lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13753
Čeká na schválení: 216
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce ústí nad labem

Nejnovější v kategorii oceli:


Platí u pracovní smlouvy na dobu určitou současně dvouměsíční výpovědní doba?

Platí u pracovní smlouvy na dobu určitou současně dvouměsíční výpovědní doba?

  Platí u pracovní smlouvy na dobu určitou současně dvouměsíční výpovědní doba? Pracovní poměry Otázka pro právní poradnu: Chtěl bych se zeptat, jestli má zaměstnavatel nárok požadovat od zaměstnance 2 měsíce výpovědní lhůty, když mají spolu sepsanou pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku? Odpověď právní poradny: Dobrý den, výpovědní doba platí i u pracovních poměrů sjednaných na dobu určitou. Kdyby byl pracovní poměr např. uzavřen od 1.1. do 31.12. a zaměstnanec chtěl skončit třeba v létě, pak podá výpověď a bude plynout řádná výpovědní doba (zpravidla 2-měsíční, ale může být sjednána i delší). Na druhou stranu, když chce zaměstnanec skončit k 31.12. , nemusí podávat výpověď, protože takto byl pracovní poměr sjednán a má k danému datu uplynout.  Na Váš dotaz do pracovně právní poradny odpověděla: Dana Blažková Dotaz Platí u pracovní smlouvy na dobu určitou současně dvouměsíční výpovědní doba? byl zveřejněn dne 2011-10-26 počet zobrazení: 265  Vznik, změny a skončení pracovního poměru Vybrané dotazy z kategorie  Odvolání podpisu pracovní smlouvy Ukončení pracovního poměru na dobu určitou a podpora v nezaměstnanosti Pracovní povinnosti v době pracovní neschopnosti Konec rodičovské dovolené a změna zaměstnání Okamžité zrušení pracovního poměru a kvalifikační dohoda zkušební doba Výše odstupného podle délky trvání pracovního poměru Jakou textaci výpovědi mohu použít tak, abych nepřišel o dávky z UP pokud nenajdu rychle práci?
Kategorie: pracovní smlouva na dobu neurčitouSeznam zdrojů na téma práce ústí nad labem:


Úřad práce Ústí nad Labem - nabídky zaměstnání
Nabídka práce Ústí nad Labem a okolí - Prace.cz
Personální agentury Ústí nad Labem | Pracovní agentury Ústí nad Labem, Agentury práce
Ústí nad Labem - nabídky práce | PRÁCE ÚSTÍ NAD LABEM.cz
Nabídka práce Ústí nad Labem | zaměstnání, volná pracovní místa Ústí nad Labem
Komunitní plánování - web o komunitním plánování - Komunitní plánování - web o komunitním plánování
Úřad práce Ústí nad Labem | volná pracovní místa, nabídka práce a zaměstnání Ústí nad Labem
Nabídka zaměstnání: Ústí nad Labem | severočeská kariéra
Ústí nad Labem - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ
Ústí nad Labem - nabídka práce, volná pracovní místa, kariera
DaleoTech - Úvod
Úřad práce Ustí nad Labem - pracemax.cz
Statutární město Ústí nad Labem: Nabídka pracovních míst
Sádrokarton EKOMPLEX - Sádrokarton Ústí nad Labem | Montáže sádrokartonu
Ústí nad Labem
Úklidové práce Ústí nad Labem - hodnocené úklidové firmy v Ústí nad Labem - sluzby.cz
Práce Ústí nad Labem | PROFESIA.CZ
Nabídka práce - Ústí nad Labem | Najdijob.cz
Jobrapido | PrГЎce ГљstГ­ Nad Labem, volnГЎ pracovnГ­ mГ­sta
Úřad práce Ústí nad Labem | volná pracovní místa, práce a zaměstnání

Zdravotnické oděvy, zdravotní obuv | PP-Servis.eu

Zdravotnické oděvy, zdravotní obuv | PP-Servis.eu

Vyrábíme zdravotnické oděvy a zdravotní obuv 2P Servis s. r. o. Vám nabízí: Zdravotnické oděvy Vyberte si z široké nabídky zdravotnických oděvů vyrobených z kvalitních materiálů. Vyznačují se nadprůměrnou životností a velkou odolností. Zdravotnické oděvy můžete vybírat v různých barvách a jejich kombinacích. Na přání je zhotovíme i v nadměrných velikostech. Díky použitým střihům se naše zdravotnické oděvy vyznačují vysokým komfortem nošení. Potřebujete lékařské, sesterské, laboratorní nebo klasické pracovní oděvy? Pak jsme tu pro vás. Jednorázové oděvy Jednorázové oděvy, vhodné nejen pro lékaře, ale i například do potravinářské výroby, jsme pro vás připravili s akčními cenami. Při výrobě byly použity kvalitní materiály splňující i ty nejpřísnější normy.
Kategorie: pracovní oděvy zdravotnictvi

Úřad práce Bílovec - pobočka pracovního úřadu Nový Jičín

Úřad práce Bílovec - pobočka pracovního úřadu Nový Jičín

Úřady práce Úřad práce Nový Jičín - Dislokované pracoviště Bílovec Nabídky práce Dislokované pracoviště Bílovec: Volné místo obsluha čerpacích stanic Úřad práce Nový Jičín Nabídka práce obsluha čerpacích stanicÚřad práce Nový Jičín (Kopřivnice), za mzdu minimálně 5 000 Kč, s možností nástupu ke dni: 15.02. 2012. Volné místo operátoři telefonních panelů Úřad práce Nový Jičín Nabídka práce operátoři telefonních panelů(telefonní operátor) Úřad práce Nový Jičín (Frenštát pod Radhoštěm), za mzdu 10 000 Kč až 20 000 Kč, s možností nástupu ke dni: 01.01. 2012. Volné místo pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde… Úřad práce Nový Jičín Nabídka práce pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení(detektiv supermarketu) Úřad práce Nový Jičín (Bílovec), za mzdu 12 000 Kč až 14 000 Kč, s možností nástupu ke dni: 29.12. 2011. Volné místo pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde… Úřad práce Nový Jičín Nabídka práce pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení(detektiv supermarketu) Úřad práce Nový Jičín (Studénka), za mzdu 12 000 Kč až 14 000 Kč, s možností nástupu ke dni: 29.12. 2011. Další volná místa Nový Jičín zde na serveru. Aktualizace volných míst proběhla: 02.01. 2012 Adresa Úřadu práce Bílovec
Kategorie: pracovní úřad jičín

ÚP ČR - kontaktní pracoviště Znojmo - nabídky práce

ÚP ČR - kontaktní pracoviště Znojmo - nabídky práce

r. o. (68), Vězeňská služba České republiky (67), Bart Reality, s. r. o. (66), Česká pojišťovna a. s. (61), SMS finanční poradenství, a. s. (56), Jaroslav Vrtek (47), Kaufland Česká republika v. o. s. (42), Direct-services s. r. o. (40), Mediaservis s. r. o. (38), Kooperativa pojišťovna, a. s. , Vienna Insurance Group (38), Tesco Stores ČR a. s. (35), Generali Pojišťovna a.
Kategorie: práce znojmo

Hledáme řidiče sk.B, Doprava a zásobování

Hledáme řidiče sk.B, Doprava a zásobování

Nabízíme práci řidiče pro VIP klientelu. Vlastní vůz, max. 8 let starý, klimatizace. !! Nejedná!! se o taxi. Volat po 13:00, nebo e-maily (na sms nereagujeme). email: nabor-ridicu@seznam.cz Tel. : +420608603508
Kategorie: prace ridic b

Nabídky práce, zaměstnání - Ubytování, gastronomie, CR - Práce-Práce.cz vyhledávač

Nabídky práce, zaměstnání - Ubytování, gastronomie, CR - Práce-Práce.cz vyhledávač

Copyright ©2009-2012 Beneš & Michl s. r. o. Hlavní strana VOP Kontakt Přidat portál Naše projekty: www. praceprace.cz | www. platy-mzdy.cz Navrhování intenetových stránek a jejich programování. Webdesign Plzeň, Praha, Brno. Příprava od úvodní analýzy webu až po skutečné vytvoření úspěšné webové prezentace.
Kategorie: práce s ubytováním

Kategorie: