lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15341
Čeká na schválení: 14
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » prace pro důchodce ostrava

Nejnovější v kategorii oceli:


Úřad práce - volná místa MPSV na e-Úřad práce.cz

Úřad práce - volná místa MPSV na e-Úřad práce.cz

Úřad práce - MPSV Úřady práce v České republice pro jednotlivé lokality spadají pod Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV). Hlavním cílem úřadu práce je pomoci nezaměstnaným na trhu práce. Firmy mají ze zákona povinnost zveřejnit nabídku na volné místo. Oficiální stránky úřadu práce jsou portal.mpsv.cz. Jak napsat strukturovaný životopis Úřad práce neslouží jako instituce, která by Vám měla pomoci psát strukturovaný životopis. Máte však možnost si jednoduše zpracovat a vytvořit svůj životopis na odborných serverech. Vytvořit svůj životopis a nechat si jej zaslat na e-mail můžete na www. zivotopisy.cz/zivotopis Úřad práce - kontakty Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královéhradecký Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Středočeský Ústecký Vysočina Zlínský Personální agentury Přehled agentur z celé ČR Nespoléhejte pouze na úřad práce při hledání nové práce. Volná místa najdete také na easy-prace.cz a svůj životopis můžete vložit do databáze Životopisy.cz. Úřad práce může pomoci, ale není zdaleka jedinou cestou.
Kategorie: pracovní úřad jihlavaSeznam zdrojů na téma prace pro důchodce ostrava:


Nabídky práce - pro seniory - Ostrava | careerjet.cz
Práce, Pracovní: Seniory - Ostrava | Indeed.com
PrГЎce pro invalidnГ­ dЕЇchodce v Ostrava, NabГ­dka prГЎce pro invalidnГ­ dЕЇchodce v Ostrava. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce
>>> RTA - Regionální Televizní Agentura <<<
PrГЎce brigГЎda dЕЇchodce v Ostrava, NabГ­dka prГЎce brigГЎda dЕЇchodce v Ostrava. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce
Domov Pro Seniory Korýtko Ostrava-Zábřeh Příspěvková Organizace | Nabídka práce
Volná místa - Úřad práce v Ostravě - stránka 3
Nabídka práce | RADIO ČAS
ošetřovatelka pro seniory ostrava Práce v zahraničí - Online prodej.cz
Lekos - dodavatel bytových a občanských staveb
Brigády pro důchodce - Ostrava, inzerce
Academia knihy - Program Mates - Manuál pro skupinovou práci se seniory s poruchami paměti + CD
Práce, Pracovní: Sociální Služby Česká Třebová, Domov Pro Seniory - Ostrava | Indeed.com
Brigády - Služby a řemesla - Ostrava-město - Info-Ostrava.cz
Brigády pro důchodce - hlídač, důchodce, práce pro důchodce, vrátný, strážný
Nabídka práce: ˘invalidni duchodce - ostrava | OSIX
Domov pro seniory Kamenec, Slezská Ostrava, příspěvková organizace - Aktuální nabídky práce | Agentka
Důchodce Ostrava | www.avizo.cz
PrГЎce pro seniory v Ostrava, NabГ­dka prГЎce pro seniory v Ostrava. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce
Domov pro seniory Kamenec, Slezská Ostrava, příspěvková organizace volná pracovní místa

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA Hodonín - (práce, brigády, zaměstnání)

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA Hodonín - (práce, brigády, zaměstnání)

pro Hodonín Aktuální nabídky úřadu práce a zaměstnání pro Hodonín Nalezeno 118 záznamů. 1 2 3 4 5 6 > Agenti dopravy a přepravy, spediční agent/ka Hodonín - firma:TARA CZ, spol. s r. o. plat od 12000 Kč Číšníci a servírky Hodonín - firma:Kledo Bzenec s. r. o. - Černohorská pivnic... plat od 10000 Kč Číšníci a servírky Hodonín - firma:Jiří Flajsar - restaurace Baník plat od 14000 do 15000 Kč Číšníci a servírky Hodonín - firma:Štěpán Hlaváč - Pohostinství U Světlíků plat od 8800 Kč Číšníci a servírky Hodonín - firma:Jiří Čermák - RYAS - restaurace Budvarka... plat od 10000 do 15000 Kč Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), elektromechanik - servisní pracovník pro servis důlních zařízení Hodonín - firma:T Machinery a. s. plat od 11000 do 16500 Kč Elektromechanici, elektronik - elektromechanik Most Hodonín - firma:LUTO Automotive CZ, s. r. o. plat od 18000 do 20000 Kč Chovatelé a ošetřovatelé prasat, ošetřovatel/ka prasmńic Hodonín - firma:Rolnická, a. s. - farma plat od 12000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů), kuchař/ka Hodonín - firma:HT PROFIS, s. r. o. - Restaurace Pod Věží plat od 12000 do 15000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů), kuchař/ka Hodonín - firma:Jiří Čermák - RYAS - restaurace Budvarka...
Kategorie: pracovní úřad hodonín

BETA BRNO s. r. o. - Výroba pracovních oděvů, potisk textilu a triček, textilní galanterie

BETA BRNO s. r. o. - Výroba pracovních oděvů, potisk textilu a triček, textilní galanterie

E-SHOP ÚVOD NAŠE SLUŽBY PRODEJNY PRACOVNÍ ODĚVY KONTAKT PRACOVNÍ ODĚVY Pracovní oděvy vyrábíme v paletě až 15 barev, v konfekčních i individuálně měřených velikostech a s možností individuálních úprav střihu dle potřeb jednotlivých profesí. Ceny uvedené v závorkách jsou informativní. Konečná cena je závislá na požadovaném střihu, použitém materiálu a náročnosti zhotovení. Ceny jsou zde uvedeny bez DPH. Informujte se prosím o aktuálních cenách na našich kontaktních místech, ceníky Vám rádi zašleme.
Kategorie: pracovní oděvy brno

PRÁCE PROSTĚJOV.com - nabídky práce, úřady práce a nové zaměstnání

PRÁCE PROSTĚJOV.com - nabídky práce, úřady práce a nové zaměstnání

© 2009 Práce Prostějov Created by Jobopoly s. r. o. | O projektu - Reklama - VOP - Kontakt
Kategorie: práce prostějov

Úřad práce Ústí nad Labem | volná pracovní místa, práce a zaměstnání

Úřad práce Ústí nad Labem | volná pracovní místa, práce a zaměstnání

Nabídky práce Úřad práce v Ústí nad Labem Poslední dobou vás provází akorát neúspěšné hledání práce v Ústí nad Labem ? Každý jednou dojde na pokraj svých sil, kdy se cítí zoufalý a bezmocný něco změnit. Vám pomůže se změnou pracovní agentura, tištěný inzerát, nebo zveřejněný na internetových stránkách a rovněž Úřad práce Ústí nad Labem, kam se můžete bez obav obrátit s žádostí o rady a pomoc. Nabídky práce jsou k mání, netřeba se předem vzdávat! Úřad práce Ústí nad Labem navštivte v úředních hodinách na adrese Dvořákova 1609/18, Ústí nad Labem. Zajímají vás nabídky volných pracovních míst v Ústí nad Labem i v okolních okresech? Potom navštivte například úřad práce v Chomutově. Mzdoví účetní ZDEMAR Ústí nad Labem s. r. o. - (Chabařovice) Od 22000 Kč Další informace Pracoviště a Kontakty
Kategorie: práce v ústí nad labem

ADVOKÁTI-PRÁVNÍCI.CZ | Pracovněprávní poměr jednatele

ADVOKÁTI-PRÁVNÍCI.CZ | Pracovněprávní poměr jednatele

1.3. 2010 Autor: redakce Problematika pracovněprávního poměru jednatele ve společnosti s ručením omezeným představuje často diskutovanou otázku v odborné literatuře. V českém právním prostředí zdomácněl názor, že uzavření pracovní smlouvy o výkonu funkce jednatele je zcela vyloučeno. Není tedy možné, aby společnost uzavřela s jednatelem pracovní smlouvu, kde by druh práce byl vymezen jako výkon funkce jednatele. Výkon funkce jednatele nepředstavuje zaměstnanecký poměr, neboť vztah mezi společností a jednatelem upravuje obchodní zákoník. Je však možné, aby jednatel uzavřel se společností pracovní smlouvu, kde by předmětem pracovněprávního poměru nebyl výkon funkce jednatele. V praxi se lze velmi často setkat se situací, kdy osoba vykonává funkci jednatele a je zároveň v zaměstnaneckém poměru ke společnosti jako vedoucí pracovník (ředitel, náměstek). Takový souběh jednatele a zaměstnance způsobuje určité problémy. Proto je nutno u téže osoby striktně rozlišovat, zda jedná z pozice jednatele nebo z pozice zaměstnance. Asi nejvýznamnější otázku v rámci této problematiky představuje odpovědnost za škodu.
Kategorie: pracovní smlouva pro jednatele

Kategorie: