lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2288
Čeká na schválení: 270
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovna řepy

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Ronnie.cz > Michal Sitter - rozhovor

Ronnie.cz > Michal Sitter - rozhovor

Když jsem ve fotoreportáži z naší nejprestižnější pohárové soutěže Grand Prix PEPA Opava označil vítěze kategorie klasické kulturistiky Michala Sittera za prostějovského sympaťáka, čerpal jsem pouze z dojmů, které na mě Michal udělal v průběhu celého závodu a závěrečného rautu. 26. listopadu 2008 se mi ale naskytla příležitost uskutečnit s Michalem rozhovor pro naše stránky a tedy možnost poznat ho ještě více. V jeho domácí posilovně Remisport Prostějov, kde se připravuje na soutěže, jsme spolu vedli obsáhlý rozhovor o jeho zážitcích z vítězství na GP PEPA Opava i startu na Mistrovství světa v klasické kulturistice mužů 2008 v ruském Kaliningradu, nahlédli jsme i do jeho soukromí, názorů a samozřejmě podrobně rozebrali i všechny aspekty Michalovy předsoutěžní přípravy. Jak bych celé setkání zhodnotil sám za sebe? S označením „sympaťák“ jsem se skutečně nemýlil a věřím, že mi z následujících řádků dáte za pravdu... Michale, je několik dní po mistrovství světa v klasické kulturistice, kde jsi naši zemi reprezentoval. Jaké v tobě po této zkušenosti převládají pocity? Jsem moc rád, že jsem si splnil, co jsem si na začátku sezóny předsevzal, tedy zúčastnit se mistrovství světa. A jaké z něj mám pocity? Řeknu to tak, že vše se hodně odvíjí od místa konání mistrovství světa.
Kategorie: posilovny v prostejoveSeznam zdrojů na téma posilovna řepy:


Fitness centra - Praha 6 - Firmy.cz
Sporting Apis
Fitness club Řepy, Makovského 1177, P 6
Seznam posiloven v ČR - Kompletní seznam posiloven, fitness center a dalších v ČR - F-SPORT
Pension Řepy - Ubytování blízko letiště + transfer | HOTELY.cz
SPORTING APIS f.o., Praha, Řepy - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Co se dá potkat za lidi v posilovně? - NOPAIN-NOGAIN.cz
Kdo mi to vyléčí,zkrášlí - Posilovna, fitness - Praha
Fitcentra a posilovny
Domafit Fitness - vybavení posiloven
Sporting APIS
Hledání na internetuHledání na internetuHledání na internetu
FITNESS, WELLNESS, AEROBIK - Co, kdy (nejen) v Praze - Aktuální přehled kulturních akcí.
Ronnie.cz > Nové tváře bodyfitness: Lenka Ferenčuková (rozhovor)
Fitness Club Praha 6
Fitness centra - Služby a řemesla - Praha 6-Řepy - Info-Cechy.cz
Seznam posiloven - Praha a další města v ČR
domy Řepy PRAHA na prodej - hledej na GoHome
Posilovny a fitness centra - okres Praha 6  -  Najisto
SQUASH, BADMINTON, RICOCHET - Co, kdy (nejen) v Praze - Aktuální přehled kulturních akcí.

Kalorické tabulky potravin - Mineralfit.cz

Kalorické tabulky potravin - Mineralfit.cz

Nadváha, obezita a kalorické pasti Nadváha (BMI 25 až 30) a obezita (BMI vyšší než 30) vznikají, je-li příjem energie potravou zvýšený oproti výdeji, který bývá nedostatečný. Tato nerovnováha umožňuje přebývající energii ukládat ve formě tukové tkáně. V praktickém životě to znamená vysokou konzumaci tuků a cukrů spojenou se sedavým způsobem života. To vede ke snížení výdeje energie fyzickou aktivitou i ke snížení tzv. klidového energetického výdeje (bazálního metabolizmu, na který se spotřebuje 50 až 60 % celkového výdeje). Bazální metabolizmus je energie, kterou organismus spotřebuje pro zajištění životních funkcí. Naše tělo umí tento klidový výdej regulovat a v případě hladovění (např. při nevhodné redukční dietě) i významně omezit. Základem účinného hubnutí je omezit přísun kalorií, především těch „balastních” (zákusky, sladké nápoje, tučná masa a uzeniny atd.) Uvádí se, že k rychlé redukci vede dieta do 4200 kJ/1000 kcal.
Kategorie: potraviny kalorie

e - klimatizace 2010 - internetový obchod klimatizací, solárními systémy a příslušenstvím

e - klimatizace 2010 - internetový obchod klimatizací, solárními systémy a příslušenstvím

Plastové potrubí 110x54mm, délka 2 metry D1-2000 Plastové modulární potrubí pro větrání v bytech a komerčních prostorech. Je velmi vhodné pro rozvod... na dotaz
Kategorie: potrubí k digestoři

Fórum - Absence-omlouvá rodič-lékařské potvrzení - BABY-CAFE.CZ

Fórum - Absence-omlouvá rodič-lékařské potvrzení - BABY-CAFE.CZ

U nás je to tak, že učitelka chce do 3 dnů zavolat (poslat mail..) , prostě dítě omluvit. Stejně to vetšinou dělám hned první den a domlouvám se, kdy přijdu pro úkoly. Po nástupu do školy chce hned první den zápis v omluvném listě. Na rodičáku se někdo vysloveně ptal, jestli musí být potvrzení od doktora nebo stačí od rodičů. Učitelka říkala, že škola nemá právo chtít potvrzení lékaře, omlouvá zákonný zástupce.
Kategorie: potvrzení lékaře

Jídla pro krásu | Svět potravin

Jídla pro krásu | Svět potravin

Přidat k oblíbeným Obyčejná mrkev dokáže zázraky! Zabraňuje předčasnému stárnutí a je skutečným požehnáním pro naši pleť. Přidejte si ji do salátu nebo nastrouhejte s jablkem. Kruhů pod očima vás spolehlivě zbaví hroznové víno či citrusy a potraviny bohaté na železo (čočka a ryby). Kousek pomeranče nebo mandarinky si dopřejte nejlépe každý den. Citrusy jsou zodpovědné za tvorbu kolagenu a tím zlepšují kvalitu pleti. Víte, že česnek pomáhá redukovat vrásky? Losos je nejlepším pokrmem pro krásné vlasy. Obsahuje totiž zásobu omega-3 masných kyselin, které jsou „zodpovědné“ za lesk a kvalitu vlasů. Nízkotučný jogurt pomáhá udržovat bílé zuby a zdravé dásně.
Kategorie: potraviny bohaté na železo

PRODÁM POSTROJE NA PONY - Cheb, prodám

PRODÁM POSTROJE NA PONY - Cheb, prodám

VELIKOST CHOMOUTU JE (ASI 19)chomout je starší a používaný, ale je ihned k provozu, menší úpravy a dodělávky Nutné. Cena i s poštovným 2500kč.
Kategorie: postroje na pony

Kategorie: