lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2413
Čeká na schválení: 49
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce opava

Nejnovější v kategorii oceli:


Zdravotnické potřeby, prodejna Olomouc | THUASNE

Zdravotnické potřeby, prodejna Olomouc | THUASNE

Zdravotnické potřeby - prodejna Olomouc Prodejna zdravotnických potřeb Olomouc Prodejna zdravotnických potřeb Olomouc Prodejna zdravotnických potřeb Olomouc nabízí široký sortiment zdravotnických prostředků a služeb, určených pro veřejnost i lékaře. Rádi Vás zde uvítáme, poradíme a zajistíme servis dle vašeho přání. Většinu z nabízených zdravotnických potřeb a pomůcek si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na prodejně. Sortiment zdravotnických potřeb V sortimentu prodejny naleznete jak zdravotnické potřeby - výrobky mateřské společnosti Thuasne CR s. r. o. – ortézy a pomůcky následné péče, tak i výrobky ostatních výrobců z oblasti obvazového materiálu, inkontinence, diabetickou a zdravotní ortopedickou obuv pro dospělé a děti (např. obuv značky Scholl). Samozřejmostí je i doplňkový prodej rehabilitačních pomůcek, kompresivních punčochových výrobků, atd. V prodejně také naleznete pracovní oděvy nejen pro zdravotnický personál, ale třeba i pro pedikérky a manikérky. Pomůcky, které nejsou standardně v sortimentu Vám rádi objednáme. Služby V příjemném prostředí ochotně Vám poradíme a představíme široký sortiment zdravotnických potřeb a dalších produktů.
Kategorie: pracovní oděvy zdravotnickéSeznam zdrojů na téma práce opava:


Opava - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ
Úřad práce v Opavě | PRÁCE OPAVA.cz
Zednické práce, Opava | Hledat.cz
PRÁCE OPAVA.cz - nabídky práce - 5. strana
Úřad práce Opava
Úřad práce Opava | volná pracovní místa, nabídka práce a zaměstnání Opava
Úklidové práce Opava - hodnocené úklidové firmy v Opavě - sluzby.cz
Aktuální nabídky práce - Opava | Agentka
Práce Opava | PROFESIA.CZ
práce Opava - Inzerce zacatek.cz
Zednické práce - Opava - Firmy.cz
Kontakt na úřad práce Opava
Práce Teď - práce Opava
Úřad práce Opava - volná pracovní místa
Všechny rubriky inzerce práce - Opava - PRÁCE | AZ Inzerce
Opava
PRÁCE Opava - více jak 5000 nabídek - Úřad práce Opava a volná místa na jednom místě
Úřad práce Opava
práce Opava Opava • Inzerce Spechato.cz
Volná místa Opava - (práce, brigády, zaměstnání)

Kuchyně na míru Plzeň | MM interiér | truhlářství Plzeň

Kuchyně na míru Plzeň | MM interiér | truhlářství Plzeň

III. Kuchyně Exclusive Jedinečný přístup ke zpracování návrhu a provedení dávají kuchyním Exclusive neopakovatelnou tvář. Tyto kuchyňské linky se vyznačují vysokým důrazem na povrch materiálů, funkčnost a odolnost použitých doplňků, optimalizace ergonomie prostoru. U kuchyní Exclusive si můžete vybrat jak z běžných laminátových pracovních desek v dekoru více jak 60ti imitací dřeva a barev v tl. 38 mm, tak v omezeném množství dekorů v tl. 50, 60 mm. Pro nejnáročnější zákazníky jsme zařadili do výroby pracovní desky z tzv. umělého kamene (obdoba materiálů Corian, Kerock, Staron). Jedná se o RAUSOLID - masivní, plně probarvený modifikovaný akrylát s přírodními minerály, který se skládá z jedné třetiny akrylátů a ze dvou třetin oxidů hliníku a barevných pigmentů. Dobré vlastnosti jednotlivých komponentů se spojují do mnohostranně použitelného materiálu s optikou přírodního kamene, teplého na omak a lehce opracovatelného.
Kategorie: pracovní desky kaindl

PrГЎce administrativa aj rj v HavГ­Е™ov, NabГ­dka prГЎce administrativa aj rj v HavГ­Е™ov. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce

PrГЎce administrativa aj rj v HavГ­Е™ov, NabГ­dka prГЎce administrativa aj rj v HavГ­Е™ov. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce

pozice napЕ™Г­klad: logistik rj mГ­sto MГ­sto. MД›sto, stГЎt Hledej! [?] 1-20 z 3563 vГЅsledky hledej takГ© logistik rj HavГ­Е™ov pЕ™ekladatelГ© tlumoДЌnГ­ci, pЕ™ekladatel/ka aj HavГ­Е™ov recepce rj HavГ­Е™ov hr administrativa HavГ­Е™ov java vГЅvojГЎr - vhodnГ© aj pre absolventov HavГ­Е™ov ДЌГ­ЕЎnГ­k nj HavГ­Е™ov elektrikГЎЕ™ HavГ­Е™ov zemД›dД›lstvГ­ HavГ­Е™ov stavebnГ­ dph HavГ­Е™ov Е™idiДЌ dodГЎvky HavГ­Е™ov administrativa aj rj ZlГ­n administrativa aj rj Kladno administrativa aj rj Most administrativa aj rj KarvinГЎ administrativa aj rj FrГЅdek-MГ­stek
Kategorie: práce v havířově

Nizozemí - práce v Holandsku

Nizozemí - práce v Holandsku

Práce v zahraničí práce doma, brigády Nizozemí - práce v Holandsku Nizozemsko okamžitě po vstupu České republiky do Evropské unie využilo možnost ochrany svého pracovního trhu a zavedlo přechodná opatření. Práce v Holandsku tak byla možná jen s pracovním povolením a to až do května 2007, kdy se Holandsko rozhodlo zcela otevřít svůj pracovní trh pro občany všech zemí zemí A8 (Česká republika, Estonsko, Maďarsko, Litva, Lotyšsko, Polsko, Slovensko, Slovinsko). Práce v Holandsku je tedy pro občany České republiky od 1. května 2007 možná bez pracovního povolení. »Možnosti získání práce v Holandsku Práce v Holandsku - související povinnosti Povinná registrace pobytu Přestože na práci v Nizozemsku nepotřebujete pracovní povolení, pokud délka vašeho pobytu překročí 3 měsíce vzniká Vám povinnost zaregistrovat se na obecním úřadě v místě pobytu. Pak byste se také měli zaregistrovat na Imigračním a naturalizačním úřadě - Immigratie-en Naturalisatiedienst (IND), kde je třeba dokladovat účelu pobytu a zdravotní pojištění. Není to však žádné znevýhodnění občanů východní Evropy, protože stejná pravidla platí i pro občany ostatních zemí EU a EHP. (stránka IND obsahuje kromě holandštiny informace také v angličtině, k dispozici jsou rovněž informační brožury v PDF formátu. Pro pobyt kratší než 3 měsíce registrace není nutná. Registrace je bezplatná.
Kategorie: práce v holandsku

Účet a práce v Německu jsou již pro všechny | I-NOVINY.cz

Účet a práce v Německu jsou již pro všechny | I-NOVINY.cz

| | Více V květnu se otevírá německý pracovní trh i pro české zájemce. S tím je spojena i nutnost otevření účtu v Německu. Ve Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien (SPK-ON) se vás ujmou čeští poradci a poradí... V květnu se otevírá německý pracovní trh i pro české zájemce. S tím je spojena i nutnost otevření účtu v Německu. Ve Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien (SPK-ON) se vás ujmou čeští poradci a poradí, jaký účet nebo spořící vklad je nejvhodnější. Česky mluvící poradci jsou v příhraničních pobočkách v Žitavě (Hrádek nad Nisou), Neugersdorfu (Rumburk), Seifhennersdorfu (Varnsdorf) nebo v zastoupení banky v Liberci. Kontakt lze najít na internetových stránkách www.spk-on.cz nebo jednoduše zavolat na telefon 485 101 910. Všechny účty se u SPK-ON zakládají zdarma. Nejžádanějším osobním účtem u SPK-ON je trvale Onlinekonto.
Kategorie: prace v nemecku

POHYBY Anglie Londýn - poradna ubytovaní práce v Anglii, Londýně

POHYBY Anglie Londýn - poradna ubytovaní práce v Anglii, Londýně

POHYBY Anglie UK | Londýn | Vítej na stránkách pro Čechy s Slováky v Anglii Stránky pohyby jsou především pro Čechy a Slováky ve Velké Británii Anglii UK. Nejsme pracovní agentura, jsme komunita. Na stránkách pohyby najdete informace na téma: práce v Anglii, práce v Londýně, ubytování v Anglii, studium a praktické rady pro snažší adaptaci ve Velké Británii. Poradna, inzerce ubytovaní, práce v Anglii nejen v Londýně Najdete zde také bezplatnou inzerci, diskuzní fórum, kalendář událostí, poradnu, kulturní tipy a bezmála 20 000 registrovaných uživatelů. Přidej se k nám, je to ZDARMA! Member Login Noví uživatelé
Kategorie: práce v londýně

Kategorie: