lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1095
Čeká na schválení: 134
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » pracovně právní poradna

Nejnovější v kategorii oceli:


Rodičkovská dovolená a práce na ŽL - nepřijdu o mateřskou? - Diskuse - eMimino.cz

Rodičkovská dovolená a práce na ŽL - nepřijdu o mateřskou? - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu helenkanai Ukecaná baba ;) Příspěvků: 1029 21.12. 11 14:14 Rodičkovská dovolená a práce na ŽL ? Nepřijdu o mateřskou? Ahoj holky,mám dotaz. Možná mimo ale vždy jsem dělala na hpp tak nevím. Jsem na rd a mám malou dcerku 19měs. Jsem s ní sama. Abych nás uživila musím chodit do práce ale musím si udělat žl. Nepřijdu o rodičák? budu si muset platit zdravotní a sociální pojištění?
Kategorie: práce na žlSeznam zdrojů na téma pracovně právní poradna:


Právník.cz - poradna, vzory smluv, úplná znění, judikatury
Poradna pracovní právo Radiorady Český rozhlas 1 Radiožurnál
Možnosti pracovně právního poradenství | Antikapitalistická PRÁVNÍ PORADNA
Poradna pracovní právo na serveru Hledám Práci.cz
Maminky maminkám -Pracovně právní poradna
proFem: Právní poradna
Internetová právní poradna pomocVpravu.cz • Zobrazit fórum - Pracovní právo - pracovněprávní vztahy
Bezplatné poradny - KSČM
Pracovní právo poradna
Noviny MPSV: Rubrika : Poradna : Pracovně právní vztahy
Sociálně právní poradna
Právní poradna
Pracovní právo poradna - blog
Bezplatná právní poradna | CANERO.cz
Pracovní právo poradna - blog: červenec 2011
Archiv pracovně-právní poradny | Aktivní máma
Právní poradna zdarma - hledáte právní pomoc? Jistě najdete radu v naší online poradně
50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny - Nataša Randlová, Romana Kaletová, Daša Aradská, Barbora Suchá, Ondřej Chlada | Internetový obchod Wolters Kluwer ČR, a. s.
Bezplatná pracovně právní poradna dne 22.2. 2011 v MC Petrklíč | Městský úřad Sedlčany
Právní poradna zdarma

Práce v zahraničí

Práce v zahraničí

Pokud se rozhodnete oslovit vybrané firmy přímo nebo budete odpovídat na nabídky na internetu, počítejte s tím, že hledání práce v zahraničí může zabrat dlouhou dobu a často na zaslaný email se životopisem nedostanete žádnou odpověď. Na druhou stranu se tímto způsobem můžete dostat k zajímavým nabídkám, které například agentury vůbec nenabízejí. Jestliže se chcete spolehnout na zprostředkovatelskou agenturu, vždy se snažte ověřit si předem její důvěryhodnost. Na trhu funguje mnoho agentur, které slibují, že vám najdou práci. Bohužel jen některé z nich vám však místo opravdu zařídí a v zahraničí se o vás postarají v případě problému. Zkuste si například jméno agentury vyhledat na internetu, pokud s ní měl někdo špatné zkušenosti, většinou se to po chvíli hledání dozvíte. Hledání práce přímo v cizí zemi je nejriskantnější způsob, jak shánět místo v zahraničí, u některých profesí je to ale jediný možný způsob, jak práci v zahraničí najít. Už doma si připravte svůj životopis v angličtině, abyste jej mohli hned po příjezdu začít rozdávat potenciálním zaměstnavatelům. S hledáním práce začněte okamžitě, abyste co nejvíc zkrátili dobu, kdy nevyděláváte, ale musíte platit náklady na živobytí. Zdravotní pojištění a práce v zahraničí Pokud začnete pracovat v některé ze zemí EU/EHP, budete nadále zdravotně pojištěni v této zemi a musíte se odhlásit z českého systému zdravotního pojištění a vrátit průkaz Evropský průkaz zdravotního pojištění.
Kategorie: práce v zahraničí

PrГЎce v Irsku | Monster

PrГЎce v Irsku | Monster

HledГЎte vГ­ce moЕѕnostГ­? ProchГЎzejte nabГ­dky prГЎce podle , data zveЕ™ejnД›nГ­, nГЎzvЕЇ pracovnГ­ch pozic, a dalЕЎГ­ kategorie HledГЎnГ­ Hledat Rady a tipy » HledГЎnГ­ prГЎce » PrГЎce v zahraniДЌГ­ » PrГЎce v Irsku PrГЎce v Irsku Irská republika neuplatЕ€uje Еѕádná omezení pЕ™ístupu na trh práce pro obДЌany ДЊeské republiky. Pro získání práce v Irsku tedy nebudete potЕ™ebovat pracovní povolení. ObДЌané EU, EHP (Evropský hospodáЕ™ský prostor) a Švýcarska mají právo pracovat v Irsku bez pracovního povolení (vyjma obДЌanЕЇ Bulharska a Rumunska) a ohlednД› mzdy a pracovních podmínek mají stejná práva jako obДЌané Irska. Povinná registrace ДЊíslo PPS (Personal Public Service) KaЕѕdý, kdo v Irsku hledá práci, musí zaЕѕádat o irské ДЌíslo PPS (Personal Public Service). Chcete-li získat toto ДЌíslo, obraЕҐte se na místní oddД›lení Ministerstva sociálních a rodinných vД›cí. Další informace o procesu Еѕádosti a o poЕѕadavcích vám podá ministerstvo sociálních vД›cí a rodinných otázek na telefonním ДЌísle 01 874 8444 nebo je najdete na webové stránce www. welfare.ie. Povolení k pobytu Pokud pЕ™ijedete do Irska na delší dobu neЕѕ jsou 3 mД›síce, mЕЇЕѕete si zaЕѕádat o povolení k pobytu. Vaší Еѕádost vyЕ™ídí v Dublinu kanceláЕ™ registrace cizincЕЇ ( T he Aliens Registration Office), v ostatních oblastech místní policejní stanice (the local Garda Síochána District). Kontakt k získání povolení k pobytu - Dublin: Department of Justice, Equality and Law Reform Immigration Office Harcourt Terrace Dublin 2 Tel: + 353 6167700 Web: www.
Kategorie: práce v irsku

Humor pro právníky a o nich | Beck.cz

Humor pro právníky a o nich | Beck.cz

21.02. 2011, rubrika: Nepřehlédněte, autor: Jana Šobrová Humor pro právníky a o nich Nakladatelství C. H. Beck jako přední nakladatelství odborné právnické literatury nezapomíná ani na humor, který je důležitý v každé profesi. Nejen právníci by se měli častěji ve své profesi bavit. V edici Právo a společnost, která se zaměřuje na sociální souvislosti a postavení práva v systému společenskovědních oborů, tak nově vycházejí tři publikace s humorem pro právníky a o nich. Humor (nejen) pro právní praxi První z nich je publikace Humor (nejen) pro právní praxi od autora Václava Budinského. Tato kniha zprostředkovává řadu zajímavých informací a metod pro praktické využití a díky poslední části i baví. Jejím cílem je pomoci prostřednictvím a prostředky humoru pracovníkům právnických profesí v jejich náročné práci. Kniha Humor nejen pro právní praxi se zabývá významem, přínosem a aplikací humoru pro práci právníků, ale i pro jejich relaxaci a zábavu. Právní aspekty humoru Další novinkou je publikace Právní aspekty humoru, která se zabývá humorem v jeho nejrůznějších formách jakožto určitým prvkem významným v právních vztazích.
Kategorie: prace pro pravniky

Kariérní příběhy našich zaměstnanců - Globus

Kariérní příběhy našich zaměstnanců - Globus

Globus Kariérní příběhy našich zaměstnanců Lenka Kucejová | 20. 03. 2009 Lenka Kucejová nastoupila do Globusu v Olomouci v srpnu 2000 a absolvovala doslova okružní cestu Globusem. Z původní pozice prodavačky v oddělení drogérie postoupila až na pozici vedoucí oddělení suchých potravin a postupně působila kromě olomouckého hypermarketu také v Českých Budějovicích a v Liberci. Proč jste si jako svého zaměstnavatele vybrala právě Globus? Dříve jsem pracovala u konkurence, ale nebyla jsem spokojená ani s přístupem vedení, ani s náplní práce, kterou jsem tam vykonávala. Dám hodně na kolektiv a lidé, se kterými pracuji, jsou pro mě velmi důležití. Stejně tak potřebuji mít respekt k vedení a přístup nadřízených k řadovým zaměstnancům je pro mě jednou z nejdůležitějších věcí v práci vůbec. A v Globusu jste spokojená? Jsem. Musím říct, že ve všech domech, kde jsem doposud působila, mi bylo opravdu dobře. Jak se vyvíjela vaše kariéra?
Kategorie: práce prodavačky v českých budějovicích

TIP-PRACE.cz - zdarma inzerce práce, jobs, nabídky zaměstnání, brigády, volná místa

TIP-PRACE.cz - zdarma inzerce práce, jobs, nabídky zaměstnání, brigády, volná místa

TIP-PRACE.cz - vyhledávač práce (jobs), na kterém najdete nabídky práce (práce na HPP, práce na VPP, práce z domova, práce na ŽL, brigády) od firem a úřadů z celé ČR i zahraničí. Nabídky práce vyhledáte velmi rychle, jednoduše a s maximálním přehledem. Chcete dostávat nabídky práce přímo od zaměstnavatelů? Vložte svůj životopis na server TIP-PRACE.cz a firmy Vám budou sdělovat své nabídky práce (jobs). Inzerci nabídek práce sledujte každý den. V nápovědě serveru TIP-PRACE.cz najdete návody na registraci firmy, jak se provádí objednávka služeb inzerce práce (jobs), jak vložit nabídky zaměstnání - volná pracovní místa, jak vložit životopis atd. Aktuální ceník inzerce nabídek práce pro firmy najdete ZDE ve formátu dokumentu PDF. Nevíte, jak napsat životopis? V dobrých radách serveru TIP-PRACE.cz najdete kompletní návod jak správně napsat životopis a mnoho dalších užitečných rad, které určitě využijete při nástupu do nového zaměstnání a během pracovního poměru.
Kategorie: pracovní nabídky plzen

Kategorie: