lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13153
Čeká na schválení: 203
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » pošta zlín

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Fit centra-Posilovny - Sport v Praze - citysport.cz

Fit centra-Posilovny - Sport v Praze - citysport.cz

* Fitness centrum se nachází v klidné vilové části Vinohrad ve Šrobárově ulici číslo 9. * V přízemí domu na dvou podlažích využívá fitness v celém prostoru( mimo místnosti na bojové sporty) přístup denního světla, což ocení ti z vás kterým příliš nevyhovuje cvičení ve sklepních prostorách a místech bez přístupu denního světla. * Posilovna je vybavena 33 stanovišti stroji firem „GREEN SPORT“ a „SPORTMAR“. * Aerobní ( cardio ) zóna je zastoupena firmou „TECHNOGYM“ ke zlepšení kardiovaskulární činnosti, spalování tuků a pro zahřátí organismu před vlastním cvičením. * V suteréní části fitness se nachází místnost určená pro bojové sporty vybavená boxovacími aparáty. * Pro protažení těla můžete využít aerobní ( taneční ) sálek, kde se nachází také ping-pongový stůl. Posilovna je vybavena 33 stanovišti s moderními stroji firmy SPORT MAR a GRUN SPORT, na kterých můžete formovat svou postavu celkově či procvičovat jednotlivé svalové partie. Aerobní zóna, vybavená špičkovými rotopedy firmy TECHNO GYM, Vám umožní nejen zahřát tělo před tréninkem, ale především ji lze využít k efektivnímu aerobnímu cvičení (spalování tuků, zlepšení kardiovaskulární činnosti atd.) . Na správné cvičení nepřetržitě dohlíží zkušení trenéři, kteří Vám ochotně poradí, případně s Vámi dohodnou osobní trénink včetně odborné konzultace v oblasti správné výživy.
Kategorie: posilovna vinohradskáSeznam zdrojů na téma pošta zlín:


Pošta Zlín 1 | www.Pošty.cz
Rodina ve Zlíně | ÚŘADY A INSTITUCE - Česká pošta Zlín 6, areál Svitu
Česká pošta, s.p. - pošta Zlín 1
Obchodní manažeři v regionech | Česká pošta
Česká pošta - Zlín | Lokola.cz
Pošta Zlín 12
psč obcí okres Zlín
Prodejny Česká Pošta v Zlíně (Česká Pošta, Zlín) – MapaObchodů.cz
Pošta Zlín 7
Česká pošta Zlín - Úřady a státní instituce | Lokola.cz
Czech POINT - Česká pošta Zlín 6 - statnisprava.cz
PSČ okres Zlín - Poštovní směrovací čísla
PSČ pošta Zlín 11 - poštovní směrovací čísla měst a obcí ČR
"Česká pošta, s.p. - pošta Zlín 3" - služby - pošta
POZOR ZMĚNA! Ježíškova pošta Radia Zlín a vánoční jarmark | Radio Zlín
Rodina ve Zlíně | ÚŘADY A INSTITUCE - Česká pošta Zlín (hlavní pošta)
Česká pošta, s.p. (pobočka Zlín) - Firmy.cz
PSČ - Zlínský kraj, okres Zlín - Poštovní směrovací čísla
Vánoce ve Zlíně doplní Ježíškova pošta - Zlín
Pošta Zlín 4 | www.Pošty.cz

PoslednГ­ prГЎzdniny / Last Holiday (2006) - Download mp3 rapidshare Filmy warez

PoslednГ­ prГЎzdniny / Last Holiday (2006) - Download mp3 rapidshare Filmy warez

Na tomto fГіre je zakГЎzanГ© zobrazovanie kГіdu na download neregistrovanГЅm uЕѕГ­vatelom. Pre zobrazenie obsahu kГіdu sa
Kategorie: poslední prázdniny download

Posledny MohykГЎn (1992) - Download mp3 rapidshare Filmy warez

Posledny MohykГЎn (1992) - Download mp3 rapidshare Filmy warez

Na tomto fГіre je zakГЎzanГ© zobrazovanie kГіdu na download neregistrovanГЅm uЕѕГ­vatelom. Pre zobrazenie obsahu kГіdu sa
Kategorie: poslední mohykán download

PEPA Sport - TRÉNINKOVÉ RADY | Už jste někdy navštívili posilovnu? |

PEPA Sport - TRÉNINKOVÉ RADY | Už jste někdy navštívili posilovnu? |

Nákupní košík 0 Kč / 0 ks E-SHOP AKCE ÚVOD O NÁS FITNESS PEPA GP PEPA OBCHODNÍ PODMÍNKY KONTAKT SKFČR SORTIMENT VÝŽIVA aminokyseliny creatiny sacharidy (gainery) proteiny spalovače (carnitiny) vitamíny a minerály kloubní výživa nápoje tyčinky ostatní Anabolizéry STROJE ZBOŽÍ ODĚVY SOLÁRIA BARVY závodní kulturistické HLAVNÍ MENU CO NOVéHO VE FITNESS PEPA CYCLING STUDIO PEPA IFBB SKFCR SOUTĚŽE 2011 SOUTĚŽE 2010 GP PEPA MR. OLYMPIA M. EVROPY M. SVěTA VÝŽIVA TRÉNINKOVÉ RADY FOTOGALERIE ZAJÍMAVOSTI OSOBNOSTI ŽIVOTNÍ STYL Partneři BANNERY TRÉNINKOVÉ RADY Už jste někdy navštívili posilovnu? Vloženo: 26.06. 2007 09:37 Už jste někdy navštívili posilovnu? P okud Vám posilování připadá nudné, velice se mýlíte. Chodit do posilovny neznamená jen budovat objemné svaly, ale hlavně zpevňovat svaly ochablé a oslabené. V poslední době je zvlášť populární také tvarování problematických partií s následnou redukcí tukových zásob a úpravou osobní hmotnosti. Začátečník v posilovně by měl být důsledný a proto by měl určitě investovat do prvních hodin a zaplatit si odborníka na posilování. Vhodné je začít chodit 2 x v týdně, zhruba hodinu a půl. Právě zkušený instruktor Vám sestaví cvičební plán, velikost zátěže a opakování jednotlivých sérií.
Kategorie: posilovny v opavě

Fitcentrum

Fitcentrum

NĚCO O NÁS Fitcentrum I-R Club je umístěno v centru města Pardubic na Masarykově náměstí č. 1484, v budově T-Stringu. První zvednutí činky ve fitcentru proběhlo dne 1.9. 1990 při slavnostním otevření, kterého se účastnilo asi 100 návštěvníků. První stroje zde umístěné byly z dílny firmy STANMARK. Zájem o cvičení byl značný a tak nebylo divu, že již po několika letech provozu bylo nutné provést první rekonstrukci. Ta spočívala ve výměně posilovacích strojů za stroje firmy SPORTMAR, důraz byl kladen na aerobní stroje jako například stacionární kola. Vzhledem k tomu, že v průběhu dalších let došlo k nabídce na obnovu strojů ze strany italské firmy PANATTA sport (jedna z největších firem na výrobu posilovacího zařízení v Evropě), distribuci tohoto zařízení v České republice a s tím spojené vybudování shoom roomu, bylo rozhodnuto o druhé rekonstrukci. V krátké době po instalaci strojů firmy PANATTA sport ovšem došlo k tomu, k čemu muselo dojít. Přestalo vyhovovat zázemí posilovny a rovněž bylo zřejmé, že je nutné uvažovat o rozšíření fitcentra.
Kategorie: posilovna v pardubicích

Hostinec Stará pošta (Pelhřimov) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

Hostinec Stará pošta (Pelhřimov) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

Miroslav Kumžák Nabízíme obědy, svačiny, večeře, svatby a večírky. Informace o firmě » Miroslav Siblík _ * Denní otvírací dobu* Výběr z hotových jídel* Závodní stravování* Venkovní posezení* Svatební… Informace o firmě » Hostinec U Čiháků Restaurace v obci Vystrkov. Informace o firmě » Vytisknout Hostinec Stará pošta Restaurace v Pelhřimově.
Kategorie: pošta pelhřimov

Kategorie: