Egberts „Vánoční recepty s příchutí kávy“ a vyhrajte jeden 45 kusů dárkových balíčků kávy či kávovar zakoupený společností Sara Lee Czech Republic. http://hry.denik.cz/ Svět her Nový speciál Čtěte novinky ze světa her, recenze a zajímavosti. http://www.denik.cz/loterie Loterie Výsledky losování Podívejte se, zda-li vám aktuální číselné tipy nepřinesly miliony. http://www.denik.cz/souvisejici_clanky/sedmidenik.html SedmiDeník Pohled Deníku Dění na české politické scéně očima redaktorů.
Kategorie: prace ve spanelsku

Kategorie: