lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1898
Čeká na schválení: 360
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce ve stavebnictví

Nejnovější v kategorii oceli:


BAREVNÁ SKLA s.r.o kuchyně, koupelny, obklady, pracovní desky

BAREVNÁ SKLA s.r.o kuchyně, koupelny, obklady, pracovní desky

BAREVNÁ SKLA s. r. o. Barevné sklo je moderní materiál. Barevná skla se vyrábějí ve velké barevné škále a jsou velmi vhodná pro obklady stěn koupelen a kuchyní, ale také jako pracovní desky do kuchyně, bary a dvířka ke kuchyňské lince nebo skleněné dveře. Celoskleněné dveře doplní interiér a barevně mohou korespondovat s obkladem nebo pracovní deskou. Skleněné obklady kuchyně rozzáří a prostorový vjem skla vytvoří velmi luxusní dojem. Skleněné barevné obklady koupelen mohou být alternativou k tradičním keramickým obkladům. Z fotogalerie Skleněné obklady do kuchyně se vyrábí z barevného skla. Podobným způsobem můžete použít skleněné obklady do koupelny. Moderní skleněný obklad do koupelny zajistí netradiční design interiéru a zachová praktičnost a zjednoduší údržbu. Skleněná pracovní deska kuchyň neobyčejně pozvedne a na první pohled vytvoří neopakovatelný vzhled prostoru.
Kategorie: pracovní deskySeznam zdrojů na téma práce ve stavebnictví:


SUPERKARIERA.CZ | Práce Stavebnictví, architektura, reality
Česká společnost stavebních koordinátorů
Práce ve stavebnictví, izolace :: Topizol s.r.o.
zedník - Inzerce: poptávka po práci v oboru stavebnictví -Hl.m.Praha
Prace.Bazos.cz - práce Stavebnictví
školení BOZP | revize OOPP | výškové práce | prodej OOPP,
Projektová činnost ve výstavbě | Blažekprojekt
Velkэ nбrщst moћnostн prбce ve stavebnictvн - CPLJOBS.CZ
Speciální zemní práce ve stavebnictví
Pracovní místa ve stavebnictví v Irsku – nabídky práce od elektrikáru pro inženýry v Dublinu a Irsku :: Irelandjobs.cz
Střechy - Fasády - Izolace | O bezpečnosti práce ve stavebnictví
Práce, Pracovní: Ve Stavebnictví - Olomoucký kraj | Indeed.com
Projektové práce ve stavebnictví - Česká republika - Firmy.cz
Průvodce světem povolání (PSP)
PrГЎce stavebnictvГ­ Еѕl, NabГ­dka prГЎce stavebnictvГ­ Еѕl. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce
Práce v oboru Stavebnictví a reality, pro region Zlínský kraj
Práce ve stavebnictví - dělnické profese, betonář, projektant, architekt, realitní makléř, stavbyvedoucí, projektant, pomocný dělník, zedník, dlaždič, zeměměřič, obkladač, tesař, studnař, stavební dozor, sklenář, pokrývač, natěrač, lakýrník, lešenář
Práce v oboru Architektura - Stavebnictví - Česká republika | careerjet.cz
Nabídky práce obor Stavebnictví a reality
Projektové práce ve stavebnictví - Jihočeský kraj - Firmy.cz

Budeme při práci s počítačem všichni sledováni? | sledovani.bloger.cz

Budeme při práci s počítačem všichni sledováni? | sledovani.bloger.cz

Při posuzování míry legálnosti - nelegálnosti sledování zaměstnanců zaměstnavatelem nelze zcela jednoznačně definovat hranici, která by jasně vymezovala co ještě je v mezích zákona, a co už jeho meze překračuje. Celou problematiku sledování zaměstnanců při výkonu jejich práce lze v zásadě vidět ze dvou úhlů pohledu, navíc oba mají svou podporu v zákoně a není tedy hned tak snadné určit, který úhel pohledu bude ten správnější. Snadno dojdeme k závěru, že ony rozdílné názory na monitoring budou na jedné straně zastávat zaměstnavatelé a majitelé soukromých firem či společností, snažící se o co nejefektivnější způsob vedení svých firem, či svěřených pracovních úseků. Tato snaha o vysokou firemní pracovní morálku je jenom přirozenou součástí politiky jakékoliv zdravé, a o co nejvyšší prosperitu se snážící, firmy. Na straně druhé stojí samozřejmě jedno ze základních práv člověka - právo na soukromí, a za ním silná základna zastánců a ochránců lidských práv a pravděpodobně většina obyvatelstva pracujícího v zaměstnaneckém poměru. Obava z prozrazení citlivých osobních údajů je rovněž přirozenou součástí lidské potřeby hájit a chránit si svůj osobní, ať už ten materiální tak i duševní, majetek. Zaměstnavatelé hájí své právo na ochranu majetku a právo na podnikání Zákoník práce, který vstoupil do platnosti dne 1.1. 2007, je patrna už snaha podpořit možnost sledovat a hodnotit výkon práce zaměstnanců na pracovišti za účelem ochrany majetku firemní společnosti a jejího know-how. Dle § 316 (zákon č. 262/2006 Sb.)
Kategorie: prace s pocitacem

Chyba 404

Chyba 404

Hledáte lepší práci? Úřad práce je jednou z možností, kde lze z mnoha nabídek najít onu jedinou, vhodnou a zároveň vysněnou pracovní příležitost právě pro vás. navigace: Copyright © 2010 Web From Pixels group | Zásady ochrany osobních údajů, kontakty
Kategorie: práce řidič děčín

Nabídka práce - Švýcarsko - zemědělství / lesnictví / ekologie - Eurec-prace.cz

Nabídka práce - Švýcarsko - zemědělství / lesnictví / ekologie - Eurec-prace.cz

Nabídka práce - Švýcarsko - zemědělství / lesnictví / ekologie Eurec-prace.cz – aktuálně 6375 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu. Vložte životopis... a jste vidět! Vložte životopis... a jste vidět - ZDARMA si vytvořte svoje profesionální Eurec CV v českém nebo anglickém jazyce! Můžete také vložit vlastní životopis. Díky stovkám zobrazení během několika dní zvyšujete svoji šanci na lepší práci. Hledejte vhodné uchazeče Databáze CV
Kategorie: práce švýcarsko

Pračky - Nakupka.cz ®

Pračky - Nakupka.cz ®

Domů > Bílá technika > Pračky Pračky Ve skupině pračky máte na výběr produkty od různých výrobců. Označení pračky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě. Pračky jak vybírat? Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině pračky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat. Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen pračky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat. Pračky a parametrické hledání? Pro snadný výběr produkt ve skupině pračky máte k dispozici hledání dle parametrů.
Kategorie: pračky akce

SLEVY praček, akce pračky, výprodej praček, levné, nejlevnější

SLEVY praček, akce pračky, výprodej praček, levné, nejlevnější

www. SLEVY-AKCE-VÝPRODEJ.cz - Najděte skutečné slevy Hot tip: Časově omezená akční nabídka nebyla nalezena. Pokud máte zajímavý tip, kontaktujte nás. Dnes se již vyrábí převážně pračky bubnové, které dokáží prádlo nejen vyprat, ale i vyždímat a případně vysušit. Jsou to pračky se sušičkou. K vyprání se používá roztok vody a pracího prostředku. Podle způsobu plnění se rozdělují na pračky s horním plněním a pračky s předním plněním. Podle použití se rozdělují na pračky pro domácnost, s náplní asi 5 kg prádla a velké průmyslové typy. Prací cyklus je dnes automatizovaný a obsluha zadá jen způsob praní pro určitý druh prádla, případně teplotu, nebo pokyn pro zkrácení cyklu. Pračky třídy A si nejen dokáží podle velikosti náplně sami upravit množství napouštěné vody, ale mají i účinnější praní a dokonalejší odstředění.
Kategorie: pračka candy náhradní díly

Kategorie: