lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15036
Čeká na schválení: 135
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » pracovní oděvy pro zdravotnictvi

Nejnovější v kategorii oceli:


Úřad práce Domažlice | volná pracovní místa, práce a zaměstnání

Úřad práce Domažlice | volná pracovní místa, práce a zaměstnání

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Pracoviště : TOP TANK s. r. o. Domažlice, náměstí Míru 101, Město, 344 01 Domažlice 1 Komu se hlásit : Zuzana Lažanská, e-mail: dubinadomazlice@email.cz, tel. : +420 724 824 575 Pracovní poměr : od 21.12. 2011 do nedefinováno Mzdovevé rozpětí : 15000 Kč - 20000 Kč Směnnost : Jednosměnný provoz Pracovní úvazek : Plný Minimální stupeň vzdělání : Střední odborné (vyučen) Poznámka : Pracovní doba: pondělí - pátek od 6,00-14,00. Vhodné i pro důchodce. Požadavky: vyučení v oboru není podmínkou, praxe výhodou. Životopisy s fotem zasílat na výše uvedenou e-mailovou adresu. Místo výkonu práce - Domažlice-Dubina.  Aktuální informace o počasí Sledujte jaké je a jak se vyvíjí aktuální počasí v české republice.
Kategorie: pracovni urad domazliceSeznam zdrojů na téma pracovní oděvy pro zdravotnictvi:


ELDAN - zdravotnické oděvy
Pracovní obuv sandály boty trekingové holínky gumáky farmářky prestige zdravotní obuv pantofle - Ochranné pracovní pomůcky Zlín -
MJKurýr | Úvod | Ložní prádlo | Pracovní oblečení | Oděvy pro zdravotnictví
Pracovní oděvy pro zdravotnictví Praha Česko, Koupím, Cena, Foto : ALL.BIZ: Česko
Bílé oděvy pro zdravotnictví a kuchyň | Pracovní oděvy
JEDNORÁZOVÉ RUKAVICE LATEXOVÉ, PRACOVNÍ, ZDRAVOTNICTVÍ, POTRAVINÁŘSTVÍ, ATESTOVANÉ | SAFEART - pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky
Pracovní oděvy pro zdravotnictví - Produktový katalog TOPkontakt
Pracovní oděvy pro zdravotnictví
Prodej pracovních oděvů - Zlínský kraj - Firmy.cz
pracovní zdravotní obuv | ZDRAVOTNICKE-POTREBY.CZ
Zdravotní obuv | Hledat.cz
Pracovní obuv oděvy.cz - zdravotní obuv Dr. CORK LISA sandál, pánský
Profesní pracovní oděvy pro oblast zdravotníctvi - lékaře, sestry. Lékařské pláště, operační haleny, šaty, kalhoty, košile,...Pracovní plášť pro zdravotníctví a gastronomii od výrobce pracovních oděvů DaKtex s možnosti náhradního plnění.
Prodej zdravotní obuvi - Obchody, prodejci - Olomouc - Info-Olomouc.cz
Pracovní oděvy, ochranné pomůcky, obuv - Anavel Liberec
Zdravotní obuv, pracovní oděvy, náhradní plnění, chráněná dílna - SUCOM PRODUCTION s.r.o.
TRADETEX - pracovní a zdravotní obuv a oděvy
Zdravotnické oděvy, reflexní oděvy, trička, mikiny, ponožky, zdravotní obuv a návleky na obuv
Pracovní oděvy pro zdravotnictví, zdravotnické oděvy.
Clinitex CZ - zdravotnické oděvy a textil, pracovní oděvy Snickers. - Clinitex CZ

Práce s ubytováním - číšník, servírka - Inzerát, inzeráty

Práce s ubytováním - číšník, servírka - Inzerát, inzeráty

Hledám práci servírky v Praze s ubytováním 20. letá z Teplic, praxe3roky, Aj, Nj-základní znalost, hledá praci s... Gastronomie a pohostinství
Kategorie: práce s ubytováním

Úřad práce

Úřad práce

Úřad práce - volná pracovní místa nabízená prostřednictvím Úřadů práce V nabídce pracovních příležitostí najdete nabídky zaměstnání úřadů práce a pracovního serveru nabidky-prace.cz Všechna volná místa úřadů práce, jsou převzaty prostřednictvím databáze Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky, který nabídky Úřadů práce zpřístupnil. V současné době úřad práce, nabízí více jak 13.000 volných pracovních míst. r. o. Všechna práva vyhrazena. , Nabídky práce
Kategorie: pracovni urad brno

Práce v Anglii a dalších částech Velké Británie

Práce v Anglii a dalších částech Velké Británie

Práce v Anglii a dalších částech Velké Británie V Anglii i dalších částech Velké Británii mohou občané České republiky pracovat bez povolení, musí se pouze registrovat na příslušných úřadech. Platí pro ně stejné podmínky jako pro britské občany, v prvních dvanácti měsících však nemají nárok na dávky sociálního zabezpečení, přestože jsou povinni platit sociální pojištění i daně. Po jednom roku nepřetržité práce v Anglii se i toto omezení ruší. Administrativní požadavky Registrace Pro práci v Anglii není nutné vyřizovat pracovní povolení, avšak zaměstnanec, který chce pracovat déle než jeden měsíc, se musí přihlásit na registru pracovníků (Worker Registration Scheme). Po dvanácti měsících legální práce v Británii už není registrace vyžadovaná. Registrace se provádí nejpozději do jednoho měsíce po zahájení práce. Pracovník vyplní formulář a zaplatí poplatek 90 liber. Formulář je možné stáhnout na této stránce. Pokud se jedná o první žádost o registraci, k formuláři se dále přiloží dopis od zaměstnavatele potvrzující datum zahájení zaměstnání, dvě pasové fotografie, cestovní pas nebo občanský průkaz. Formulář s přílohami se zasílá na adresu: Work Permits (UK) WRS PO BOX 492 Durham DH99 1WU Po schválení registrace pracovník obdrží zpět pas nebo občanský průkaz spolu s registrační kartou a potvrzením registrace, které platí po dobu práce u zaměstnavatele uvedeného v žádosti.
Kategorie: práce v anglii bez znalosti jazyka

Diskuze: plný invalidní důchod a práce - Celiak.cz

Diskuze: plný invalidní důchod a práce - Celiak.cz

Všechna práva vyhrazena Created by Designeo Diskuze: plný invalidní důchod a práce « zpět na přehled témat autor: jana ( zelene-oko@seznam.cz ) Dobrý den! Chtěla bych se zeptat jestli si přítel může přivydělat pokud pobírá plný invalidní důchod od 22.11. 1999 Podle ustanovení § 39 ods. 1 pism. a)zakona c. 155/ 1995 Sb. v platném znění. A má neměnný zdravotní stav a komplikovany obstrukční hydrocefalus. Děkuji za odpověď Vloženo 08.03. 07 12:16 #1 Majka Zkuste stránky ligy vozíčkářů, tam mají dobře rozpracovaný celý sociální systém, na co je nárok, co se smí a co ne - http://www.ligavozic.cz Vloženo 08.03. 07 12:27 #2 kalusová anna ( kaluskaa@seznam.cz ) Mohu pracovat a kolik hodin za měsíc děkuji Kalusová Vloženo 21.08. 07 21:22 #3 Věrča Při PID můžete pracovat bez omezení výdělku i hodin.
Kategorie: prace pro invalidni duchodce

Práce v zahraničí, Personální agentura, Brigády v zahraničí, Práce servírka

Práce v zahraničí, Personální agentura, Brigády v zahraničí, Práce servírka

Perega s. r. o. - Práce v zahraničí Práce v zahraničí - výdělek až 1.800 € za měsíc Práce v zahraničí pro Vás naše agentura vyhledává v alpských hotelech, rodinných penzionech, restauracích s italskou a tyrolskou kuchyní, pizzeriích, zemědělských statcích, ve zdravotnictví a v domácnostech. Za zmíněné práce v zahraničí nabízíme výborné platové podmínky, až 1.800 € za měsíc. Personální agentura Perega s. r. o. je personální agentura, která zprostředkovává práce v zahraničí jako jsou - práce servírka, číšník, pokojská, pomocná síla v kuchyni, práce jako opatrovatelka, zemědělské sezónní práce a další. Agentura Perega s. r. o. se soustřeďuje hlavně na nabídku práce v zahraničí. Práce v zahraničí - práce servírka Práce servírka je nejžádanější práce v zahraničí. Pokud Vás práce servírka nebo jakákoliv práce v zahraničí zaujme, ozvěte se, my Vám práci zprostředkujeme, stravu a ubytování zajistíme také. Vzhledem k současné situaci na našem pracovním trhu se práce v zahraničí stávají stále více vyhledávanými.
Kategorie: prace v italii

Kategorie: