lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2338
Čeká na schválení: 305
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » pracovni smlouva jednatele

Nejnovější v kategorii oceli:


Výpomoc v domácnosti,hlídání dětí,práce se seniory. - Ostrava - Pomoc v domácnosti

Výpomoc v domácnosti,hlídání dětí,práce se seniory. - Ostrava - Pomoc v domácnosti

Hodinový manžel - Praha Kdo daruje Česká republika > Moravskoslezský kraj > Ostrava Bezplatné inzeráty v zóně Česká republika > Služby v oblasti Česká republika > Služby v oblasti Moravskoslezský kraj > Služby v oblasti Ostrava Pomoc v domácnosti v oblasti Česká republika > Pomoc v domácnosti v oblasti Moravskoslezský kraj > Pomoc v domácnosti v oblasti Ostrava > Výpomoc v domácnosti,hlídání dětí,práce se seniory. Další související inzeráty v kategorii Služby, Pomoc v domácnosti Související záznamy Copyright © 2006-2012 OLX, Inc. Nápověda | Informace o webu OLX | Podmínky používání | Kontaktujte OLX | Sponzorované odkazy | Jak být partnerem OLX | Nástroje a widgety | Procházet města | Mapa webu
Kategorie: prace pro důchodce ostravaSeznam zdrojů na téma pracovni smlouva jednatele:


Diskuze k článku: Pracovní smlouva - Webmagazín Net-mag.cz
Odpovědnost statutárního orgánu - BusinessInfo.cz
Jednatelé společnosti | e-SRO.cz
Smouva o výkonu funkce jednatele společnosti
NSS: Souběh funkce statutárního orgánu a pracovního poměru
Jednatel ředitelem - podnikání |
Jak na odměny jednatelů a společníků v s. r. o.? - Podnikatel.cz
148. Smlouva o vэkonu funkce jednatele s.r.o.
Novela obchodního zákoníku: pracovní poměr jednatele aj. | ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ | okr. Zlín, Vsetín
Jednatel a pracovní smlouva | CÍGLER SOFTWARE
ADVOKÁTI-PRÁVNÍCI.CZ | Pracovněprávní poměr jednatele
Funkce statutárního orgánu společnosti není druhem práce - epravo.cz
Společník a jednatel sro
Pracovní smlouva jednatele na funkci obchodního ředitele | Odborné kursy, semináře, školení a workshopy Verlag Dashöfer
Na aktuální téma: souběh funkcí | PRAVNIRADCE.IHNED.CZ - Téma
Opět k souběhu pracovněprávního poměru a výkonu funkce jednatele
Souběh funkce jednatele s.r.o. se zaměstnaneckým poměrem - judikát NSS — Česká komora architektů
Pracovní smlouva na funkci jednatele je neplatná | byznys.ihned.cz -
SPOLAK s.r.o. - Stanovisko k rozhodnutí Nejvyššího správního soudu v Brně - Advokátní kancelář Liberec, Jablonec nad Nisou
Může být jednatel s.r.o. zaměstnancem ? - epravo.cz

Práce na Olympijských hrách v Londýně 2012 | www.anglickysen.cz

Práce na Olympijských hrách v Londýně 2012 | www.anglickysen.cz

Komentáře a dotazy k produktu +5 # RE: Práce na Olympijských hrách v Londýně 2012 — 2010-06-19 14:59 mam zajem o praci Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat +1 # RE: RE: Práce na Olympijských hrách v Londýně 2012 — 2010-11-22 16:21 Mám zájem pracovat na OH v Londýně 2012. Jsem zdravotní sestra - pracuji ve FN Motol Praha,jako anesteziologick á sestra. Pomáhala jsem na MS v Liberci v roce 2009,proto už nějakou zkušenost z těchto velkých sportovních akcí mám. Mohla bych po dobu OH pracovat i v nemocnici,v terénu. Můj mobil je +420608348683,adresa trvalého bydliště je " Blažena Andršová Letná 516,46001 Liberec 12,přec hodné bydliště:Čs. armády 346,16000 Praha 6,Česká Republika Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat +1 # RE: Práce na Olympijských hrách v Londýně 2012 — 2011-01-19 23:09 Dorý den, mám zájem o práci v dělnickém sektoru, zašlete mi prosím v případě zajmu nejaké bližší informace. Já mohu na vyžádání zaslat životopis. Děkuji Vám, s pozdravem Jindřich honzík Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat 0 # RE: Práce na Olympijských hrách v Londýně 2012 — 2011-06-14 19:49 Mam vazny zajem o praci na OH. Jsme dobra a zrucna parta, obkladaci,malir i, dlazdici. Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat 0 # RE: Práce na Olympijských hrách v Londýně 2012 — 2011-09-04 14:37 Dobrý den, mám zájem pracovat na OH v Londýně 2012.
Kategorie: práce v londýně

Nástup do práce, zaměstnání po rodičovské dovolené - Bezplatná právní poradna online zdarma

Nástup do práce, zaměstnání po rodičovské dovolené - Bezplatná právní poradna online zdarma

Další články této kategorie Strhávání dovolené u pracovní doby s nepřetržitým provozem Nepřetržitý provoz a strhávání dovolené Kolik dovolené může zaměstnavatel strhnout u pracovní doby v nepřetržitém provozu Firmu (restauraci) kupuje nový majitel, jak je to s proplacením dovolené zaměstnancům? Musí zaměstnavatel proplatit dovolenou pokud firmu kupuje nový majitel? Může zaměstnavatel rozhodovat, zda nastoupí rodičovskou dovolenou otec či matka? Poskytování rodičovské dovolené pracovnici, pracovníkovi - pravidla Pravidla pro poskytování rodičovské dovolené otci, matce Právo na placené volno v práci, zaměstnání při doprovodu dítěte k lékaři Má rodič právo na placené volno při doprovodu k lékaři?
Kategorie: práce při mateřské dovolené

Důchodcům se v zaměstnání blýská na lepší časy, ale vyhráno nemají - Měšec.cz

Důchodcům se v zaměstnání blýská na lepší časy, ale vyhráno nemají - Měšec.cz

Radikální změna až od roku 2010 Pokud pracující důchodce uzavře letos novou pracovní smlouvu, od roku 2010 se může těšit na lepší podmínky. Od 1. ledna 2010 totiž budou moci příjemci starobních důchodů být zaměstnáni i na dobu neurčitou. To znamená, že při zaměstnání důchodců už nebudou platit žádná časová omezení nebo smlouvy na jeden rok. Starobní důchod pracující důchodci obdrží v plné výši, anebo jen jeho polovinu. Avšak polovina důchodu (tj. polovina základní výměry a polovina procentní výměry starobního důchodu) se bude vyplácet jen na základě žádosti pojištěnce, jestliže ten bude mít zájem docílit vyššího zvýšení procentní výměry starobního důchodu za dobu dalšího výkonu výdělečné činnosti. Tyto změny přináší s účinností od 1. ledna 2010 novela zákona o důchodovém pojištění – zákon č. 306/2008 Sb. Nebudou zavedena ani žádná výdělková omezení pro pracující důchodce.
Kategorie: pracovní smlouva pro důchodce

Práce se seniory v muzeích – Celorepublikový seminář pro muzejní pedagogy - eMuzeum - Centrum pro prezentaci kulturního dědictví

Práce se seniory v muzeích – Celorepublikový seminář pro muzejní pedagogy - eMuzeum - Centrum pro prezentaci kulturního dědictví

Vytisknout tuto stránku Práce se seniory v muzeích – Celorepublikový seminář pro muzejní pedagogy 8.11. 2011 Metodické centrum muzejní pedagogiky pořádá seminář Senioří v muzeích. Diskutovat se budou specifika starších návštěvníků muzeí z pohledu andragogiky. Součástí semináře bude přednáška s workshopem PhDr. Michala Šeráka, Ph. D. z Katedry andragogiky a personálního řízení FF UK Praha a Příklady dobré praxe – zkušenosti z práce se seniory s nimiž seznámí Mgr. Eva Janěková z Knihovny Jiřího Mahena Brno. Místo konání: Brno Diskutovaná témata semináře: Specifika starších návštěvníků muzeí z pohledu andragogiky.
Kategorie: prace se seniory

PRÁCE IRSKO

PRÁCE IRSKO

PRÁCE Od 1. května 2004, tedy od vstupu ČR do EU, nepotřebují občané ČR k práci v Irsku žádné pracovní povolení nebo vízum. Irsko patří k jedné z nejotevřenějších zemí Evropské unie. Tato země se rozhodla nevyužít možnosti přechodných období, tudíž není potřeba registrace, tak jak je tomu např. ve Spojeném království (Velké Británii). Zájemci o práci mohou do Irska za účelem hledání práce přicestovat, ale nebudou mít nárok čerpat sociální podporu od irských úřadů. Pro získání práce v Irsku tedy nebudete potřebovat pracovní povolení. Při pobytu kratším než 3 měsíce se ani nemusíte nikde registrovat. Jak najít v Irsku zaměstnání Při zájmu pracovat v Irsku doporučujeme využití služeb systému EURES, hlavně evropskou databázi volných míst, kde můžete najít různé typy pracovních příležitostí (http://europa.eu.int/eures). Pro další zdroje informací o volných místech v Irsku, využijte níže uvedené internetové stránky: Veřejné služby zaměstnanosti Irska – FAS – www.fas.ie Databáze volných míst – www.jobs.ie Další odkazy: www.
Kategorie: práce v irsku

Kategorie: