lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14522
Čeká na schválení: 249
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » pracovní smlouva důchodce

Nejnovější v kategorii oceli:


PRÁCE V DUBAJI | Práce, zaměstnání | INZERCE ZDARMA - inzeráty zdarma, které jsou vidět

PRÁCE V DUBAJI | Práce, zaměstnání | INZERCE ZDARMA - inzeráty zdarma, které jsou vidět

Zvýraznit inzerát Smazat inzerát PRÁCE V DUBAJI Dne: 08.07. 2010 vložil G&S Dubai Hospitality Společnost G&S Dubai Hospitality nabízí práci v Dubaji v 6*-vých hotelech na pozice veškerých hotelových služeb. Součástí nabídky je bydlení, doprava, jídlo, plné pojištění, letenka a vízum. Náklady na cestu zcela zdarma! Roční pracovní smlouvy. Nadprůměrné výdělky. Požadujeme znalost angličtiny, výpis z trestního rejstříku, lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti včetně snímku plic, minimální dvouletá platnost cestovního pasu. CV s fotorgafií a průvodním dopisem zasílejte prosím na dubaihospitalitypl@yahoo.com Doba vycestování je 1-3 měsíce od zaslání žádosti. Děkujeme. Více čtěte na www. dubaihospitality.eu Kraj: Celá ČR Telefon: Zvýhodnění inzerátu - platba SMS zprávou, Ekonto online 1) Zvýhodnění inzerce v kategorii na 10 dní, 1 nebo 3 měsíce Váš inzerát bude na předních pozicích v dané kategorii a tím podpoříte jeho přednostní zobrazení a zviditelnění!
Kategorie: prace v dubaiSeznam zdrojů na téma pracovní smlouva důchodce:


Odchod do důchodu a ukončení pracovního poměru zaměstnance nebo změna na dobu určitou
Pracovní poměr důchodce - Týdeník školství
Pracovní poměr - vznik, změna a skončení pracovního poměru
Od ledna se mění podmínky zaměstnávání starobních důchodců - Podnikatel.cz
Radíme si.cz • Zobrazit téma - Dar při odchodu do důchodu-nepřerušen pracovní poměr
Pracovní poměr na dobu určitou a chyby při jeho sjednávání - Měšec.cz
Pracovní poměr | pracovni-smlouva.cz
685. Zamмstnбnн starobnнho dщchodce
Fórum - Sagit
Zaměstnávání starobních důchodců - část 2. - FinančníNoviny.cz
pracovní smlouva na dobu určitou - fórum - Právník.cz
MPSV.CZ : Zaměstnávání poživatelů starobního důchodu v pracovněprávních vztazích na dobu určitou od 1. ledna 2010
Zaměstnávání starobních důchodců bude možné i na dobu neurčitou - II.část - ČeskéNoviny.cz
pracovní smlouva důchodce - cenyhry.info
Důchod a zaměstnání, výdělek - Duchody-duchodci.cz
Práce v důchodu - Finance.cz
Rady mzdy, platy a důchody
Diskuzní fórum
Novinky v zaměstnávání důchodců od 1. ledna 2010 - FinančníNoviny.cz
Jak sjednávat pracovní poměry s důchodci na přelomu let 2009 a 2010 - Měšec.cz

návrat do práce po rodičovské dovolené - fórum - Právník.cz

návrat do práce po rodičovské dovolené - fórum - Právník.cz

On-line úrazové pojištění - nejsnadněji na www. Pojisteni.cz Nastup na nemocenskou po skončení RD Dana Kechrtová, 01.01. 2012 20:59:59 Dobrý den mám dotaz syn má 2. 3.2012 3 roky a já bych se měla vrátit do práce ale zjistila jsem že jsem těhotná a vzhledem ke komnplikacím v prvním těhotenství je i toto rizikové a termín porodu až v srpnu 2012. Na co se tedy mám připravit může mě zaměstnavatel propustit nebo je možné ihned první den návratu do práce odevzdat neschopenku z čeho pak budou vypočítavané dávky?? Budu mít vůbec nárok na nemocenskou a případnou mateřskou?? Děkuji za odpověď Návrat z RD zpět do práce Radka Mikova, 4f96c30484.2011 21:31:37 Dobrý den, v lednu se mám vracet zpátky do zaměstnání, ale bohužel jsem se dozvěděla, že moje místo vedoucí je obsazené a zaměstnavatel mně nabídl místo prodavačky, ale asi s o čtvrtinu menším platem a chce po mně podepsat novou pracovní smlouvu a nový mzdový výměr. Během mojí rodičovské dovolené došlo k prodeji firmy a máme tedy nového majitele a všichni nové smlouvy. Vím, že není povinnen mě vrátit na mojí pozici, ale jak je to s platem? Děkuji a přeji hezký den Re: Návrat z RD zpět do práce Karel Dlouhý, 22.12.
Kategorie: prace ted volna mista

Obecnější dotaz ohledně studia | Studentský web

Obecnější dotaz ohledně studia | Studentský web

Dobrý den, navštěvuji osmým rokem gymnázium a mimo jiné se hlásím i na fakultu přírodních věd na UK, obor Biologie. Ovšem protože jsem neměla možnost dostat se na den otevřených dveří, trápí mě nekolik otázek, které mi nikdo z okolí nedokáže zodpovědět. Proto vás prosím o stručnou pomoc. Zejména mi stále není zcela jasné, co absolvování (hl. magisterského) studia umožňuje. Ráda bych aktivně pracovala se zvířaty - např. v zoologické zahradě, nějakém jiném ústavu, ráda bvych také napomáhala v opětovném vysazování chovaných zvířat zpět do přírody nebo je pozorovala v jejich přirozeném prostředí. Prostě řečeno - chtěla bych se stát něčím na způsob G. Durrela, J. Goodalové nebo D. Morrise. Trochu se však obávám, že práce zoologa není taková, jakou si ji v duchu kreslím.
Kategorie: práce v zoo

Práce v zahraničí - Služby a řemesla - Karlovy Vary - Info-Vary.cz

Práce v zahraničí - Služby a řemesla - Karlovy Vary - Info-Vary.cz

ProfiINZERT.cz - Inzerce zdarma: Práce - Práce v zahraničí Inzerce zdarma, online bazar. Podejte si bezplatně inzerát. Chcete prodat, koupit nebo vyměnit auto, mobilní telefon, počítač, dům nebo cokoliv jiného? Pak... www. profiinzert.cz/prace/prace-v-zahranici/strana5.php
Kategorie: práce v zahraničí svářeč

zedník - Inzerce: poptávka po práci v oboru stavebnictví -Hl.m.Praha

zedník - Inzerce: poptávka po práci v oboru stavebnictví -Hl.m.Praha

zedník - Inzerce: poptávka po práci v oboru stavebnictví -Hl. m. Praha Slando > Práce, zaměstnání, brigády > Stavební/opravářské profese v Praze > Poptávka po práci > zedník
Kategorie: práce ve stavebnictví

BETA BRNO s. r. o. - Výroba pracovních oděvů, potisk textilu a triček, textilní galanterie

BETA BRNO s. r. o. - Výroba pracovních oděvů, potisk textilu a triček, textilní galanterie

E-SHOP ÚVOD NAŠE SLUŽBY PRODEJNY PRACOVNÍ ODĚVY KONTAKT ÚVOD Historie firmy Historii rodinné firmy Beta Brno s. r. o. vytvářely čtyři generace odborníků vzdělaných v oboru textilní výroby a výzkumu. Počátky výroby se datují od konce 19. století. Firma postupně zaměstnávala až tři sta zaměstnanců a exportovala svoji textilní konfekci od Grónska po jižní Afriku. Výrobní program vždy tvořily pracovní oděvy, košile a další oděvní výrobky. Po nucené přestávce v padesátých letech byla výroba koncem osmdesátých let dvacátého století znovu obnovena, aby úspěšně navázala na rodinnou tradici, kvalitu výroby a spolehlivý obchodní servis. Současnost firmy Nynější výrobní program zahrnuje zejména výrobu pracovních oděvů, potisk textilu a doplňkové služby. Výrobu doprovází rozvoj obchodních aktivit v oborech blízkých textilu: textilní galanterie a další doplňkový sortiment. Máme zkušenosti také z oblasti exportu pro náročné zájemce ve střední a severní Evropě. Naše produkce splňuje technologické, bezpečnostní, zdravotní i estetické požadavky na moderní pracovní oděvy i pro nejnáročnější výrobní provozy a podnikatelské aktivity.
Kategorie: pracovní obuv brno

Kategorie: