lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7390
Čeká na schválení: 40
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » pracovní místa ostrava

Nejnovější v kategorii oceli:


Svářeč Jihomoravský kraj - hodnocení svářeči v Jihomoravském kraji - sluzby.cz

Svářeč Jihomoravský kraj - hodnocení svářeči v Jihomoravském kraji - sluzby.cz

Svářeč Jihomoravský kraj - jak hodnotit? Přidejte vlastní hodnocení firem a služeb svářeče v Jihomoravském kraji, které jste našli. Podívejte se, co o svářeči v Jihomoravském kraji říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost. Využijte také možnosti a podívejte se na nabídky práce z Jihomoravského kraje, aktuální nabídky produktů a služeb z Jihomoravského kraje nebo zakázky v Jihomoravském kraji adresované pro jihomoravské svářeče. Zadejte zakázku zdarma Nemusíte psát všem. Udeláme to za Vás. Dostanete nabídky, vyberete si tu nejlepší.
Kategorie: práce svařečeSeznam zdrojů na téma pracovní místa ostrava:


Volná místa Ostrava - (práce, brigády, zaměstnání)
Volná místa
Úřad práce Ostrava | volná pracovní místa, nabídka zaměstnání
Prace.cz - Nejvíce možností - volná pracovní místa, aktuální nabídka práce v ČR i v zahraničí
SmVaK Ostrava a.s. - NabГ­dka pracovnГ­ch mГ­st
Nabídka volných pracovních míst a brigád, úřad práce Ostrava
Úřad práce
Volná pracovní místa Ostrava « Nabídky práce « Práce « Catalog Clonet cs
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA Ostrava - (práce, brigády, zaměstnání)
Volná pracovní místa Ostrava-město - strana 1 - Povolani.net
Úřad práce Ostrava Vítkovice nabídka volná pracovní místa, brigády
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA Ostrava - (práce, brigády, zaměstnání) - zdravotnictvi
Volná místa Ostrava-město, volná pracovní místa Ostrava-město
Práce | katalog-ostrava.cz
Ostrava - nabídky práce | careerjet.cz
Díky dotacím vznikla nová pracovní místa - Ostrava
Ostrava - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ
Volná pracovní místa v oboru Pohřební služby Ostrava - sluzby.cz
OSTRAVA Obchodní zástupce bezpečnostních systémů - Práce Jobs Zaměstnání Nabídky, Volná pracovní místa, Jobset
Volná pracovní místa, zaměstnání a práce > Moravskoslezský kraj

Svou práci bych neměnil, říká náčelník Horské služby Šumava Michal Janďura - Osobnosti kraje :: Společnost - QAP.cz - Vaše internetové noviny

Svou práci bych neměnil, říká náčelník Horské služby Šumava Michal Janďura - Osobnosti kraje :: Společnost - QAP.cz - Vaše internetové noviny

Právě čtete: QAP.cz » Společnost » Osobnosti kraje Dnes je pondělí 2. ledna 2012 pá 11. listopadu 2011 14:19 | Celý článek Svou práci bych neměnil, říká náčelník Horské služby Šumava Michal Janďura Náčelník Horské služby na Šumavě už je záchranářem na horách 16 let. Od roku 2007 dokonce profesionálům Horské služby velí. Jak se k této práci dostal? Vzpomene si na nějaký zajímavý zásah? QAP vyzpovídal Michala Janďuru. Jak jste se k práci u horské dostal, máte přímo vzdělání k záchranářství? " Tak původně jsem vystudoval strojní průmyslovku a pak ještě samozřejmě diplomovaného zdravotnického záchranáře. Jinak práce mě oslovila proto, že už můj otec sloužil jako dobrovolný člen u horské služby takže asi rodinná tradice?"
Kategorie: práce v horách

Aktuální nabídka práce zahraničí,páry,brigády pro studenty sezónní

Aktuální nabídka práce zahraničí,páry,brigády pro studenty sezónní

Aktuální nabídka práce v zahraničí, pro páry, brigády v zahraničí pro studenty, sezonní práce v zahraničí pro studenty Chcete si vydělat peníze, zlepšit se v cizím jazyce a navíc poznat zajímavé země po celém světě a seznámit se s novými lidmi? Pak pro vás bude ideální zkusit práci v zahraničí. Agentur, které vám zprostředkují brigády v zahraničí či dlouhodobější práci je celá řada. V letních měsících se aktuální nabídka práce v zahraničí rozšiřuje, agentury se zaměřují zejména na studenty a mladé lidi, pro něž může být brigáda v zahraničí nejlepším prostředkem, jak si vydělat peníze a zároveň spojit práci s cestováním. Využití nabídek agentur je nejjednodušší a v určitých případech i nejbezpečnější. Předtím než se ale pro agenturu rozhodnete, měli byste si ověřit její důvěryhodnost. Nabízí se vám práce v zahraničí sezónní či dlouhodobá. Pro krátkodobější brigádu není bezpodmínečně nutná dobrá znalost cizího jazyka, ale musíte počítat s méně kvalifikovanými pracemi a horším výdělkem. Pokud hledáte dlouhodobější práci v zahraničí a chcete najít dobře placenou kvalifikovanou práci, je dobrá znalost jazyka nutností. Práce pro studenty v zahraničí je výhodná zejména v zemích Evropské unie.
Kategorie: práce v zahraničí aktualni nabidka

living.cz - vše pro bydlení, dům a byt • Zobrazit téma - Pračka Elektrolux EW 1131 F

living.cz - vše pro bydlení, dům a byt • Zobrazit téma - Pračka Elektrolux EW 1131 F

Pračka Elektrolux EW 1131 F Moderátor: Living Odeslat odpověď Příspěvků: 3 • Stránka 1 z 1 Pračka Elektrolux EW 1131 F od janaT v Sob 13. Říj 2007 23:18:21 Prosím, máte někdo manuál k pračce Elektrolux EW 1131 F? Nastěhovala jsem se do podnájmu, tato pračka tu je, jenže není k ní manuál a majitel neví, kde by mohl být. A já teď nevím, co těch 15 programů znamená. Kor když se to zastaví na programu č. 7. Díky za pomoc.
Kategorie: pračka elektrolux

Radíme si.cz • Zobrazit téma - Pracovní smlouva a důchodce

Radíme si.cz • Zobrazit téma - Pracovní smlouva a důchodce

Nahoru Re: Pracovní smlouva a důchodce od DanaS » úte 02. srp 2011 8:19:21 já si nemyslím, že to k datu 1.1. 2012 takto půjde. Podle mne už se musí uzavřít pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo vyřešit na půl roku dohodou. Pokud by byl zástup za Mateřskou, je to něco jiného. Ale tady by se smlouva měla uzavřít na dobu zastupování za MD příp.RD. Zkuste zadat dotaz na stránky mzdová praxe, JUDr Bukovjan určitě odpoví. My máme zástup za mateřskou z řad kantorů, u kterých máme zajištěno zaměstnání na dobu určitou a po návratu z mateřské, nemusíme vyplácet odstupné. Důchodce máme většinou na dohody o provedení práce nebo činnosti.
Kategorie: pracovní smlouva pro důchodce

možnosti zaměstnání

možnosti zaměstnání

Nebudeme se podrobně věnovat tomu, kdy je pojištěnec schopen výdělečné činnosti za zcela mimořádných podmínek (okruh činností uvádí prováděcí předpis), všimneme si však zmíněného „poklesu schopnosti nejméně o 66 %“. Jakkoliv tento zákon - ani žádný jiný - v žádných ustanoveních výslovně nezakazuje těmto pojištěncům výdělečné aktivity - je nasnadě, že pokud pojištěnec pobírá tzv. plný invalidní důchod a nechá se zaměstnat dejme tomu na plný úvazek (tj. 40 h. týdně), může dojít při nejbližším přezkoumání jeho zdravotního stavu ke konstatování, že jeho „schopnost... “ nepoklesla o požadované množství procent! Připomeňme, že zaměstnavatelé informují o zaměstnání poživatele plného invalidního důchodu správu sociálního zabezpečení. Proto řada právníků v této situaci doporučuje přijímat případná zaměstnání - ovšem v rozsahu odpovídajícím „zbývající procentní schopnosti výdělečné činnosti“ - tedy například 34 %. Je to měřeno k rozsahu týdenní pracovní doby. Druhá stránka věci je výdělek při takové činnosti, který skutečně není omezen. Soustavná výdělečná činnost V prováděcím předpise (vyhláška MPSV č.
Kategorie: prace pro invalidni duchodce

Kategorie: