lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5521
Čeká na schválení: 182
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovny plzeň

Nejnovější v kategorii kvetiny:


KP Kranking team | KP KRANKING - sportovní centrum Uherské Hradiště

KP Kranking team | KP KRANKING - sportovní centrum Uherské Hradiště

KP Kranking team NA RECEPCI KP KRANKING VÁS PŘIVÍTÁ NAŠE MILÁ OBSLUHA PAJA NÁŠELOVÁ Pocházím z města Luhačovice. V současné době pracuji ve sportovním centru KP KRANKING. V mládí jsem získala baletní absolutorium -  a jelikož jsem se baletkou nikdy nemohla stát, přestala jsem myslet na klasiku a přehoupla v modernu a hiphop. Několik let jsem strávila v UB dance crew Puzzle, od středoškolských let jsem vyučovala Street Dance na domech dětí a mládeže v Uherském Hradišti a v Uherském Brodě. Několik let jsem byla choreografkou a tanečnicí ve skupině H-Step crew, se kterou máme  za sebou velké množstvní úspěšných SD exhibicí, workshopů a soutěží. Zajímám se o všechny druhy moderního tance, zvlášť pak o  Street dance, kolečkové brusle, snowboard. Mám ráda dobré jídlo a  férové lidi. MARTINA HABARTOVÁ Dětství jsem strávila v  Ostrožské Nové Vsi, kde jsem taky zůstala, vdala se a založila rodinu. Jako malá jsem dělala sportovní gymnastiku, ke které vedu i svoji čtyřletou dceru. Později jsem propadla koním a tak jsem dlouhou dobu navštěvovala jezdecký oddíl v Uherkém Ostrohu, kde jsem se naučila základům jízdy a všeho co se týka koní.
Kategorie: posilovna uherské hradištěSeznam zdrojů na téma posilovny plzeň:


Sport centum Koloseum - Plzeň
Fitness centrum Alice - Plzeň
Fitness - angelo Hotel Plzeň - 4-star Hotel, Plzeň, Česká republika
Fitness Posilovna PlzeЕ€ Bolevec - jak cviДЌit? - YouTube
Ceník - FITNESS CITY Plzeň
FITNESS EVA - fitness centrum Evy Sukupové - Plzeň
posilovny plzeň bory
Solárium, posilovna, aerobic – Mfaktory, Plzeň
Provozní řád - FITNESS CITY Plzeň
Dámský fitness | Profitsport
EXPRESKA Plzeň-Bolevec | ČeskéPosilovny.cz
Dámský fitness Plzeň | Profitsport Plzen
Posilovny a fitness centra - okres Plzeň-město  -  Najisto
fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
Posilovny Plzeň
Ronnie.cz - Posilovna v Plzni
E-shop doplňky sportovní výživy | Profitsport Plzen
Dámský fitness Plzeň
Posilovna - TJ Lokomotiva Plzeň
www.macmotor.info: posilovny plzeň

SMS - Zdarma (SMS Hned - Vodafone, 02-Eurotel, T-mobile

SMS - Zdarma (SMS Hned - Vodafone, 02-Eurotel, T-mobile

Registrace SMS MMS Flash SMS Dej vědět známým Software pro mobil(0.21) Melodie, tapety a hry MMS MMS bude odeslána pouze formou odkazu. Pro stáhnutí mobilem je potřeba mít správně nastavený Wap a Http profil. Ve většině případů pak stačí v příchozí sms stisknout tlačítko volání. Vyberte obrázek z Vašeho počítače ve formátu JPEG pomocí tlačítka "Procházet" a následně stiskněte šipku "Nahrát".
Kategorie: poslat mms zdarma

Michal zГЎvod VeselГ­ nad Moravou fitness 2 mГ­sto - YouTube

Michal zГЎvod VeselГ­ nad Moravou fitness 2 mГ­sto - YouTube

Michal závod Veselí nad Moravou fitness 2 místo michalmal1 Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 28 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 33 перегляди Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантажено користувачем michalmal1 19 серп.
Kategorie: posilovna veseli nad moravou

"Poslouchej.net" - Person-Suche - Personensuche Yasni.ch

"Poslouchej.net" - Person-Suche - Personensuche Yasni.ch

Suche nicht erfolgreich Ihre Suchanfrage konnte leider aus technischen Gründen nicht erfolgreich bearbeitet werden. Bitte probieren Sie eine andere Suchanfrage. Der Yasni-Support ist bereits informiert, wir entschuldigen uns für die Unannehmlichkeiten. Jirka Neumann 80'S & 90'S PARTY - Poslouchej.net : 80'S & 90'S PARTY - - - Česká republika - Djs Jirka neumann, Jirka Březina, Tomáš Uher, Vladimír Srb … Djs Jirka … Md5: 8f93633a511263550efda72cbb9553da Modul: yahoo Modul-ID: 14 Url: http://www.poslouchej.net/party1333-80S-and-90S-PARTY-.html Title: 80'S & 90'S PARTY - Poslouchej.net Desc: 80'S & 90'S PARTY - - - Česká republika - Djs Jirka neumann, Jirka Březina, Tomáš Uher, Vladimír Srb... Djs Jirka neumann, Jirka Březina, Tomáš Uher, Vladimír... TypedTags: Treffer: poslouchej\. net -> 1 Namenrelevanz: 284.562 Roman Chmiel ENTRANCE - Poslouchej.net : … Guest djs MATAMAR (mark airman & mata c) Chill out djs: TinTin & Roman Chmiel … Alternativní (28) Country Western (29) Česká … Md5: a90a1b6ed205e455ae344507a5dbad79 Modul: yahoo Modul-ID: 14 Url: http://poslouchej.net/party1941-ENTRANCE.html Title: ENTRANCE - Poslouchej.net Desc:... Guest djs MATAMAR (mark airman & mata c) Chill out djs: TinTin & Roman Chmiel... Alternativní (28) Country Western (29) Česká Rádia (181) Elektronická Hudba (246)... TypedTags: Treffer: poslouchej\.
Kategorie: poslouchej net

// PRO ONE // - Úvodní stránka

// PRO ONE // - Úvodní stránka

PRO ONE / Vinohradská 100, Praha 2, tel. : 271 730 185 / Hrusická 2617, Praha 4, tel. : 272 770 419 / e-mail: info@proone.cz webdesign >> qf.cz
Kategorie: posilovna praha 4

Gym Blue Sun - Fitness centrum v Brně-Slatině

Gym Blue Sun - Fitness centrum v Brně-Slatině

FOTOGALERIE - akce v Gym Blue Sun Dance Fitness /zumba/ Mikuláš http://www.youtube.com/watch? v=DCyAapLNv-8 Mikulášská dance aerobic show Sobotní dopoledne 3.12. 2011 s aerobicem, stepem a bosu! Bylo to holky super, moc díky za vaši účast :) AKCE Schwinn + TRX neděle 27.11. 2011 Školení instruktorů Schwinn Cycling Školení instruktorů Schwinn Cycling - Class Desing 13.11. 2011 Bosu TRX sobota 12.11. 2011 Dopolední víkendové cvičení s BOSU a TRX! ZUMBA + TRX sobota 15.10. 2011 http://www.youtube.com/watch? v=Gnq_Inf09dY Sobotní relax s Ivčou, Hančou a Lenčou 8.10.
Kategorie: posilovna gym blue sun

Kategorie: