lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6633
Čeká na schválení: 198
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » lepidlo » prace havířov

Nejnovější v kategorii lepidlo:


Práce na doma bez podvodu? - Diskuse - eMimino.cz

Práce na doma bez podvodu? - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu Terka 1 Povídálka Příspěvků: 28 18.10. 11 22:47 Prace na doma bez podvodu? Ahoj vsechny maminky, chtela jsem se zeptat, zda nektera nevite o praci na doma bez podvodu, letadla i pyramid? Bylo by to velice prinosne. Dekuji za odpovedi Napsat příspěvek Stránka: 1 2 3 Další » Reakce: Sumaya Závislačka Příspěvků: 2723 18.10. 11 23:03 Tak solidní práci na doma asi nenajdeš. Jedině, že by jsi si založila živnosťák a pojišťovala nebo tak něco. Na 99 % jsou práce na doma podvody. Napsat příspěvek Aknel2 Kecalka Příspěvků: 425 18.10. 11 23:09 Tchýně dělá doma už léta bižutérii.
Kategorie: práce na domaSeznam zdrojů na téma prace havířov:


Úřad práce Havířov - pobočka pracovního úřadu Karviná
Úřad práce Havířov
Havířov - Volná místa podle obcí - Přehled práce - volná místa, nabídky práce
Úřad práce Havířov
Úřad práce Havířov nabídka domácí práce, brigády
Zamecnictvi PF svarecske a zamecnicke prace Havirov
Havířov - Volná pracovní místa - Nabídka práce | SPRÁVNÝKROK.CZ
Havířov - práce, zaměstnání, volná místa
Jednání zastupitelstva Havířova: Práce PČR a MP se musí zlepšit, vláda musí řešit zdravotnictví - Havířov - Karvinsko | InfoPortály.cz - aktuální zprávy z Moravskoslezského kraje
Statutární město Havířov - Práce na přestavbě Městské knihovny v Havířově finišují
Nabídka práce - Havířov | Najdijob.cz
Elektromontážní a elektroinstalační práce - Havířov  -  Najisto
Nabídky práce - prace - Havířov | careerjet.cz
Práce, Pracovní: Havířov | Indeed.com
Práce, agentury Karviná - hodnocen agentury práce v Karviné - sluzby.cz
Aktuální nabídky práce - Havířov | Agentka
Úřad práce Havířov
Inzerce práce Havířov | i-Bazar.cz
Havířov nabídka práce
Nabídka práce Havířov

PowerPoint | Počítač pro každého

PowerPoint | Počítač pro každého

Pozadí z prezentace na plochu Je možné nastavit obrázek z prezentace PowerPoint (přípona.pps) jako pozadí na plochu? Jak převést prezentaci na video? Existuje nějaká možnost, jak převést prezentaci z PowerPointu na DVD, aby ji bylo možné přehrát z DVD přehrávače na televizi? Jak spojit hudbu s prezentací (PowerPoint 2010)? Ve starších verzích programu PowerPoint z MS Office bylo možné při vkládání hudby nebo videa nastavit velikost souboru určeného pro vložení do prezentace (jde o to, aby soubor kvůli své přílišné velikosti nezůstal na disku mimo prezentaci). Toto nastavení nemohu najít v Office 2010. Poradíte mi, kde je? Jak spojit hudbu s prezentací (PowerPoint 2007)? Vytvořím si prezentaci v PowerPointu s doprovodnou hudbou, která je uložena v počítači. Když ale prezentaci vypálím na CD ve formátu PPSX, hudba tam již není – je stále uložena jen v počítači.
Kategorie: power point

Microsoft Office Compatibility Pack - ke stažení zdarma - Stahuj.cz

Microsoft Office Compatibility Pack - ke stažení zdarma - Stahuj.cz

*. pptm - Microsoft Office PowerPoint 2007 prezentace se zapnutými makry
Kategorie: power point prezentace ke stažení

Domácí práce na internetu

Domácí práce na internetu

BUDE DOKONČENA 30.3. 05 Několik rad, než začnete : - založte si novou e-mailovou schránku, kterou si zaregistrujete u reklamních společností (nebudou se Vám reklamní zprávy plést do vaší soukromé pošty) - založte si účet u některé společnosti, která se zabývá platbami na internetu, jako je např: E-Gold, Moneybookers, IntGold... ( většina společností nevyplácí šeky, ale posílá peníze na tyto účty ), na internetu najdete mnoho stránek pojednávajících o těchto společnostech, takže se nebojte, peníze se dají převést do ČR na váš účet - reklamní zprávy čtěte, občas dostanete reklamní zprávu typu DO NOT CLICK, DELETE ME apod. , tyto zprávy smažte a neklikejte na odkazy! ( to si společnost kontroluje, že zprávy opravdu čtete ) - pro registraci klikněte na SIGN UP, JOIN apod. , zapište poté svůj e-mail a potvrďte, dostanete zprávu a po kliknutí na odkaz dokončíte registraci - čtení zpráv probíhá následovně : otevřete zprávu, klikněte na link a otevře se vám okno prohlížeče, v horní části uvidíte kolik vám bude připsáno na váš účet a jak dlouho musíte zprávu číst ( tak mezi 15-45s ) - vyzkoušejte si to, registrace jsou zdarma, neplatíte žádnou dobírku a pokud se zaregistrujete do více společností můžete se dostat denně k pěkným penězům - poreferujte svým známým a nechte je zapsat a budete mít další příjem ! - vytvořte si své stránky presentující firmy, u kterých se zapíšete s vlastními referraly a obdržíte od firem provizy ( některé mají systém až 6 stupňů referencí ) - neočekávejte za první den tisíce - to vám nedá nikdo ani v Čechách - že tento systém funguje i u nás - viz firma Emailing - ptáte se, má to nějaký význam ?!?!?! - podívejte se SEM - výdělek záleží pouze na vaší aktivitě !!! Pokud budete mít jakýkoliv dotaz či potřebovat návod k registracím v češtině napište na pracepc@atlas.cz .
Kategorie: práce na internetu

Pozvánka na SPAFI party

Pozvánka na SPAFI party

Copyright © 2012 CIANT - international centre for art and new technologies. Všechna práva vyhrazena. Webová doména je sponzorována společností ET NETERA a. s.
Kategorie: pozvánka na párty

PowerDVD - ke stažení zdarma - Stahuj.cz

PowerDVD - ke stažení zdarma - Stahuj.cz

Přehled Obrázky Mini-recenze (24) Diskuse Články Jeden z nejlepších přehrávačů DVD a Blu-ray Podrobný náhled PowerDVD 11 je celosvětově uznávaný softwarový přehrávač, nabízející maximální zážitek při přehrávání jakéhokoliv videa a zvuku s podporou Bluray i 3D nebo fotografií. PowerDVD 11 nově přichází i s podporou přehrávání přímo z přenosných zařízení, dále si poradí se zaznamenanými pořady 3DTV (standard ISDB-T), 3D fotografiemi (MPO/JPS) nebo s obrazem internetových sociálních serverů Facebook, Flickr a YouTube.
Kategorie: pover dvd

Kategorie: