lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3048
Čeká na schválení: 138
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovna milovice

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Heureka.cz - Vyhledávání Vzduchovací potápěč

Heureka.cz - Vyhledávání Vzduchovací potápěč

V katalogu nemáme podrobnější informace o Vzduchovací potápěč. Níže naleznete zboží v internetových obchodech, které odpovídá vašemu dotazu. Tlačítkem koupit navštívíte přímo internetový obchod. Zobrazuji 1 - 20 ze 53 produktů Další » Vzduchovací potápěč - Velikost: cca. 14 cm Zajímavá dekorace do akvárií - vzduchovací potápěč Hodnocení: 4.2 hvězdičky z 5 46 recenzí obchodu 169 Kč koupit Zoohit Vzduchovací potápěč Potápěč vzduchovací plast provzdušňuje akvarijní vodu. Slouží ke tvorbě bublinek a k rovnoměrnému okysličování roztoku. Napomáhá uvolňování CO2 a zároveň dekorace pro vaše akvárium. Barva : modrá - ora... Hodnocení: 4.8 hvězdičky z 5 85 recenzí obchodu 39 Kč koupit juwelakvarium.cz Vzduchovací potápěč plavací Potápěč vzduchovací plast provzdušňuje akvarijní vodu. Slouží ke tvorbě bublinek a k rovnoměrnému okysličování roztoku.
Kategorie: potápěč do akváriaSeznam zdrojů na téma posilovna milovice:


Lokalita | Byty Milovice – Boží Dar
Fitness centrum Tomáš Bíma, Milovice | kam vyrazit za sportem
Paintball Milovice | Ubytování Rokytnice
Fitness Kentaur Milovice nad Labem
Apartmán Milovice - Hořice - Český ráj
Fitness Kentaur - Vitalia.cz
Fitness Belbog Milovice
Posilovny a fitness centra - Milovice  -  Najisto
Paintball Milovice
Infocentrum Benátky nad Jizerou
FITNESS KENTAUR
Hooping Fitness - Fotoalbum - Akce - 9.5.2010 Hooping Milovice
fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
Sportovní centra a sportoviště - Nymburk - Firmy.cz
Sport - Fitness Kentaur - Milovice www.sport.atlasceska.cz
AFK Milovice-oficiální stránky fotbalového klubu
Milovice – Česká republika | Postapo.cz
Posilovny a fitness centra - okres Nymburk  -  Najisto
Feel Joy - zumba oblečení, taneční oblečení, fitness oblečení - Feel-joy.cz
Rehamil - Fitness programy

Prodejní místa

Prodejní místa

náměstí T. G. Masaryka 170/22
Kategorie: pošta brno mojmírovo náměstí

Fitness, fitcentrum, posilovna Olomouc

Fitness, fitcentrum, posilovna Olomouc

PROFI STUDIO JABLONICKÝ s. r. o. Relax sport Janského 8 Olomouc 77900 Olomouc
Kategorie: posilovny olomouc

Svaly Stehení :: F I T S T Y L

Svaly Stehení :: F I T S T Y L

> Úvodní stránka > Články > Svaly > Svaly Stehení Svaly Nohou Reklama Svaly stehna dělíme na tři skupiny: ventrální (přední), mediální a dorsální (zadní). V dnešním díle rozebereme svaly z přední a zadní skupiny. Ventrální skupina svalů stehna Do této skupiny se řadí musculus quadriceps femoris a musculus sartorius. M. sartorius a m. rectus femoris (dlouhá hlava quadricepsu) překlenují jak kloub kyčelní tak také kolenní, a proto působí pohyb v obou těchto kloubech. Ostatní hlavy quadricepsu pohybují pouze kolenním kloubem. Všechny jsou inervovány cestou n. femoralis. Musculus sartorius (dlouhý sval stehenní – sval krejčovský) je štíhlý sval začínající na spina iliaca anterior superior (přední strana kosti kyčelní), probíhá šikmo po přední straně stehna až k vnitřnímu koleni, kde se upíná do pes anserinus (na vnitřní stranu tibie – pod kolenem). Pes anserinus je společný úpon pro m. sartorius, m. gracilis (sval mediální skupiny) a m. semitendinosus (sval dorsální skupiny).
Kategorie: posturální svaly

PrГЎce se sГЎdrokartonem | SvД›t bydlenГ­

PrГЎce se sГЎdrokartonem | SvД›t bydlenГ­

01.08. 2007 - Monika HerzigovГЎ PrГЎce se sГЎdrokartonem 2007-08-27 12:52:50 SГЎdrokarton je produkt zhotovenГЅ ze sГЎdry, papГ­rovГЅch vlГЎken a minerГЎlnГ­ch pЕ™Г­sad. MГЎ vynikajГ­cГ­ vlastnosti, prГЎce s nГ­m je pomД›rnД› jednoduchГЎ a nezatГ­ЕѕГ­ pЕ™Г­liЕЎ ani naЕЎi penД›Еѕenku. SГЎdrokartonovГ© desky mЕЇЕѕeme vyuЕѕГ­t jak pЕ™i stavbД› novГ©ho domu, tak pЕ™i rekonstrukci domu ДЌi bytu. Je vhodnГЅ na Гєpravu jiЕѕ stГЎvajГ­cГ­ch stД›n a stropЕЇ. PЕ™Г­jemnГ© je, Еѕe vД›tЕЎina stavebnГ­ch Гєprav za pouЕѕitГ­ sГЎdrokartonu nevyЕѕaduje stavebnГ­ povolenГ­. Typy sГЎdrokartonovГЅch desek ZГЎkladnГ­m prvkem sГЎdrokartonovГЅch systГ©mЕЇ jsou desky pro stД›novГ© konstrukce. VyrГЎbД›jГ­ se v tlouЕЎЕҐce 9,5 mm, 12,5 mm a 15 mm, z nichЕѕ nejpouЕѕГ­vanД›jЕЎГ­ jsou stЕ™ednГ­ tlouЕЎЕҐky, tedy 12,5 mm. Najdeme i speciГЎlnГ­ desky s tlouЕЎЕҐkou 18 mm, nebo desky urДЌenГ© k ohГЅbГЎnГ­ nebo slouЕѕГ­cГ­ jako suchГЎ omГ­tka o ЕЎГ­Е™ce 6,5 mm. StandardnГ­ rozmД›ry sГЎdrokartonovГЅch desek jsou 1200 nebo 1250 mm na 2 000, 2 500, 2 600, 2 750 nebo 3 000 mm.
Kategorie: postup práce se sádrokartonem

Pavelec na CHATU: Mým hrdinou je Gladiátor | iSport.cz

Pavelec na CHATU: Mým hrdinou je Gladiátor | iSport.cz

CHAT - Ondřej Pavelec má před sebou těžkou úlohu. Zítra proti Lotyšsku se postaví do brány českého mužstva. Role týmové jedničky se na světovém šampionátu na Slovensku nebojí. Naopak. Gólman Atlanty hýří sebevědomím, na zápasy se těší. " Sejdeme se při oslavách na Staromáku," doufá v exkluzivním chatu pro iSport.cz. Fanoušci mladému gólmanovi věří. Pavelcovi poslali desítky povzbuzujících vzkazů, nebojí se, že by klíčovou úlohu prvního brankáře nezvládl. " Jsou tady výborné týmy. Ale věřím, že pokud podáme týmový výkon, uspějeme," vzkázal čtenářům iSport.cz Pavelec. Co ještě v exkluzivním rozhovoru prozradil?
Kategorie: posilovna gladiátor

Kategorie: