lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9860
Čeká na schválení: 47
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce vrchlabí

Nejnovější v kategorii oceli:


Úřad práce Blansko | volná pracovní místa v Blansku

Úřad práce Blansko | volná pracovní místa v Blansku

Obchodní zástupci Pracoviště : Adamov 304, 679 04 Adamov 1 Komu se hlásit : Tiskárna, e-mail: tiskarna@grafex.cz, tel. : +420 516 446 771 Pracovní poměr : od 20.12. 2011 do nedefinováno Mzdovevé rozpětí : 15000 Kč - 50000 Kč Směnnost : Jednosměnný provoz Pracovní úvazek : Plný nebo zkrácený Minimální stupeň vzdělání : Střední odborné (vyučen) Poznámka : Tiskárna GRAFEX, spol. s r. o. , sídlící v Adamově, která má vlastní grafické studio a zabývá se ofsetovým tiskem hledá vhodné uchazeče na pozici obchodního zástupce. Hledáme dynamickou osobnost se smyslem pro obchod a chutí získávat nové klienty. Vzdělání - min. vyučení s praktickými zkušenostmi v polygrafii a obchodní činnosti. Pracovní náplň: - Prodej produktů ofsetové tiskárny. - Vyhledávání nových zákazníků. - Servis vlastních klientů.
Kategorie: pracovní urad blanskoSeznam zdrojů na téma práce vrchlabí:


POHOŘELÝ - ZEMNÍ PRÁCE - Vrchlabí - (124574) - ABC Českého Hospodářství
Vrchlabí - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ
Zednické práce - Vrchlabí  -  Najisto
Úřady práce - Vrchlabí - Zlaté Stránky
Úřad práce Vrchlabí - Práce bez práce
Úřad práce Vrchlabí nabídka domácí práce, brigády
Vrchlabí - nabídky práce | careerjet.cz
Zemní práce - Vrchlabí - Zlaté Stránky
Pronájem, půjčovna strojů pro zemní práce | dispečink stavebních strojů Dispečink.COM
Práce Vrchlabí
Sleva! - Malířské práce LAKOMAL Vrchlabí s.r.o.
Úřad práce Vrchlabí
vrchlabí Trutnov - práce, zaměstnání, volná místa
ÚŘAD PRÁCE Vrchlabí o.s.s., Vrchlabí - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Úřad práce Vrchlabí - pracovní úřad
LAKOMAL VRCHLABÍ s.r.o., Vrchlabí - malířské a natěračské práce, tapetování, fládrování, interiérové úpravy
Vrchlabí - nabídky práce | PRÁCE TRUTNOV.cz
Vrchlabí
Úřad práce Vrchlabí
Práce, Pracovní: Vrchlabí | Indeed.com

Skleněné obklady | Ceník

Skleněné obklady | Ceník

Ceník Skleněné obklady Cena skleněného obkladu se skládá z ceny materiálu (závislý na tloušťce skla, typu skla, bezpečnostních požadavcích a povrchové úpravě), příplatků za opracování skla jako jsou opracování hran skla, výřezy pro zásuvky, díry či rohové výřezy. Jelikož je cena každé zakázky velice individuální, proto neuvádíme na našich stránkách konkrétní ceník. Pamatujte, že pouze u nás naleznete nejširší výběr barevných odstínů na trhu za jednotnou cenu! Celková cena zakázky je součtem cen jednotlivých skleněných tabulí a ceny za montáž, zaměření a dopravu k zákazníkovi. Tato cena je stanovena paušálně v závislosti na velikosti zakázky a vzdálenosti místa realizace od Brna či Prahy. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na skleněný obklad, který rozzáří Váš interiér barvami. Pro co nejpřesnější stanovení celkové ceny potřebujeme znát následující údaje: - rozměry obkládaného prostoru včetně specifikace rohových výřezů a nepravidelných tvarů (nejlépe náčrt jednotlivých skleněných tabulí) - množství výřezů na zásuvky včetně uvedení o jak velkou zásuvku se jedná (dvojzásuvka, trojzásuvka apod.) , případné jiné výřezy či díry na závěsný systém - v případě, že požadujete kompletní servis s montáží a zaměřením, prosíme o informaci o místě, kde se bude zakázka realizovat - poptávky či dotazy prosím zasílejte na náš email info@sklenenyobklad.cz Skleněné pracovní desky do kuchyně Cena skleněného pracovní desky se skládá z ceny materiálu (závislý na tloušťce a typu skla a povrchové úpravě), příplatků za opracování skla jako jsou opracování hran skla, výřezy pro dřez, varnou desky, otvory či rohové výřezy. Celková cena zakázky je součtem cen jednotlivých skleněných tabulí a ceny za montáž, zaměření a dopravu k zákazníkovi. Tato cena je stanovena paušálně v závislosti na velikosti zakázky a vzdálenosti místa realizace od Brna či Prahy.
Kategorie: pracovní desky ceník

Řidič tahače - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ

Řidič tahače - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ

SPRÁVNÝKROK.CZ - Volná pracovní místa, nabídka práce - Najdi práci svých snů Řidič tahače - Volná pracovní místa - Nabídka práce “Hledám práci na pozici řidič tahače. Jak mi můžete pomoct nalézt zaměstnání? ” Hledáte práci na pozici řidič tahače? Pak nám dovolte Vám nabídnout pár důvodů, proč byste si u nás mohl/a vytvořit účet. Samotná registrace nezabere víc jak 2 minuty.
Kategorie: prace ridic c

Oděvy > pracovní | Katalog profíků | Profito.cz - Oslovte profíky v oboru

Oděvy > pracovní | Katalog profíků | Profito.cz - Oslovte profíky v oboru

ZEAS Lysice, a. s. http://www.zeasas.cz | Lysice Kromě prodeje zemědělských výrobků nabízíme také prodej krmných směsí pro hospodářská zvířata. Vyrábíme pracovní oděvy a provozujeme prodejnu stavebnin a hospodářských potřeb.
Kategorie: pracovní oděvy kuřim

Zemní práce - Rakousko : seznam dodavatelů Zemní práce v seznamu Stavebnictví - hrubá stavba EUROPAGES

Zemní práce - Rakousko : seznam dodavatelů Zemní práce v seznamu Stavebnictví - hrubá stavba EUROPAGES

Zde je seznam dodavatelů, výrobců a distributorů, kteří odpovídají vašemu hledání Zemní práce - Rakousko v sektoru Stavebnictví - hrubá stavba. Vyberte několik společností a pak Kontaktujte
Kategorie: práce rakousko

Zdravotní sestra : Zaměstnání.cz

Zdravotní sestra : Zaměstnání.cz

Ostatní všeobecné sestry se specializací - Dokumen... Požadavky: úplné střední odborné vzdělání s maturitou, vyšší odborné vzdělání výhodou, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání s akreditací, bezúhonnost, schopnost empatie a komunikace s klienty, p...
Kategorie: práce pro zdravotní sestru

Kategorie: