lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6383
Čeká na schválení: 36
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kvetiny » posilovna cviky

Nejnovější v kategorii kvetiny:


Posilovny a fitness centra - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

Posilovny a fitness centra - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

FITNESS STATION, spol. s r. o. Aerobic, spinning, posilovna, solárium, bazén, jungleland, proteinový bar, Vám nabízí Fitness - station pod jednou střechou v areálu plaveckého stadionu v Radlicích. www. fitness-station.cz – Radlická 298/105, Praha
Kategorie: posilovna radlickaSeznam zdrojů na téma posilovna cviky:


JAK POSILOVAT - FITCENTRUM DUBINA PARDUBICE
Posilovna - Fanaticstudio.cz
Video: Posilovna - Atlético Belgrano Voley : Volejbal-Metodika.cz
Zasady cviceni v posilovne
Domácí posilovna
Cvičení v posilovně
Fitness poradna - cvičební plán, kulturistika, výživa, cvičení doma, posilovna - Sportovní výživa Promil
Jak na břišní svaly | Domácí posilovna
Jak cvičit v posilovně | cviky na posilování
hrabák.org - posilovna
Odkazy, články, cviky - Posilovna Určice
Posilovna doma? Možná stačí jen fit koutek! - Hubnutí - ŽenyproŽeny.cz
Fitness, kulturistika a vzpírání - Seznam
Ženy a posilovna: 3. Tréninkový rozpis – Viviente
Ženy a dívky v posilovně | kulturistika.net
Domácí posilovna - kompletní průvodce jak cvičit doma
Cviky - Posilovna Dašice
posilovani
Bazén ZČU, Plzeň Lochotín, plavání, zumba, aerobic, posilovna, tae-bo
Posilovna a běh : Trénink a cviky

Poslat SMS zdarma na O2 | SMS zdarma na O2 | SMS brána O2

Poslat SMS zdarma na O2 | SMS zdarma na O2 | SMS brána O2

Poslání SMS na O2 zdarma nebylo nikdy jednoduší! O2 SMS zdarma Vítejte na stránkách SMS zdarma na O2 ! Můžete zde posílat SMS do sítě O2, ale i Vodafone a T-Mobile. Je jen na vás, kam SMS pošlete, my vás nebudeme ničím omezovat. Můžete dokonce i poslat SMS zdarma O2 kolik chcete, nejsme jako ostatní, co vás limitují například 5 SMS za den, u nás máte všechno neomezeně a zdarma! Užívejte si SMS do O2 zdarma. O2 O2 (celý název je Telefónica O2 Europe) je mezinárodní mobilní síť, která v České republice vznika 1. července 2006 spojení firem Českého Telecomu a. s. a Eurotelu Praha spol. s. r. o. O2 nyní poskytuje své služby 196 milionum zákazníkům po celém světě.
Kategorie: poslad sms

Poslední Mohykán | kfilmu.net

Poslední Mohykán | kfilmu.net

Poslední aktualizace: 19.11. 2010 (před 409 dny) Obsah, děj "Píše se rok 1757 a na východním pobřeží Severní Ameriky zuří boj mezi francouzskými a anglickými kolonisty. V jejich řadách bojuje řada naverbovaných Indiánů. Bílí i rudí se vyvražďují, ale dosud mají vzájemný respekt i stejné šance. " Sokolí Oko spolu s posledními potomky z kmene Mohykánů - Čingačgůkem a jeho synem Unkasem - pomáhají anglické posádce bránit jednu z pevností. Znepřátelené strany využívají pro své cíle indiánské bojovníky. Huron Magua, který bojuje se svými muži po boku Francouzů, přísahal veliteli dobývané pevnosti pomstu za vyvraždění své rodiny. Po podpisu kapitulace se rozhodne vyprovokovat střetnutí s odcházejícími britskými jednotkami, při němž velitele zabije a jeho dvě dcery - Coru a Alici - odvede do své vesnice. Sokolí Oko nemíní nechat ve spárech primitivního indiána dívky, jejichž čest se zavázal ochránit. Navíc ke Coře cítí víc, než jen přátelství a rovněž Unkasovi není Alice lhostejná.
Kategorie: poslední mohykán dvd

Cholesterol - definice, co snižuje jeho hladinu, rizika vysoké hladiny - ateroskleróza - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Cholesterol - definice, co snižuje jeho hladinu, rizika vysoké hladiny - ateroskleróza - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Zapamatujte si, že rostlinné produkty i když jsou např. dělané na rostlinných tucích neobsahují nikdy cholesterol - cholesterol je látka čiště živočišného původu. Rozdíl mezi HDL a LDL cholesterolem Cholesterol je v krvi navázán na částice, které určují jeho chování vzhledem k cévní stěně. Umíme rozlišit "zlý" LDL cholesterol (z anglického low density lipoprotein) navázaný na částice, které "vozí" cholesterol do cévní stěny a tak ji poškozují. Hladina LDL cholesterolu by neměla přesáhnout 3 mmol/l. Naopak "hodný" HDL cholesterol (z anglického high density lipoprotein) dovede cholesterol z cévní stěny odstranit a má tak ochrannou roli jakéhosi "čističe" cév. Koncentrace HDL cholesterolu v krvi by měla dosahovat přes 1 mmol/l. Hladina cholesterolu v krvi v číslech - normální hodnoty: Hodnoty jsou zohledněny vůči věku a pohlaví. Celkový cholesterol (hodnoty v milimolech na litr) 0 - 6 týdnů 1,3 - 4,3 6 týdnů - 1 rok 2,6 - 4,2 1 - 15 let 2,6 - 4,8 15 - 40 let 3,1 - 5,2 40 - 110 let 3,83 - 5,8    LDL cholesterol (hodnoty v milimolech na litr) 0 - 15 let 1,2 - 3,8 Muži: 15 - 25 let 1,5 - 3,9 Ženy: 15 - 25 let 1,5 - 3,7 Muži: 25 - 55 let 2,2 - 4,5 Ženy: 25 - 55 let 2,2 - 4,2 Muži: 55 - 110 let 2,2 - 4,3 Ženy: 55 - 110 let 2,2 - 4,5   HDL cholesterol 0 - 15 let 1,0 - 1,17 Muži: 15 - 110 let 1,1 - 1,4 Ženy: 15 - 110 let 1,3 - 1,6 (obecně čím více, tím lépe) Další laboratorní hodnoty (250 položek) k nahlédnutí zde. Ateroskleróza aneb "zvápenatění cév" Se zvyšujícím se věkem se na výstelce tepen hromadí usazeniny a tepenné stěny zesilují směrem dovnitř.
Kategorie: potraviny snižující cholesterol

Zateplování budov | EHK real s.r.o. - dodávky oken a dveří, zateplovacích systémů a provádění revitalizací panelových domů

Zateplování budov | EHK real s.r.o. - dodávky oken a dveří, zateplovacích systémů a provádění revitalizací panelových domů

Rozhodnete-li se realizovat zateplení budovy naší společností, zaručujeme vám profesionální přístup. Základem pro zhotovení zdařilého díla je projektová dokumentace, dokonalé zhodnocení stávajícího stavu objektu a správné navržení technologie přípravy podkladu a skladby zateplovacího systému včetně vyřešení všech detailů. Neméně důležité je dodržování technologických postupů a nenahrazování jednotlivých komponentů certifikovaných systémů za jiné výrobky z důvodu snížení ceny, nebo neznalosti technologií. Za bezvadný průběh každého projektu zodpovídá některý z našich proškolených odborníků. Při rozhodování o zateplení vaší budovy je třeba pamatovat i na výměnu oken a dveří, není-li již provedena. Jako nešťastný se jeví postup, kdy se nejdříve zateplí fasáda a pak následně se vyměňují okna. Při tomto, naštěstí výjimečném, sledu prací dochází ke zbytečným poškozování již hotové fasády. U častějšího správného postupu, kdy okna předcházejí fasádě, se žel také hodně chybuje. V minulosti bylo vyměněno množství oken, která svým nevhodným rozměrem téměř znemožňují správné provedení některých detailů zateplení. Nejčastější chybou je příliš malá z venku viditelná šířka okenního rámu znemožňující vložení izolantu o potřebné tloušťce do vnějšího ostění.
Kategorie: postup zateplení

Seznam posiloven v ČR - Kompletní seznam posiloven, fitness center a dalších v ČR - F-SPORT

Seznam posiloven v ČR - Kompletní seznam posiloven, fitness center a dalších v ČR - F-SPORT

Seznam posiloven v ČR Kompletní seznam posiloven, fitness center a dalších v ČR Na tyto stránky můžete umístit odkaz a informace pro jakékoliv fitko, spinning aerobik a to ZDARMA !!! Pomožte s tvorbou co nejpřesnějšího seznamu veškerých fitness a spinning atd. center !! Pište Vaše názory na ně, informace o nich, otvírací dobu atd atd na adresu f-sport@f-sport.cz !!! Díky Kraj Severomoravský, Jihomoravský, Severočeský, Západočeský, Jihočeský, Východočeský, Středočeský a Praha.
Kategorie: posilovny ve zline

Kategorie: