lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4655
Čeká na schválení: 164
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli » pracovní úřad české budějovice

Nejnovější v kategorii oceli:


Pračky-ledničky.cz recenze - Heureka.cz

Pračky-ledničky.cz recenze - Heureka.cz

Obchod Pračky-ledničky.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu. Více o Ověřeno zákazníky Recenze Pračky-ledničky.cz
Kategorie: pračky recenzeSeznam zdrojů na téma pracovní úřad české budějovice:


Úřad práce České Budějovice - pracovní úřad
Úřad práce České Budějovice
Úřad práce České Budějovice - Kontakty, telefony
Úřad práce České Budějovice 4
Úřad práce České Budějovice - pracemax.cz
Úřad práce v Českých Budějovicích
Úřad práce České Budějovice - nabídka volných pracovních míst
Úřad práce - státní sociální podpora - statnisprava.cz
Jihočeský kraj - Pracovní příležitosti na krajském úřadu a ve zřizovaných organizacích
Úřad práce - Kontaktní pracoviště České Budějovice - statnisprava.cz
Úřad práce České Budějovice | volná pracovní místa, práce a zaměstnání
PRÁCE ČESKÉ BUDĚJOVICE.com - nabídky práce, úřady práce a nové zaměstnání
Volná místa České Budějovice - (práce, brigády, zaměstnání)
Přehled práce - volná místa, nabídky práce - Úřad práce v Českých Budějovicích
Kontakt na úřad práce České Budějovice
Úřad práce - Kontaktní pracoviště České Budějovice - Úřady podle regionů - Portál veřejné správy České republiky
PRÁCE v BUDĚJOVICÍCH -
Úřad práce České Budějovice
Úřad práce České Budějovice
Úřad práce České Budějovice nabídka domácí práce, brigády

Úřad práce v Rakovníku - Firemnifinance.cz

Úřad práce v Rakovníku - Firemnifinance.cz

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu Nacházíte se: Úvodní stránka Firmy a úřady Ostatní Úřady práce Úřady práce Připravili jsme pro vás detailní kontaktní údaje o úřadech práce po celé České republice. Po kliknutí na vybraný úřad práce se dozvíte adresu sídla, telefonní čísla či e-mailové adresy a to vše na jediném místě. Úřady práce Tisk výsledků Export do XLS
Kategorie: práce v rakovníku

Přírodní a umělé pracovní desky do kuchyně

Přírodní a umělé pracovní desky do kuchyně

Přírodní a umělé pracovní desky Nabízíme Vám možnost obohatit svou kuchyň zářivou elegancí kamenné pracovní desky. Získáte tak nejen dokonalý vzhled, ale i užitné vlastnosti, které umakartové desky mít nikdy nebudou. Patří k nim výjimečná tvrdost, síla a odolnost. Povrch přírodních i umělých kamenných desek je odolný proti chemikáliím, oděru, poškrábání či pořezání. Díky bezpórorovité úpravě povrchu splňují přísné požadavky na hygienu, velkou předností je snadná údržba. K zaměření těchto desek dochází až ve chvíli, kdy je kuchyňský nábytek namontovaný, bez časové prodlevy a to hlavně z důvodu přesné výroby. Samotná pracovní deska je vyrobena a osazuje se zhruba 2-3 týdny od zaměření, na mezidobí nabízíme našim zákazníkům možnost instalace umakartové pracovní desky. Přírodní kámen - žula Umělý kámen - Technistone V naší nabídce nechybí samozřejmě ani kompaktní materiál CORIAN, SOLIDSTONE a nejrozšířenější typ pracovní desky – laminátová, jejímž základem je DTD deska, povrchově upravená odolným laminátem tl. 0,6 mm a postformovaným (ohnutým) přes hranu desky. K těmto pracovním deskám u nás naleznete v odpovídajících dekorech také obkladové panely.
Kategorie: pracovní deska kuchyň

Na úřadu práce po mateřské dovolené | NašeInfo.cz - návody, rady...

Na úřadu práce po mateřské dovolené | NašeInfo.cz - návody, rady...

Finance > Kariéra, práce > Matka v pracovním poměru > Na úřadu práce po mateřské dovolené Pokud maminka po skončení mateřské dovolené nemá nebo ji ze zaměstnání obratem propustili, může podat žádost o zařazení do evidence uchazečů o zaměstnání na příslušném úřadu práce, sociálních věcí a rodiny. Mezi povinnosti uchazečů o zaměstnání patří dostavit se na úřad alespoň jednou za kalendářní měsíc a aktivně si hledat zaměstnání, o čem třeba předložit doklad. Úřad na oplátku poskytuje informační a poradenské služby pro volbu povolání, zveřejňuje seznamy volných pracovních míst, nabízí účast na vzdělávacích programech apod. Za uchazeče o zaměstnání platí stát pojistné do zdravotní pojišťovny. Ti nezaměstnaní, kteří splňují podmínky, mají nárok na podporu v nezaměstnanosti. Nárok na dávku v nezaměstnanosti má pojistník, který v posledních čtyřech letech před zařazením do evidence nezaměstnaných byl pojištěn v nezaměstnanosti nejméně tři roky. Podle novely zákona o sociálním pojištění platné od února tohoto roku mají i maminky po skončení mateřské dovolené nárok na podporu v nezaměstnanosti. Podmínkou je, že po dobu pobírání rodičovského příspěvku měly status zaměstnankyně, čili zůstávaly u zaměstnavatele v evidenci zaměstnanců. Jde o to, že pouze období přerušení povinného pojištění v nezaměstnanosti zaměstnance z důvodu čerpání mateřské dovolené se započítává do doby pojištění v nezaměstnanosti, na základě kterého vzniká nárok na dávku v nezaměstnanosti. Podpůrné období, během něhož se uchazeči o zaměstnání vyplácí dávka v nezaměstnanosti je 6 měsíců.
Kategorie: práce při mateřské dovolené

Zemní práce Prostějov - hodnocené firmy zajišťující zemní práce v Prostějově - sluzby.cz

Zemní práce Prostějov - hodnocené firmy zajišťující zemní práce v Prostějově - sluzby.cz

Zemní práce Prostějov - jak hodnotit? Přidejte vlastní hodnocení firem a služeb zemních prací v Prostějově, které jste našli. Podívejte se, co o zemních pracích v Prostějově říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost. Využijte také možnosti a podívejte se na nabídky práce z Prostějova, aktuální nabídky produktů a služeb z Prostějova nebo zakázky v Prostějově adresované pro prostějovské zemní práce. Zadejte zakázku zdarma Nemusíte psát všem. Udeláme to za Vás. Dostanete nabídky, vyberete si tu nejlepší.
Kategorie: práce v prostějově

Úřad práce Děčín

Úřad práce Děčín

Práce v zahraničí práce doma, brigády Úřad práce Děčín Kontaktní údaje pro úřad práce Děčín. Rekvalifikační kurzy a nabídka zaměstnání v Děčíně. Úřad práce Děčín Adresa: Úřad práce v Děčíně Březinova 442/1 405 02 Děčín E-mail: podatelna@dc.mpsv.cz Web: http://portal.mpsv.cz/sz/local/dc_info Ostatní úřady práce » Úřad práce - Všechny úřady práce v ČR. Základní informace a pracovní nabídky. Brigáda a práce Děčín Nabídka práce Děčín - volná pracovní místa v Děčíně (zaměstnání, brigáda), pracovní agentury a další užitečné informace pro hledání práce. G.
Kategorie: pracovní urad decin

Kategorie: