lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15182
Čeká na schválení: 187
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » pracovní místa humpolec

Nejnovější v kategorii oceli:


ADIP - Pracovně-právní poradna

ADIP - Pracovně-právní poradna

0d října 2007 jsem částečně invalidní, dle pracovní rekomandace nemohu kromě jiného pracovat v prašném prostředí a nemohu déle stát. Pracoval jsem jako soustružník; i přes prac. rekomandaci mi firma nabízí původní zařazení jako soustružník. Jak postupovat Vážený pane, bohužel, nový ZP, který vstoupil v platnost v lednu 2007, má ve svých ustanoveních menší ochranu zdr. postižených osob. Pokud zaměstnavatel nemá práci vám vyhovující, kterou by vám nabídl, sdělí tuto skutečnost Úřadu práce, jinak nemusí učinit nic jiného. V takovém případě skutečně dochází ke skončení pracovního poměru, tato situace se řeší obvykle dohodou o ukončení pracovního poměru. Pokud byste chtěl odejít ze zdravotních důvodů na základě jiných důvodů, muselo by o tom rozhodnout zařízení pracovně lékařské péče, případně by se odchod ze zaměstnání musel opírat o posudek o vašem zdravotním stavu příslušného orgánu, které by zmíněné zařízení prac. lék. péče přezkoumalo/ § 52 písm,d/. Zde se jedná o případy zejména prac.
Kategorie: pracovně právní poradnaSeznam zdrojů na téma pracovní místa humpolec:


Amboseli
Volná místa Pelhřimov - zaměstnání, práce, brigády
Nabídka práce - Humpolec | Najdijob.cz
Úřad práce Humpolec
Humpolec - volná místa, volná pracovní místa
PRÁCE PELHŘIMOV.cz - nabídky práce, úřady práce a nové zaměstnání
Humpolec - Volná místa podle obcí - Přehled práce - volná místa, nabídky práce
Volná pracovní místa Pelhřimov - (nabídka práce, brigády, nabídky zaměstnání)
Město Humpolec - archiv dokumentů: Volná pracovní místa: Město Humpolec
Volná místa Pelhřimov - (práce, brigády, zaměstnání)
Volná místa Humpolec - stránka 3 ze 3
Humpolec, Okres Pelhřimov - volná pracovní místa
Město Humpolec: Volná pracovní místa: Město Humpolec
Nabídka volných pracovních míst a brigád, úřad práce Humpolec
Střední škola SČMSD Humpolec, s.r.o.
Města a obce online: Humpolec: Volná pracovní místa
Auto dealer - AUTO RACEK a. s. - Humpolec | AUTOJOB.cz
Humpolec - dům č. p. 338 | volná pracovní místa | Kraj Vysočina
Úřad práce Humpolec
Volná místa Humpolec

Nabídka práce - Sokolov okres | Najdijob.cz

Nabídka práce - Sokolov okres | Najdijob.cz

Volná pracovní místa: Seřadit dle: Datum | Relevance ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Roman Galeja | Místo práce - Sokolov Nabídka práce: - výuční list v oboru není podmínkou, nutná praxe v oboru min. 5-6 let. Samostatnost. Krátký/dlouhý týden. Pracovní poměr na dobu určitou, poté možnost prodloužení. Mzdové podmínk: 8000,- + prémie z z tržby. Nutný tel. kontakt na č. : 608 220 254 - pan Galeja Splňuje § 20 odst. 1 písm. a,b,c. zákona č. 435/2004 Sb. , o zaměstnanosti. před 19 dny z portal.mpsv.cz KUCHAŘ/KA Roman Galeja | Místo práce - Sokolov Nabídka práce: - vyuč. v oboru není podmínkou, nutná praxe v oboru min.
Kategorie: práce sokolov

Úřad práce Chrudim

Úřad práce Chrudim

Kontaktní pracoviště uřád práce Chrudim Pardubická 310, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1 telefon: 950119111 fax: 950119505 Úřední hodiny pro SSP Pondělí 8:00 - 17:00 Úterý 8:00 - 13:00 Středa 8:00 - 17:00 Čtvrtek 8:00 - 13:00 Pátek 8:00 - 13:00 V lokalitě Úřadu práce Chrudim zaměstnavatelé nabízejí uvedené pozice PRÁCE DOMA - již první měsíc až 35000,- Kč Hledáme několik seriozních spolupracovníků z celé ČR pro unikátní příležitost, kterou lze realizovat z domova, s pomocí internetu. Zaškolení, atraktivní příjem. KOMPLETNÍ INFORMACE ZÍSKÁTE NA - www. pracujtezdomu.cz, viz klikněte dole Petr Kozák Práce doma, celá ČR, odkudkoliv, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno déle jak měsíc DNS Teacher Training CollegeType of employment relationship If you have an open atitude towards new, challenging and unexpected ways of learning, if you want to find your path for leaving your footprint in the process of understanding and changing this world, than you sound like a person we would like to... The Nessesary Teacher Training College Denmark, Dánsko, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc Prodejce internetové reklamy Firma GEDIP INFO spol. s r. o. přijme prodejce pro zajímavý a exkluzivní internetový projekt v oboru internetového marketingu. Jde o práci na ŽL. Nabízíme nadstandardní plat (fixní paušál a provize z prodeje). Působnost v okolí vašeho... GEDIP INFO spol.
Kategorie: pracovni urad chrudim

Mgr. Vendulka Volfová - personální poradenství - Olomouc - Pracovní agentury

Mgr. Vendulka Volfová - personální poradenství - Olomouc - Pracovní agentury

Potřebujete pomoci s nastavením u vaší firmy? Pomůže vám telefonní operátor portálu Firmy Olomouc! Správné nastavení přivede vaší firmě více zákazníků! Volejte našeho operátora na čísle 572 508 986 pro pomoc s nastavením! Pro zrušení firemního profilu a hlášení chyb slouží kontakt info@firmy-cesko.cz. Firmy Olomouc - Katalog Firem Naši partneři (např. Hotel U Šuláka - Ubytování Brno ) Katalog firem Firmy Olomouc provozuje Advertising Media s. r. o. Katalog firem Firmy Olomouc je členem skupiny regionálních katalogů firem Firmy Česko. © 2007 - 2012
Kategorie: pracovní agentury olomouc

Pracovní oděvy, obuv, helmy, rukavice, ochranné pracovní pomůcky

Pracovní oděvy, obuv, helmy, rukavice, ochranné pracovní pomůcky

Profi pracovní oděvy a pracovní oblečení Hledáte pracovní oděvy? Nakupte vysoce kvalitní profi pracovní oděvy v našem internetovém obchodě s pracovním oblečením www. safework.cz. Najdete zde pracovní oděvy a profi pracovní oblečení pouze těch nejlepších světových značek, jako jsou Cofra, Edis a Snickers Workwear, které jsou zárukou toho, že si kupujete jen to nejlepší. Bez ohledu na to, co hledáte, v našem sortimentu najdete pracovní bundy, pracovní vesty, pracovní kalhoty, montérky, blůzy, kombinézy, pracovní mikiny, pracovní košile, pracovní trička, termoprádlo, pracovní ponožky, oděvy s vysokou viditelností. Námi dodávané pracovní profi oblečení je vyrobeno z moderních materiálů jako jsou například Windstopper, Gore-tex nebo softshell. Internetový obchod safework.cz je to nejlepší místo pro nákup kvalitního pracovního oblečení a profi pracovních oděvů. OBJEDNÁVKY PO TELEFONU 777 905 367 Máte dotazy ohledně zboží, dostupnosti chcete provést objednávku po telefonu? Neváhejte nám zavolat. Po - Pá: 9:00-17:00 Staňte se našimi fanoušky na sociální síti Jako naši fanoušci budete informováni o zajímavých akcích a slevách pro naše fanoušky. Klikni zde pro zobrazení našeho profilu Články
Kategorie: pracovní oděvy brno

Úřad práce Praha

Úřad práce Praha

Práce v zahraničí práce doma, brigády Úřad práce Praha Kontaktní údaje pro úřad práce Praha. Rekvalifikační kurzy a nabídka zaměstnání v Praze. Úřad práce Praha Adresa: Úřad práce hlavního města Prahy Domažlická 1139/11 Žižkov 130 00 Praha 3 E-mail: posta@aa.mpsv.cz Web: http://portal.mpsv.cz/sz/local/ab_info Ostatní úřady práce » Úřad práce - Všechny úřady práce v ČR. Základní informace a pracovní nabídky ÚP. Brigáda a práce Praha Nabídka práce Praha - volná pracovní místa v Praze (zaměstnání, brigáda), pracovní agentury a další užitečné informace pro hledání práce. Volná pracovní místa - úřad práce Praha-hlavní město Nabídka práce v Praze hlavním městě evidovaná na portálu Ministerstva práce a sociálních věcí pro pracovní úřad Praha hl. m. : Úřad práce Praha volná místa na portal.mpsv.cz Pobočky Úřadu práce a pracoviště státní sociální podpory hlavního města Prahy Adresy poboček Úřadu práce hlavního města Prahy a pracovišť státní sociální podpory. října 1381/4 150 00 Praha 5 Úřad práce Praha 6 Úřad práce hlavního města Prahy - Pobočka v Praze 6 Bělohorská 688/165 169 00 Praha 69 Pracoviště státní sociální podpory v Praze 6 Jugoslávských partyzánů 1089/15 160 00 Praha 6 Úřad práce Praha 8 Úřad práce hlavního města Prahy - Pobočka v Praze 8 Stejskalova 185/7 180 00 Praha 8 Pracoviště státní sociální podpory pro Prahu 7 a 8 Pracoviště státní sociální podpory v Praze 7 nábřeží Kapitána Jaroše 1000/7 170 00 Praha 7 Pracoviště státní sociální podpory v Praze 8 U Meteoru č. ev.
Kategorie: práce praha

Kategorie: