lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10240
Čeká na schválení: 88
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » lepidlo » práce na mateřské dovolené

Nejnovější v kategorii lepidlo:


www.prezentace-pro-dejepis.freeeee.net

www.prezentace-pro-dejepis.freeeee.net

Výukové pomůcky pro dějepis (prezentace, smartboard) a další přeměty, např. ZSV Vážení kolegové a kolegyně, nacházíte se na stránkách věnovaných pomůckám pro učitele pro výuku (nejen) dějepisu. Neleznete zde prezentace, soutěže pro třídu formou her Riskuj! , Chcete být jedničkářem? , odkrývačky, přiřazování apod. Soubory jsou nejčastěji ve formátu PowerPoint, Smart board, či OpenOfice.org Impress. Některé soubory jsou volně ke stažení a šíření (level 1), k získání ostatních je třeba zaplatit poplatek 999Kč (level 2) k získání přístupového hesla. VĚŘÍME, ŽE S POMOCÍ NAŠICH MODERNÍCH VÝUKOVÝCH POMŮCEK UČINÍTE SVOU VÝUKU JEŠTĚ POUTAVĚJŠÍ A ZAJÍMAVĚJŠÍ. Mgr. Vít Zahradníček (profesor dějepisu a ZSV na gymnáziu) Postup získání přístupu ke zpoplatněným materiálům je jednoduchý - klikněte zde. Celý text zde...
Kategorie: power point prezentace ke staženíSeznam zdrojů na téma práce na mateřské dovolené:


Práce na mateřské dovolené. Dá se sehnat?
Práce pro stejného zaměstnavatele při rodičovské dovolené na stejné pozici ale částečný úvazek
práce při rodičovské dovolené - fórum - Právník.cz
Mateřská dovolená - Wikipedie
PrГЎce mateЕ™skГ© dovolenГ©, NabГ­dka prГЎce mateЕ™skГ© dovolenГ©. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce
Relaxuj - Práce na mateřské dovolené
Pracovní právo: Mateřská a rodičovská dovolená, návrat z mateřské dovolené do zaměstnání
Dovolená na zotavenou - VÝPLATA.cz
Mateřská dovolená - PPM | Baby on line
Práce po mateřské dovolené čipředčasné ukončení rodičovskédovolené - právní poradna Gender Studies
Archiv závěrečné práce Jana Špičková FSS N-SP SP (PM) /fss_m/
Návrat do práce po mateřské dovolené - Pracovní poměr a právo - PRÁVNÍ PROBLÉMY
Přivýdělek na mateřské dovolené | Sociální dávky
NГЎvrat do prГЎce po mateЕ™skГ© dovolenГ© – odpovГ­dГЎ prГЎvnГ­k | PlenkyvprГЎci.cz
Flexibilní trh práce - Kontakt se zaměstnanci na mateřské a rodičovské dovolené
Domácí práce pro ženy na mateřské dovolené | www.domaci-prace.com
O Projektu - Aktivní rodina
Práce na živnostenský list při rodičovské dovolené | Aktivní máma
NA CO SI DÁT POZOR PŘI HLEDÁNÍ PRÁCE PŘI RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ - AZ Rodina - to nejlepší pro rodinu – internetový portál (nejen) pro rodiče
Otec na rodičovské dovolené - www.maminet.cz

Úřad práce Jihlava - volná pracovní místa

Úřad práce Jihlava - volná pracovní místa

Úřad práce v Jihlavě Toto není oficiání prezentace Úřadu práce v Jihlavě. Jedná se o souhrn kontaktních informací a volných pracovních míst na ÚP v Jihlavě převzatých z mpsv.cz Adresa pracoviště Úřadu práce v Jihlavě Úřad práce Jihlava se nachází v obci Jihlava na ulici Brtnická s číslem popisným 2531. Úřední hodiny na ÚP Jihlava naleznete níže.
Kategorie: práce jihlava

Povinné ručení sazby 2011, porovnání

Povinné ručení sazby 2011, porovnání

Odkazy: Dovolená last minute egypt last minute elektro zboží Reality CZ a SK dovolenka zájazdy.sk MP3 přehrávače Levné notebooky Mobilní telefony Povinné ručení 2012 Lyžování 2011/2012 Hry na mobil Řecko - dovolená Granty a dotace Jak podnikat last-minute-cz.cz Parníky Praha Plavba po Vltavě POVINNÉ RUČENÍ - TITULNI STRANKA Co je povinné ručení? Povinné ručení je hovorové označení pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Povinné ručení je povinen pro své vozidlo sjednat dle zákona č. 168/1999 Sb. jeho vlastník nebo spoluvlastník. Výjimku z této povinnosti mají např. hasiči či některá vozidla policie. Které pojišťovny poskytují povinné ručení? Povinné ručení poskytuje pro rok 2006 celkem 8 pojišťoven, jedná se o tyto pojišťovny: Allianz, Česká podnikatelská pojišťovna, Česká pojišťovna, ČSOB, Generali, Kooperativa, Uniqa, Triglav. Kdo si musí sjednat povinné ručení?
Kategorie: povinnné ručení

Práce doma - administrativa : Finanční pomocník

Práce doma - administrativa : Finanční pomocník

Online inzerce zdarma: Půjčky, úvěry, hypotéky, oddlužení, konsolidace, pojištění, práce-zaměstnání, spolupráce v oblasti financí... Práce doma - administrativa Číslo inzerátu: 35546 Podáno: 21.01. 2011 Typ inzerátu: Nabídka Rubrika: Spolupráce, zaměstnání Okres: Celá ČR Objem: V textu Právě nyní je tu pro Vás obrovská šance, jak si snadno přivydělat zajímavé peníze. Jednoduchá propagační činnost pro českou firmu, zajímavé odměny podložené smlouvou o spolupráci a časem i stabilní příjem za minimum času. Pracuje se pouze z domu, přes internet, bez pevné pracovní doby. Pro podrobnější informace mě kontaktujte na e-mail.
Kategorie: práce na doma administrativa

Prostějov doma kraluje, volejbalistky Olomouce podlehly Frýdku-Místku - iDNES.cz

Prostějov doma kraluje, volejbalistky Olomouce podlehly Frýdku-Místku - iDNES.cz

Prostějov doma kraluje, volejbalistky Olomouce podlehly Frýdku-Místku ČTK, iDNES.cz 22. prosince 2011 19:52, aktualizováno 20:29 Volejbalistky Prostějova stále neztratily v extralize ani bod, ve 14. kole si hladce poradily s Ostravou a a spravily si aspoň trochu náladu po středeční porážce v Lize mistryň. Nezaváhal ani druhý Olymp, který rovněž neztratil proti Šternberku ani set, ale nadřel se mnohem víc.
Kategorie: prace na doma prostejov

Vlákno názorů k článku Potěmkinův e-government - Lupa.cz

Vlákno názorů k článku Potěmkinův e-government - Lupa.cz

Lupa.cz » Potěmkinův e-government » Názory » Vlákno Vlákno názorů k článku Potěmkinův e-government Jean (neregistrovaný) ---. vodafone.cz 13. 9. 2011 9:18 Re: Potěmkinův e-government Kdyby měl každý uživatel systému DS, včetně fyzických osob automaticky i podpisový certifikát ZDARMA pak by se ušetřilo na provozu Czech pointů. Nebylo by totiž třeba nic tisknout. Jakýkoliv úřad, který je oprávněn požadovat nějaký doklad či potvrzení by si jej totiž mohl vyžádat přímo u úřadu, jenž jej vystavuje a osoba, které se doklad týká a má DS by jen požadavek autorizovala svým podpisovým klíčem resp.el. podpisem. Kdo by DS neměl běžel by si do fronty pro lejstro. Pokud by měl el. podpis každý občan zdarma např. na el. občance nemusel by u DS provozovat CA provozovatel a ani třetí strany jako PostSignum atp. a pro DS by se použil tento certifikát.
Kategorie: povnne ručeni

Kategorie: