lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7947
Čeká na schválení: 45
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » pracovně právní poradna zdarma

Nejnovější v kategorii oceli:


Pracovní oděvy Praha - hodnocené obchody s pracovními oděvy v Praze - sluzby.cz

Pracovní oděvy Praha - hodnocené obchody s pracovními oděvy v Praze - sluzby.cz

Pracovní oděvy Praha - jak hodnotit? Přidejte vlastní hodnocení firem a služeb obchodů s pracovními oděvy v Praze, které jste našli. Podívejte se, co o obchodech s pracovními oděvy v Praze říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost. Využijte také možnosti a podívejte se na nabídky práce z Prahy, aktuální nabídky produktů a služeb z Prahy nebo zakázky v Praze adresované pro pražské obchody s pracovními oděvy. Zadejte zakázku zdarma Nemusíte psát všem. Udeláme to za Vás. Dostanete nabídky, vyberete si tu nejlepší.
Kategorie: pracovní oděvy prahaSeznam zdrojů na téma pracovně právní poradna zdarma:


Internetová právní poradna pomocVpravu.cz • Zobrazit fórum - Pracovní právo - pracovněprávní vztahy
Právní poradna Brno | Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o.
Psaní textu pro webPrávo a zákony -
Právní poradna zdarma - hledáte právní pomoc? Jistě najdete radu v naší online poradně
Právní poradna | Nabídky práce, zaměstnání, jobs | KarieraWeb.cz
Práce, zaměstnání, pracovní právo, zdraví, sport
Dana Blažková poradce poradna pracovního práva
Online právní poradna zdarma | Online právní poradenství | Zdarma právní informace | Právník levně
Bezplatné poradny - KSČM
Pracovněprávní poradna - Akropolis o.s. kurzy Uherské Hradiště ...
Potřebuji právníka > Práce a zaměstnanost
Právní poradna zdarma
Právní poradna zdarma - online bezplatné fórum s informacemi z oblasti práva a advokacie
Senátor JUDr. Miroslav Antl - Bezplatné právní poradenství
Právník Snadně - Všichni naší zákazníci mají právní poradenství úplně zdarma! :: Snadne.cz
Online právní poradna - otázky | Nabídky práce, zaměstnání, jobs | KarieraWeb.cz
Právní poradenství - Česká republika - Firmy.cz
Nový portál o právu - právní poradna zdarma
Právník.cz - poradna, vzory smluv, úplná znění, judikatury
Kurz Pracovní doba, dovolená a překážky v práci

BETA BRNO s. r. o. - Výroba pracovních oděvů, potisk textilu a triček, textilní galanterie

BETA BRNO s. r. o. - Výroba pracovních oděvů, potisk textilu a triček, textilní galanterie

E-SHOP ÚVOD NAŠE SLUŽBY PRODEJNY PRACOVNÍ ODĚVY KONTAKT ÚVOD Historie firmy Historii rodinné firmy Beta Brno s. r. o. vytvářely čtyři generace odborníků vzdělaných v oboru textilní výroby a výzkumu. Počátky výroby se datují od konce 19. století. Firma postupně zaměstnávala až tři sta zaměstnanců a exportovala svoji textilní konfekci od Grónska po jižní Afriku. Výrobní program vždy tvořily pracovní oděvy, košile a další oděvní výrobky. Po nucené přestávce v padesátých letech byla výroba koncem osmdesátých let dvacátého století znovu obnovena, aby úspěšně navázala na rodinnou tradici, kvalitu výroby a spolehlivý obchodní servis. Současnost firmy Nynější výrobní program zahrnuje zejména výrobu pracovních oděvů, potisk textilu a doplňkové služby. Výrobu doprovází rozvoj obchodních aktivit v oborech blízkých textilu: textilní galanterie a další doplňkový sortiment. Máme zkušenosti také z oblasti exportu pro náročné zájemce ve střední a severní Evropě. Naše produkce splňuje technologické, bezpečnostní, zdravotní i estetické požadavky na moderní pracovní oděvy i pro nejnáročnější výrobní provozy a podnikatelské aktivity.
Kategorie: pracovní obuv brno

Chov, ustájení, výcvik koní - Služby a řemesla - Ostrava-Radvanice - Info-Ostrava.cz

Chov, ustájení, výcvik koní - Služby a řemesla - Ostrava-Radvanice - Info-Ostrava.cz

nabídka práce u koní - Nabídky práce Hledali jste 'nabídka práce u koní'. Přehledný katalog Nabídky práce Vám nabídne výběr vždy 10 TOP stránek související s nabídka práce u koní.
Kategorie: práce u koní

Práce v zahraničí

Práce v zahraničí

Tento specializovaný oborový katalog zpracovává oblast brigád, práce, stáží a života v zahraničí. Najdete zde také aktuální tipy a nabídky. Pokud se chcete uplatnit v cizině, pak je náš oborový katalog vhodnou startovní čárou. Přejeme Vám hodně štěsti při hledání nového uplatnění.
Kategorie: práce v zahraničí

Zdravotní obuv, pracovní oděvy, náhradní plnění, chráněná dílna - SUCOM PRODUCTION s.r.o.

Zdravotní obuv, pracovní oděvy, náhradní plnění, chráněná dílna - SUCOM PRODUCTION s.r.o.

Protože patříme do skupiny zaměstnavatelů osob se zdravotním postižením – ZPS a vlastníme statut chráněná dílna, můžeme dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 sb. poskytovat náhradní plnění.. Více o problematice náhradního plnění se dozvíte na naší internetové stránce v sekci náhradní plnění. Další informace o chráněné dílně, zaměstnávání osob se zdravotním postižením, poskytování náhradního plnění a povinných podílech najdete na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí. ODĚVY PRO ZDRAVOTNICTVÍ A ZÁCHRANNOU SLUŽBU Dámské košile, pánské košile, dámské haleny, pánské haleny, lékařské košile, lékařské oděvy, pracovní kalhoty, lékařské kalhoty, lékařské pláště sesterské haleny, sesterské šaty, šortky, tříčtvrteční kalhoty, krátké kalhoty, sukně, bavlněná trika, polokošile, mikiny, fleece vesty, fleece bundy, reflexní oděvy, oděvy pro záchranáře, reflexní oděvy pro záchranné služby, zimní bundy, bundy pro mrazírny, zateplené kalhoty, kalhoty pro mrazírny, zástěry, šatovky, pracovní obleky, kombinézy, střihové služby, potisky, výšivky, jmenovky, domovenky, ponožky, čepice. HYGIENA Papírové ručníky, papírové utěrky, papírové ručníky v rolích, papírové ručníky skládané, tekutá mýdla, tekutá mýdla s dezinfekčním účinkem, drogerie, čistící a úklidové prostředky, zásobníky na ručníky, zásobníky na utěrky, zásobníky na ubrousky, popelníky, odpadkové koše kovové, odpadkové koše plastové, froté ručníky, vaflové ručníky, bavlněné utěrky, froté utěrky. JEDNORÁZOVÉ ODĚVY A ODĚVY NA JEDNO POUŽITÍ jednorázové čepice, jednorázové ústenky, oděvy z netkané textilie, návštěvnické pláště z netkané textilie, jednorázové kombinézy, jednorázové komplety, návleky na obuv z netkané textilie, návleky na obuv igelitové, návleky na rukávy igelitové, pláště igelitové, igelitové zástěry, filtrační masky, rukavice latexové, rukavice vinylové, rukavice nitrilové, rukavice igelitové, rukavice pro potravinářství.
Kategorie: pracovní oděvy pro zdravotnictvi

Práce řecko Kos, volná místa, nabídky práce | Renego.cz

Práce řecko Kos, volná místa, nabídky práce | Renego.cz

nabídek práce Práce pro řecko Kos (0) Práce pro řecko (18) LETNÍ BRIGÁDA V ZAHRANIČÍ U MOŘE 2012 - KUCHAŘI, ČÍŠNÍCI Plný úvazek Vzdělávací agentura IGP s. r. o. ve spolupráci se zahraničními partery - hotely a restauracemi hledá mladé lidi na pozici: kuchař/kuchařka, číšník/servírka, kteří rádi cestují, poznávají nová místa, navazují nové kontakty, nemají závazky, jsou ochotni na delší dobu opustit svůj domov a získal zkušenosti. Dopravu, pojištění, stravu a pitný režim Vám zajistí zaměstnavatel, takže Vám zbude celá výplata! Můžete si vybrat z těchto destinací Itálie,... (více) Nalezeno v hyperinzerce.cz před 3 týdny PRODEJCE PRO ŘECKO A BALKÁNSKÉ ZEMĚ Plný úvazek Máte alespoň dva roky zkušeností jako PRODEJCE ve výrobní firmě? Domluvíte se rusky a anglicky? Pokud jste silná osobnost s výbornými komunikativními schopnostmi? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás! Nadnárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem hydraulických hadic hledá nového kolegu na pozici:PRODEJCE PRO ŘECKO A BALKÁNSKÉ ZEMĚNáplň práce: * budování a utužování vztahů se zahraničními partnery * vyhledávání nových... (více) Nalezeno v acport.cz před 3 měsíce Brigáda v zahraničí - Řecko, Halkidiki Plný úvazek Brigáda v zahraničí - Řecko, Halkidiki Placená stáž pro studenty a mládež Pozice: pokojská (2 slečny), číšník (1 muž).
Kategorie: práce řecko

Kategorie: