lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14943
Čeká na schválení: 92
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » lepidlo » povinné pojištění aut

Nejnovější v kategorii lepidlo:


Zimní výbava bude letos povinná na 161 km D1 - Denik.cz

Zimní výbava bude letos povinná na 161 km D1 - Denik.cz

| Sdílet Diskutovat (3) 6.10. 2010 15:49 Ilustrační foto Autor: DENÍK Vyplynulo to z dohody mezi ministerstvem dopravy, krajem Vysočina a dopravní policií, řek mluvčí ministerstva Karel Hanzelka. Kraj Vysočina svůj požadavek zdůvodnil tím, že auta s letními pneumatikami v tomto regionu v zimě často blokují silnice. Termín zatím není stanoven Během minulé zimy bylo podle Hanzelky zimní obutí na D1 povinné pouze od exitu Loket na 66. kilometru po Velkou Bíteš na Žďársku (162. kilometr dálnice), značek bylo v tomto úseku rozmístěno kolem 40. Během letošní zimy se značený úsek prodlouží ve směru do Středočeského i do Jihomoravského kraje. Termín rozmístění značek přikazujících použití zimní výbavy zatím není pevně stanoven. " Teoretický předpoklad je 1. listopadu. Pokud by bylo extrémně teplé počasí, tak můžeme i počkat," uvedl Hanzelka.
Kategorie: poviná zimní výbavaSeznam zdrojů na téma povinné pojištění aut:


Zákonné pojištění vozidel | Pojištění vozidel online
Zákonné pojištění vozidel
Pojištění vozidel porovnání
ČSOB - Pojištění vozidel
Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla - Wikipedie
Zákonné pojištění vozidel
Pojištění motorových vozidel online
Zákonné pojištění vozidel
Zákonné pojištění vozidel
Autopojištění - pojištění vozidel online | Allianz Direct
1. Povinné ručení Bez povinností - Česká pojišťovna, a. s.
Zákonné pojištění vozidel online
Pojištění vozidel
Zákonné pojištění vozidel a porovnání - Povinné ručení porovnání
Pojištění vozidel porovnání
Povinné pojištění | Nejlevnější pojištění vozidel
Povinné ručení on-line - ČSOB Pojišťovna, a.s.
Zákonné pojištění vozidel - Nejlevnější
Top-Pojištění.cz - porovnání pojištění online - povinné ručení, cestovní pojištění, havarijní pojištění a pojištění domácností | Top-Pojištění.cz
Povinné ručení pro automobily online - DIRECT Pojišťovna

Traktory bazar - inzerce

Traktory bazar - inzerce

Sněhové řetězy na Řetězy na traktor 14,9-28 ( / Liberecký kraj / Jablonec nad Nisou) Sněhové řetězy na traktor Pewag dvojitá traktorová stopa, nový typ se svařovanými články, nové nepoužité, vysoce otěruvzdorný materiá... Cena: 10000
Kategorie: použité traktory zetor

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

NABÍDKA PRÁCE V této rubrice naleznete pracovní nabídky cestovních kanceláří nebo agentur, které jsou členy AČCKA - zaměstnání na plný úvazek, brigády, praxe atd. Přejeme Vám mnoho úspěchů při hledání odpovídající pracovní pozice. V případě zájmu o zařazení Vaší nabídky práce na web Asociace kontaktujte sekretariát AČCKA. 2. května 2011 Aktuální nabídka práce CA INVIA.CZ více… 12. dubna 2011 V současné době nenabízíme volné pozice zaměstnání v cestovním ruchu. 17. ledna 2011 REFERENT/REFERENTKA PRODEJE ZÁJEZDŮ CESTOVNÍ AGENTURA ASSIST vypisuje výběrové řízení na pozici REFERENT/REFERENTKA PRODEJE ZÁJEZDŮ více… 3. ledna 2011 V současné době nenabízíme volné pozice zaměstnání v cestovním ruchu. 14. června 2010 CK KARMA TOURS hledá prodejního referenta/tku s praxí Do naší kanceláře v Brně hledáme na HPP vhodné kandidáty na pozici prodejní referent více… 11. května 2010 CK Italieonline hledá prodejního referenta/tku s praxí Do naší kanceláře na Praze 9 hledáme vhodné kandidáty na pozici prodejní referent. Na plný pracovní úvazek.
Kategorie: práce cestovní kancelář

Dum.Bazos.cz - bazar, inzerce Stavební materiál - Koupím

Dum.Bazos.cz - bazar, inzerce Stavební materiál - Koupím

SCHÁNIM DODAVATELE MATERIÁLU NA STAVBU - Poptávka - Sháním dodavatele materiálu na stavbu. ,radiátory,cement,vápno,písek,dřev o(prkna střešní 300m2) ,PVC lino,osb desky,trámy,dřevěné palubky,ytong na příčky cca 3pal, atd. Nabízejte co máte,ozvu se všem. Plzenský kraj -(Klatovy,Plzen,Písek),popřípadě s dopravou. Stavebniny nevolejte!!!
Kategorie: pouzity stavebni material

Povinné ručení výpověď a nová smlouva

Povinné ručení výpověď a nová smlouva

Express hledání dalších informací o pojištění zdraví majetku a zejména vozidel, vám usnadní několik našich tipů : Vozidla musíte pojistit podle zákona o pojištění odpovědnosti: Povinné ručení,kde můžete získat komplexní informace, včetně kalkulačky, poradny, statistik, cen jednotlivých pojišťoven. Jako příklady populárních povinných ručení je nutné zmínit Povinné ručení ČPP, nebo její starší sestru Povinné ručení Kooperativa, které obě spojuje jedna obří středoevropská pojišťovna VIG, jako nejpopulárnější nejlevnější pojištění vozidel je nyní asi Povinné ručení Slavia, naopak nadnárodní pojišťovací holding Axa nabízí nadstandartní Povinné ručení AXA s mnoha výhodami a "zbytečnostmi" Povinné ručení Allianz nabízí podobný přístup, pokud často jezdíte pak byste měli popřemýšlet o Životní pojištění zejména pokud jste živitelem rodiny a rodina je na vás finančně hodně závislá. Životní pojištění v případě, že by se vám něco stalo má svůj velký význam! Aby pak rodina místo vlastní nemovitosti, pořízenou na hypotéku, nemusela být mezi zájemci o Pronájem bytů a strachovat se o budoucnost. POVINNÉ RUČENÍ Nevíte si rady? Potřebujete pomoci? Chcete porovnání pojištění a propočet na tělo s korunovou přesností? Volejte analytika na tel 739 586 722 Allianz | AXA | ČPP | ČSOB | Generali | HVP | Kooperativa | Slavia | Triglav | Uniqa | Wustenrot
Kategorie: povinné ručení výpověd

Práce na živnostenský list při rodičovské dovolené | Aktivní máma

Práce na živnostenský list při rodičovské dovolené | Aktivní máma

pro ženy, které hledají cestu, jak na to Práce na živnostenský list při rodičovské dovolené Dotaz: Jsem na rodičovské dovolené, kterou mám mít do dvou let dítěte (teď je mu 14 měsíců), ráda bych již začala pracovat na živnostenský list, ale obávám se, aby to pro mě nemělo více nevýhod než výhod. Budu muset platit zdravotní a sociální pojištění, ač ho za mě platí teď stát? Když bych potom otěhotněla počítala by se mi peněžní pomoc v mateřství z předchozího zaměstnání či z příjmů, které jsem měla na živnosťák? Kolik peněz bych musela platit a jak dlouho při práci pouze na živnosťák, abych měla nárok na vysokou mateřskou ? Doufám, že to dává smysl. Předem děkuji za odpověď! Odpověď: Dobrý den, na živnostenský list můžete pracovat i při RD. Pokud otěhotníte a splníte zákonné předpoklady (doba pro nástup na MD mezi prvním a druhým dítětem a zaměstnanecký poměr),  budete mít peněžitou pomoc v mateřství  vypočtenou z výše mzdy u Vašeho zaměstnavatele, tedy z částky, ze které se Vám počítala u Vašeho prvního dítěte, podle pravidel, která zrovna budou v platnosti (viz. změna peněžité pomoci v mateřství v roce 2010). Výhodnost  živnostenského listu pro Vaši osobu bez bližších informací nedokáži posoudit, záleží  na tom do jaké míry bude Vaše podnikání úspěšné.
Kategorie: práce na mateřské dovolené

Kategorie: