lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11319
Čeká na schválení: 88
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce ostrava

Nejnovější v kategorii oceli:


Reminiscence - Janečková Hana, Vacková Marie - Knihy.ABZ.cz

Reminiscence - Janečková Hana, Vacková Marie - Knihy.ABZ.cz

Předmětná hesla reminiscenční terapie Senioři Kvalita života Péče o seniory Popis Využití vzpomínek při práci se seniory Jako reminiscenční terapie je obvykle označován rozhovor terapeuta se starším člověkem (nebo skupinou seniorů) o jeho dosavadním životě, jeho dřívějších aktivitách, prožitých událostech a zkušenostech. Autorky v knize popisují základní reminiscenční techniky vzpomínání ve skupině, vzpomínkové boxy, knihy života, reminiscenční divadlo. Upozorňují na význam vzpomínkových podnětů a volby témat vzpomínání, analyzují různé přístupy v práci s reminiscencí, zabývají se významem osobnosti člověka ve vztahu ke vzpomínání. Velký důraz kladou na vytváření podmínek pro využití reminiscenčních přístupů v institucích pro seniory, kde tato dimenze lidského života bývá opomíjena. (využití vzpomínek při práci se seniory) Kniha je zařazena v kategoriích / Naučná literatura / Třídění dle formy / Příručky / Naučná literatura / Třídění dle formy / Studie / Katalog předmětový / S / Senioři / Katalog předmětový / K / Kvalita života / Katalog předmětový / P / Péče o seniory / Katalog nakladatelství / P / PORTÁL / Katalog vybraných autorů / J / Janečková - Hana Janečková Další tituly tohoto autora: Úvod do veřejného zdravotnictví Janečková Hana, Hnilicová Helena Cena: 307 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze.
Kategorie: prace se seniorySeznam zdrojů na téma práce ostrava:


ES JOBS - personální agentura | práce pro každého | práce Ostrava, Brno, Praha
Stěhování, Stěhování Ostrava, Stěhovací práce, Stěhovací práce Ostrava
Nabídka práce Ostrava
Úřad práce Ostrava
Úřad práce Ostrava (Poruba) - pobočka pracovního úřadu Ostrava
Bezpečnost práce Ostrava. Hygiena práce, školení a audity BOZP | BEHYP
Úřad práce Ostrava - pracemax.cz
Zednické práce Ostrava a okolí | Zednické práce Ostrava
Úklidové práce Ostrava - hodnocené úklidové firmy v Ostravě - sluzby.cz
PRÁCE Ostrava - nabídka více jak 8000 míst - Úřad práce Ostrava volná místa na jednom místě
Stavební, malířské a natěračské práce Ostrava a okolí - Služby a řemesla - Stavební práce, malířské práce
Dobrá práce.cz - práce v Ostravě a okolí
Práce Ostrava | PROFESIA.CZ
Agentury práce - Ostrava-město - Firmy.cz
Úřad práce Ostrava - zaměstnání, práce, brigády
Malíři EKOMPLEX - Malířské služby Ostrava | Malířské práce Ostrava
Práce Teď - práce Ostrava
Práce Ostrava - Programátor internetových obchodů | NetDirect
Nabídka práce Ostrava a okolí - Prace.cz
Nabídka práce Ostrava

Samsung WF 0702NCE pračka - Electro World

Samsung WF 0702NCE pračka - Electro World

DOPRAVA ZDARMA ! Samsung WF 0702NCE pračka 7 999,- Zadejte svůj e-mail, abyste byli informováni, když bude zboží dostupné. váš požadavek byl zaznamenán Ano, mám zájem dostávat newsletter.
Kategorie: pračka brand

Aktuální nabídky práce - Zlaté Hory | Agentka

Aktuální nabídky práce - Zlaté Hory | Agentka

Aktuální nabídky práce - Zlaté Hory Na této stránce naleznete aktuální nabídky práce v lokalitě Zlaté Hory, kontakt na místní úřady práce a pracovní agentury, průměrný plat ve městě a další užitečné informace. Celkem jsem našla 8 odpovídajících nabídek práce. Úvazek Vše | Plný | Zkrácený Stáří nabídek Vše | Dnes | Méně než týden Všechny nad 10000 Kč nad 20000 Kč nad 30000 Kč nad 40000 Kč nad 50000 Kč nad 60000 Kč nad 70000 Kč Plat Všechny | Vybrat Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství Česko-slezská výrobní,  a. s. - Zlaté Hory Elektrikář Česko-slezská výrobní,  a. s. - Zlaté Hory Revizní technik elektro Česko-slezská výrobní,  a. s. - Zlaté Hory Stavební instalatéři Česko-slezská výrobní,  a. s. - Zlaté Hory Lakýrník kovových konstrukcí Česko-slezská výrobní,  a. s. - Zlaté Hory Stavební investiční technik,manažer provozu Česko-slezská výrobní,  a. s. - Zlaté Hory Pracovník stolárny Česko-slezská výrobní,  a. s. - Zlaté Hory Učitel/ka angličtiny a češtiny Základní škola Zlaté Hory, okres Jeseník - Zlaté Hory Tip: Zasílat nové nabídky emailem » Hledáte práci v lokalitě Zlaté Hory?
Kategorie: práce v horách

Práce v zahraničí – na co si dát pozor? - Mineralfit.cz

Práce v zahraničí – na co si dát pozor? - Mineralfit.cz

Rodina Práce v zahraničí – na co si dát pozor? Práce v zahraničí je lákavá z mnoha důvodů. Někoho svede vidina lepšího výdělku, jiného možnost poznávání nové země či zdokonalení se v cizím jazyce. Chcete-li se domů vrátit s úsměvem na rtech, zjistěte, jak předejít některým nástrahám. letadlo, letiště Cestování na vlastní pěst se nemusí vyplatit Existuje několik způsobů, jak si najít práci v zahraničí. Můžete oslovit zahraniční firmy přímo, vycestovat na vlastní pěst a najít si práci až na místě nebo sdělit své požadavky agentuře a vše ponechat na ní. Druhá varianta je bezpochyby tou nejméně rozumnější. Po několika týdnech hledání nemusíte práci vůbec najít a místo výdělku se domů vrátíte s dluhy. Tamější ubytování ani jídlo nejsou zadarmo, nemluvě ani o nákladech na vycestování. Práci v zahraničí vám obstarají seriózní agentury Nechat si zprostředkovat práci některou z široké nabídky agentur je určitě tou nejjednodušší variantou.
Kategorie: práce v anglii bez znalosti jazyka

Geodetické práce - Valašské Meziříčí  -  Najisto

Geodetické práce - Valašské Meziříčí  -  Najisto

REPONT s. r. o. (Valašské Meziříčí - Hrachovec) REPONT s. r. o. Provádění dopravních a inženýrských staveb, rekonstrukce a výstavba mostů, opravy a údržba komunikací, sanace betonových konstrukcí, výkon zeměměřických činností, komunikace, silnice, dopravní stavby, inženýrské stavby, mosty, sanace. Kontakt Valašské Meziříčí  -  www. repont.cz Zavřít TEL  +420 571 611 252 WEB  www.
Kategorie: práce valašské meziříčí

Práce v Praze

Práce v Praze

Doporučujeme Příležitost práce v Brně ! Nabídka práce v Brně je velice pestrá jak pro studenty, tak pro všechny, kdo pracovat chtějí! Nabídky a poptávky práce. Nabídka zaměstnání vždy aktuálně. Přišli jste o zaměstnání, nebo vás stávající práce již nebaví? Vyberte si z nabídky zaměstnání. Široká nabídka práce - Praha ! Nabídka práce v Praze je sice pestrá, ale to neznamená, že si hned vyberete. Zadejte si u nás poptávku po práci v Praze. Regionální nabídka práce - Ostrava.
Kategorie: práce z ubytovanim

Kategorie: