lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12967
Čeká na schválení: 138
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » postava člověka

Nejnovější v kategorii kvetiny:


KRBY

KRBY

Stavba zahradního krbu s udírnou Chtěl jsem vám všem napsat a tím i poradit, jak jsem stavěl zahradní krb s udírnou. Nebylo to snadné, ale myslím, že výsledek stojí za to, můžete posoudit sami. Dost dlouhou dobu jsem brouzdal po internetu a hledal různé rady, ale jak jistě jste se přesvědčili, tak je toho tu dost málo. Zřejmě postup stavby si firmy dost hlídají a rádi inkasují nemalé peníze za provedení nákresu i samotné stavby. Proto jsem se rozhodl poradit těm, kteří jsou odvážní jako já a chtějí si postavit svůj krb sami. První věc, kterou jsem si musel rozmyslet byl tvar základu nebo-li základové desky pro stavbu krbu. Udělal jsem si náčrt na papír(samozřejmě ve zmenšeném měřítku) a přidal rozměry. Podle nákresu jsem si přenesl míry krbu ve skutečné velikosti tak, že jsem si vykolíkoval tvar krbu na místo kde bude krb stát a kolíky obtáhl šňůrkou. Tím jsem získal obrys základové desky. Podle natáhlé šňůrky jsem vyryl díru po celé ploše do hloubky 1m, vytvořil jsem obvodové bednění a vše pečlivě zalil betonem.
Kategorie: postup stavby krbuSeznam zdrojů na téma postava člověka:


Silas, člověk s obrovskou vizí (literární postava) [Charakteristiky] | Slohové práce
Proměny výšky postavy v průběhu věků / Časopis Vesmír / 84, 165, 2005/3 / vesmir.cz
Citadela LARP » Postavy a všechno kolem
Aliens versus Predator 2 - Wikipedie
Scorpions Software
Vývoj dětské kresby | Baby on line
Šéfová mi závidí: postavu, muže, miminko... - Žena.cz
Krásná postava a touha po ní nás může dovést až k anorexii a bulimii - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné
Ne každý může mít dokonalou postavu - Krásná.cz - tvoje nové sebevědomí
Fotografujeme celé postavy - článek - katalogfotoaparatu.cz
Seznam postav seriálu Star Trek - Wikipedie
Hudební fórum • Jaký má vliv postava člověka na hlas? : Zpěv | Kytary.cz – hlavní partner
3Dscena.cz - Smith Micro Poser 8.0: postavte si vlastního člověka
Češi vyvíjejí virtuální model člověka pro crashtesty. Podívejte se na animace nárazů | zpravy.ihned.cz - Česko
Stavy postav - Might and Magic 7
Postava odhalí charakter člověka | praktické informace,rady a zajímavosti …
Osobnost člověka na základě volby RPG postavy | Blog of Eragon fans
Na Marsu nalezena postava člověka
Domov českých a slovenských furry zvířátek * Home for czech and slovak furry animals
java.vse.cz : ZadaniAdventury

Obal na notebook Celly Delicious White 15,4" | Cellyshop.cz

Obal na notebook Celly Delicious White 15,4" | Cellyshop.cz

Brašny a batohy Kdysi byla brašna na notebook černá, tlustá a nudná. Celly tomu udělalo přítrž a proměnilo brašnu na notebook v stylový doplněk. Praktičnost zůstala. Úvod → Brašny a batohy → Obaly na notebooky → Delicious detail produktu Obal na notebook Celly Delicious White 15,4" CENA: 375 Kč
Kategorie: pouzdra na notebooky

Řídíte a je vám 60? Potřebujete zdravotní potvrzení! | Žijeme naplno

Řídíte a je vám 60? Potřebujete zdravotní potvrzení! | Žijeme naplno

Řídíte a je vám 60? Potřebujete zdravotní potvrzení! Autor: Michaela Poštulková | komentářů: 0 Osvědčení o zdravotním stavu musí řidič nad 60 let s sebou vozit stále Od 60 jen s platným zdravotním „lejstrem“ Pozor! Už od šedesáti let si řidiči osobních vozidel nevystačí pouze s dokladem o povinném ručení, řidičským a technickým průkazem. Řidič-senior musí mít u sebe k dispozici potvrzení o zdravotní způsobilosti, přičemž silniční zákon nijak nestanovuje jeho podobu. Zpravidla jde o písemné vyjádření praktického lékaře, že pacient je způsobilý k řízení osobního vozidla. Bez prohlídky až rok bez řidičáku Prohlídku u lékaře, na které řidič vyjádření získá, je nutno poprvé absolvovat již v 60 letech, poté v 65, 68 a dále v dvouletých intervalech. Pokud u sebe řidič v případě kontroly toto potvrzení nemá, protože nenavštívil lékaře, hrozí mu pokuta až do 10 000 Kč, 5 trestných bodů či zákaz řízení až na jeden rok. Pokud potvrzení pouze nemá aktuálně u sebe, může počítat s blokovou pokutou do výše 2 tisíc Kč, o body přijít nemůže. Na prohlídku se řidič může dostavit nejdříve půl roku před dosažením daného věkového limitu, nejpozději ovšem v den svých narozenin.
Kategorie: potvrzení od lékaře

Masky | Hokej a vybavení

Masky | Hokej a vybavení

Posts Tagged ‘masky’ Josef Říha – REY Praha-Malešice Srpen 12th, 2010 No Comments Informace o společnosti: Prodáváme – masky, chrániče očí a mřížky pro hráče a další vybavení pro gólmany. Výroba a prodej vybavení pro různé druhy hokeje – značka REY. Dále nabízíme potřeby pro lední hokej, in-line hokej, pozemní hokej, hokejbal, florbal a softball. Webové stránky(www): http://www.rey.cz E-mail(mail): rey@rey.cz Adresa: U tvrze 48/28, 108 00, Praha-Malešice Kontaky/Pobočky Telefon Read More » Posted in Hokejová výstroj Litvínov | Tags: chrániče očí, Hokej, hokejbal, lední hokej, masky, pozemní hokej, REY, vybavení HOCKEY BAZAR Druhá šance Praha-Vršovice Srpen 12th, 2010 No Comments Informace o společnosti: Prodáváme nové i požité hokejové výstroje, brusle, helmy, masky, dresy, hokejky, betony a ostatní hokejové doplňky. Speciální tréninky pro dospělé pod vedením profi trenérů a hráčů. Nákup, prodej a půjčovna použité hokejové výstroje. Webové stránky(www):http://www.hockeybazar.cz E-mail(mail): cumpes@hockeybazar.cz Adresa: Vladivostocká 1460/10, 100 00, Praha-Vršovice Kontaky/Pobočky Telefon : +420 267 315 850 Fax : +420 272 915 269 Aktuální Read More » Posted in Hokejová výstroj Praha | Tags: brusle, dresy, helmy, hokejky, masky, použitá hokejová výstroj FILIPHOCKEY, s. r. o. – e-shop Ostrava-Moravská Ostrava Srpen 12th, 2010 No Comments Informace o společnosti: Nabízíme hokejovou výstroj, betony, brusle, hokejky, kompozitové a dřevěné hole. Dále koupíte kalhoty, lapačky, masky, přilby, helmy, tašky, vesty, vyrážečky, mříže, plexi, chrániče ramen, chrániče loktů, chrániče holení, chrániče kolen, rukavice, shafty, násady, čepele, nože, holdery, komplety, stabilizér. Internetová a kamenná prodejna hráčského a brankářského hokejového vybavení významných světových i domácích značek Read More » Posted in Hokejová výstroj Praha | Tags: betony, Easton, helmy, hokejky, Hokejová výstroj, masky, přilby, WARRIOR Hokej-obchod.cz Skuteč Srpen 12th, 2010 No Comments Informace o společnosti: Internetový prodej hokejové výstroje a potřeb pro lední hokej.
Kategorie: použitá hokejová výstroj

Vyhřívaný potah 12V MASSAGE - Potahy do auta | AutoWAY

Vyhřívaný potah 12V MASSAGE - Potahy do auta | AutoWAY

Úvod / Potahy do auta / VYHŘÍVANÉ POTAHY / Vyhřívaný potah 12V MASSAGE Vyhřívaný autopotah se zabudovaným termostatem, 5 masážními motory. 780 Kč s DPH 20% (650 Kč bez DPH) Koupit Kód: 04125 Dostupnost: Obvykle skladem Potah sedadla s univerzálním systémem upevnění. 5 zabudovaných masážních motorů + zabudované vyhřívání. Napájení 12 V nebo 220 V. Ideální na cesty, do kanceláře či pro relaxaci. Ovládací panel pro snadnou obsluhu všech funkcí potahu. Meguiarskits banner Vany do kufru banner Banner lišty Meguairs banner Boční lišty dveří dárkové sady autopotahů banner 1 2 3 4 5 6
Kategorie: potahy na auto

Střepy snů - Wikipedie

Střepy snů - Wikipedie

Základní principy hry Střepy snů patří do rodiny tzv. stolních rolových či vyprávěcích her (nebo také her na hrdiny ), ve kterých hráči přebírají úlohu fiktivní postavy a společným vyprávěním, usměrňovaným pravidly hry, společně vytvářejí příběh o těchto postavách. Jeden z hráčů pak zastává roli tzv. vypravěče, který řídí a popisuje okolí postav ostatních hráčů a klade jim do cesty v zájmu příběhu překážky. Střepy snů se zaměřují na cíle a sny hráčských postav, z nichž by měl příběh vycházet, a herními mechanismy se snaží také podpořit jejich psychologii. Hra se podle autorů snaží postihnout a podpořit filmovou atmosféru rozvíjeného příběhu, hráči v rolích postav mohou dělat prakticky vše, včetně běžně nemožných věcí, důležité má být spíše vyznění jejich činů pro celkový příbeh. Střepy snů nejsou zaměřeny na konkrétní žánr nebo prostředí, ty si vybírají hráči společně před hrou. RPG systém Pravidla Střepů snů jsou univerzální, tedy nejsou zaměřena na konkrétní prostředí. Příběh staví více na osobních cílech ("snech") postav, než na vypravěčem předem připraveném scénáři. Vypravěč tak klade postavám do cesty překážky na ceste k jejich cílům a zájmem hráče je postavě pomáhat překážky překonávat a dosahovat cílů postavy.
Kategorie: postava snů

Kategorie: