lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14908
Čeká na schválení: 144
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » lepidlo » powerpoint ke stažení zdarma

Nejnovější v kategorii lepidlo:


Borská pole se rozvíjejí, najímají další lidi - iDNES.cz

Borská pole se rozvíjejí, najímají další lidi - iDNES.cz

Borská pole se rozvíjejí, najímají další lidi Pavel Novák, MF DNES 6. května 2005 12:12 Přestože drtivá většina pozemků v nejznámější tuzemské průmyslové zóně - plzeňských Borských polích - je už rozprodána, počet lidí zaměstnaných v tamních firmách se stále zvyšuje. A význam zóny pro Plzeň a široké okolí tak stále roste. Mnohé firmy totiž ještě nevyužily všechny prostory a plánují další rozvoj. Mnohé firmy totiž ještě nevyužily všechny prostory a plánují další rozvoj. V současnosti je na Borských polích zaměstnáno zhruba osm tisíc lidí - přesné číslo se vyšplhalo ke konci loňského roku na 7850 lidí. " Z průzkumu mezi podniky vyplynulo, že se počet pracovníků v lokalitě v dalších letech ještě podstatně zvýší," říká Jaroslav Pojar z Útvaru koncepce a rozvoje města Plzně. Příští rok tu může být přes jedenáct tisíc lidí A jaké jsou tedy výhledy zaměstnanosti v průmyslové zóně na nejbližší období? Do konce příštího roku by mohlo na Borských polích pracovat až jedenáct tisíc lidí. „Právě tohle číslo daly dohromady plány jednotlivých podniků, které se zúčastnily průzkumu ohledně zaměstnanosti.
Kategorie: prace borska poleSeznam zdrojů na téma powerpoint ke stažení zdarma:


Kernel for PowerPoint - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
PowerPoint Slide Show Converter 3.2.1.6 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Microsoft PowerPoint Viewer download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
PowerPoint DVD Maker 2.0 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
E.M. Free PowerPoint Video Converter - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Uložto - Stažení Microsoft PowerPoint Viewer 2007 - Slunečnice_cz - programy ke stažení zdarma.mht
PowerPoint | stahuj zdarma cz filmy a mp3
PowerPoint Slide Show Converter - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Download-Centrum.cz | Power Point 2003 Viewer ke stažení zdarma
Open Office ke stažení zdarma
Microsoft PowerPoint Viewer - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
Uložto - Stažení Microsoft PowerPoint Viewer 2007 - Slunečnice_cz - programy ke stažení zdarma.mht
efzcvbon.info Disney PowerPoint šablony - ke stažení na Rocket ke stažení
Boxoft PDF to PowerPoint - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
DVDShow pro aplikaci PowerPoint 1,5 - zdarma ke stažení a recenze
Tvorba prezentace | prakticke-priklady | power-point | MS Office
Zdarma ke stažení: PowerPoint 2010 Viewer | ExtraWindows
Šablony pro PowerPoint | Radírna - Internetová online poradna
powerpoint ke stazeni zdarma
powerpoint ke stažení zdarma

Ptejse.cz | pozvánka na narozeniny

Ptejse.cz | pozvánka na narozeniny

pozvánka na narozeniny chci vytisknout nějakou originální pozvánku na narozky-poradíte někdo kde ji seženu-mám na mysli předtištěnou pozvánku do které se dá doplnit kdy,kde,kdo atd. -předem díky za tip:) Odesláno uživatelem alf Do kategorie Ostatní - Zabava a hudba 5. srpna 2009, 7:08:59
Kategorie: pozvánky na narozeniny

TomГЎЕЎ SedlГЎДЌek » Tvoje HDP na moji hlavu

TomГЎЕЎ SedlГЎДЌek » Tvoje HDP na moji hlavu

Tvoje HDP na moji hlavu TomГЎЕЎ SedlГЎДЌek 19. 08. 2010 | 22:20 PЕ™eДЌteno 9706 krГЎt PoЕЎli e-mailem ZdГЎ se, Еѕe vlГЎda to vzala vГЎЕѕnД›. Prioritou pЕ™estГЎvГЎ bГЅt vysokГЅ rЕЇst - mantra vЕЎech kabinetЕЇ pЕ™edchozГ­ch - a hlavnГ­m tГ©matem se stГЎvГЎ finanДЌnГ­ zdravГ­. Je to tak dobЕ™e. VlГЎda pЕ™ece nemГЎ pod svojГ­ kontrolou globГЎlnГ­ rЕЇst, kterГЅ nГЎs ovlivЕ€uje, ne-li pЕ™Г­mo determinuje - a nenГ­ proto dЕЇvod, aby za nД›j byla odpovД›dnГЎ. Naopak mГЎ (mГ­t) v rukou svГ© vlastnГ­ rozpoДЌty a veЕ™ejnГ© finance. V minulosti tedy dochГЎzelo k perverznГ­mu paradoxu: vlГЎda byla hodnocena (a volena) za vГЅsledky rЕЇstu HDP a skoro vЕЇbec nikdo nesledoval vГЅsledky jejГ­ho hospodaЕ™enГ­. Kdo rozsГ©vГЎ a kdo sklГ­zГ­ RЕЇst pЕ™ichГЎzГ­ (nebo odchГЎzГ­) zvenДЌГ­, podobnД› jako dГ©ЕЎЕҐ, kterГЅ prЕЎГ­ na spravedlivГ©ho i nespravedlivГ©ho. Tak se mЕЇЕѕe klidnД› stГЎt, Еѕe ЕЎpatnГЎ vlГЎda si uЕѕГ­vГЎ rychlГ©ho rЕЇstu a naopak. RЕЇst HDP zkrГЎtka o kvalitД› vlГЎdnutГ­ nic moc neЕ™Г­kГЎ.
Kategorie: povnne ručeni

Povislé bříško po porodu aneb, jak se dá rychle znovu zpevnit??? | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

Povislé bříško po porodu aneb, jak se dá rychle znovu zpevnit??? | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

více Domů | Blogs | lenca - blog Povislé bříško po porodu aneb, jak se dá rychle znovu zpevnit??? 5. Květen 2010 - 18:33 | lenca Ahojky holky, dnes jsem tu z takovou otázkou jen pro mě. 15. budu pět měsíců po porodu a cvičím na bříško na stroji New rocket (taková ta modrá židle) a zajímalo by mě, za jak dlouho po porodu se vám podařilo bříško opět zpevnit aby nebylo tak povislý nebo po cvičení a popřípadě po jakém. Jsem lenoch, ale to svěšený břícho mi vadí a takhle rozhodně do plavek nemůžu. Děkuji za komentáře a rady lenca - blog | Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.  |  Poslat stránku emailem | Kategorie: LPčka 09 leni to bych taky rada Vložila: ludinaml dne 6. Květen 2010 - 9:38. leni to bych taky rada věděla,po prvnim porodu mi kila hned šla dolu a sami,a byla jsem ještě štihlejši než do těhu to jsem měla pamatuji po 3meě. od porodu 48 kilo,ale to jsem byla fakt hubena a vubec jsem nemohla nabrat a žrala jsem všechno,přibrala jsem až v dalšim těhu,pak jsem taky schodila,spiš kila sami spadly dolu,a měla jsem zase 48kg a žadne břicho,holkx ze mě dělali v praci p.. del,prej to ty že maš 2 dět?
Kategorie: povisle bricho

Království mluveného slova • Zobrazit téma - Nula-jednička - Sci-Fi povídky

Království mluveného slova • Zobrazit téma - Nula-jednička - Sci-Fi povídky

Nahoru Re: Nula-jednička - Sci -Fi povídky od LoPez » říj 3, 09, 09:57 Balíček sci -fi (2009) Svoboda Pavel - Velké zcvrknutí doktora Kloučka Co se současnou krizí? Povídka sice řeší krizi potravinovou, ale "návod", který předkládá, je vskutku originální. Možná za všechny krize mohou velké potřeby. Můžeme je zmenšit! Anebo... co kdybychom zmenšili... nás? Čte Zdenka Sajfertová. Němec Vladimír - Velká hra Povídka potěší počítačové hráče, střílí se v ní, honí tlupy nepřátel. Jenže tahle hra trochu počítačová je a trochu není... Čte Jaroslav Someš. Němcová Kateřina - Historický objev Večerní návštěva starého kumpána z mládí vypadá jako žert.
Kategorie: povídky holčičky

Vše, co chcete vědět o sociálním pojištění pro OSVČ - Podnikatel.cz

Vše, co chcete vědět o sociálním pojištění pro OSVČ - Podnikatel.cz

Rozhodná částka se mění v závislosti na vyměřovacím základu, který o dva roky předchází kalendářnímu roku, za který se účast na důchodovém pojištění posuzuje. Rozhodná částka se snižuje o jednu dvanáctinu za každý kalendářní měsíc, v němž po celý měsíc nebyla vykonávána vedlejší samostatná výdělečná činnost, nebo za každý kalendářní měsíc, v němž měla OSVČ po celý měsíc nárok na nemocenské z nemocenského pojištění OSVČ, pobírala peněžitou pomoc v mateřství z nemocenského pojištění OSVČ, vykonávala službu v ozbrojených silách. Účast OSVČ na nemocenském pojištění je dobrovolná Účast na nemocenském pojištění je u OSVČ dobrovolná. Z nemocenského pojištění OSVČ jsou poskytovány dávky nemocenské a peněžitá pomoc v mateřství. Účast vzniká na základě podané přihlášky, dnem, kdy přihlášku doručíte na správu sociálního zabezpečení. Zpětně může účast na pojištění vzniknout pouze v případě, že se OSVČ přihlásila k účasti nejpozději do 8 dnů od zahájení výkonu samostatné výdělečné činnosti a v té samé lhůtě se přihlásila i k účasti na důchodovém pojištění. Nemocenské pojištění nemůže vzniknout před zahájením samostatné výdělečné činnosti. Víte všechno o daňové reformě? Business server Podnikatel.cz přináší komplexní speciál, v němž se dozvíte podrobnosti o změnách vyplývajících z reformy veřejných financí. Čtěte speciál reforma.
Kategorie: povinné sociální pojištění

Kategorie: