lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15065
Čeká na schválení: 27
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce ve zlíně

Nejnovější v kategorii oceli:


Pracovní právo poradna dotaz

Pracovní právo poradna dotaz

Právní poradna - Jak zadat pracovně právní dotaz Jak postupovat Máte problém v oblasti pracovního práva? Máte problémy se zaměstnancem či zaměstnavatelem? Domníváte se, že Váš zaměstnanec nebo zaměstnavatel postupuje v rozporu se Zákoníkem práce? Potřebujete poradit v oblasti pracovně právní legislativy?
Kategorie: pracovně právní poradna zdarmaSeznam zdrojů na téma práce ve zlíně:


Úřad práce Zlínský kraj
Brigády: zlin
Volná místa - Úřad práce ve Zlíně - stránka 1
Malíři EKOMPLEX - Malířské služby Zlín | Malířské práce Zlín
Nabídka práce - Zlín | Najdijob.cz
Úřad práce - Kontaktní pracoviště Zlín - Úřady podle regionů - Portál veřejné správy České republiky
Úřad práce Zlín | aktuální nabídky práce a volná pracovní místa
Nabídky práce Zlín - hodnocené firmy, nabízející práci ve Zlíně - sluzby.cz
Úřad práce - Kontaktní pracoviště Zlín - statnisprava.cz
Zemní práce Zlín - hodnocené firmy zajišťující zemní práce ve Zlíně - sluzby.cz
Volná místa Zlín - zaměstnání, práce, brigády
Zlín - nabídky práce | careerjet.cz
Rekonstrukce podchodu na náměstí Práce ve Zlíně — Česká komora architektů
Nabídky práce ve Zlíně - JobMaster.cz
Úřad práce Zlín - volná pracovní místa
Úřad práce Zlín - (práce, brigády, zaměstnání)
Volná místa na Úřadu práce ve Zlíně - Práce Zlín.info
Práce Teď - práce Zlín
PRÁCE ve ZLÍNĚ - zaměstnání, práce
Aktuální nabídky práce - Zlín | Agentka

Práce: Hledáme svářeče na práci v Norsku, zaměstnání na Hledam Praci.cz

Práce: Hledáme svářeče na práci v Norsku, zaměstnání na Hledam Praci.cz

Typ prac. poměru: HPP Místo práce: Zahraničí Obor: provoz/výroba/kvalita Nástup: Plat: dohodou
Kategorie: práce v zahraničí jako svářeč

Smlouvy zdarma: Pracovní smlouva - vzor smlouvy zdarma

Smlouvy zdarma: Pracovní smlouva - vzor smlouvy zdarma

skip to main | skip to sidebar Smlouvy zdarma Blog o smlouvách, rady tipy a triky jak sepsat správnou smlouvu a hlavně vzory smluv zdarma ke stažení. Také související zákony v aktuálním, platném znění ke stažení zdarma a vzory jiných dokumentů. neděle, 3. února 2008 Pracovní smlouva - vzor smlouvy zdarma Pracovní smlouva je nejobvyklejší typ smlouvy, který se používá v pracovně právních vztazích mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. Pracovní smlouva musí být vždy písemná. Povinnost uzavření písemné pracovní smlouvy je vždy na zaměstnavateli. Pracovní smlouva musí obsahovat náležitosti stanovené zákoníkem práce ( aktuální znění zákoníku práce ), kterými jsou: • druh práce, který má zaměstnanec pro zaměstnavatele vykonávat • místo nebo místa výkonu práce, ve kterých má být práce vykonávána • den nástupu do práce Další důležité ustanovení zákoníku práce, které se týká uzavírání pracovní smlouvy. (1) Pokud pracovní smlouva neobsahuje údaje o právech a povinnostech vyplývajících z pracovního poměru, je zaměstnavatel povinen zaměstnance o nich písemně informovat, a to nejpozději do1 měsíce od vzniku pracovního poměru a to platí i o změnách těchto údajů. Informace musí obsahovat a) Jméno, popřípadě jména a příjmení zaměstnance a název a sídlo zaměstnavatele, je-li právnickou osobou, nebo jméno, popřípadě jména a příjmení a adresu zaměstnavatele, je-li fyzickou osobou, b) bližší označení druhu a místa výkonu práce, c) údaj o délce dovolené, popřípadě uvedení způsobu určování dovolené, d) údaj o výpovědních dobách, e) údaj o týdenní pracovní době a jejím rozvržení, f) údaj o mzdě nebo platu a způsobu odměňování, splatnosti mzdy nebo platu, termínu výplaty mzdy nebo platu, místu a způsobu vyplácení mzdy nebo platu, g) údaj o kolektivních smlouvách, které upravují pracovní podmínky zaměstnance, a označení účastníků těchto kolektivních smluv. (2) Vysílá-li zaměstnavatel zaměstnance k výkonu práce na území jiného státu, je povinen jej předem informovat o předpokládané době trvání tohoto vyslání a o měně, ve které mu bude vyplácena mzda nebo plat. (3) Informace uvedené v odstavci 1 písm.
Kategorie: pracovní smlouva vzor

Šablony, formuláře, vzory, tiskopisy

Šablony, formuláře, vzory, tiskopisy

Nejoblíbenější šablony Výpočet slev sociálního pojištění Formulář na výpočet mimořádné slevy ze sociálního pojištění za období leden-červenec 09. Přiznání k dani silniční Přiznání k dani silniční včetně přílohy a pokynů k vyplnění. Přiznání k dani z přidané hodnoty Přiznání k dani z přidané hodnoty včetně pokynů k vyplnění. K dispozici je i verze v angličtině. Přiznání k dani z příjmů právnických osob Přiznání k dani z příjmů právnických osob podle zákona č. 586/1992 Sb. , o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů. Účetní závěrka ve zjednodušeném rozsahu Šablony účetní závěrky ve zjednodušeném rozsahu pro podnikatele vedoucího účetvictví. Rozvaha, výsledovka, příloha. Jednotný registrační formulář Dnem 1.8.
Kategorie: pracovní smlouva formulář

práce v plzni - Google Maps

práce v plzni - Google Maps

() ‎ · rozpocty-staveb.info Category: Projektové práce Ads Práce plzeň Najděte si práci v okolí Jedno vyhledání. Všechny nabídky. cz. indeed.com/Jobs Práce V Plzni Skvělé vyhledávání podle regionů. Spousta aktuálních příležitostí! www. annonce.cz/ prace See your ad here » 16,169 results
Kategorie: práce v plzni

Úřad práce v Náchodě - dislokované pracoviště Jaroměř

Úřad práce v Náchodě - dislokované pracoviště Jaroměř

Vítá Vás informační portál města Jaroměře, součást celorepublikového projektu portalymest.cz ! Úvodní stránka > Katalog firem > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace > Úřady práce > Úřad práce v Náchodě - dislokované pracoviště Jaroměř Upozornění Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout. Katalog firem Tipy na výlet Kalendář akcí Ubytování Stravování Práce Mapa Developerské projekty Nemovitosti & reality Taxislužby Užitečné informace
Kategorie: pracovní ůřad jaroměř

Kategorie: