lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5778
Čeká na schválení: 283
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » lepidlo » pozvánka na párty

Nejnovější v kategorii lepidlo:


Návrat do práce z mateřské a rodičovské dovolené - epravo.cz

Návrat do práce z mateřské a rodičovské dovolené - epravo.cz

17709. Návrat do práce z mateřské a rodičovské dovolené Institut mateřské a rodičovské dovolené je realizací práva vyjádřeného v čl. 32 Listiny základních práv a svobod, podle kterého je rodičovství a rodina pod ochranou zákona a je zaručena zvláštní ochrana dětí a mladistvých. Institut mateřské a rodičovské dovolené je realizací práva vyjádřeného v čl. 32 Listiny základních práv a svobod, podle kterého je rodičovství a rodina pod ochranou zákona a je zaručena zvláštní ochrana dětí a mladistvých. Mateřská a rodičovská dovolená je upravena v § 157 a násl. zákona 65/1965 Sb. , zákoník práce. Mateřská dovolená je pracovním volnem, které se obligatorně poskytuje zaměstnankyni po dobu 28 týdnů, popřípadě po dobu 37 týdnů, porodila-li zaměstnankyně dvě nebo více dětí nebo jde-li o zaměstnankyni osamělou. Zaměstnankyně je po dobu mateřské dovolené hmotně zabezpečena dávkami sociálního zabezpečení, a to konkrétně peněžitou pomocí v mateřství.
Kategorie: práce na mateřské dovolenéSeznam zdrojů na téma pozvánka na párty:


Domácí nápady, šablony na sklo, barvy, motivy » Pozvánka na Halloween party
Moje fotoalbum - Grafika - Pozvanka na Grill party
Víno párty | Pozvánka na vánoční, jubilejní 600. ochutnávku vín
Domácí nápady, šablony na sklo, barvy, motivy » Pozvánky na různé příležitosti (večírek, párty aj.)
Pozvánka na party – vkládání klipartů
Pozvánky a gratulace - Organizace oslavy - Party průvodce - mojeparty.cz - party produkty a služby pro Vaše oslavy i svatby
Vtipné pozvánky na oslavu - InfoZlin.cz
Pozvánka na párty hry v klubu Griffin - Fantasy blog - dřevárny, larp, fantasy literatura
Egypt - diskuze - Pozvánka na párty v poušti na Orbion.cz
Pozvánka na Párty pro tebe
Ronnie.cz > Pure Harfa: pozvánka na Halloween party
Pozvánka na party 6ks Medvidek Pú alternativy - Heureka.cz
Pozvánka na narozeniny stahuj - Rink.cz
Fighting fear party
Shippuuden 134.díl – Pozvánka na párty | Naruto online
DJ+ Agency » Blog Archive » Pozvánka na párty KINGDOM OF HOUSE 21.10. PH+, Plzeň
Pozvánky na oslavu narozenin vzory
Naruto Shippuuden 134: Pozvánka na párty - Autor: naruto-online, Video na Stream.cz (ID: 384747)
Pozvánky na narozeniny - 6 oblíbených přáníček
Pozvánka na baskeťáckou vánoční oslavu

Rakouská literatura - Wikipedie

Rakouská literatura - Wikipedie

Rakouská literatura Z Wikipedie, otevřené encyklopedie Skočit na: Navigace, Hledání Rakouská literatura je německy psaná literatura, která vznikla na území Rakouska. Do 18. století rakouská literatura neexistovala a byla součástí německé literatury, vůči které neprojevovala žádná specifika a lze říci, že podléhala stejným kulturním i politickým vlivům. V 18. století se začala projevovat specifičnost rakouského prostředí. Oproti německé literatuře se i v tomto období objevuje spíše minimum rozdílů, které se později prohlubovaly. Rakouská literatura tak získala charakteristický ráz, který byl zapříčiněn především jiným politickým vývojem a vztahem ke katolické církvi. Rozdíly proti německé literatuře se začaly projevovat nejprve v divadelní tvorbě, kde došlo k návaznosti na místní lidovou tvorbu a drama výmarské klasiky ( Ferdinand Raimund, Franz Grillparzer ). Na konci 18. století se začala formovat tzv. vídeňská fraška. Tu v 19. století rozvinul především Ferdinand Raimund a Johann Nepomuk Nestroy.
Kategorie: poválečná literatura

Zdarma ke stažení: PowerPoint 2010 Viewer | ExtraWindows

Zdarma ke stažení: PowerPoint 2010 Viewer | ExtraWindows

Zdarma ke stažení: PowerPoint 2010 Viewer 16. 5. 2010 Tomáš Mariančík poslat e-mailem verze pro tisk S bezplatným nástrojem PowerPoint 2010 Viewer si prohlédnete jakoukoli PowerPoint prezentaci. Spotřebitelská verze nové kancelářské sady Office 2010 se pomalu blíží, na českém trhu se objeví již po prázdninách. Pro ty, kteří si novou verzi (alespoň prozatím) pořizovat nebudou, ale přesto potřebují dokumenty otevírat, existují bezplatné „Viewer“ varianty jednotlivých aplikací. Microsoft v uplynulých dnech vydal ke stažení finální verzi PowerPoint Viewer 2010, který údajně zvládne otevřít jakoukoli současně existující prezentaci vytvořenou v sadě Microsoft Office - od stařičké verze 97 po nejnovější 2010. U nejnovější varianty zůstane zachována maximální věrnost prezentací, tedy nové graficky bohaté a akcelerované přechody, efekty a videa. Protože jsou tyto nástroje dle vývojářů v řadách uživatelů velmi oblíbené, Word Viewer 2010 a Excel Viewer 2010 budou zřejmě brzy následovat. Reklama Zdroj: MSDN Blog Tweet
Kategorie: power point zdarma

PowerDVD - ke stažení zdarma - Stahuj.cz

PowerDVD - ke stažení zdarma - Stahuj.cz

Přehled Obrázky Mini-recenze (24) Diskuse Články Jeden z nejlepších přehrávačů DVD a Blu-ray Podrobný náhled PowerDVD 11 je celosvětově uznávaný softwarový přehrávač, nabízející maximální zážitek při přehrávání jakéhokoliv videa a zvuku s podporou Bluray i 3D nebo fotografií. PowerDVD 11 nově přichází i s podporou přehrávání přímo z přenosných zařízení, dále si poradí se zaznamenanými pořady 3DTV (standard ISDB-T), 3D fotografiemi (MPO/JPS) nebo s obrazem internetových sociálních serverů Facebook, Flickr a YouTube.
Kategorie: power dvd 7

Jak si vyrobit vlastní plastické pozadí do akvária | info-koktejl | Člověk, příroda

Jak si vyrobit vlastní plastické pozadí do akvária | info-koktejl | Člověk, příroda

Jak si vyrobit vlastní plastické pozadí do akvária 28.05. 2010 - Externí redaktoři Přečteno : 7630x Počet komentářů : 0 Člověk, příroda / Chovatelství Každý, kdo někdy zařizoval akvárium pro rybičky ví, že plastické pozadí do akvária stojí opravdu nekřesťanské peníze. My vám ale nabízíme velice povedený návod, kterak si možná ještě lepší pozadí vyrobit takříkajíc na koleni doma a za zlomek ceny. Stejně jako u minulého článku " Zakládání akvária o objemu 540l krok za krokem " je i nyní autorem pan Vladimír Volný a článek je s jeho laskavým svolením přejat z jeho stránek. Polystyrén(12cm) jsem změřil a silikonem slepil do základního tvaru. Aby vše drželo jak má,tak jsem si trochu pomohl špejlemi. V levo je vytvořený komín pro filtr. Poté jsem si na hrubo nakreslil co půjde pryč a pak vše vyřezal nožem a plátkem pilky na železo. Horkovzdušnou pistolí jsem vypálil celkový tvar pozadí. Kuličky se krásně spekly a polystyrén dostal mnohem realističtější podobu.
Kategorie: pozadí do akvária

Nabídka práce a pracovních míst Hradec Králové - www.bazac.cz

Nabídka práce a pracovních míst Hradec Králové - www.bazac.cz

MATEX HK s. r. o. 25968807 Pracovní poměr, Jednosměnný provoz, Plný úvazek Kladská 181/55, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 ÚSO (vyučení s maturitou) Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. Výroba a pr
Kategorie: prace hk

Kategorie: