lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3396
Čeká na schválení: 65
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » prace v italii

Nejnovější v kategorii oceli:


Úřad práce Ústí nad Labem - (práce, brigády, zaměstnání)

Úřad práce Ústí nad Labem - (práce, brigády, zaměstnání)

Úřad práce Ústí nad Labem - kontaktní pracoviště Telefon: 950 171 411 FAX: 950 171 496 E-mail: podatelna@ul.mpsv.cz Adresa: Dvořákova 1609/18, Ústí nad Labem-centrum, 400 21 Ústí nad Labem Zobrazit volná místa na úřadu práce Ústí nad Labem » Úřední hodiny - Úřední doba Pondělí 08:00 - 17:00 Úterý 08:00 - 13:00 Středa 08:00 - 17:00 Čtvrtek 08:00 - 13:00 Úřední hodiny - Úřední hodiny pro zprostředkování Pondělí 08:00 - 17:00 Informační hala otevřena nepřetržitě Úterý 08:00 - 13:00 Středa 08:00 - 17:00 Informační hala otevřena nepřetržitě Čtvrtek 08:00 - 13:00 Pátek 08:00 - 13:00 Kontaktní osoby Ředitel: Mgr. Radim Gabriel tel. : 950 171 410 e-mail: radim. gabriel@ul.mpsv.cz Sekretariát ředitele: Marcela Bímová tel. : 950 171 412 e-mail: marcela. bimova@ul.mpsv.cz Zprostředkování a poradenství: Mgr. Jana Ježková tel. : 950 171 457 e-mail: jana. jezkova@ul.mpsv.cz Podpora nezaměstnaným: Hana Svobodová tel. : 950 171 435 e-mail: hana.
Kategorie: práce ústí nad labemSeznam zdrojů na téma prace v italii:


Nabídka práce - Itálie - Eurec-prace.cz
Práce v zahraničí inzerce: práce v EU, v USA, v Německu, v Itálii, brigády v zahraničí, au pair v Praze - - Slando Hl.m.Praha
Konzumentka / hosteska v Itálii - Kunena
Práce v zahraničí, Personální agentura, Brigády v zahraničí, Práce servírka
prace v italii - inzerce, prodám
DelegГЎt CK | PoptГЎvka a nabГ­dka prГЎce delegГЎta a prЕЇvodce
italské zboží a prace v italii
Maxblog - Práce v Itálii
Nabídka práce, nabídky práce brigády v zahraničí, Anglii, Řecku, Itálii, EU, UK - PRODAVAČ/KA KOSMETIKY - práce v ITÁLII
Brigáda v Itálii 2012 - Diskuse - cestování, poznávání, dobrodružství
Tanečnice striptease,topless,gogo a napojové hostesky Itálie : ART AGENCY | Prace tanecnice,hostesky,barmanky
Práce Itálie | PROFESIA.CZ
Práce v Itálii | Lyžování v Itálii - last minute
Prace v Italii, KALiMERA
Prace v Italii- Rimini, Francii - Diskuse - cestování, poznávání, dobrodružství
IForum - Zkušenost z trhání jablek v Itálii
HledГЎnГ­ prГЎce v ItГЎlii | Facebook
Jedeme za prací do Itálie - Finance.cz
NABÍDKA PRÁCE V ITÁLII, PRÁCA v Taliansku, práce v zahraničí, Itálie
Offerte di lavoro prace - Italia | careerjet.it

Právní poradenství - Česká republika - Firmy.cz

Právní poradenství - Česká republika - Firmy.cz

Rozhodčí soud při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky Rozhodčí soud při HK ČR a AK ČR to je rychlé a efektivní rozhodčí řízení majetkových sporů s českými i zahraničními subjekty v oblastech obchodních vztahů, občansko právních, pracovně právních a spotřebitelských sporů, on-line rozhodčí řízení, doménové spory, konzultace při tvorbě smluv. Rozhodčí… www.soud.cz - Praha 1, Dlouhá
Kategorie: pracovně právní poradna zdarma

Práce uklízečky Praha - Úklid domova - UklidDomova.cz

Práce uklízečky Praha - Úklid domova - UklidDomova.cz

Nabídka práce Nabídka práce externí hospodyně při úklidu domovů. Velmi si vážíme každé dobře odvedené práce. Nesouhlasíme s rozdělováním lidí na něco více a něco méně dle druhu práce, kterou zastávají. Uklízení a tvoření pořádku je velmi záslužná práce. Je-li vykonávána v domácnosti, dotváří tato nezastupitelná práce pravý domov. Není pravda, že dobře uklidit by zvládl každý. Rozšmudlat špínu tam, kde předtím nebyla, to možná dokáže každý. Umět opravdu dobře uklidit je dovednost. A je to ceněná dovednost. Hledáme šikovné ženy, které mají zvládnutou svou vlastní domácnost.
Kategorie: práce uklizečky

Co s pracovními poměry uzavřenými na dobu určitou před 1.1.2012? - Podnikatel.cz

Co s pracovními poměry uzavřenými na dobu určitou před 1.1.2012? - Podnikatel.cz

S novelou zákoníku práce, jehož účinnost je předpokládána od roku 2012, se mění podmínky zaměstnávání na dobu určitou. Že se prodlužuje celková doba, po kterou je možné na dobu určitou zaměstnávat a omezuje možnost jejího prodlužování, je jasné. Server Podnikatel.cz zjistil, jak se další sjednání doby určité projeví u pracovních poměrů uzavřených již v roce 2011. Bude, nebo nebude novou právní úpravou ovlivněno jejich další uzavírání nebo prodlužování? Čtěte také: Zákoník práce 2012. Velký rozcestník připravovaných změn Doba určitá stávající právní úprava (do 31. 12. 2011) V současné době se v souladu s  § 39 zákoníku práce sjednává pracovní poměr se zaměstnancem opakovaně, ale na dobu nejvýše dvou let ode dne vzniku prvního pracovního poměru. Nový pracovní poměr se stejným zaměstnancem se uzavírá až po uplynutí doby alespoň šesti kalendářních měsíců. Toto se nevztahuje na případy zástupů za mateřskou a rodičovskou dovolenou nebo za nemoc. Výjimkou jsou také důvody spočívající ve zvláštní povaze práce.
Kategorie: pracovní smlouva na dobu určitou

Hledáme řidiče, řidiči volná pracovní místa, nabídka práce řidič

Hledáme řidiče, řidiči volná pracovní místa, nabídka práce řidič

Práci máme-řidiči nám chybí Nabídka | Dnes Radiodispečink TAXI 1 přijme slušné a poctivé řidiče... zdarma Hledám řidiče sk:C-E Nabídka | Dnes Hledám spolehlivého řidiče sk:C-E,na vnitro. dohodou C+E hledám práci Poptávka | Dnes Hledám práci,řidič CE,praxe přes 10 let v mezinárodní dopravě,celá Eu. S... dohodou Rozvoz peciva Poptávka | 30.12. 2011 Hledam praci rozvoz prodej sklad nebo se zviraty mam ziv list dekuji 1 Kč Hledám práci pro dodávku Poptávka | 30.12. 2011 Nábízím přepravu nákladní i přepravu osob. dohodou Silvestr Řidič Vlastním Autem Nabídka | 30.12. 2011 Silvestr Potřebujete někam autem tak zavolejte Svatby Sla... dohodou Autojeřábník Nabídka | 30.12. 2011 Praxe od roku 1987, ř.
Kategorie: práce pro řidiče

Kategorie: