lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7589
Čeká na schválení: 18
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovna holešovice

Nejnovější v kategorii kvetiny:


F-sport diskuse - Dívky a ženy v posilovně: cvičení, cviky, úspěchy, nezdary, dotazy a další pokec - hubnutí dieta diety zhubni zhubnout fitness cviky kulturistika svaly hubni hubnout

F-sport diskuse - Dívky a ženy v posilovně: cvičení, cviky, úspěchy, nezdary, dotazy a další pokec - hubnutí dieta diety zhubni zhubnout fitness cviky kulturistika svaly hubni hubnout

# Zasláno: 25 Bře 2006 20:23:37 Nikol Orsa napsala to zakladni. Chces kratkodoby efekt nebo dlouhodoby? Viz co psala Orsa. Ja mam 3x tydne posilovnu, mezitim 2x aerobku - silova chuze a orbitrek (obcas tu aerobku vynecham) a o vikendu jsem 1,5 - 2 hodinky na kole venku v kopcich. Celkove a dlouhodobe je ucinnejsi posilovna, pokud clovek nema cas, tak je lepsi se zamerit na posilku a doplnkove aerobku. Tuhle byla diskuse co jsem s nekym ved ve fitku a jasne z toho vyplynulo, ze lidi, hlavne zensky, nemaji radi posilku, ale prave ta patri mezi dlouhodobe ucinne metody spolu se spravnym rozdelenim jidla behem dne + aspon jeho uchazejici kvalita.
Kategorie: posilovna pro ženySeznam zdrojů na téma posilovna holešovice:


H.E.A.T PROGRAM ARBES | ČeskéPosilovny.cz
SQUASH, BADMINTON, RICOCHET - Co, kdy (nejen) v Praze - Aktuální přehled kulturních akcí.
TJ Slavoj Holešovice
Praha sportovní
FITNESS, WELLNESS, AEROBIK - Co, kdy (nejen) v Praze - Aktuální přehled kulturních akcí.
Centrum pro pohybový systém Rotunda, Praha 7 | kam vyrazit za sportem
Praha Hotel Extol Inn - Hotel v Praze, Česká republika
Fitness centrum Olgy Šípkové - nejaktuálnější zprávy - CityOut Prague
TJ Slavoj Holešovice « Hobulet.cz
Posilovna :: TJ Slavoj Holešovice
Holešovice - bazén | Sportoviště | ÚTVS ČVUT Praha
Holešovice, Prague 7, Prague, Prague 170 00, Česko | Centra sportu
squash NÁM - squash centra
Dámská fitness centra - Služby a řemesla - Praha-Holešovice - Info-Cechy.cz
Fitness club "ENERGYM"
Kamenická 623, Holešovice, Prague 7, Prague, Prague 170 00, Česko | Centra sportu
Posilovny a fitness centra - okres Praha 7  -  Najisto
Holešovice, Prague 7, Prague, Prague, Česko | Centra sportu
Sportserver.cz - Katalog - Hlavní město Praha - Praha 7 - Fitness
Osobní trenéři fitness - Služby a řemesla - Praha 7-Holešovice - Info-Praha.cz

angličtina | jazykové | učebnice | odborná literatura na Vsechny Knihy.cz | Vsechny Knihy.cz

angličtina | jazykové | učebnice | odborná literatura na Vsechny Knihy.cz | Vsechny Knihy.cz

Angličtina, Domácí doučovatel pro školáky 9-11 let + CD Nejznámější pohádky Učíme se anglicky NEW HEADWAY ELEMENTARY THIRD EDITION WORKBOOK WITH KEY Wazzup? , Slovník slangu a hovorové angličtiny ENGLISH VOCABULARY IN USE PRE-INTERMEDIATE AND INTERMEDIATE Anglické texty s překlady NEW ENGLISH FILE INTERMEDIATE MULTIPACK B
Kategorie: poslechová angličtina

SMS KIT - SMS brána, poslat sms zdarma

SMS KIT - SMS brána, poslat sms zdarma

**Standardní SMS má 160 znaků. Z důvodů vkládání prefixu do zpráv ("1/1 www:") v této a Vodafone SMS bráně je to o 8 znaků méně. Čili 152 znaků na 1 zprávu. ***Vyplnění pole Tvé jméno zabere ve zprávě další 4 znaky, protože je vložena předložka " Od: ".
Kategorie: poslad sms

Postup při montáži parozábrany a sádrokartonu - Dotaz do poradny

Postup při montáži parozábrany a sádrokartonu - Dotaz do poradny

Pokud by byl poměr tepelné izolace za a před parozábranou 4: 1, tj. 160 mm : 40 mm, pak by bylo možné běžnou parozábranu vložit mezi tyto 2 vrstvy. Pokud budete mít vrstvy 160 a 50 mm tepelné izolace, pak je potřeba vložit parozábranu až pod spodní vrstvu tepelné izolace, mezi parozábranou a sádrokartonem vytvořit rošt tak, aby vruty neperforovaly vlastní parozábranu. Pokud nelze vytvořit mezi parozábranou a deskou sádrokartonu rošt, pak je nezbytné jako parozábranu použít fólii s vysokou parotěsností a elasticitou (např. Jutafol Reflex N 150 ) tak, aby po poklesu parotěsné účinnosti parozábrany vlivem průniků vrutů neklesla tato účinnost pod kritickou mez. V takové konstrukci však nelze vytvářet průniky inž. sítěmi jako jsou např. bodová svítidla, zásuvky, vypínače, průniky svazky kabelů apod. POZOR : každá parozábrana musí být parotěsně spojena a parotěsně napojena - nalepena na navazující a pronikající konstrukce. Další viz.
Kategorie: postup sádrokarton

Niektore ceske filmy | Kovajda blog,cz

Niektore ceske filmy | Kovajda blog,cz

VELKÉ ZDRAŽOVÁNÍ: Co všechno stojí ode dneška víc Povislé břicho: 7 nejrychlejších cest, jak se ho zbavit Jak dodržet novoroční předsevzetí Kovajda blog,cz na Blog.cz Ahoj zdraví vás kovajda ahoj všichni Blog.cz > Kovajda blog,cz > Archiv > Červen 2008 > Niektore ceske filmy Niektore ceske filmy 1. června 2008 v 10:46 | Jakub Kovacik | Filmy Duben 2008 České Filmy Zdarma ! Také Filmy Na Přání... 22.4. 2008 21:32 | Andrew | Filmy Download - Ve Výstavbě Poslední plavky (2007)- Stahuj zde: Gympl (2007)- Stahuj zde: info zde: Václav (2007)- Stahuj zde: Medvídek (2007)- Stahuj zde: Bestiář (2007)- Stahuj zde: Kvaska (2006)- Stahuj zde: Maharal - tajemství talismanu (2007)- Stahuj zde: Po hlavě do prdele (2006)- Stahuj zde: Skřítek (2005)- Stahuj zde: info zde: Pusinky (2007)- Stahuj zde: info zde: Vratné lahve (2007)- Stahuj zde: info. zde: Roming (2007)- Stahuj zde: info. zde: Obsluhoval jsem anglického krále- Stahuj zde: info. zde: Pelíšky- Stahuj zde: info. zde: Rafťáci- Stahuj zde: info. zde: Samotáři- Stahuj zde: info. zde: Rebelové- Stahuj zde: info.
Kategorie: posledni plavky torrent

Lady Fitness Studio Pardubice

Lady Fitness Studio Pardubice

úvodní stránka > posilovny > Pardubický kraj > Pardubice > Lady Fitness Studio Pardubice Lady Fitness Studio Pardubice Lady Fitness Studio Pardubice je centrum zaměřené pouze na ženy. Mimojiné nabízí možnost cvičení na posilovacích strojích.
Kategorie: posilovna pardubice

Kategorie: