lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11690
Čeká na schválení: 167
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oceli

Nejnovější v kategorii oceli:


Nabídka práce - Opava | Najdijob.cz

Nabídka práce - Opava | Najdijob.cz

Volná pracovní místa: Seřadit dle: Datum | Relevance KUCHAŘ-KA Radek Ohnheiser | Místo práce - Opava Nabídka práce: vyuč. v oboru, praxe výhodou, flexibilní, nástup ihned, mzda 8.900 Kč, KO: Ohnheiser Radek, tel. : 606 225 077, nahlášeno 25.11. 2011 před 19 dny z portal.mpsv.cz ČÍŠNÍK, SERVÍRKA JOFO, s. r. o. | Místo práce - Opava Nabídka práce: vyučen, 2 roky praxe v oboru, mzda od 9 000 Kč, krátký/dlouhý týden, nástup ihned, KO: Bohačík Jan Ing. , tel. : 602 524 253, e-mail: jofo@centrum.cz, nahlášeno 14.11. 2011, aktualizace 25.11. 2011. před 19 dny z portal.mpsv.cz Prodejní asistent s odpovědností za sklad JYSK s. r. o. | Místo práce - Opava Nabídka práce: Další informace najdete na stránce www.jysk.cz. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu prace@jysk.com.
Kategorie: práce opavaSeznam zdrojů na téma oceli:


Úřad práce Ostrava - (práce, brigády, zaměstnání)
Malíři EKOMPLEX - Malířské služby Ostrava | Malířské práce Ostrava
ES JOBS - personální agentura | práce pro každého | práce Ostrava, Brno, Praha
Ostrava - nabídky práce | careerjet.cz
Stěhování, Stěhování Ostrava, Stěhovací práce, Stěhovací práce Ostrava
Nabídka práce Ostrava
Aktuální nabídky práce - Ostrava | Agentka
Úřad práce Ostrava - pracemax.cz
Jan Chvistek | Zednické práce, rekonstrukce kuchyní, koupelen, bytů, sádrokarton - zedník Ostrava a okolí
Nabídka volných pracovních míst a brigád, úřad práce Ostrava - Poruba
Úřad práce Ostrava - pracovní úřad
Nabídka práce Ostrava-město | zaměstnání, volná pracovní místa Ostrava-město
Práce Ostrava | PROFESIA.CZ
Detail úřadu práce > Úřad práce v Ostravě
Úřad práce Ostrava
PRÁCE OSTRAVA.com - nabídky práce, úřady práce a nové zaměstnání
PRÁCE Ostrava - nabídka více jak 8000 míst - Úřad práce Ostrava volná místa na jednom místě
Nabídka práce online | Úřad práce Ostrava
úřad práce - Ostrava - Zlaté Stránky
Bezpečnost práce Ostrava. Hygiena práce, školení a audity BOZP | BEHYP

Nabídka - Olomouc - PRÁCE | AZ Inzerce

Nabídka - Olomouc - PRÁCE | AZ Inzerce

Hledám pracovité ženy do skladu (N) Hledám pracovité ženy na práci do skladu v Olomouci. Práce na HPP, práce v..
Kategorie: práce v olomouci

Pro střední školy – e-Matematika.cz

Pro střední školy – e-Matematika.cz

Čtvrtletní písemné práce Soubor čtvrtletních písemek k různým tématům, na kterých si můžete vyzkoušet, jak danou látku zvládáte. Zadání si stáhnete zde, řešení s postupem je přístupné pro předplatitele.
Kategorie: práce ve školství

Oslava na curyšském letišti završila proces přistupování Švýcarska do schengenského prostoru - Ministerstvo vnitra České republiky

Oslava na curyšském letišti završila proces přistupování Švýcarska do schengenského prostoru - Ministerstvo vnitra České republiky

Drobečková navigace Úvodní strana / Informační servis / Zpravodajství Zpravodajství Oslava na curyšském letišti završila proces přistupování Švýcarska do schengenského prostoru Ministr vnitra Ivan Langer, švýcarský prezident Hans-Rudolf Merz a místopředseda Evropské komise Jacques Barrot se v pátek 27. března 2009 zúčastnili oslavy dokončení vstupu Švýcarska do schengenského prostoru. Již tuto neděli, 29. března, budou zrušeny hraniční kontroly na letištích při letech v rámci Schengenu, který je nyní tvořen 25 členskými státy. Z mapy „Evropy bez hranic“ zmizelo poslední bílé místo, které se nacházelo téměř v jeho samotném středu. Součástí Schengenu se navíc stal další nečlenský stát EU. „ Před několika lety by si nikdo netroufnul říct, že odpadnou kontroly na hraničních přechodech. My jsme toho dosáhli. Díky odhodlání a tvrdé práci. Pro Českou republiku padla v prosinci 2007 poslední železná opona a my jsme se stali plnoprávnými členy Evropské unie.
Kategorie: práce švýcarsko

Náhradní díly :: Vestavné elektrospotřebiče,elektroservis,pračky

Náhradní díly :: Vestavné elektrospotřebiče,elektroservis,pračky

Home » Náhradní díly Náhradní díly,fagor,FAGOR, WHIRPOOL, GORENJE, MORA, TEKA, AMICA,BEST Tato sekce Vás přesměruje na náš eshop náhradních dílů a momentálně jsme schopni dodat náhradní díl na myčky,pračky,sušičky a vestavné spotřebiče do druhého dne pokud je u nás skladem Zajišťujeme autorizovaný servis značek FAGOR, WHIRPOOL, GORENJE, MORA, TEKA, AMICA,BEST. Kontakt pro objednávku dílu: servis@hpservis.eu     Podkategorie: AMICA ND, MORA ND, FAGOR ND, WHIRLPOOL ND, AEG ND, ARISTON ND, BAUMATIC ND, BEKO ND, BEST ND, BOSCH ND, BRANDT ND, ELECTROLUX ND, GORENJE ND, INDESIT ND, LG ND, SAMSUNG ND, SIEMENS ND, TEKA ND, ZANUSSI ND
Kategorie: pračky náhradní díly

Občanské sdružení Práh – Cafe Práh – tréninková kavárna

Občanské sdružení Práh – Cafe Práh – tréninková kavárna

Historie Tréninkové kavárny začalo od roku 1997 v České republice organizovat o. s. Greendoors v Praze. V současné době existuje v České republice několik kaváren, ve kterých pracují lidé s duševním onemocněním. Ze zkušeností z těchto tréninkových vyplývá, že taková forma pracovní rehabilitace vede ke znovunabytí pracovních a sociálních dovedností lidí s duševním onemocněním, vede ke zvýšení sebevědomí, zlepšení zdravotního stavu a především se tímto procesem posiluje schopnost normálně se uplatnit na volném trhu práce. Provozování kavárny pro veřejnost také omezuje stávající předsudky a racionalizuje pohled společnosti na lidi s duševním onemocněním. Kavárna Café Práh začala fungovat v rámci projektu, který získal finanční podporu z evropských strukturálních fondů programů SROP, grantového schématu Jihomoravského kraje. Projekt byl realizován od července 2005 do konce května 2007. Slavnostní otevření kavárny se konalo 10. října 2005. Partneři projektu: Psychiatrická léčebna Brno – Černovice, Sdružení Vaňkovka, Sdružení Agapo, ÚP Brno – Venkov.
Kategorie: práce v kavárně

Kategorie: