lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5568
Čeká na schválení: 292
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » práce v kavárně

Nejnovější v kategorii oceli:


Práce v zahraničí - řidič, inzerce

Práce v zahraničí - řidič, inzerce

Řidič MKD včera 21:49 - Poptávka | Hledám práci jako řidič kamionu v EU. Mám praxi 18 let, z toho 8 let v EU. Vlastním všechny potřebné doklady - digitální kartu, profesní průkaz, ADR, psychotesty. Nabízím samostatnost, spolehlivos... 5547x Cena: ? Celá ČR Jarda Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Hledám práci v Rakousku 31.12. 2011 - Poptávka | Hledám práci s ubytováním v Rakousku nejlépe veVídni nebo okolí. Praxe jako obraběč kovů,pečovatel,pomocný nemocniční pesonál,stavební dělnik v Německu, Domovník s běžnnou údřžbou. Mluvim plynul... 16146x Cena: ?
Kategorie: prace ridice v zahraniciSeznam zdrojů na téma práce v kavárně:


Kavárna - zaměstnání pro handicapované
E-student
Plány bez konce - Kamelot.cz - AKTUÁLNÍ ČÍSLO - LEDEN 2012
Brigády: brno
Eset-Help, kavárna
Etincelle, o.s. | popis projektu
[nyx] diskuze - Práce v kavárně-servíky, barmani, baristi,...
Kavárna vesmírna | Pracovně tréninkový program
Magisterská diplomová práce Magdalény Vyletové – »Brněnské kavárny z pohledu jejich majitelů – kluby demokracie nebo postmoderní místa spotřeby?«. | Jak na kávu
Nabídky práce - kavarny - Česká republika | careerjet.cz
Vyhodili ji z práce, a tak si otevřela kavárnu - iDNES.cz
Nabídky práce - kavarna - Česká republika | careerjet.cz
Nabídka práce: servírka v kavárně - Praha | OSIX
Green doors | Můžeš.cz
Práce čeká doma i v kavárně - iDNES.cz
Seminární práce na téma dětské koutky v kavárnách
Hejdy-ruční práce - Fotoalbum - Malování na sklo, keramiku - Kavárna MALUJ
Práce - Vedoucí /provozní kavárny
O současném kavárenském boomu : Práce : Dobromysl
PrГЎce ДЌГ­ЕЎnГ­k kavГЎrna v Praha, NabГ­dka prГЎce ДЌГ­ЕЎnГ­k kavГЎrna v Praha. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce

Kuchyně | Kuchyně Fokos - zakázková výroba nábytku

Kuchyně | Kuchyně Fokos - zakázková výroba nábytku

Vaše měření nemusí být zcela přesné, celý prostor si naši pracovníci později zaměří sami. Poté Vám vyhotovíme detailní nákres Vaší kuchyně, který je u nás ZDARMA. Pokud budete s návrhem spokojeni, ihned také spočítáme i náklady na celkovou realizaci. Získejte za Vaše peníze co nejvíce Vyrábíme veškerý nábytek do zařízení kteréhokoli interiéru. Na veškeré námi vyrobené zboží je poskytnuta záruka 36 měsíců a na zboží je vystaveno prohlášení o shodě. Přidejte svůj vlastní detail Rozdíly dělají detaily. Díky výběru z více než stovky dveří a pracovních desek a celé řadě úchytek můžete vytvořit kuchyni Vašich snů tak jedinečnou jako jste Vy sami. Dveře jsou vyrobeny z různých materiálů – například z lamina, s ABS hranou, MDF desky obalené fólií či masivního dřeva, nebo masivní dřevo s trojvrstvým lakem. Lamino pro výrobu korpusů jsou v dekorech výrobců TRACHEA, KRONOSPAN, EGGER, KAINDL. Pracovní desky linek jsou ze žuly, umělého kamene, kompozitu, masivního dřeva, dřevotřísky nebo z multiplexu (střídavě uspořádané vrstvy dýh a dřevní drtě), opatřeného laminátem lisovaným za vysokého tlaku, nebo dokonce desky ze skla.
Kategorie: pracovní deska kaindl

NabГ­dky prГЎce, profese StavebnictvГ­ a Е™emesla, ZednГ­k a obkladaДЌ | Centrumprace.cz

NabГ­dky prГЎce, profese StavebnictvГ­ a Е™emesla, ZednГ­k a obkladaДЌ | Centrumprace.cz

RSS zdroj UpЕ™esnit hledání Datum zveЕ™ejnД›ní Poslední 3 dny (16) Posledních 7 dní (20) Posledních 14 dní (25) Posledních 30 dní (27) Posledních 60 dní (27) Obor nezaЕ™azeno (23) stavebnictví (4) stavebnictví/tД›Еѕký prЕЇmysl (2) Technologie, výroba a strojírenství (2) Profesní úroveЕ€ praxe v oboru (bez vedení lidí) (27) VzdД›lání SOU/výuДЌní list (2) Praxe 1 aЕѕ 2 roky (1) 2 aЕѕ 5 let (1) Typ nabídky Plný úvazek (28) Trvalý pracovní pomД›r (28) SpoleДЌnosti KON-TAKT, spol. s r. o. Práce Monster.cz VVS - ДЌeské výtahy s. r. o. Názvy pracovních pozic ObkladaДЌi OmítkáЕ™i PokrývaДЌ, TesaЕ™, Izolatér a KlempíЕ™ Pracovník Povrchových Úprav a InteriérЕЇ Výtahových Kabin ZámeДЌníci StrojЕЇ Zedníci NabГ­dky prГЎce v kategorii StavebnictvГ­ a Е™emesla « pЕ™edchozГ­ | Zobrazuji 1-25 z 28 vГЅsledkЕЇ | dalЕЎГ­ » Zedníci ÚЕ™ady práce - 26762, Komárov (pЕ™ed 2 dny) ÚP ДЊR - kontaktní pracoviЕЎtД› Beroun nabízí pracovní pozici: Zedníci Poznámka k volnému místu: ZEDNÍK - pracoviЕЎtД› okolí Kralup n. Vltavou, ubytování zajiЕЎtД›no, vyuДЌ. v oboru, pЕ™edem tel. domluvit schЕЇzku ÚP ДЊR - kontaktní pracoviЕЎtД› Beroun nabízí pracovní pozici: Zedníci (Zedník) PracoviЕЎtД› a kontakty Firma: SYSTÉM VÝSTAVBY, o. s. druЕѕstvo, IДЊ 25786318 PracoviЕЎtД›: Na Výsluní 443, 267 62 Komárov u H... celý popis pracovní pozice Zedníci ÚЕ™ady práce - 36301, Ostrov (pЕ™ed 2 dny) ÚP ДЊR - kontaktní pracoviЕЎtД› Karlovy Vary nabízí pracovní pozici: Zedníci Poznámka k volnému místu: VyuДЌení v oboru podmínkou !!! ÚP ДЊR - kontaktní pracoviЕЎtД› Karlovy Vary nabízí pracovní pozici: Zedníci PracoviЕЎtД› a kontakty Firma: SubteraS KV s. r. o. , IДЊ 28461746 PracoviЕЎtД›: Kfely 6, 363 01 Ostrov nad OhЕ™í Komu se hlásit: Martin MaleЕ€ák, jednatel spoleДЌnosti, tel.
Kategorie: prace pro zedniky

685. Zamмstnбnн starobnнho dщchodce

685. Zamмstnбnн starobnнho dщchodce

Zamмstnavatel chce do zamмstnбnн pшijmout dщchodce. Jakб je nejvэhodnмjљн moћnost zamмstnбnн starobnнho dщchodce? Шeљenн Dщchodce mщћe bэt zamмstnбn buп v hlavnнm pracovnнm pomмru na zбkladм pracovnн smlouvy nebo jmenovбnн, nebo za zбkladм dohody o pracнch konanэch mimo pracovnн pomмr. Nenн rovnмћ vylouиeno, aby si dщchodce kromм hlavnнho pracovnнho pomмru sjednal nмkolik pracovnнch pomмrщ na kratљн pracovnн dobu (soubмћnй pracovnн pomмry) nebo vedlejљн pracovnн pomмr (§ 69 aћ 71 zбkonнku prбce). Pracovnн pomмr Pшi uzavнrбnн pracovnнho pomмru s dщchodcem mб zamмstnavatel v podstatм stejnй povinnosti, jako pшi uzavнrбnн pracovnнho pomмru s ostatnнmi zamмstnanci. Je zde vљak jedna vэjimka, kterб se vztahuje i na dohodu o pracovnн иinnosti. Pшi samotnйm uzavшenн pracovnнho pomмru je nezbytnй splnit povinnosti, vyplэvajнcн z § 37 odst. 1 zбkona и. 155/1995 Sb. , o dщchodovйm pojiљtмnн, kde se stanovн, ћe se starobnн dщchod od dosaћenн dщchodovйho vмku vyplбcн v pшнpadм vэkonu vэdмleиnй иinnosti formou pracovnнho pomмru nebo dohody o pracovnн иinnosti za podmнnky, ћe tento pracovnмprбvnн vztah "byl sjednбn na dobu urиitou, nejdйle na dobu jednoho roku, lze-li jej podle zvlбљtnнch prбvnнch pшedpisщ na tuto dobu sjednat". Za sjednбnн pracovnмprбvnнho vztahu na dobu urиitou, nejdйle na dobu jednoho roku, lze pro ъиely dщchodovйho pojiљtмnн povaћovat i zmмnu dosavadnнho pracovnнho pomмru sjednanйho na dobu neurиitou na pracovnн pomмr sjednanэ na dobu urиitou, a to formou dohody o zmмnм pracovnнho pomмru (dodatkem k pracovnн smlouvм).
Kategorie: pracovní smlouva důchodce

Nabídky práce - vhodne - Kolín | careerjet.cz

Nabídky práce - vhodne - Kolín | careerjet.cz

Operátor ve výrobě - atraktivní finanční ohodnocení - vhodné pro muže Kolín, Středočeský Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pozici... Operátor ve výrobě - atraktivní finanční ohodnocení - vhodné pro muže Kolín, Středočeský . nebo Hledáte práci? Sháníte zaměstnance? Operátor ve výrobě - atraktivní finanční ohodnocení - vhodné pro muže 06.10. 2011 Pracovní agentura Grafton... Recruitment s. r. o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Operátor ve výrobě - atraktivní finanční ohodnocení - vhodné pro muže v lokalitě Kolín... Operátor ve výrobě - vhodné pro muže - atraktivní finanční ohodnocení Kolín, Středočeský . nebo Hledáte práci? Sháníte zaměstnance?
Kategorie: práce pro kolín důchodce

řidič Zlín - práce, zaměstnání, volná místa

řidič Zlín - práce, zaměstnání, volná místa

TOP zaměstnavatelé ZLIN AIRCRAFT a. s. TAJMAC-ZPS, a. s. ADIP, spol. s r. o. FANAM s. r. o. PRIA SYSTEM, s. r. o.
Kategorie: prace ridic zlin

Kategorie: