lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15302
Čeká na schválení: 232
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » pracovní smlouva formulář

Nejnovější v kategorii oceli:


Úřad práce Třebíč

Úřad práce Třebíč

Hledáte: uřad práce třebíč volná místa pracovní úřad třebíč, uřad prace třebíč, úřad práce třebíč kontakty, pracovni urad trebic, urad prace trebic, darina sigmundová, urad-prace.cz/trebic, úřad práce třebíč kontakt, uřad práce, pracovní úřad trebic, uřad práce tř, Úřad práce Třebíč - kontaktní pracoviště Třebíč, uřad prace třebic, volná pracovní místa třebíč 2011, volná pracovní místa třebíč, úřad práce třebíč, prace třebíč, volná práce třebíč, třebíč úřad práce Volná pracovní místa z úřadů práce mpsv. Úřad práce Třebíč nabídka zaměstnání, práce. companies list | Firemní registr | Pracovní místo
Kategorie: prace trebicSeznam zdrojů na téma pracovní smlouva formulář:


Pracovní smlouva - vzor
Form.cz - formuláře na internetu
Pracovní smlouva - vzor | pracovni-smlouva.cz
Dohoda o pracovní činnosti - jakpodnikat.cz
Uložto - pracovní smlouva - formulář a vzor24651.rtf
Smlouvy zdarma
Dohoda o změně pracovní smlouvy | pracovni-smlouva.cz
Smlouvy zdarma: Pracovní smlouva - vzor smlouvy zdarma
Vzory nejиastмjљнch smluv, dohod a podбnн v oblasti mezd a platu
Uložto - Pracovní smlouva, výplatní páska.pdf
Uložto - pracovní smlouva - formulář a vzor24651.rtf
Pracovní Smlouva | smlouva-zdarma.cz
ECONNECT - Vzory a předlohy - pracovní smlouvy
Dohoda (smlouva) o provedení práce v roce 2011 – vzor, formulář
Pracovní smlouva NZ | Práce Nový Zeland
Šablony, formuláře, vzory, tiskopisy
Opravdu jste pojištěni proti pracovnímu úrazu? - Optikarium.cz
Pracovní smlouva vzor, vzory pracovní smlouvy - jakpodnikat.cz
Pracovní smlouva - vzor
Pracovní smlouva - formulář ke stažení

Práca v Norsku, i bez znalosti jazyka

Práca v Norsku, i bez znalosti jazyka

Komentáre Štítky norsko informace jazyk v norsku praca masiar norsko praca na stavbe v zahranici norsko doprava norsko hlavne mesto zájazdy nórsko letenky do norska ponuky práce nórsko norsko atrakcie pracovne miesta zahranicie norsko ceny volne pracovne miesta norsko norsko fauna zájazdy do nórska pocasie v Norsku norsko autobusy norsko letecky ceny v norsku ubytovanie v norsku Práca v Nórsku ihneď Publikované 13. Júl 2011 od admin Aj keď Nórsko nepatrí medzi krajiny Európskej únie, je vďaka svojej vyspelej ekonomike a množstvu pracovných príležitostí častým cieľom Slovákov, ktorí tu hľadajú dobre platenú prácu. Nájsť si prácu v Nórsku skutočne nie je žiadny problém. Pracovný trh je otvorený a na prácu v Nórsku nepotrebujete žiadne pracovné povolenia. Ak váš pobyt nepresiahne obdobie 3 mesiacov, nemusíte sa ani prihlasovať k pobytu. V prípade, že ste registrovaný ako žiadateľ o prácu na nórskom úrade práce, nemusíte sa prihlasovať k pobytu až 6 mesiacov. Ponuka pracovných pozícií je skutočne veľmi široká. Môžete sa uchádzať o prácu v rôznych odvetviach priemyslu, poľnohospodárstva, ale aj služieb. Prácechtiví slovenskí občania nájdu v Nórsku uplatnenie v zdravotníctve, gastronómii, lodiarenskom priemysle, hotelierstve, ale aj v poľnohospodárstve, či v oblasti stavebníctva a strojárenstva. Ponuka je skrátka naozaj bohatá, je však treba počítať s tým, že sa budete musieť naučiť nórsky jazyk.
Kategorie: prace v německu bez znalosti jazyka

Právní poradna zdarma - hledáte právní pomoc? Jistě najdete radu v naší online poradně

Právní poradna zdarma - hledáte právní pomoc? Jistě najdete radu v naší online poradně

Vlastní vyhledávání Úvodní stránka | Poradna | Online zdarma spojit s odborníkem | Definice pojmů v legislativě | Katalog odkazů | Občanské právo | Rodinné právo | Obchodní právo | Ústavní právo | Trestní právo Právní poradna zdarma - online informační portál Máte nějaký problém a nevyznáte se v právu? Právě, proto jsme tu pro Vás, můžete se bezplatně spojit s odborníkem, zaslat dotaz do poradny či si jen upřesnit co si pod jednotlivým zákonem máte představit. Právo = soubor norem, které jsou vydány a schváleny státem. Dodržování práva a právního řádu je vynucováno státem. Právo dělíme na: Subjektivní právo - soubor konkrétních oprávnění určitého subjektu práva (tedy jeho dovolené chování). Objektivní právo -  soubor obecně závazných pravidel chování. Vyjádřeno je v právních předpisech, stanovuje pravidla chování a postihy za jejich porušení. Objektivní  právo se dělí na hmotné a procesní právo.
Kategorie: pracovní právo poradna

Poradna pracovního práva zařazena Národní knihovnou ČR mezi kvalitní internetové zdroje

Poradna pracovního práva zařazena Národní knihovnou ČR mezi kvalitní internetové zdroje

Poradna pracovního práva zařazena Národní knihovnou ČR mezi kvalitní internetové zdroje Národní knihovna České republiky je jedním z řešitelů projektu zadaného Ministerstvem kultury ČR - a to projektu snažícího se o vytvoření takzvaného WebArchivu. Jak je již z názvu patrné, hlavním úkolem takové WebArchivu je uchovat co největší množství elektronických zdrojů volně přístupných v internetové síti. Projekt tak vznikl jako reakce na situaci posledních několika desítek let, kdy stále viditelněji narůstá počet elektronicky publikovaných zdrojů. V dnešní době již nelze význam Internetu podceňovat. Stejně tak je potřeba si uvědomit, že i tyto zdroje jsou důležitou součástí národního kulturního dědictví a je potřeba je systematickým způsobem registrovat, chránit a zpřístupňovat. A to jsou právě základní úkoly WebArchivu. Každý takový vybraný zdroj je zkatalogizován stejně jako knižní publikace - to znamená, že je zařazen do české národní bibliografie a do online katalogu Národní knihovny. Výběr webových zdrojů určených k archivaci se provádí podle několika postupů - jedná se o archivaci kompletní, výběrovou a tematickou. S potěšením můžeme oznámit, že náš server Právní poradna byl vybrán jako jeden ze zdrojů určených k archivaci. Naše internetová poradna se věnuje problematice práce, pracovního práva a pracovně právní legislativy.
Kategorie: pracovně právní poradna

Volná místa - Úřad práce Brno-venkov - stránka 3

Volná místa - Úřad práce Brno-venkov - stránka 3

MAC LUCULLUS, spol. s r. o. - 01, Heršpická 781/7, Štýřice, 639 00 Brno 39
Kategorie: prace ridic brno

Nabídka práce v Rakousku

Nabídka práce v Rakousku

Nabídka práce v Rakousku Nabídka práce v Rakousku je z velké části zejména z oblasti managementu, ekonomiky či IT. Nabídka práce v Rakousku je pro Evropany velmi lákavá, z důvodu vydělí si velkého množství peněz a také z důvodu rodinného zázemí, které Rakousko poskytuje. Nabídka práce v Rakousku je životní výzvou a většina lidí ji neodmítá a tuto možnost považuje za velkou životní výzvu. Doporučujeme
Kategorie: práce v rakousku nabídka

Kategorie: