lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13230
Čeká na schválení: 318
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » pracovni urad domazlice

Nejnovější v kategorii oceli:


Úřad práce ve Frýdku-Místku | PRÁCE FRÝDEK-MÍSTEK.cz

Úřad práce ve Frýdku-Místku | PRÁCE FRÝDEK-MÍSTEK.cz

Bankovní spojení IČ: 00562114 DIČ: CZ00562114 Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti: 51-26028781/0710 Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace: 35-26028781/0710 Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet): 6023-26028781/0710 Příjmový účet úřadu práce: 19-26028781/0710 Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků: 3711-26028781/0710 200 Kč za nabídku práce brigády zdarma Vložit inzerát Zdarma online životopis „Ukažte se firmám! “ Vytvořit nový životopis Práce na míru Nabídky práce můžete filtrovat podle...
Kategorie: prace ve frydku mistkuSeznam zdrojů na téma pracovni urad domazlice:


Úřad práce Domažlice | volná pracovní místa, práce a zaměstnání
urad prace domazlice nabidka - cenyhry.info
Úřad práce – Domažlice | Úřad práce
Úřad práce Domažlice
Úřad práce Domažlice volná místa
Úřad práce - Kontaktní pracoviště Domažlice - Úřady podle regionů - Portál veřejné správy České republiky

Práce Odborných Masérů, volná místa, nabídky práce | Renego.cz

Práce Odborných Masérů, volná místa, nabídky práce | Renego.cz

1 - 10 od 18 nabídek práce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Písek / Plný úvazek Písek, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Poznámka k volnému místu: PD 17-23 hod. , práce o sobotách a nedělích, znalost filipinských, thajských,relaxačních a klasických masáží, výborná znal. AJ ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Pracoviště a kontakty Firma: KRA (více) Nalezeno v monster.cz před 3 měsíce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Kostelec nad Orlicí / Plný úvazek Kostelec nad Orlicí, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Poznámka k volnému místu: - vhodné i na dotaci SÚPM - zaučený s praxí v oboru výhodou - i absolvent - vhodné i pro OZP - pružná pracovní doba - pracovní poměr na dobu neurčitou - pracovní úvazek plný Kontakt telefonicky p. Vozihnoj tel. ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad (více) Nalezeno v monster.cz před 3 měsíce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Prachatice / Plný úvazek Prachatice, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Poznámka k volnému místu: Směny 8,00 - 16,00, a 12,00 - 22,00 hod Informace pí. Romana Louženská 777 790 786. Provádění originálních filipínských masáží. ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Pracoviště a kontakt (více) Nalezeno v monster.cz před 3 měsíce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Opava / Plný úvazek Opava, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava nabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Poznámka k volnému místu: ZŠ, vhodné i pro cizince, praxe 3 roky, masérský certifikát na thajské masáže podmínkou, mzda od 10 000 Kč, dvousměnný provoz, nástup ihned, KO: Kneblová Monika, tel. : 605 178 025, e-mail: kneblovamonika@seznam.cz, nahlášeno. ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava nabíz (více) Nalezeno v monster.cz před 3 měsíce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Karlovy Vary / Plný úvazek Karlovy Vary, Úřad práce v Karlových Varechnabízí pracovní pozici: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) (Masér/ka)Pracoviště a kontaktyFirma:Hotel Promenáda s.
Kategorie: práce pro maséry

Jobs.cz - Spojení s elitou - nabídka práce, volná pracovní místa i brigády

Jobs.cz - Spojení s elitou - nabídka práce, volná pracovní místa i brigády

Máte obavy z možné ztráty zaměstnání? (Hlasovalo 907 lidí) Ano, nadcházející období mám spojené s osobní nejistotou Ne, věřím, že budu ve stávající práci pokračovat Nevím, touto otázkou jsem se zatím nezabýval(a) 66 % 24 % 10 % Starší ankety >> Partneři Kurzy.cz | Centrum.cz | Finance.cz | Ipravnik.cz | Topjobs.sk | Onrea.net | HBI | Dobro.cz Server Jobs.cz nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů. Vyberte si z aktuální nabídky práce a brigád v ČR i v zahraničí. Načerpejte informace z rozsáhlé poradny nebo se inspirujte od úspěšných osobností. Copyright © 1996-2012 LMC, s. r. o. , All rights reserved  |  Kontakt  |  Pracujte pro Jobs.cz - volná místa  |  Mapa stránek  |  PDA verze
Kategorie: práce v zahraničí aktualni nabidka

Úklidové práce Nový Jičín - hodnocené úklidové firmy v Novém Jičíně - sluzby.cz

Úklidové práce Nový Jičín - hodnocené úklidové firmy v Novém Jičíně - sluzby.cz

Úklidové práce Nový Jičín - jak hodnotit? Přidejte vlastní hodnocení firem a služeb úklidových prací v Novém Jičíně, které jste našli. Podívejte se, co o úklidových pracech v Novém Jičíně říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost. Využijte také možnosti a podívejte se na nabídky práce z Nového Jičína, aktuální nabídky produktů a služeb z Nového Jičína nebo zakázky v Novém Jičíně adresované pro novojičínské úklidové práce. Zadejte zakázku zdarma Nemusíte psát všem. Udeláme to za Vás. Dostanete nabídky, vyberete si tu nejlepší.
Kategorie: prace novy jicin

www.voves.cz - práce pro Laraghcon Farm Produce, aktivity v Irsku, ilustracní fotografie, komentáre a glosy

www.voves.cz - práce pro Laraghcon Farm Produce, aktivity v Irsku, ilustracní fotografie, komentáre a glosy

Jak jsem sám k práci přišel Laraghcon Farm Produce obdělává přes 200ha půdy a pěstuje brambory a zrní. Majitelem a nejvyšším bossem je Ivan Hemeryck, který mě od začátku října 2006 zaměstnává jako provozního. Pro hlednání jsem si stanovil přesná kritéria toho, co chci: práce na farmě blízko Dublinu minimálně, ale radši i maximálně na 1 rok, nástup začátkem října. Peníze nehrály roli, primárně jsem sem nejel vydělávat. Farma proto, že mám mě farmaření baví, mám zkušenost s prací na nich a další zkušenosti vítám a zpravidla na nich bývá možnost levného ubytování a potravinových surovin. Práci jsem již od července 2006 hledal již z Prahy a to pouze jedním kanálem: přes Internet. Jako po celém světě, i v Irsku fungují personální agentury, místní i mezinárodní. A jako po celém světě nabízejí zejména luxusní manažerské, asistentské nebo IT odborné pozice, takže nic, co by odpovídalo stanoveným kritériím. Další metoda je zjistit adresy farem a obesílat je obecnými e-maily s motivačním dopisem, výčtem vlastních kritérií, CV. Tato metoda se mi vyplatila při hledání práce ve Skotsku na jaře roku 2003 (konverzní poměr 25:3), nyní jsem mohl přidat i pracovní posudky z farem ve Švédsku, Skotsku a Jeníkovic u Hradce Králové, které byly formulovány jako doporučující dopisy.
Kategorie: práce v irsku

Práce ve Francii - PROJEKTANT TZB

Práce ve Francii - PROJEKTANT TZB

Práce ve Francii - PROJEKTANT TZB 01.10. 2011 0 125 Práce ve Francii - PROJEKTANT TZB Práce ve Francii - PROJEKTANT TZB Popis práce : Realizace výkresů a nákresů v AutoCADu. Úzká spolupráce s projektovými manažery. Požadujeme : Pečlivost, smysl pro pořádek, přesnost. Dokonalou znalost programů pro technické kreslení a projektování. Francouzština nutná. Jedná se o práci ve Francii, Lorient (56), pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok) může být podle okolností prodloužena na dobu neurčitou. Firma hradí zpáteční letenku a také vám pomůže najít bydlení. Nástup je možný ihned. Více informací o společnosti najdete na webových stránkách: www.
Kategorie: prace ve francii

Kategorie: