lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3030
Čeká na schválení: 176
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » poslední díl ulice video

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Posilovna MAXIMUS - posilování ve tmě. Co se děje v posilovně, když nastane tma.

Posilovna MAXIMUS - posilování ve tmě. Co se děje v posilovně, když nastane tma.

Posilovna ve tmě 09.02. 2005 Co se děje v posilovně, když nastane tma Do posilovny MAXIMUS na Žižkově chodím již poměrně dlouhou dobu. Za tu dobu jsem tam zažil podivuhodných událostí několik, počínaje skupinovou návštěvou ženského basketbalového teamu a konče několika přestavbami. Ale výpadek proudu, jsem tam zažil toto pondělí poprvé. Vzhledem k prostředí vzala většina návštěvníků výpadek proudu doslova sportovně. Někteří jedinci, zřejmě mající tmu před očima ze zvedaných závaží tak jako tak, výpadek světla ani nezaznamenali a vesele cvičili dál. Část cvičících si hlasitě oddechla a s výrokem "Konečně není vidět, kolik zvedám" též pokračovala ve cvičení. Je pravda, že ne všem nepřítomnost světla vyhovovala. Problém měli ti, které výpadek zastihl uprostřed cviku. Poznat se dali podle výkřiku "To jsem zvědavej, kam ze zad shodím těch 100 kilo."
Kategorie: posilovna žižkovSeznam zdrojů na téma poslední díl ulice video:


Šmelina.cz, Rádio, Televize,hromadná inzerce, zdarma, katalog, firmy, bez registrace
Něco o mně
seriál ulice poslední díl video
Nové trendy v tabletech | Chip online - Hardware, software, internet
Novinky | Seriál Ulice - neoficiální web a fanclub Ulice
Seriál Ulice poslední díl - Rink.cz
tv nova video seriál ulice
Film - Kultura a umění | ikat.cz
SeriГЎl ULICE na voyo.cz dЕ™Г­v neЕѕ v TV!
Dnes má premiéru poslední díl Harryho Pottera. Sledujte přímý přenos – Novinky.cz
Ulice poslední díl - Poslední díl
poslední díl ulice video
Ulice 25.11.2011 - 2085. díl - TV Nova
Scénáristi Ulice věnují dědovi Marešovi celý jeden díl! | Blesk.cz
VOYO.cz přináší obsah ve 3D jako první videoportál v ČR - Články | satCentrum
Film
ulice poslední díl 2011 - Víkend .org
Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Růžina poslední hodinka - online video
Poslední díl
CikГЎn sere na ulici 1.dГ­l - YouTube

Jak vybrat správnou postel aneb… aby záda nebolela « Třetí věk - stránky pro důchodce a seniory

Jak vybrat správnou postel aneb… aby záda nebolela « Třetí věk - stránky pro důchodce a seniory

Copyright © 2005 - 2010 Třetí věk - Portál pro české důchodce a seniory Veškeré písemné i obrazové dokumenty na portálu Třetí věk jsou výhradně vyhotoveny a publikovány pro účely a informovanost čtenářů. Autorské texty i obrázky jsou chráněny autorským právem. Texty lze podstoupit k použití pro jiné účely jen se schválením provozovatele stránek a autora. Pokud někdo používá texty bez vědomí provozovatele stránek a autora pro své vlastní účely, pak se dopouští protiprávního jednání.
Kategorie: postel pro seniory

Poslední Mohykán / Last of the Mohicans, The (1992) | ČSFD.cz

Poslední Mohykán / Last of the Mohicans, The (1992) | ČSFD.cz

Daniel Day-Lewis jako statečný přítel Indiánů ve filmovém přepisu slavného románu J. F. Coopera. Filmaři již mnohokráte zvolili za předlohu svých děl pentalogii spisovatele Jamese Fenimora Coopera o dobrodružstvích bílého lovce, přezdívaného Sokolí Oko, a jeho indiánských přátel v době bojů Francouzů a Angličanů o nová území v Severní Americe. Nejslavnější se stala kniha úvodní Poslední Mohykán. Sokolí Oko spolu s posledními potomky z kmene Mohykánů Čingačgúkem a jeho synem Unkasem pomáhají anglické posádce bránit jednu z pevností. Znepřátelené strany využívají pro své cíle indiánské bojovníky. Huron Magua, který bojuje se svými muži po boku Francouzů, přísahal veliteli dobývané pevnosti pomstu za vyvraždění své rodiny. Po podpisu kapitulace se rozhodne vyprovokovat střetnutí s odcházejícími britskými jednotkami, při němž velitele zabije a zmocňuje se jeho dvou dcer Cory a Alice. Sokolí Oko se zavázal ochránit čest dívek a nechce je nechat ve spárech primitivního divocha. Navíc ke Coře cítí více než přátelství a také Unkasovi není Alice lhostejná. Pro postavu bílého lovce zvolil režisér Michael Mann u nás tehdy nepříliš známého Daniela Day-Lewise, který si však již získal uznání v podobě Oscara za hlavní roli ve snímku "Moje levá noha" (1989).
Kategorie: poslední mohykán soundtrack

Personalistika - potvrzení o zaměstnání - podnikání |

Personalistika - potvrzení o zaměstnání - podnikání |

  Potvrzení o zaměstnání a osobní spis 17.9. 2010, Ing. Alena Chládková, Zdroj: Verlag Dashöfer Není nutné, aby zaměstnavatel měl v osobním spisu zaměstnance uložen originál potvrzení o zaměstnání. Dotaz: Při nástupu do zaměstnání předkládá zaměstnanec potvrzení o zaměstnání (zápočtový list) z předchozího zaměstnání. Pořizujeme si fotokopii s poznámkou „souhlasí s originálem“ a originál vrátíme. Děláme to takto, protože jsme slyšeli (četli) názor, že zápočtový list je osobní doklad každého a má ho mít v originále u sebe. Je to takto správné, nebo po dobu pracovního poměru máme mít v osobním spisu zaměstnance založený originál? Odpověď: Potvrzení o zaměstnání je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci při skončení pracovního poměru nebo dohody o pracovní činnosti. Tomuto dokumentu se „zápočtový list“ říká v praxi proto, že sloužil svého času pro účely zápočtu na dovolenou. Potvrzení o zaměstnání a jeho obsahové náležitosti uvádí ustanovení § 313 odst.
Kategorie: potvrzení o zaměstnání

Fitness doubleDRIVE club Jihlava - Klubové členství

Fitness doubleDRIVE club Jihlava - Klubové členství

Každý z nás už určitě alespoň jednou v životě prošel branami posilovny. Místnost plná mnoha děsivých strojů a svalovců, kteří hravě zvedají stokilové činky. Taky jste si připadali ztracení, neohrabaní a už vás tam nikdy nikdo neviděl? V tom případě své kroky nasměrujte do fitness doubleDRIVE clubu! V double DRIVE clubu  máte k dispozici speciální cvičební programy, zaměřené na jednotlivé svalové partie. Trenéři vám předvedou  efektivní cvičební program  a poté s vámi budou pracovat na dosažení požadovaných cvičebních výsledků. Orientujeme  se na  funkční trénink. Jde o souhrné cvičení, při kterém zapojujete maximální množství svalových skupin tím, že napodobujete aktivity z běžného života. Převedeno do řeči laiků - během tréninků se naučíte cvičit tak, abyste si nehuntovali tělo a zároveň se postupně a nenásilnou formou zbavili svalových nerovnováh a špatného držení těla. Máte jedinečnou příležitost absolvovat  své tréninky a spojit  je s relaxací v parní sauně nebo při masáži.
Kategorie: posilovny jihlava

Mapa Posta Recenze hotelu Hotel Posta recenze Decin

Mapa Posta Recenze hotelu Hotel Posta recenze Decin

HodnocenГ­ 3,0 PЕ™eДЌГ­st 1 recenzi PЕ™idat recenzi ZajГ­mГЎ TД› pЕ™esnГ© umГ­stД›nГ­ Hotel Posta v Decin? Pak se podГ­vej na mapu a zjisti, kde pЕ™esnД› se ubytovГЎnГ­ nachГЎzГ­. MЕЇЕѕeЕЎ zde najГ­t dalЕЎГ­ ubytovГЎnГ­ v okolГ­ 1 kilometru. ZajГ­mГЎ TД› pЕ™esnГ© umГ­stД›nГ­ Hotel Posta v Decin? Pak se podГ­vej na mapu a zjisti, kde pЕ™esnД› se ubytovГЎnГ­ nachГЎzГ­. MЕЇЕѕeЕЎ zde najГ­t dalЕЎГ­ ubytovГЎnГ­ v okolГ­ 1 kilometru. CestovnГ­ kancelГЎЕ™e Zamluvit hotel
Kategorie: posta decin

Kategorie: