lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13464
Čeká na schválení: 269
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovna kohoutovice

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Adima - autobaterie MAFF 74Ah 12V 680A 275x175x190 s dodáním použité baterie

Adima - autobaterie MAFF 74Ah 12V 680A 275x175x190 s dodáním použité baterie

Žádné hodnocení. Porovnat Doporučit JEN OSOBNÍ ODBĚR !!! CENA PLATÍ POUZE PŘI DODÁNÍ POUŽITÉ BATERIE STEJNÉ KAPACITY NEBO VELIKOSTI !!! Autobaterie MAFF 74Ah 12V 680 A délka 275 mm šířka 175 mm výška 190 mm Náhrada za autobaterie: 65 Ah, 66 Ah, 67 Ah, 70 Ah, 72 Ah, 75 Ah, 76 Ah 77 Ah 78 Ah 80 Ah Mnohamiliónkrát ověřená baterie byla nyní ještě zdokonalena. Mřížky desek startovací baterie jsou vyráběny s nízkým obsahem antimonu, což snižuje spotřebu vody při provozu baterie. Radiální mřížka desek zlepšuje provozní charakteristiky při zatížení baterie. Baterie je vhodná pro auta prakticky „všech věkových kategorií“, je odolná vůči případnému hlubšímu vybití a znovunabití. Cenová dostupnost baterie. Zvýšený startovací proud a kapacita při zachování standardních rozměrů. S tímto zbožím kupují autobaterie ZAP Plus 78Ah 12V 660A 315x175x175
Kategorie: použité autobaterieSeznam zdrojů na téma posilovna kohoutovice:


Sportovní centra a sportoviště - Brno-město - Firmy.cz
Portál pro Brno - www.kamvbrne.cz
FITNESS CENTRUM na "Konečné"
Hotel Myslivna Brno - Brno - Kohoutovice - Jižní Morava
Aquapark Brno | Hotel Global Brno
Pronájem mezonetového luxusního bytu 4+kk, Brno - Kohoutovice, terasa, posilovna, 2x šatna - VIZ-06-229n | Reality Mix
Osobní trenéři fitness - Brno-město - Firmy.cz
zumba Brno
Brno kohoutovice posilovna aktuálně - zprávy a novinky online
Aquapark Kohoutovice
Aquapark Kohoutovice | kam vyrazit za sportem
Fitness, plavání a cvičení ve vodě - aquaaerobic Brno Kohoutovice
Brno - Aquapark Kohoutovice, Brno a okolí
Kohoutovičtí získají sportovní areál. Přijdou o louku - Brněnský deník
AQUAPARK BRNO KOHOUTOVICE | AquaManie.cz
Vodní radovánky - Co vidět, co zažít - Turistické atraktivity - Jižní Morava
Aquapark Kohoutovice :: E-vylet
Kudy z nudy - Aquapark Kohoutovice – novinka pro milovníky koupání v Brně
Ubytování Domov mládeže JUVENTUS ubytování Brno-Kohoutovice - Brno
Fitcentra a posilovny

VKV (4) FTV Prima - Videoarchiv

VKV (4) FTV Prima - Videoarchiv

V případě problémů s přehráváním, prosím, vyplňte a odešlete tento formulář. Vybrat podle pořadu FTV Prima
Kategorie: poslední díl vkv

AKTUÁLNĚ

AKTUÁLNĚ

AKTUÁLNĚ Přejeme všem našim zákazníkům příjemné a pohodové prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí a lásky do nového roku 2012! --- Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na několik změn v rozvrhu lekcí (platných už od začátku ledna 2012): Studio 1 : - úterý 17.30 Kruhový trénink - změna instruktora, lekci přebírá Nikola Štourač - středa 17.30 hod. nově Bodystyling (dříve Body Step) - dopolední lekce ve čtvrtek dopoledne (Powerjoga, Trampolínky) se ruší - čtvrtek 16.30 bude nová lekce TRX+Bosu pod vedením Dany Weisserové - v neděli odpadá lekce v 16.30, v 17.30 bude nově zařazena lekce Fitboxu pod vedením naší nové instruktorky Fitboxu Petry Turkové Studio 2: - lekce Spinning spalovací v pondělí v 17.50 se mění na lekci Spinningu - lekce Spinning spalovací v sobotu ráno se mění na Spinning+posilování a posouvá se začátek lekce na 9.00 hod. H. E. A. T. : - ruší se lekce H. E. A. T. spalovací v pondělí ve 20.00 hod. - přidáváme lekci H. E. A. T. spalovací ve středu v 16.00 hod. (lekci povede instruktorka Ilona Marková ) - ruší se lekce H. E. A. T. v pátek v 16.00 hod. - ve fitku vítáme novou instruktorku H.
Kategorie: posilovna v brne

Bubeneč – nejlevnější a nejhorší kolej ČVUT | Weblog Tomáše Kápla

Bubeneč – nejlevnější a nejhorší kolej ČVUT | Weblog Tomáše Kápla

Ano, čtete správně. Troufám si tvrdit, že bubenečská kolej je to nejhorší, co ČVUT, respektive správa účelových zařízení (SÚZ) ČVUT vlastní. Většina lidí si myslí, že Strahov jsou nejhorší koleje v republice. Tento mýtus je podpořen médii, které neustále spekulují o jejich demolici. Ale Strahov je pěkná kolej a proto i já jsem se rozhodl pro následující studijní období tuto kolej využít. Bubeneč je opravdu mnohem horší kolej než Strahov, ale nikdo o ní neví, protože je to jedna budova pro asi 800 lidí, ne pro 14 000 jako Strahov. Je zajímavé, že tuto kolej nezná ani většina studentů ČVUT. Proto asi raději začnu tím, že popíši její polohu. Čtvrť plná ambasád – Bubeneč – leží v části Prahy zvané Dejvice, kde také sídlí ČVUT. Přesná adresa je Terronská 28 a na mapě leží přesně zde.
Kategorie: posilovna strahov

Fitness centra a posilovny - Pardubický kraj | netfirmy.cz

Fitness centra a posilovny - Pardubický kraj | netfirmy.cz

Ing. Mazuch Ladislav - OK Gym fitness Pardubice, Nám. Duk. hrdinů 2551 +420 466 330 511 Posilovna. OK GYM CYCLING - jízda ve skupině na magneticky brzděných stacionárních kolech značky MP Company pod vedením proškoleného instruktora. Sauna. Masáže. Solárium. Fitness centra a posilovny www.mp-company.cz
Kategorie: posilovna v pardubicích

Strahov - posilovna (blok 2) | Sportoviště | ÚTVS ČVUT Praha

Strahov - posilovna (blok 2) | Sportoviště | ÚTVS ČVUT Praha

Strahov - posilovna (blok 2) Jméno: Strahov - posilovna (blok 2) Adresa: Vaníčkova 160 00 Praha 6, Strahov Doprava z Dejvické: bus 143, 217 - koleje Strahov Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel. : (+420) 22435 1881/2 | Fax.
Kategorie: posilovna dejvice

Kategorie: