lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13937
Čeká na schválení: 65
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce v hk

Nejnovější v kategorii oceli:


Komunitní plánování | mukolin.cz

Komunitní plánování | mukolin.cz

Občan Samospráva Městský úřad Pracovní příležitosti Jak žádat o... 108/2006 Sb. Registr poskytovatelů sociálních služeb Informace o možnostech financování projektů Centra pro rozvoj péče o duševní zdraví Kontakty Ludmila Navrátilová Vedoucí Odboru sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Kolín ludmila. navratilova@mukolin.cz tel. +420 321 748 168 MěÚ Kolín, Karlovo nám 45 280 12 Kolín I Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Karlovo nám 45, budova C, 3. patro, č. dv. 307 Bc. Marcela Rusková Koordinátor komunitního plánování sociálních služeb marcela. ruskova@mukolin.cz tel. +420 321 748 170, +420 724 137 597 MěÚ Kolín, Karlovo nám. 45 280 12 Kolín I Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Karlovo nám 45, budova C, 3.
Kategorie: práce pro kolín důchodceSeznam zdrojů na téma práce v hk:


Grafton Recruitment HK - volné pozice, aktuální nabídka práce - Jobs.cz
Práce v Hradci Králové zaměstnání Královéhradecký kraj a práce ve světě
Nabídka práce - Hradec Králové | Najdijob.cz
Гљvod - DiplomovГ© prГЎce Hradec KrГЎlovГ©, KobraNet s. r. o.
Úřad práce v Hradci Králové - Finance.cz
Dobrá práce.cz - práce v Hradci Králové a okolí
Volná místa Hradec Králové - (práce, brigády, zaměstnání)
Volná místa Hradec Králové - zaměstnání, práce, brigády
Voda, Topení, Plyn, Hradec Králové, Instalatérské práce, Topenářské práce
Úřad práce Hradec Králové - volná místa
Hradec Králové - nabídky práce | careerjet.cz
Úřad práce Hradec Králové | volná pracovní místa a nabídka práce
PRÁCE v HRADCI - hledám práci, hledám zaměstnance
"ÚŘAD PRÁCE V HRADCI KRÁLOVÉ", "Nový Bydžov", Úřady práce - Zlaté Stránky
HK ČR jako partner ministerstva práce a sociálních věcí připravuje projekt Institut trhu práce - HKCR | Hospodářská komora České republiky
Úřad práce Hradec Králové - volná pracovní místa
Grafton Recruitment HK - volné pozice, aktuální nabídka práce - Jobs.cz
Volná místa na Úřadu práce v Hradci Králové- strana 2 - Práce Hradec Králové.info
Úřad práce Hradec Králové - pracemax.cz
HK Jihlava je partnetem projektu: "Klíč k úspěchu na trhu práce a možnosti vstupu na VŠ"

Volná místa Brno - zaměstnání, práce, brigády

Volná místa Brno - zaměstnání, práce, brigády

Nabídka práce v Brně >> Volné místo - Zedníci (Brno) DUNKANSTAV, družstvo nabízí volné pracovní místo v obci Brno na pozici Zedníci. Mzda od 10000,- Přidáno : 31.12 2011 Volné místo - Cestující asistent/-ka prodeje Deichmann-obuv jižní Morava (Brno) DEICHMANN-OBUV s. r. o. nabízí volné pracovní místo v obci Brno na pozici Cestující asistent/-ka prodeje Deichmann-obuv jižní Morava. Mzda od 15000,- Přidáno : 31.12 2011 Volné místo - Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech (Brno) DUNKANSTAV, družstvo nabízí volné pracovní místo v obci Brno na pozici Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech. Mzda od 10000,- Přidáno : 31.12 2011 Volné místo - prodavač/ka ve specializovaném obchodě s tabákem a dop. sortimentem (Liberec) VALMONT CR, spol. s r. o. nabízí volné pracovní místo v obci Liberec na pozici prodavač/ka ve specializovaném obchodě s tabákem a dop. sortimentem. Mzda od 9000,- Přidáno : 31.12 2011 Volné místo - Prodavač/-ka Deichmann-obuv Brno Olympia (Modřice) DEICHMANN-OBUV s. r. o. nabízí volné pracovní místo v obci Modřice na pozici Prodavač/-ka Deichmann-obuv Brno Olympia. Mzda od 5000,- Přidáno : 31.12 2011 Volné místo - lékař/ka bezprostředně před nebo s dokončeným interním kmenem (Brno) Fakultní nemocnice Brno nabízí volné pracovní místo v obci Brno na pozici lékař/ka bezprostředně před nebo s dokončeným interním kmenem.
Kategorie: pracovni mista brno

nabidka prace v lese - inzerce-prace.info

nabidka prace v lese - inzerce-prace.info

nabidka prace v lese nabidka prace v lese Práce v lese-brigáda - Nabídka brigád na JobSet Přísloví pro chudé - bez práce nejsou koláče. 1 2 3 4 5. Hlídání při konání maratonu Frontliner v neziskové organizaci.
Kategorie: prace v lese nabidky

Poradna: Těhotenství ve zkušební době a v pracovním poměru na dobu určitou – Novinky.cz

Poradna: Těhotenství ve zkušební době a v pracovním poměru na dobu určitou – Novinky.cz

Zkušební doba Zaměstnavatelé velice často sjednávají s novými zaměstnanci zkušební dobu, aby zjistili, je-li zaměstnanec na danou pozici vhodný, případně aby se i zaměstnanec přesvědčil, že mu nová práce vyhovuje. Zkušební doba je pro takový postup účelná zejména proto, že obě strany během jejího trvání mohou ukončit pracovní poměr s velkou flexibilitou, a to z jakýchkoli důvodů, i bez udání důvodů. Nejvyšší soud však výslovně stanovil, že důvody zrušení pracovního poměru ve zkušební době nesmí být diskriminační - zaměstnavatel tak s vámi nemůže pracovní poměr ve zkušební době zrušit jen proto, že jste těhotná. Pokud však s vámi zruší pracovní poměr z jiných důvodů nebo i bez udání důvodu, je tento jeho postup zcela v pořádku. Pracovní poměr na dobu určitou a těhotenství Pokud máte pracovní poměr sjednaný na dobu určitou a neskončí jinými způsoby (např. dohodou, výpovědí či okamžitým zrušením), ani neuzavřete s vaším zaměstnavatelem dohodu o změně pracovního poměru na dobu neurčitou, skončí váš pracovní poměr uplynutím sjednané doby. Ačkoli je těhotenství a čerpání mateřské/rodičovské dovolené ochrannou dobou, kdy je zaměstnavatel velmi omezen při rozvazování pracovního poměru výpovědí nebo okamžitým zrušením, nemá ani jedno vliv na skončení pracovního poměru uplynutím sjednané doby určité. Pokud by tedy uplynula zkušební doba a váš pracovní poměr by stále trval, dojde k jeho skončení (pokud by nebyl změněn na pracovní poměr na dobu neurčitou) uplynutím 1 roku bez ohledu na skutečnost, že v tuto dobu budete těhotná či budete čerpat mateřskou/rodičovskou dovolenou. Oznámení těhotenství zaměstnavateli Zákoník práce nestanoví žádnou ohlašovací povinnost pro zaměstnankyně, které jsou těhotné. Je tedy pouze na vás, kdy zaměstnavateli o svém těhotenství řeknete.
Kategorie: pracovní smlouva na dobu neurčitou

Pračka nevypouští - jak dostat vodu ven? - Pauza.cz

Pračka nevypouští - jak dostat vodu ven? - Pauza.cz

Pračka nevypouští - jak dostat vodu ven? Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam Moderátor: Moderátoři Pauza.cz Odeslat odpověď
Kategorie: pračka nevypouští

Liberecký kraj - Zaměstnanost, trh práce a další vzdělávání

Liberecký kraj - Zaměstnanost, trh práce a další vzdělávání

Zaměstnanost, trh práce a další vzdělávání Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu » Zaměstnanost, trh práce a další vzdělávání Míra nezaměstnanosti a dosažitelní uchazeči Míra nezaměstnanosti se v Libereckém kraji v únoru snížila o jednu desetinu procentního bodu a na konci měsíce činila 10,4 %. Před rokem byla na hodnotě 11,6 %. V České republice se hodnota míry nezaměstnanosti snížila rovněž o jednu desetinu procenta a na konci měsíce dosahovala 9,6 %. Vývoj v našem kraji byl tedy srovnatelný s republikovým. Míra nezaměstnanosti se snížila u žen z 12,2 % na 12,0 %, u mužů z 9,3 % na 9,2 %. Počet tzv. dosažitelných uchazečů (pouze z dosažitelných uchazečů se počítá míra nezaměstnanosti) se v tomto měsíci v Libereckém kraji snížil 24979 na 24688 (o 291 osob), u žen se snížil z 12199 na 12056 (o 143 osob) a u mužů se snížil z 12780 na 12632 (o 148 osob). Více viz graf vývoj míry nezaměstnanosti ( __ ). Mikroregionální nezaměstnanost Z hlediska mikroregionů je nejhorší situace na Novoměstsku (18,1 %), dále na Frýdlantsku (16,7 %), Doksku (15,9 %), Cvikovsku (14,7 %), Novoborsku (12,8 %) a Tanvaldsku (12,3 %). Naopak nejnižší míru nezaměstnanosti mají Hodkovicko (8,9 %), Jablonecko (9,1 %) a Turnovsko (9,1 %).
Kategorie: práce ve školství

Kategorie: